mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:19 
Cytuj  
Haha paladyn puller :lol:

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:23 
Cytuj  
ja czesto puluje jak nie ma kto :) co prawda dynamitem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:23 
Cytuj  
hmmmmm na screenie sa w party 3 osoby. Nie wmowisz mi ze w 3 zrobiliscie gnomegeran.A zwlaszcza ze zabiliscie bossa (glownego - thermapluug jesli sie nie myle).

Zaczynasz kandydowac na glownego bajkopisarza jakiego spotkalem :D


Poza tym czy to przypadek ze masz troszke zepsuty sprzet ?? Troche duzo zgonow ?? Tak mi sie wydaje.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 sty 2005, 15:25 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:25 
Cytuj  
Kabraxis - on ma niebieskie itemki? gdyby miał fioletowe pewnie SM na tym lvl by w trójkę zrobili, Herod nie jest trudniejszy niż Warr 59 na pewno ;)

Jedyny problem to to, że nie ma fioletowych itemków na ten lvl ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gdyby miał fioletowe pewnie SM na tym lvl by w trójkę zrobili, Herod nie jest trudniejszy niż Warr 59 na pewno ;)

Jestes mi winien czyszczenie monitora ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:35 
Cytuj  
nie rozumiem o co wam chodzi ?
kazdy ma w grupie swoje zadanie,paly tez
ostatnio grajac w 5 osobowej grupie z priestem warior zdejmowal agro a ja jako paly go wspomagalem + jezeli chodzi o leczenie pilnowalem priesta i tylko jego mialem l eczyc w chwili zagrozenia ,ewentualnie jakby nie mial many wspomoc zagrozona postac leczeniem
uwazam tez zawsze aby odnawiac bufy co 5 minut,nieraz w czasie walki nawet
nie rozumiem skad soe wziela ta nienawisc do palladyna

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 15:41 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Byłem zdesperowany aby wymienić gejowskie spodenki (fioletowe) z questa z deadmines jak najszybciej :]


On juz mial fioletowe wczesniej i do tego gejowskie (to sa chyba te legendry/artifacts co dopiero maja byc wprowadzone. :D

Ale rzeczywiscie w Deadmines pruja epic itemami na lewo i prawo (ja ostatnio robiac questy na 10lvl to dostalem to:
http://www.thottbot.com/?i=20470 :wink: :wink: :wink:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 16:43 
Cytuj  
zabicvie fanal bossa w trzech i to z tymi lvlami co na screenie :P (podejrzewam ze reszta jest blisko lvlu pala) wydaje sie iscie kurwa niemzoliwe :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 16:52 
Cytuj  
Filoleowy miały kolor a nie klase jako epic :wtf: Gdybyś nosił maila wiedziałbyś ze nagroda za zabicie van clifa daje takie spodeniki :]

Ps: Zabiliśmy żebyś wiedział :D Fukesem ale zrobiliśmy to. Ale przed tym cofnęliśmy się jeszcze na chwilkę do miasta, aby naprawić sprzęt i weszliśmy przez workshop.

Najgorsza jest trasa aby dojść do thermapluug niz sam boss. Trzeba praktycznie iść po gzymsie aby nie złapać agro z calej lokacji. Pare razy mieliśmy tak ze jeden mobek dostał agro na dole i spulowal całą lokację zanim doleciał do nas naokoło przynosząc 423412 kolegów ze sobą :lol:

Na początku mieliśmy zonka z tymi guzikami u bosa bo było nas tylko 3 a guzików 6 i zanim zaatakowaliśmy bosa wciskaliśmy je aby sprawdzic czy to go osłabi albo cuś :roll: Ale okazało się to trywialne. Jedna osoba musiała tylko latać i dusić na te co sie świeciły. Najgorszy był ten piekielny knockback tego bosa :wink :

Zrobiliśmy go na tym lv ale walka była BARDZO ciężka, ledwo się udało.

PS2: To nie zgony tylko solowanie cały dzień w tej lokacji dla itemków i kasy. A że puźniej dołonczył do mnie sand i namir poszliśmy od ręki głebiej w gnomerian, problem w tym ze nie reperował m sprzętu od dość dawna :roll:, zgona nie miałem.

PS3: Postal sand miał 3-4 lv więcej niż ja, namir był 1 lv wyżej a ja do tego czasu jeszcze lv zrobiłem i zdązylismy się naprawić w mieście :)

PS4: Zapraszam na Final bete, jeżeli chcecie mozemy zrobić numer z bosem w gnomerian i udowodnić wam ze to jest mozliwe na tym lv jeszcze raz, tymbardziej ze teraz znamy ten instance jak własną kieszeń :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 21:06 
Cytuj  
To ja moze dodam cos od siebie:

a> nikt nie chce zrobic z pala totalnego gimpa... wystarczy, ze aby osiagal to, co osiaga, musial przy okazji troszke bardziej pokombinowac. [bo wlaczanie resistow na odpowiednie rzeczy to raczej reakcja niz akcja]

b> odnosze wrazenie ze Khebeln [swoja droga uwazam, ze dobry] chce na wszystkich wymusic takie postrzeganie wszystkich palow /// niemozliwe

c> uderzyla mnie ilosc przyciskow ze screena, w kazdej postaci, ktorymi gralem, juz od 12 lvl dodatkowe paski na:
    potiony
    bandaze
    tansze czary nizszych leveli [dla mnie przydatne]
    i rozne inne zabawki byly dla mnie niezbedne [ze 'normalna klasa' uzywa wiecej niz 12stu skilli w czsie gry to chyba nie trzeba tlumaczyc]


d> nikt nie rozpoczynal krucjany antypalowej, tylko wlasnie pale [poza postalem;] na kazda wzmianke, ze cos z nimi nie tak reaguja nieslychanie alergicznie.... Przypadek?...


[EDIT:]skojarzenie co do pala mojego kumpla:
Ajm mazi, big mazi, aj lajk kloks... Czyli ciezki, kanciaty, a nie chce powiedziec tepy


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 23:18 
Cytuj  
Tom taka klasa nie neguje jej defektów i braku ofensywnych zdolności, dlatego gram magiem dla odmiany aby się nie zanudzić. Ale nie pozowole aby niektóre osoby wciskały również bajki na tym forum tylko dlatego że grają horde i muszą walczyć z palladynami, a sami nie grają regularnie tą klasą. Tyko postal jest jakimkomkolwiek odpowiednią osobą do dyskusji jako że wie o czym mówię. To mnie najbardziej irytuje. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 23:26 
Cytuj  
Zauwaz jednak, ze nie tylko osoba grajace palami powinny sie wypowiadac, ale takze osoby grajace z palami, lub przeciw... W innym wypadku spojrzenie byloby niobiektywne.
A argument ze wiekoszc jest horde... hmmm jakos alliance na shamow strasznie nie narzeka... owszem, szam jest mocny, ale wlasnie w dobrych rekach, a pal jest mocny w zlych, a w dobrych overpowered.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 23:29 
Cytuj  
jesli chodzi o bossa to byl tam jeszcze nisko lvl rogue (Zło) nie wiem ktory mial lvl ale nadawal sie tylko do naciskania przyciskow :)

ja mialem 32 lvl
Obrazek


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 23:32 
Cytuj  
Tom kwestia gustu, to overpowered palladyna mozna obejsć w niektórych klasach odbiegając na chwilke jak użyje shilda albo samemu się lecząc. Blizzard się wypowiedział już w kwestia Palladyna, więc w sumie nie ma się o co kłucic.

Prawda nie tylko palladyni ale to nie był thread czy grać palladynem czy nie (czy też czy jest overpowered czy nie każdy ma już swoje zdanie na ten temat taktykach raczej go nie zmieni) a taktykach grania nimi zwróć uwage na pierwszy post. Szani chciał się czegoś dowiedzie a potem masa horde zaczęła flamowac palladyna. coś tu chyba nie tak nie sądzisz ?

PS:Zło miał 20~ (Rogue) wtedy zabrał się na doczepke jak szliśmy przez workshop. Po walce z bosem w tej lokacji musieliśmy się zreperować w mieście dlatego się cofneliśmy jeszcze (czyt. ja musiałem :wink: od samej walki mi się sprzęt rozwalił)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 7 sty 2005, 23:36 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 23:34 
Cytuj  
Szkoda ze wiekoszc tych postow zawiera stwierdzenia typu:
"paladynami graja sami debile" ,
"gre paladynem wybieraja tylko idioci ktorzy nie potrafia grac i nie maja wogole skilla" "gralem z paladynem ktory okazal sie idiota wiec wszyscy paladyni to idioci"
Takie upraszczanie sprawy(a raczej prostackie jej przedstawianie) i obrazanie innych graczy pokazuje jasno poziom coponiektorych na tym forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 23:46 
Cytuj  
Fakt jednak, ze po przepytaniu pewnej ilosci ludzi o najgorszych graczy [glupio to brzmi, ale nie moglem slow znalezc odpowiednich]
najczestsza odpowiedzia/uproszczeniem/generalizowaniem/prostactwem/uogolnianiem bedzie pal.
Budowa klasy + zachowanie sporego odsetka tak juz wplywa na postrzeganie przez innych.

[edit:] khebeln - nikt nie mowil ze jestes glupi bo grasz palem, tylko ze pale sa glupie jako ogol...
tzn nikt nie mowil na poczatku... potem sie po prostu atmosfera podgrzala ;]


PS... tomu, nie tom //taki dziki skrot///


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 00:30 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Szkoda ze wiekoszc tych postow zawiera stwierdzenia typu:
"paladynami graja sami debile" ,
"gre paladynem wybieraja tylko idioci ktorzy nie potrafia grac i nie maja wogole skilla" "gralem z paladynem ktory okazal sie idiota wiec wszyscy paladyni to idioci"
Takie upraszczanie sprawy(a raczej prostackie jej przedstawianie) i obrazanie innych graczy pokazuje jasno poziom coponiektorych na tym forum.


A na pewno nie ma na twojego posta wplywu fakt ze sam grasz palladynem ? :).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 00:57 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Vercin napisał(a):
Szkoda ze wiekoszc tych postow zawiera stwierdzenia typu:
"paladynami graja sami debile" ,
"gre paladynem wybieraja tylko idioci ktorzy nie potrafia grac i nie maja wogole skilla" "gralem z paladynem ktory okazal sie idiota wiec wszyscy paladyni to idioci"
Takie upraszczanie sprawy(a raczej prostackie jej przedstawianie) i obrazanie innych graczy pokazuje jasno poziom coponiektorych na tym forum.


A na pewno nie ma na twojego posta wplywu fakt ze sam grasz palladynem ? :).


Milcz i wracaj pod biurko!
Nie gram zrobilem 5 level i przerzucilem sie na sexy kaplanke. Gralem wiecej tylko hunterem reszta to tak po kilka leveli

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 01:00 
Cytuj  
Uff to dobrze , przeciez wiesz ze nie mógłbym ci ubliżać :*

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 01:09 
Cytuj  
Bede gral palem moze bo szukam walsnie posatci ktora bedzie przydatna w teamie(w sensie leczenie buffy) ale na ta chwile wybralem priesta

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.