mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:53 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam...na czym zarabiacie kase w WoW , jesli zarabiacie oczywiscie.
Czy to jest crafting..czy alchemia..czy enchanting..czy moze np:zbieranie i sprzedawanie surowcow...fishing?
Nie chodzi mi oczywiscie o kase z dropow jakis itemkow...bo to w sumie kazdy sprzedaje...tylko wlasnie o te bardziej konkretne sprawy..zwiazane z profesja.
No i oczywiscie.. na co zbieracie kase?...czy poprostu lubicie miec jej sporo? :)
I czemu kazdy sie zdecydowal na taka a nie inna profesje.

Jesli chodzi o mnie---to:

blacksmithing\armor 280 skill
mining\300 skill

nie robilem innej z Secondary Skills

Z "kowalstwa" czerpie "umiarkowane" dochody sprzedaje w zasadzie sprzet craftowany do zwiekszenia mojego skilla.
Robie kilka towarow na ktore bedzie zapotrzebowanie.
Np green iron helm..nawet ladnie sie sprzedaje.
Reszta ..jesli chodzi o te high lvl itemki 40+ trudniej zrobic w wiekszych ilosciach ze wzgledu na dostepnosc Truesilver :)

Ale dosyc sporo kasy wyciagam na sprzedawaniu mithrila...
Mam ladne miejsce w Badlandach...tylko trzeba miec konia i lvl 44+.
Robie rundke dookola skal w badlandach(cala mapa..brzeg mapy) i wyciagam srednio 30 mithrila..nie wdajac sie praktycznie w walke--a jesli juz to sporadycznie.
Srednio na 1h uzbieram 100 mithrila--co (przynajmniej na tym serwie na ktorym gram)daje mi okolo 20g.
Zbieranie jest dosyc nudnawe...ale jesli zalezy na kase to przynajmniej ja moge wyciagnac na tym okolo 100g na dzien(5 h zbierania)

No i to na tyle oczywiscie...

ps..co robic po 60 levelu?(nie liczac oczywiscie rajdow i zbierania jakis itemkow)...czy sa jakies plotki/informacje na temat zwiekszenia max lvl dla postaci?.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:58 
Cytuj  
ps..co robic po 60 levelu?(nie liczac oczywiscie rajdow i zbierania jakis itemkow)...czy sa jakies plotki/informacje na temat zwiekszenia max lvl dla postaci?. pvp


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:01 
Cytuj  
Kup epic mounta za 1000gp :)

Albo jakies fajne itemki na AH.

Albo daj na biednych :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:02 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
pvp



W obecnej postaci to przestac placic za abonament i czekac az to PvP wogule bedzie :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:40 
Cytuj  
Hm...ja osobisci z tego co gralem na OB US i KR to grac bede warriorem i wydaje mi sie ze najodpowiedniejszym skillem dla tej klasy jest alchemia/herbalism , duzo zdecydowanie pomagaly mojej postaci potionki ktore moglem sobie sam ukrecic, a przy tym nie trza bylo siedziec nie wiadomo ile czasu zeby skilla podniesc, takze w retailu tez na bank zdecyduje sie na taki mix alchemia/herbalism .

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:52 
Cytuj  
Zdecydowalem sie na alchemie/herbalizm. Zarobku z tego zbytnio nie czerpie,bo nie skupiam sie na szukaniu i zrywaniu ziolek, a robie to tylko przy okazji questow itd. Dosc bogaty wybor mikstor ulatwia dosc istornie gre. Zawsze zostawiam kilka przydatnych butelek dla przyjaciol. Oczywiscie mozna sie na tym skillu skupic i sporo na nim zarobic, bo czesc mixow jest bardzo poszukiwanych - trzeba jednak zapamietywac lokacje ziol i dosc sporo czasu poswiecic ich zrywaniu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 17:57 
Cytuj  
Ja jak gralem w US OB uzywalem skinning/leatherwork. Samo wystarczalny bylem podczas questow czy grindowania, skill ladnie rosl a kaza z tight leather nie taka zla.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 18:18 
Cytuj  
Wiekszosc warriorow bierze sobie blacksmith/mining bo koszty sprzetu ktory mozna samemu zrobic sa znacznie wyzsze niz kupno potow od alchemikow.. *hint* *hint* *hint* *hint*


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 18:19 
Cytuj  
Tylko do pewnego momentu...
Pozniej coraz rzadziej zmienia sie sprzet, zreszta na hi-lvl to glownie z dropow, a potiony schodza caly czas... o pvp nie wspomne


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 18:22 
Cytuj  
Instance i dropy wrzucane na AH. Kasa leci ciurkiem :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 18:42 
Cytuj  
Painkor napisał(a):
Srednio na 1h uzbieram 100 mithrila--co (przynajmniej na tym serwie na ktorym gram)daje mi okolo 20g.


u nas na serwie mithril nieschdozi poniezej 7g :) milo sie na nim kase trzepie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.