mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 18:38 
Cytuj  
Zia napisał(a):
Jakieś taktyki może?

:o
Attack, immune, heal. Wiecej nie musisz umiec.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 18:50 
Cytuj  
Zia odpusc sobie ta gre ja Ci powiadam, jezeli nie jestes masta uber pall to nie graj !!!! BRON BOZE !!! zaraz bedziesz najgorszy mob w historii mmo. Ja tam nic nie mam do tych np nie ulecza mnie w party na czas. No ale nie kazdy jest tolerancyjny. Lepiej odinstaluj i zapomnij co to wow szybciuchem ;) !! Ludzie grajacy ta klasa to tylko patorafia na dwa knefelki na raz naciskac mozna obierac ziemniaki i grac pallem w wow to takie proste, bez uzycia mozgu!! To tak jak wracasz z pracy i chcesz sie odstresowac ;)

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 18:57 
Cytuj  
lol

ja bede gral palem w retail :P a towja wypowiedz heh no comment


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 19:00 
Cytuj  
ta , dzis natrafiłem w Hillsbrad (warlock 32 level ) na paladyna 34 level , biłem yeti na upierdliwego questa z 1% drop chance i oczywiście mężny paladyn podleciał od tyłu kiedy miałem 70% hp i 50% many i standardzik
stun & seal , przerobiłem voidwalkera na shield łykłem mana pot , i posłałem fear palowi i zaraz potem immolate , curse of elements , searing pain , corruption w tym momencie fear przestał działać i pal zaczął biec w moją stronę poczekałem aż wejdzie w zasieg i znów fear , curse of agony , shadow bolt o dziwo pal zaczął uciekać , włączył tarczę , heal i już więcej nie wrócił :] . A szanse miał dużą mnie załatwić bo many zero , brak peta i nawet to tarren mill nie zdążyłbym dobiec

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 19:07 
Cytuj  
NERF FEAR!!!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 19:20 
Cytuj  
Nerf the Nerf :wtf:

Irytują mnie ludzie którzy naduzywają tego pojęcia. Lepiej zając się walczeniem o ulepszanie swojej klasy. :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 19:23 
Cytuj  
no flames, no comments, to forum widze sobie odpuszcze

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 19:31 
Cytuj  
Ash napisał(a):
R-sno0z napisał(a):
Kabraxis ale przeciez jak komus podoba sie granie potacia o nicku Adolf_hitler czy jakiejkolwiek to jego sprawa


przemysl to jeszcze, moze sam dojdziesz do tego ze napisales bzdure.


Glowne zalozenie bylo takie ze nic na to nikt nie poradzi bo zawsze beda tacy ktorzy beda wymyslali idiotyczne nicki dla swoich postaci (cyt. "Adolf_Hitler, Huj_13"), I dlatego niema sie co denerwowac nimi tylko trzeba omijac szerokim łukiem, ale co do gildi "ZjebaneRyje" czy nicku "Cipka" rozumiem ze chlopaki mieli jazde i tak nazwali gildie/postac w koncu to tylko beta...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:07 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Zia odpusc sobie ta gre ja Ci powiadam, jezeli nie jestes masta uber pall to nie graj !!!! BRON BOZE !!! zaraz bedziesz najgorszy mob w historii mmo. Ja tam nic nie mam do tych np nie ulecza mnie w party na czas. No ale nie kazdy jest tolerancyjny. Lepiej odinstaluj i zapomnij co to wow szybciuchem ;) !! Ludzie grajacy ta klasa to tylko patorafia na dwa knefelki na raz naciskac mozna obierac ziemniaki i grac pallem w wow to takie proste, bez uzycia mozgu!! To tak jak wracasz z pracy i chcesz sie odstresowac ;)


Coz niestety musze to napisac a mianowicie : jestes idiota...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:32 
Cytuj  
Ja sie ide zaraz sam znerfowac (do baru) wiec zycze tylko wszystkim milego sobotniego wieczoru.

P.S. Post na rozluznienie atmosfery :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:34 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Gevaar napisał(a):
Zia odpusc sobie ta gre ja Ci powiadam, jezeli nie jestes masta uber pall to nie graj !!!! BRON BOZE !!! zaraz bedziesz najgorszy mob w historii mmo. Ja tam nic nie mam do tych np nie ulecza mnie w party na czas. No ale nie kazdy jest tolerancyjny. Lepiej odinstaluj i zapomnij co to wow szybciuchem ;) !! Ludzie grajacy ta klasa to tylko patorafia na dwa knefelki na raz naciskac mozna obierac ziemniaki i grac pallem w wow to takie proste, bez uzycia mozgu!! To tak jak wracasz z pracy i chcesz sie odstresowac ;)


Coz niestety musze to napisac a mianowicie : jestes idiota...


Eee a mi sie zdaje że ktoś po prostu nie zriozumiał ironii.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:34 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos juz to stwierdzil/zauwazyl, ale ten temat to jeden wielki flame. Moze lepiej go przeniesc do odpowiedniego dzialu? :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:39 
Cytuj  
Nie to jest temat o paladynie :D
A ze klasa sie tylko do tego nadaje to juz inna bajka....

Cytuj:
Eee a mi sie zdaje ze ktoś po prostu nie zrozumial ironii


bo tu sie sami "inteligenci" wypowiadaja.....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:39 
Cytuj  
jasne, jeden juz przeniesiono i powstal ten


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:44 
Cytuj  
I dzisiaj dla eksperymentu zaczalem grac paladynem i co ???
Doszlem do 10lvl (zajelo mi ti ok. 2 - 3 godzinek) i w czasie gry nie przerywajc jej: gadalem przez telefon, jadlem obiad, kumpel przyszedl i siedzialem wogole bokiem do monitora nie patrzac na niego i walczylem z mobkami (kumpel patrzyl i wolal co jakicz czas zebym sie leczyl tylko)
uzywalem tylko 3 skilli (attack, shield, heal).

NIE ZGINALEM ANI RAZU wiec NO COMMENTS ABOUT PALADIN MORE !!!

P.S Zadnych aur i tym podobnych buffow nie uzywalem. (a podobno to jest mocna strona paladyna - tylko szkoda ze jest tylko po to zebt ikonki skiilow ladnie wygladaly) :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:48 
Cytuj  
Nie no daj spokoj ta gra jest tak zrobiona ze 8 letnie dziecko zrobiloby kazda klasa 10 level nie ginac ani razu. Klikasz atak na mobku i idziesz po herbatke

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 20:54 
Cytuj  
ale nie uzywajac 3 skilli a poza tym to grajac dalej uzywal bym tej samej taktyki (klikam na moba, napieprzam go nie patrzac na monitor (jeszcze sobie dzwiek calkowicie wylacze) po liczmy 30 sekundachodwracam sie wykonuje DWA klikniecia (ewentualnie trzy - shield) i odwracam sie znowu.

Pytam sie ja w jaka inna gre sie da tak grac ????
Albo w WoW'a jaka inna klasa.

Wszystkich zapraszam do testow :D

P.S Bo gralem jeszcze rogue i nim sie napewno nie da :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:08 
Cytuj  
Kabra zrób sobie combat rogue a walka polega wtedy na wciskaniu jednego klawisze odpowiedzialnego za atak w kułko :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:13 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Kabra zrób sobie combat rogue a walka polega wtedy na wciskaniu jednego klawisze odpowiedzialnego za atak w kułko :lol:


A co mam naciskac klawisz odpowiedzialny za blok ??? chyba ci sie gry pomylily :D

I nie wziales pod uwage ze tych klawisz jest co najmniej 10 roznych a efekt jest rzeczywiscie taki sam (postac atakuje no bo co ma robic ??)


_________________
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 21:15 
Cytuj  
No ale czyja to jest 'wina', ze palladyn jest taki jaki jest obecnie? Gracza, ktory wybral tą postac, poniewaz najlepiej lezy mu ona "w dloni" i najlepiej mu sie nią gra? Czy moze jest to "winna" tworcow gry, ktorzy tak stworzyli tą postac? To nie user tworzyl tego bohatera oraz zasady gry, ktore jego dotyczą. On jest tylko odbiorca, ktoremu spodobal sie dany produkt, a ze jest wadliwy to nie jego wina.. Przynajmniej tak mi sie zdaje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.