mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:00 
Cytuj  
lol.... poprostu jak ktos wybiera female to z powodow typu ze chce pocieszyc sobie oko podczas gry lub z innych np gabarytowych.... female jest przewaznie mniejsze, wezsze itp -> patrz elf.

dla innych racjonalnych wyjasnien jeszcze inne powody....
W fabule warcraft kobiety odgrywaly znaczace role...
Na czele elfow stoi kobieta.... ( tyrande) wiekszosc wojowniczego squadu to byly kobiety.... na czele humanow stoi TEZ kobieta (Jaina Proudmoore), niektorzy moze chca sie z tym identyfikowac - powodow moze byc 1000000 i pewnie nikt za bardzo sie nad tym nie zastanawia przy wyborze postaci.... bo nie uwierze ze kazdy kto gra female lubi sobie poprzymierzac damskie ciuszki lol :D

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:30 
Cytuj  
Krotka historia o tym jak z 6 stron topicu tylko 1 dotyczy jego tematu hehe, a mianowicie samego stosunku alliance/horde na servie.

Khebeln musze pogratulowac zaciecia odpierania postow innych.

Ja osobiscie wole grac male postaciami. Jezeli chodzi o czyste rpg to na pewno wybralbym male. Roball i inni femelowcy grac planuja jednak na PvP z tego co wiem i ani mysla mowic "myslalam, chcialam itd " tym bardziej na privie. Masz ta swoja kobiete 3 lata - ciesze sie, ze chociaz cos z zycia masz.Dodatkowo musze pogratulowac kolegow... Jesli niedosc ze sa "dziwni", to jeszcze Rpg nie potrafia oddzielic od rzeczywistosci to brawo jasiu... Napilbys sie czasem, pobawil, nawet zapal sobie skreta to moze sie troche uspokoisz z ciskamiem po pewnie 40% populacji tego forum, bo pewnie tyle osob ma zamiar grac female i nigdy nie uwierze, ze wszyscy oni maja cos glowa, czy sa jakimis cartoonowymi komputerowymi onanistami. Mi bardzo sie to pdooba, ze 99% populacji nie bedzie chlopami. Nie widze i nie zobacze nigdy nic zlego w graniu female i zaden z Twoich argumentow wogle do mnie nie dociera ( i prosze nie wjezdzac ze pewnie jestem w takim razie malo inteligenty, ograniczony itd itp ). Co wiecej: wydaje mi sie,ze wszyscy Ci ktorzy graja sobie female od tak bez powodu, albo lubia po prostu popatrzec czasem w grze na piekno kobiecego ciala (nawet komputerowego) i nie mowie tu wcale o napalaniu sie i waleniu gruchy przed kompem, tylko cieszeniu oka. Ja nie ukrywam - rozebrana humanka czy elfka (*elfinka-nie wiem) bardzo sie podoba-jak tanczy zwlaszcza. Nie napalam sie wcale, nie dzwonie do kobiety zeby wpadla poswintuszyc - porostu mi sie podoba.Wyzej wspomniany zostal tez watek DiabloII (samej gry nie komentujmy), ale pewnie fakt iz tam amazonka,sorcerka i assasinka byly kobietami automatycznie odpadaly przy Twoim wyborze postaci.

Moje krotkie podsumowanie: traktuj jak chcesz. Wydaje mi sie ze wszyscy na tym forum sa zdrowi psychicznie, nie liczac Ciebie jesli masz takie a nie inne podejscie do postaci w GRZE.


Dodam: a czy Ci ktorzy w FPPy graja female, to tez jacys krzyw sa? To tam min. 50% psychole w takim razie. W diablo 70% psycholi.. strach na ulice wychodzic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:40 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Wydaje mi sie ze wszyscy na tym forum sa zdrowi psychicznie

:o :( :) :-? 8) :lol: :x :roll: :wink: :] :har: :wtf: :wtf: :wtf:
[edit] teraz bede tylko edytował posty bo ich liczba mi sie podoba :roll:


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:43 
Cytuj  
Cos apropo tematu samego:

Wydaje mi sie ze w allianc jest duzo wiecej noobow.
Dodatkowo takie przeludnienie po jednej ze stron oznacza: problemy z questami i spotami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:44 
Cytuj  
Khebeln wez przestan juz sie osmieszac ...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 02:47 
Cytuj  
A jakie mam podejscie wedłóg ciebie ? Co do samozaparcia to przyzwyczaiłem sie do wielogodzinnych jak i wielodniowych dyskusji, i nie chodzi mi tu o forum czy gry, ale o dyskuzje z przyjaciułmi.

Jedno co się nauczyłem po tak dłógich dyskusjach to gdy okropnie sie obydwie strony upierają przy czymś należy spytać co dróga strona rozumie przez to jako ze słowa mają wiele znaczeń i to samo zdanie powiedziane kliku osobą moze być zrozumiane na wiele sposobów.

Moi koledzy heh, nie zauwazyleś ze byłem w szoku ? Kolegów mozna mieć tysiące, ale to przyjaciele się liczą i swiadczą o tobie :wink:


Co do CS/D2 etc to tam nie muszą kimś grać aby być psycholami przejdz sie po kafejkach i zobacz kto gra w te gry :wink: Twoje ststystyki w tej kwesti mogą być całkiem trafne nawet :]

I dodam jeszcze raz, nie chodzi o wygląd, ale o zachowanie co poniektórych. Nikt nie będzie mi tu przekręcał to co powiedziałem. Niech mi powie co przez swoje słowa rozumie to wtedy sie moze dogadamy, inaczej nie ma szans. :)

PS: Aenima, sorry ale nie naleze do osób idących z prądem albo populistycznych. To że 99% moze coś mówić niekoniecznie musi być prawidziwe.Ponadto kazdy potrafi wżucić 2 zdania bez argumentów, pomine nawet fakt ze powielacie argument którego nie powiedziałem a jedynei wy wywnioskowaliscie. Zerknijcie od czego się zaczeło zanim coś jeszcze napiszecie.

Cytuj:
Cos apropo tematu samego:

Wydaje mi sie ze w allianc jest duzo wiecej noobow.
Dodatkowo takie przeludnienie po jednej ze stron oznacza: problemy z questami i spotami.


To zalezy po stronie horde tez nobów nie brakuje ale powinno sie to mieżyć procentowo a nie ilościowo. Logiczne jest ze w tej chwili ogólna ilość Przymierza będzie większa. Ponadto. Zalezy jak są te statystyki liczone. Grając jako horda miałem 3x wieksze problemy ze spotami niz po stronie przymierza, mozliwe ze są zliczane nawet te 1lv postaci np ktoś ma X postaci na jednym kącie i w rzeczywistosci moze wcale nie być tak duzo graczy po jednej stronie.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 03:24 
Cytuj  
Na wstepie zaznaczam: moj ostatni post w tym topiku bo nie innym sie nie udalo, to i mi pewnie sie nie uda...


"Niech mi powie co przez swoje słowa rozumie to wtedy sie moze dogadamy, inaczej nie ma szans. "


1) " Facet grający kobietą... <WTF?> " - rozumiem przez to, ze dziwi cie fakt, iz mezczyna moze grac kobieta w grze/grac kobiete w grze. Ja i inni chyba staramy Ci sie wytlumaczyc, ze to calkowicie normalna rzecz nawet w typowych RPG.

2)" Ale tak na serio to nie przemawia to do mnie facet grający kobietą... no podobno niektórzy mają kompleksy Ale osobiście wole damskie awatary raz na ruski rok aby, gdy spotkam kobiete wiedział ze to kobieta a nie kolejny napalony facet za monitorem " - Uwazasz ze facet ktory gra kobieta jest jakis mniej znaczacy, a co wiecej ma na pewno kompleksy. Sam jednak kobietami nie grasz, bo jak spotykasz taka w grze to chcesz wiedziec ze kobieta jest naprawde ( tak to zrozumialem ). A taraz skomentuje: WTF?! mowisz o polpedalikach co mowia o sobie w zapomnieniu jako o kobiecie, bo nie potrafia odroznic gry od RL. Sam jednak gry/rpgi laczysz z RzycziemRealnym. Spotykasz kobiete w grze i chcesz wiedziec, ze naprawde masz do czynienia z kobieta - i co podnieca cie to? Czy chwalisz sie moze pozniej ze poznales KOBIETE i to nie taka ktora gra facet ale taka ktora jest prawdziwa i siedzi w domu i gra sobie?

3) " Mimowszystko twoja postać czy chcesz czy nie chcesz jest odzwierciedleniem ciebie w grze, no nie wiem ja bym tak nie mógł po nocach spać, albo mojej dziewczynie pokazać czegoś takiego " - ciesze sie, ze moja kobieta zasmialaby sie tylko " znow CI tylko cycki i dupy w glowie "


4) " Tzn wolisz zachowywać sie jak skończony frajer, pozyczać nie oddawać kasy/przedmiotów , bluzgać i być totalnym frajerem bo to tylko gra ? " - niektorzy z nas nawet w grach tak sie nie lubia zachowywac, nawet wymyslonymi postaciami, wcale nie grajac siebie prawdziwego.

5) " Moze mi nie uwierzysz ale nigdy nic nie brałem, nie pale i nie pije z własnego wyboru Widziałem do czego to prowadzi. " - Ktos Ci chyba kiedys wpoil ze to wszystko jest bardzo zle. Wytlumacz mi: do czego to wszystko prowadzi ? Jakbys ruszyl sie czasem z domu to zobaczylbys, ze picie czy zapalenie skreta nie oznacza wcale nalogu czy staczania sie. Wyobraz sobie, ze chyba z 95% ludzi, a na pewno POlakow pije (czesto lub nie) alkohol i wiesz co? Swieeeetnie sie przy tym bawimy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 04:21 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Na wstepie zaznaczam: moj ostatni post w tym topiku bo nie innym sie nie udalo, to i mi pewnie sie nie uda...


"Niech mi powie co przez swoje słowa rozumie to wtedy sie moze dogadamy, inaczej nie ma szans. "


1) " Facet grający kobietą... <WTF?> " - rozumiem przez to, ze dziwi cie fakt, iz mezczyna moze grac kobieta w grze/grac kobiete w grze. Ja i inni chyba staramy Ci sie wytlumaczyc, ze to calkowicie normalna rzecz nawet w typowych RPG.

2)" Ale tak na serio to nie przemawia to do mnie facet grający kobietą... no podobno niektórzy mają kompleksy Ale osobiście wole damskie awatary raz na ruski rok aby, gdy spotkam kobiete wiedział ze to kobieta a nie kolejny napalony facet za monitorem " - Uwazasz ze facet ktory gra kobieta jest jakis mniej znaczacy, a co wiecej ma na pewno kompleksy. Sam jednak kobietami nie grasz, bo jak spotykasz taka w grze to chcesz wiedziec ze kobieta jest naprawde ( tak to zrozumialem ). A taraz skomentuje: WTF?! mowisz o polpedalikach co mowia o sobie w zapomnieniu jako o kobiecie, bo nie potrafia odroznic gry od RL. Sam jednak gry/rpgi laczysz z RzycziemRealnym. Spotykasz kobiete w grze i chcesz wiedziec, ze naprawde masz do czynienia z kobieta - i co podnieca cie to? Czy chwalisz sie moze pozniej ze poznales KOBIETE i to nie taka ktora gra facet ale taka ktora jest prawdziwa i siedzi w domu i gra sobie?

3) " Mimowszystko twoja postać czy chcesz czy nie chcesz jest odzwierciedleniem ciebie w grze, no nie wiem ja bym tak nie mógł po nocach spać, albo mojej dziewczynie pokazać czegoś takiego " - ciesze sie, ze moja kobieta zasmialaby sie tylko " znow CI tylko cycki i dupy w glowie "


4) " Tzn wolisz zachowywać sie jak skończony frajer, pozyczać nie oddawać kasy/przedmiotów , bluzgać i być totalnym frajerem bo to tylko gra ? " - niektorzy z nas nawet w grach tak sie nie lubia zachowywac, nawet wymyslonymi postaciami, wcale nie grajac siebie prawdziwego.

5) " Moze mi nie uwierzysz ale nigdy nic nie brałem, nie pale i nie pije z własnego wyboru Widziałem do czego to prowadzi. " - Ktos Ci chyba kiedys wpoil ze to wszystko jest bardzo zle. Wytlumacz mi: do czego to wszystko prowadzi ? Jakbys ruszyl sie czasem z domu to zobaczylbys, ze picie czy zapalenie skreta nie oznacza wcale nalogu czy staczania sie. Wyobraz sobie, ze chyba z 95% ludzi, a na pewno POlakow pije (czesto lub nie) alkohol i wiesz co? Swieeeetnie sie przy tym bawimy.


1) Tak prawda to jest normalnie puki nie wykracza poza gre i nic mnie w tym nie dziwi, mialem niestety okazje zobczyć ze moze wykraczać. Dlatego niekoniecznie mi sie to podoba. Uwżam coś takiego za żałosne (chodzi mi o fakt zapominania sie czasami w RL przez niektóre przypadki i odnoszenie sie do siebie przez przypadek jak do kobiety :-? a nie o samo granie kobietą ) . Moja własna opinia.

2) Nie, ale lubie wiedzieć z kim gram. Ponadto inaczej zachowuje sie w stosunku do kobiety nawet wirtualnej a zupelnie inaczej do faceta. NP Jak mnie facet wku... to powiem mu coś, a np kobiecie odpuszcze. To tak na przykład. Ponadto komu niby mam sie chwalić ? To tylko gra. Nie gadam o mmorpg regularnie z nikim poza tym forum lub samą grą nie wliczając w to moze jeszcze 2 osób. Mam mnustwo ciekawszych rzeczy do roboty. Ponadto niczego nie łacze bo czy teoretycznie wszystko co robimy jest realne nawet fakt grania przez komputer i sam fakt porozumiewania się z jakąś osóbą jest realny. Nie łącze jednego z drógim bardziej niż gdy czytam ksiązkę czy też rozmawiam przez telefon.

3) Gratuluje wyrozumiałej partnerki :wink: Moja mimo że jest aniołem jest także skrajną katoliczką w wielu kwestiach (na szczescie nie wszystkich :wink: )

4) Wiem ale wielu się tak zachowuje ponieważ lekceważ osoby po drógiej stronie monitora, dla mnie 100% wirtualny świat jest tylko gdy gramy solo. W momencie gdy spotykamy/rozmawiamy/działamy jakoś na inne osoby to o robimy jest równie realne jak rozmowa przez telefon czy inny sposób komunikacji. To co tam napisałem mialo być głownie sarkazmem na wcześniejsze zdanie.

5) Wybacz ale nikt mi nic nie wpajał, mam dostatecznie duzo rozumu aby się rozejżeć izobaczyć do czego niektóre rzeczy mogą prowadzić za wczasu a nie po fakcie. Nie pale, bo widziałem jak to zniszczyło moich rodziców. Nie pije bo nie jeden raz widziałem co moze się stać, miedzyinymi straciłem kolege który wracał z imprezy pijany i wpadł pod samochód, oczywiscie wszystko jest dla ludzi. Kiedyś piłem dla towarzystwa troszke ale od paru lat nawet tego nie robie dlaczego ? Nie wiem poprostu alkochol mi nie smakuje. Niestety w polsce jest wciąż idiotyczny przesąd z prlu ze jak nie pije to szpieg (czyt. coś knuje/coś nie tak) :wink: Po trzecie i ostatnie, jezeli twierdzisz ze cpanie jest dobre to chyba ty powinieneś sie leczyć. Osobiście cieszę sie że nie wpadłem w żaden nałóg, niedawno na odziale intensywnej terapi skończył mój stary eks kolega który jeszcze w czasie podstawówki zaczoł brać troszke, oczywiscie zawsze mówił ze moze przestać, że to go nie dotyczy. Bład. Z czasem go wciągneło coraz bardziej. Zniszczył sobie życie, dziewczyna od niego odeszła, stracił prace i mieszkanie i niedawno rodzice dopiero się nim zaopiekowali znowu :wink:

Pomine tutaj fakt samych kosztów takich zabawek, mozna znacznie lepiej spozytkować pieniądze chociażby na wyjazd za granice albo dobrą zabawe ze swoją drógą połówką, więc wybacz ale ten ostatni argumen zupełnie do mnie nie przemawia.

Nikt nie musi mi nic wpajać od dziecka byłęm upartym osłem który sam sie uczy i nigdy nie słócha co mu inni mówią tylko dlatego że mówią. A jak każą to zrobi na odwrót :wink: Od tego mamy własny rozum aby nie wpadać w owczy pęd tylko dlatego ze inni tak robią i to jest modne i na fali etc :wink: Ale niestety nie kazdy zrozumie coś dopuki tego nie doświadczy. :)


Pozdrawiam i sorki ze troszke się rozpisałem na ostatni temat ale akurat trafił w czuły punkt :oops:

Jeszcze raz pozdrawiam :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 08:48 
Cytuj  
A pieprzyć te 666 postów, nie wytrzymałem...
Khebeln napisał(a):
Uwżam coś takiego za żałosne (chodzi mi o fakt zapominania sie czasami w RL przez niektóre przypadki i odnoszenie sie do siebie przez przypadek jak do kobiety :-? a nie o samo granie kobietą )

naprawdę ? to przeczytaj jeszcze raz posta od którego to się zaczęło, a jakoś nie zauważyłem, żeby przedmówca który gra female zwracał się do ciebie per 'pisałam'
Cytuj:
Nie, ale lubie wiedzieć z kim gram. Ponadto inaczej zachowuje sie w stosunku do kobiety nawet wirtualnej a zupelnie inaczej do faceta. NP Jak mnie facet wku... to powiem mu coś, a np kobiecie odpuszcze.

między innymi dlatego czasem wybieram postać żeńską, tak zwane easy mode, łatwiej o itemki, o miejsce w party, nie wspominając zupełnie że przy niektórych grach jest gdzie oko zawiesić.
Cytuj:
Gratuluje wyrozumiałej partnerki :wink: Moja mimo że jest aniołem jest także skrajną katoliczką w wielu kwestiach (na szczescie nie wszystkich :wink: )
to pewnie seksu przedmałżeńskiego nie uznaje a ty swoje frustracje na forum odreagowujesz, sorry za ten żarcik, ale to ty zacząłeś wcześniej zrównywać graczy grających female porównywać do zniewieściałych i/lub gejów
Cytuj:
mam dostatecznie duzo rozumu aby się rozejżeć izobaczyć do czego niektóre rzeczy mogą prowadzić za wczasu a nie po fakcie <...> Zniszczył sobie życie, dziewczyna od niego odeszła, stracił prace i mieszkanie <...> Pomine tutaj fakt samych kosztów takich zabawek, mozna znacznie lepiej spozytkować pieniądze chociażby na wyjazd za granice albo dobrą zabawe ze swoją drógą połówką

przestań grać w mmogi, to też uzależnia, przestań pisać na forum, zajmij się ortografią ale wiem, że nie posłuchasz bo:
Cytuj:
od dziecka byłęm upartym osłem

i
Cytuj:
i to jest modne i na fali etc :wink:


pozdrawiam


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 09:08 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Tak prawda to jest normalnie puki nie wykracza poza gre i nic mnie w tym nie dziwi, mialem niestety okazje zobczyć ze moze wykraczać.

Jednym slowem nalezy wspolczuc tobie i twoim znajomym z RL. Ale co twoje RL przypadki maja wspolnego z ludzmi z tego forum? I proponowalbym przestac bawic sie w psychologa, bo ci to nie wychodzi, a tylko sie osmieszasz. Ale to juz twoja wola, sam pracujesz na swoja reputacje na tym forum.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 10:15 
Cytuj  
Niezły wątek... dowiedziałem się, że jestem pedał od kogoś, kto mnie nie zna...
Pewnie jakiś pedał - czasem tak bywa, że geje są homofobami... 8)

Cytuj:
A nie widac bo zanim zrobiłem screan gadaliśmy na tsie kilka minut o tej walce

Cytuj:
Ale zwróć uwage jakie debufy wariora na nas zostały oraz na timery po skilach które uzyłem

Kilka minut po walce - więcej niż te dwie jak mówisz - a 30-sekundowe debuffy ciągle działają? Hmmm... :wink:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 10:22 
Cytuj  
Khebeln to mowisz ze masz znajomych co czasem przez przypadek przeniosa zachowanie rpg do rl? To jak jest jak pijecie piwko w barze?
"Mam debuffa z piwa -5INT i +20Bladder ide do kibla"
"Czekaj masz wscieklego walnij, +10Stamina to dojdziesz"
"Ide z toba daj invite"
"Kurw...daj na group loot bo mydla nie moge lootnac"
"Ok popilismy to spadamy do domu *party has been dispanded"

:D

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 10:49 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Pewnie jakiś pedał - czasem tak bywa, że geje są homofobami... 8)

Po zastanowieniu... Raczej nie gej, bo chyba geje nie powinni mylić geja z transwestytą?
Teraz gram undeadem - kto mi powie jakie to zboczenie? Nekrofilia?..


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 11:08 
Cytuj  
Khebeln wogole spuscil z tonu ,na początku był wielce oburzony na każdego grającego female. Widząc jednak spory odzwe zluzował i właściwie kilka stron topicu to Kheb tłumaczący sie ze swoich jakiś (imo śmiesznych) uprzedzeń. A wszystko to dlatego że brakło argumentów i padla wypowiedz w stylu :

- ale z ciebie ham
- a z ciebie pedal .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 11:31 
Cytuj  
Seksu mi nie brakuje Swen, jak juz napisałem "nie we wszystkich aspektach", ale jak widać nie kazdy moze czytać miedzy wierszami...

Ponadto to moja opinia, jak coś nie pasuje to zapraszam w RL...

Nie zwracał sie ale w puzniejszych postach nawiazałem dlaczego nie lubie czegoś takiego, miedzy innymi tego co napisałes. Dal mnie lamerstwem jest udawanie kobiety dla łatwiejszej gry :]


I szczerze gówno mnie obchodzi co myślisz w tej kwesti. Nie pasuje. Przejdz do tego do porządku dziennego. Jak juz napisałem nie kazdy zrozumie, a ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niz tłumaczyć to osobą które zwykle lubią robić zamieszanie na forum :wink:

Pozdrawiam.

PS: Pieszczoch, jezeli nie czytałes znajomi mi to jedno a przyjaciele to drógie...

No i EoT, btw dziwne ze odezwały się w 95% tylko osoby grające female :lol: \


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 gru 2004, 12:14 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 11:39 
Cytuj  
To czemu tu piszesz? Wracaj skad przyszedles, a najlepiej do szkoly na nauke j. polskiego.

X.

PS. Troche ci sie dziwie, szczegolnie, ze piszesz o czytaniu "miedzy wierszami", a sam sie do tego nie stosujesz. Jesli jedna osoba daje ci do zrozumienia, ze jestes glupi, to byc moze przypadek albo zlosliwosc, jesli dwie osoby, to juz warto sie sie nad tym zastanowic. Jesli jednak dziesiec osob, to chyba cos z toba jest jednak nie tak jak powinno, nie sadzisz?


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 11:50 
Cytuj  
Mam w du.. twoją opinie Xanth, kiedyś taki nie byłeś ale teraz jesteś pieniacz i tyle. Wiesz co wolny kraj mam taką opinie a nie inną i koniec.

A wracać to sam sobie mozesz do działu flames gdzie twoje miejsce. :lol:

PS: Xan jezeli coś jest białe a 99/100 osób powie ci ze jest czarne to też
uwieżysz ?

PS2: Ingerencja moderatora była by tu na miejscu. Ten wątek nadaje się tylko do flames. :roll:

PS3: Dochodze do wniosku ze do niektórych ludzi trzeba mówić nie bo nie bo inaczej to strata czasu. :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:07 
Cytuj  
HeHe i po co watek o tym jak to nie przechodzic na EU z US bo po co ktos ma wysluchiwac jakis bluzgow, wyzwisk czy klotni ? To samo jest tutaj, watek na temat jakies 2 czy 3 strony a pozniej... polska komunikatywnosc na ktora WY sami nazekacie.

Pozdrawiam :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:22 
Cytuj  
Khebeln a teraz ochłoń i tak na spokojnie przeczytaj ten wątek...
Już ? Przeczytałeś ?
I kto jest pieniacz ? Kto wszystkich zrównuje do swojego poziomu doświadczeń RL ? Kto wreszcie pisze, że ma opinie piszących tu w dupie ? Skoro masz opinie w dupie to po jaką cholerę wogóle dyskutujesz ?

no i najlepsze:
Cytuj:
Ponadto to moja opinia, jak coś nie pasuje to zapraszam w RL...

tu się zachowałeś nie przymierzając jak jakiś gówniarz na ircu..

ps. o ortografii nawet mi się nie chce pisać...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:30 
Cytuj  
Ponadto to moja opinia, jak coś nie pasuje to zapraszam w RL tzw internetowy twardziel lol


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.