mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:45 
 
Postal napisał(a):
chyle czolo... o ile to nie sciema :)


Zebys mnie tylko zle nie zrozumial.
Ja lvl32 rogue
Trigg lvl35 Shaman
Mini lvl41 Warrior
Elu lvl39 Priest
Shi lvl42? Shaman

Wiec grupka na lvl 32 nie byla hehe, bo pewnie tak mnie zrozumiales.
A ja aggrowalem z odleglosci rzutu mojego nozyka :D

Sposob jakim dlaismy sobie rade to nie ustalona ale wyczuta improwizacja i zgranie.

Elu: Zdejmicie ich ze mnie i Pieszczocha!
*wszyscy jak psy na kielbase zdejmuja moby

I ogolnie to wygladalo tak ze Priest your friend zyje to ty zyjesz i Pieszczoch bez moba nie zawraca glowy Priestowi backstabujac moby :D

PS.dmg robilem od 5-7 normalnymi hitami jak trafilem.... Natomiast backstab 100-300+ co imo jest fafne, ale zasluguje na nerf jak sam paladyn.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:08 
 
imho powinni coś zrobić z immune aurami paladyna ( np troche pogrzebać w cooldown ) no bo jeśli gracz musi się napocić jak jasny gwint żeby polożyć paladyna na deski podczas gdy ten tylko sobie sterczy w jednym miejscu i łupie z broni, 3 razy sie uleczy do fulla a czasem nawet i 4 jak walka trwa naprawde długo to coś jest nie tak.
Wiem, że nigdy nie będzie idealnego balance ale to jest lekko przegięte imho. Poza tym o nerf ( fix ) paladyna nie płacze 100 czy nawet 1000 graczy, to jest większość ludzi którzy stoczyli kilkadziesiąt walk z paladynami i są to nawet ludzie, którzy naprawdę są zaj**ści jeśli chodzi o grę swymi postaciami.
To jest oczywiście moja jak najbardziej subiektywna opinia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:28 
 
I ze latwo nie jest ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:35 
 
Pieszczoch napisał(a):
PS.Dalej mysle ze paladyn jest najmniej wymagajaca klasa, a w dodatku jak sam nim gralem do 17lvl ziewalem bijac jednego mobka to se bralem jeszcze 2 na swoim lvl. Natomiast swoim rogue rozgladam sie wokol i uwazam na byle jaki add bo skonczyc sie to moze dead albo dlugim downtime (tak czy siak ryzyko jest).
Na dodatek zwiekszona ostroznosc podczas walki z uciekajacymi humanoidami.
Pomine fakt ze strasznie aggrowalem na lvl32 w SM w cathedral ale dalismy rade.


Jakbyś grał dłóżej tą klasą i czytał lore jaki jest w jego questach zrozumiałbyś ze on jest zrobiony na ultimate defender który MA BRAĆ NA SIEBIE WIELE MOBKÓW. Mi to odpowiada, lubie mieć na sobie po 4 moby bo przynajmniej cos sie dzieje. Po Ac2 gdzie mozna było rozsądnie grać tylko 1:1 w hero levels...

Cytuj:
Khebeln ty naprawde myslisz ze rogue jest taki latwy?


Tak grałem nim do 35 jak i widze co robią i mówią inne osoby które nie grają tylko 1 klasą a mają/mieli pare 40+

Cytuj:
wczoraj w Brill szalal pala na 55+ lvl i widzialem jak zabil dwoch straznikow na 60 lvl a zycia zabrali mu tylko okolo 1/5


To samo zrobił Warrior na podobnym lv 2 dni temu z tą róznicą ze zabijał strazników 3-4x szybciej. A podobno palladyn jest przystosowany do multiple enemy tanking ?

Bylek A wiesz o tym ze jak palladyn ma 5 min timery na te tarcze ma tylko 2 i tylko w jednej moze atakowac z 50% zwolnieniem a druga nie blokuej magi. Ponadto ma 60 min timer na loh. Według mnie nie jest to przegięte. Jak chcą nam zabrać tarcze niech nam dadzą roota zebyscie nie mogli uciekać to bendzie fair :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:44 
 
Heh uciekac zeby jakos moze sie udalo, tak kazdy robi wiec Khebeln nie narzekaj, zwlaszcza non-tank class.
Zaloze sie ze jak masz z kims duel i przegrasz bo ktos se wyrowna szanse uzyciem bandarza jak TY sie leczysz czy zuzyje potion to zaczyna sie whineage.

Co do ultimate defender.....to niech buffna mu defence a leczenie zostawia Priestowi to pogadamy.....a mobki dalej bedzie mogl masowo brac na klate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:25 
 
A żeś dał hehe. Zabrać palladynowi leczenie :lol: To tak jak zabrać magowi czary :roll: Widziałeś ty kiedyś palladna bez leczenia ?

Priest leczy znacznie lepiej niz palladyn. Mi się kończy mana po paru healach że nie wspomne ze potrzebuje mane jeszcze na inne spele. Priest w pvp zje mnie na śniadanie.

Palladyn nie jest wstanie zastąpić priesta bahh nawet druida. Ale moze od czasu do czasu w krytycznej sytuacji uleczyć kogoś albo zucić na niego blesing of protection (np na priesta :P)


Żeczywiście duzo wiesz to tej klasie :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:26 
 
No Paladyn w ogole powinien robic duzo rzeczy. Np. grac honorowo i dawac dobry przyklad innym ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:35 
 
Tia... i musi byc prawdziwym facetem ;]

W skrajnych [i nienaturalnych] przypadkach dopuszczalna jest wyzwolona kobieta lub 'chlopczyca'...
[edit]: oczywiscie ta skrajna opcja przeznaczona jest tylko dla rl kobiet grajacych w WoWa / jako tradeskille Cooking/Tailoring/Herbalism


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:46 
 
Mendol napisał(a):
No Paladyn w ogole powinien robic duzo rzeczy. Np. grac honorowo i dawac dobry przyklad innym ;-)


Marzenia :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:02 
 
Khebeln to byla bardziej drwina z tego twojego ultimate defender.
Poprostu to co powiedziales nie przeszkadza paladynowi brac wszystkich na klate bez healow albo swoich tarczy, na to samo wychodzi, z healami bez shieldow to lepiej by pasowalo niz shieldy bez healow.
Ja tylko sie zdziwilem mocno ze paladyn ma 2 shieldy, Khebeln zaloze sie ze bys kurwil na lewo i prawo jakbym mial uber bandarze na moim lvl i uber potiony i sie wyleczyl 2x i ci dupe skopal :D
Ta sama reakcja jest innych ludzi walczacych z paladynem.

Zeby nie bylo to nic do ciebie nie mam, fajnie zie gralo w HZ i jestem nastawiony ok w stosunku do ciebie ALE cos postowanie ci nie wychodzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:36 
 
Nie zwróciłem uwagi a ironie :P Ostatnio zbyt duzo ludzi na mnie naskakuje to sie człowiek przyzwyczaja :wink:

Co do tego czy by mnie to irytowało, tak irytowało by mnie wlaczyłem przeciwko palladynom tez w duelach albo na arenie :] To samo robiłem jako mag. Ale i tak zabijałem palladyna więc nie miało to wiekszego znaczenia czy mial te shildy czy nie poprostu dłózej to zajmowało.

Ja uzywam shildy w wiekszosci jak mnie cos zaskoczy, albo mam nadmiar osób na sobie abym mógł sie w spokoju wyleczyć, inaczej lecze sie normalnie w czasie walki (mam 5 w spiritual focus).

Tak naprawde to nie są 2 czy trzy zycia a jedynei wydłuzenie walki o troszke, poniewaz jak mi się mana skończy to i tak jest game over. Jedyne co moze pomóc ( czesciowo bo nie odnawia całej many) to LoH i to mozna nazwac juz 2 zyciem :wink: ale uzywasz tego raz na 60min

Ponadto co ci przeszkadza aby się wyleczyć jak ja zucam shilda ? i tak cie nie moge atakować wtedy. Wylecz sie w tym czasie tez z bandarzy :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:47 
 
Ja sie lecze, praktycznie zawsze. Tylko ze patent na tym polega ze na lvl33~ paladyn wali praktycznie identiko jak warrior.

Jezeli shieldy i heale musza zostac to chociaz niech zabiora 2h weapons paladynom bo to boli jak sie dostanie w leb. I wtedy bedzie zamiast (na tym lvl) gownianym DD, srednim priestem i uber tankiem to z DD bedzie juz zadnym.

Podkreslam ze Rogue jak Hunter obrywaja mocno, tylko ze Hunter zawsze ma mail armor po lvl40tym.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:54 
 
I tu sam powiedziałeś pośrednio wielką prawdę. Na 33lv tak. Dlaczego ? Bo dostaje uber weapon z questa. (Mogą to zabrać quest jest tak trudny ze...) Po 40+ lv Palladyn przestaje błyszczec. Ba nawet jego dmg przestaje rosnąć i mniejwiecej siedzi na tym samym poziomie. Zabicie mobka na 45lv na moim pozimie z blue weapon to mniejwiecej 1min gdy warior to samo robi w 15-20s. Idz sprawdza sam zobaczysz. :wink:

PS: BTW wiesz ze palladyn nie moze uzywac zadnej broni range ? Root/slow dla palladyna = dead


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 21:59 
 
Hunter w melee zawsze obrywa mocno, i jak na razie mail za bardzo nie uzywam ze wzgledu na malo agi bonusow. Ale hunter to nie melee class wiec tez zupelnie inna gadka :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 22:42 
 
Khebeln napisał(a):
Root/slow dla palladyna = dead

O, tu sie zgadza, paru tak juz zalatwilem, walac przyklejonego paldka z luku w momencie, gdy ten stal w miejscu i tylko zgrzytal zebami ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 22:58 
 
Ja bym powiedział robił w stalowe portki :] Az dziw ile hunterów idze w mele na mnie :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 23:10 
 
Pieszczoch napisał(a):
Postal napisał(a):
chyle czolo... o ile to nie sciema :)


Zebys mnie tylko zle nie zrozumial.


ja dobrze rozumiem :) wiem jak tam ciasno i ze moby maja 38-40lvl i ze w party 32 bylo by to niemozliwe :) ale i tak gratz ze byles tam z 32 lvl :) co prawda nie wiem co tam robiles jako ze miss rate pewnie byl bardzo wysoki a dmg zadawany rpzez ciebie tez do poteznych nie nalezal wiec zrobic katedre teoretycznie w 4 osoby to jestem pelen podziwu :)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 23:56 
 
5 minut cooldown na immune aury pala to jest mało
warrior na retaliation i shield wall ma 30 minut cooldown!! i jeszcze jest taki pic, że jak się użyje np shield wall to automatycznie retaliation nie można używać przez 30 minut i vice versa.
to jest tylko przykład porównujący "uber" skille tych klas, nie sądzisz, że 5 a 30 minut to trochę duża różnica??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 02:12 
 
Tak a Divine intervention i Loh 60 min cooldown jest mało ? :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 03:06 
 
Khebeln napisał(a):
Tak a Divine intervention i Loh 60 min cooldown jest mało ? :wink:


40 minut.. w koncu bierzemy pod uwage talenty...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.