mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 13:10 
Cytuj  
Skoro jest tak wielkim zlem, wszyscy maja jakies zale do nich, czemu Blizz nic z nim nie robi ?

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 13:16 
Cytuj  
ciag dalszy historii dawida:
jednak dawid mial szczescie
lezac na ulicy bez ducha i broczac krwia nie mogl w najsmielszych oczekiwaniach przypuszczac ze nieopodal bedzie przechodzil paladyn
paladynek rozprawil sie z 4 oprawcami dawida a potem reznal nieszczesnika
do dzis mu sie dobrze powodzi ma zone ,kochanke i 4 synow
wszyscy razem grywaja wieczorami w wowa
czasami tworza rodzinne party-5 paladynow
i tyle

jaka klasa bylaby tak dobra by rozprawic sie z 4 rougami i jeszcze reznac delikwenta?:))))

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 13:29 
Cytuj  
szani napisał(a):
jaka klasa bylaby tak dobra by rozprawic sie z 4 rougami i jeszcze reznac delikwenta?:))))

shaman ?
(tak, gram shamanem ;))


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 14:32 
Cytuj  
no nie wiem, też gram shamanem i rogue jest ciężki dla shamiego. Jeszcze jakby doskoczyło 2-3 to praktycznie zerowe szanse.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 15:47 
Cytuj  
Nie jest ciezki, trzeba tylko odpowiednich totemow uzywac. Widzialem shamanow co spokojnie i bez zadyszki rozwalali rogow 5lvli wyzej. Tyle, ze tu juz taktyka sie klania ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 15:52 
Cytuj  
No czy tak spokojnie i bez zadyszki to bym nie powiedział. :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 16:00 
Cytuj  
Przyklad z zycia wziety, shaman 33, ja 34, rog 39. Ja sie bujam nieprzytomny, shaman z niewielka pomoca mojego peta zjada roga i nawet sie nie spocil. Na moje zdziwienie, ze tak latwo mu poszlo, powiedzial "na rogue to juz mam sprawdzona taktyke" ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 16:20 
Cytuj  
Mysle ze "podanie" Zodi4ca znakomicie podsumowuje rozmowe na temat klimatu i nie mam zamiaru sie wiecej wypowiadac.

I nie tylko ja uzywam slow typu "kretyn" itp.. polecam przejrzec wlasne posty (zwlaszcza Khebelnowi).

A co do tego Adolfa jeszcze to trzeba byc K R E T Y N E M zeby dac sobie taka ksywke (zwlaszcza jesli sie jest polakiem) nie wspominajac juz ze propagowanie faszyzmu/nazizmu jest karalne.


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 16:28 
Cytuj  
Tylko mi nie mówcie, że jak 2 rogue dopadnie ze stealtha, to shaman z palcem w du.. ich rozwali. W 1/1 wiem jaka jest taktyka, że daje rady, ale mówie tu o 1v2 czy tez 1v2 i tu shaman nie da rady. Pall natomiast może powalczyć :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 16:36 
Cytuj  
A może jakiś filmik na potwierdzenie waszych tez, z chęcią obejrze jak szaman równa z ziemią rogue. Jezeli znacie stronke z dobrymi filmami z WoW to dajcie adres.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 16:44 
Cytuj  
tfu! Shaman jest bardzo slaby i to bardzo, grajcie sobie palladynami.

Proponuje nie pisać już nic o shamanie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:19 
Cytuj  
Shaman słaby, pff bajki. Fakt to jedna z trudniejszych klas do prowadzenia zdecydowanie trudniejsza od palladyna, ale z drugiej strony znacznie bardziej wszechstronna. Szaman jest tak samo przegięty jak palladyn (jeżeli wogule jest, a według mnie nie.W tej chwili klasy są dość zbalansowane, sam blizard uważa podobnie co widać w wypowiedziach GM), jako że jest dokładnie identyczna ilość ilość postów w stylu nerf szaman na forum co nerf palladyn.

EoT


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:24 
Cytuj  
tak Khebeln tak lekarz kazał przytakiwać ;)

Btw. dzisiaj Ashveem shaman 56 pokonał priesta lvl60 w duelku. Jesteś pod wrażeniem? bo ty jako paladyn pisałeś ze z priestem nie masz szans.. Jak widać skill i wiedza o mechanice gry + oklepanie dużo dają.
btw. co priest się może leczyć to historia... !!!!

tak jak już wcześniej napisałem naucz się grać, bo jako paladyn dostawać w dupsko to naprawdę żałosne.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:29 
Cytuj  
HMN czy mógłbyś nie wychwalać shaman'a. Potem kolesie zamiast uczyć się grać swoją postacią to proszą o filmiki, bo "gdzieś tam słyszałem, że xxx rozwala yyy" My-horda nie chcemy ludzi którzy biorą postać ze względu na jego przegięcie. Potem większość ludzi z noskill zachowują się tak jak Azzie opisał. Grajcie sobie w aliance palladynami. Dziękuję i pozdrawiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak Khebeln tak lekarz kazał przytakiwać ;)

Btw. dzisiaj Ashveem shaman 56 pokonał priesta lvl60 w duelku. Jesteś pod wrażeniem? bo ty jako paladyn pisałeś ze z priestem nie masz szans.. Jak widać skill i wiedza o mechanice gry + oklepanie dużo dają.
btw. co priest się może leczyć to historia... !!!!

tak jak już wcześniej napisałem naucz się grać, bo jako paladyn dostawać w dupsko to naprawdę żałosne.



I to mówi gimpnięty warrior który palladyna nie potrafi pokonać :lol:

A teraz bardziej na serio. Co ma piernik do wiatraka że Shaman pokonał priesta do faktu ze palladyn zawsze przegra z priestem który umie grać? Shaman nie ma większych problemów z nim jako że ma dość solidny dmg i healing.

PS: Palladynem chciałem grać na długo zanim jeszcze w WoWa miałem okazje zagrać i wiedzieć jak się nim gra Sprawdz moje najstarsze posty na forum WoW. To samo się odnosi do Maga. Ja mam raczej wrażenie że to wy rogue wybieracie bo jest przgięty :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 8 sty 2005, 17:38 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
S4ndM4n napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To po co grac w RPG ??? mozna sobie pograc np w CS lub ET.

Ale to juz temat na inna dyskusje.

DOBRANOC


a trzeba byc klimaciarzem zeby grac w rpg ?
jest sporo powergamerow ktorzy graja i sie swietnie bawia a o to chyba chodzi...


Nie nie trzeba (ja to lubie). Najlepiej byc nieumiejacym czytac/pisac kretynem potrafiacym wymyslic dla gildii nazwe "ZjebaneRyje" a dla postaci "cipka".
Za cos takiego powinien byc ban na jakimkolwiek serverze nie tylko na RPG. Albo polacy w Diablo/Tibii z ksywkami: Huj_13, Adlof_Hitler lub innymi zajebiscie orginalnymi/klimatycznymi.
Tu juz nie chodzi o klimat tylko o granice dobrego smaku.
A potem niektorzy sie dziwia dlaczego za granica polak jest postrzegany jako idiota.


nie wiem skad wyciagasz wnioski ze nie umie czytac/pisac, moze masz jakis kompleks i dlatego wyzywasz innych od kretynow.
nie musi ci sie podobac nazwa mojej gildi czy postaci, nie lamie zasad "naming policy" nie jest rasistowska i nie pietnuje nikogo ani ze wzgledu na religie ani upodobania sexualne, a jesli jedyne co w tym widzisz to ze nie jest w klimacie, to juz twoj problem.

co za roznica, zakladajac postac ktora z zalozenia bedzie sie gralo 15lvl jak sie bedzie nazywala ? na 1h moge sie nazywac wujek12 i mam to gleboko w dupie prawde mowiac.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:51 
Cytuj  
Mark, flame, X. nie offtopikujmy, wszak nie jest to threed dotyczący shamiego ;) Możemy założyć drugi. Zresztą może i taki by się przydał, mało kto chwali się, że potrafi grać tą klasą a ja jako noob (pogrywałem tylko trochę na betach) w tej kwesti chętnie bym przeczytał parę mądrych postów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 18:11 
Cytuj  
szani napisał(a):
poniewaz poprzedni topic o palu skonczl sie dosc niefortunnie odnawiam czesciowo temat
bohater ostatniego miesiaca tego forum paladyn ma sie na razie dobrze i wszystko wskazuje na to ze jeszcze przez jakis czas tak pozostanie
paly jest moze troche przymocny w stosunku do niektorych klas(sam nim gram,bo jestem chyba najstarsze dziecko na tym forum:) )ale wydaje mi sie ze glowna sila paladyna jest bicie paru mobkow na raz ,przez niektore klasy jest zabijany bez problemu
ogolnie pisze sie ze nie jest sztuka przydzielenie talentow dla niego,a ja mysle ze mozna wybrac wiele drog rozwoju , i nawet duzo zepsuc:)
jezeli ktos ma jakies ciekawe propozycje co do przydzialu talentow palemu to prosze o podzielenie sie nimi z forumowiczami

pozdrawiam


wiec wracając do tematu...

Gram paladynem na serv RPG, moim zadaniem w gildii jest głównie eskorta low-level guildmates przez niebezpieczne krainy. Wiec jak, polkie community, jestescie lepsi od sejmu i potraficie cos doradzić nie obrzucając błotem przy okazji kolegi z przeciwka ( bo nie myślał jak ja ).W które skille warto inwestować ? Jakieś taktyki może? Anty-paladynowe flame ślijcie do blizzarda, ja nie jestem zainteresowany :).
Pozdro

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 18:20 
Cytuj  
Sweng----> popieram tez z checia pooglądam dobre filmiki.
flame ----> oglądam bo nie mam gry (grałrm "tylko" w bete) i z checią zobacze jak radzą sobie poszczególne klasy tym bardziej jak są to ciekawe filmy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 18:34 
Cytuj  
Gram paladynem na serv RPG, moim zadaniem w gildii jest głównie eskorta low-level guildmates przez niebezpieczne krainy Dobrze wac pan prawisz...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.