mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 00:27 
Cytuj  
pomysl swietny tylko zeby nie skonczylo sie po polsku-wszyscy za a nikt nie pomoze
pozdrawiam i zycze powodzenia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 00:56 
Cytuj  
szani a co za problem spakować i wysłać ten jeden zip, ja już to zrobiłem :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 04:51 
Cytuj  
Mysle ze mimo wszystko (ogolnie znanej historii WoW vs EQ2 na GOLu i tutaj) powinninsmy pomoc Soulowi. Ja osobiscie jestem pod wrazeniem tego ze Soul mimo ze tutaj wielokrotnie atakowany przychodzi i mowi jak jest i prosi o pomoc bo widzi ze najwieksze community siedzi tu i potrafi to docenic mimo nastawienia (ktorego zapewne jest swiadom) do swojej osoby tutaj. Chociaz niegram na US (czekalem na EU) to w miare moich mozliwosci bede pomagał i oferuję swoją pomoc.
Tak trzymac chlopie!


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 09:58 
Cytuj  
Sathorn ---> graliśmy chwile razem w AO, chyba nie gryzę. Co do tego forum to byłem na nim wcześniej niż większośc z was, jest również moje, dlatego nie zamierzam przejmowac sie ludźmi którzy mi źle życzą, jestem do tego przyzwyczajony :)
Co do pomocy to twoje pliki będą tak samo dobre jak moje, pewne nawet lepsze bo dojdziesz dalej. A pamiętasz Solnice z AO, to on zajmuje się systemem do WOWa.

szani --> bez obaw poradzimy sobie :)

Strangerr ---> czego sobie życzysz, nie znam cię, rozumiem że masz jakieś urazy w stosunku do mnie. Idź więdz na flames napisz że jestem "bucem" żebym ci mógł odpisac i ogólnie zachowuj zachowaj się jak typowy Polak. Jeżeli chodzi o EQ2 to jest to wspaniała gra, mam cały czas opłacony abonament i mam zamiar gra w EQ2 jeszcze przez lata.


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 10:00 
Cytuj  
Nie da się tego zrobic po Polsku bo gra jest po angielsku nikt nie będzie tego tłumaczył


_________________
http://www.gry-online.pl

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 10:07 
Cytuj  
UWAGA FB ZACZYNA SIĘ NAJPRAWDOPODOBNIE DZISIAJ, ZANIM WEJDZIECIE DO GRY WYŚLIJCIE NAM PLIKI (zanim skasuje się wam to co zrobiliście do tej pory)

Oczywiście nie dotyczy to tych co grają w US, oni jak mają ochotę mogą wysyła pliki w każdej chwili.


_________________
http://www.gry-online.pl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 11:36 
Cytuj  
Soul ja do nikogo nie jestem żle nastawiony, a Ciebie za inwencje lubię i szanuję (btw a graliśmy razem dluzej w SWG niz w AO :P). Ja jestem (jak to okresla moja zona) taka przyjacielska dusza ktora nikogo nie podejrzewa o zle checi :). Jesli nawet ktos wejdzie mi za skore to przepraszajac (co sie ciebie nie tyczy) ma u mnie takie same szanse jak wszyscy, bo błędy to najprostsza rzecz jaką można popełnić - tym bardziej w gorącej dyskusji (wiadomo - krew nie woda, majtki nie pokrzywy, dupa nie traktor sama ciagnie :P to taki mega OT od OT - nie wrzucajcie mnie w flames :P)


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:04 
Cytuj  
Pomożecie ?.
Pomożemy ;)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:09 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Strangerr ---> czego sobie życzysz, nie znam cię, rozumiem że masz jakieś urazy w stosunku do mnie. Idź więdz na flames napisz że jestem "bucem" żebym ci mógł odpisac i ogólnie zachowuj zachowaj się jak typowy Polak. Jeżeli chodzi o EQ2 to jest to wspaniała gra, mam cały czas opłacony abonament i mam zamiar gra w EQ2 jeszcze przez lata.


Soul: popieram, dyskusja o wyższości jednej gry nad drugą przypomina wywód na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. Młodsi pewnie nie słyszeli, ale powiedzenie weszło na stałe do jęz. polskiego.
Ja uważam, że aktywni gracze MMO są elitarną grupą i forum takie jak to nie powinno być areną dyskusji na poziomie 10-latków grających w CS.
Jeżeli Soulcatcher chce zrobić coś, co będzie służyć wszystkim, to ci, którzy chcą pomóc niech pomagają, a ci którzy nie - niech się 2x zastanowią jak to napisać. Odpowiedzi w stylu 'To nie ma sensu' albo 'Przecież Ty nie lubiłeś WoW' to zwykłe nabijanie postów.

I pamiętajcie - nie ma jednej najlepszej gry MMO. Pojawiają się nowe tytuły, których twórcy mogą czerpać z doświadczeń graczy i udoskonalać nowe tytuły tak, żeby grało się coraz lepiej. Tak jest teraz w WoW, za jakiś czas z innym tytułem i to jest normalne. Dziękuję za uwagę :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:16 
Cytuj  
Cytuj:
na poziomie 10-latków grających w CS.


STFU.
Z takimi tekstami tez zapraszam do flames.
Ja mam 12 lat a nie 10 ;/.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:25 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
na poziomie 10-latków grających w CS.


STFU.
Z takimi tekstami tez zapraszam do flames.
Ja mam 12 lat a nie 10 ;/.


Bardzo miło - czyli potwierdzasz regułę.
Nieważne ile masz lat, chodziło mi o to, że dyskusja nie powinna schodzić do poziomu rynsztoka. Jeżeli masz 12 lat i nie grałeś nigdy w CS to zachęcam, w pół godziny na dowolnym serwie gdzie grają Polacy odświeżysz cały zasób 'łaciny' a i pewnie nowych słówek się nauczysz :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:25 
Cytuj  
To w takim razie juz na poziomie ET jestes? ;)

Moje dane dane z us retail poszly.


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:28 
Cytuj  
albz74 napisał(a):
odświeżysz cały zasób 'łaciny' a i pewnie nowych słówek się nauczysz :D


I z tego powodu musisz uogólniać obrażając innych ?
Mimo iż sam piszesz :

Cytuj:
Soul: popieram, dyskusja o wyższości jednej gry nad drugą przypomina wywód na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:33 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):

I z tego powodu musisz uogólnoiać obrażając innych ?


OMG, ta dyskusja nie ma sensu. Jeżeli poczułeś się dotknięty, to współczuję. W zasadzie co 5 min pojawia się na forum post po którym mógłbyś się poczuć dotknięty.
Jeżeli masz 12 lat i nie uważasz że tekst o bluzgających 10-latkach grających nie dotyczy Ciebie - to nie wiem o co chodzi. Mentalnie ich przewyższasz i po sprawie. Chyba, że masz z tym problem. Wtedy proponuję - poczekaj z 10 lat i przeczytaj tego posta jeszcze raz.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:34 
Cytuj  
Widze, ze mamy nowego wiejskiego filozofa na forum. Witamy Panie Marcinie aka albz. :[ have a phun. Nastepnym razem zamiast smucic bez sensu poznaj cala sytuacje "WoW vs EQ2 na GOL" bo jestes tylko smieszny.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:41 
Cytuj  
Tak, poczułem sie dotkniety :(.
Zamiast wpółczucia wolałbym przeprosiny. ;).

A chodziło mi o coś kompletnie innego, o to jak sam sobie zaprzeczasz i to w jednym poscie. Tego jeszcze na tym forum nie widziałem . Gratz.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:46 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Widze, ze mamy nowego wiejskiego filozofa na forum. Witamy Panie Marcinie aka albz. :[ have a phun. Nastepnym razem zamiast smucic bez sensu poznaj cala sytuacje "WoW vs EQ2 na GOL" bo jestes tylko smieszny.


:D "errare humanum est" - czyż nie ? Ludzką rzeczą jest też wybaczać. Wracając do tematu inicjatywa jest ok, jak rozumiem każdy grający na niej skorzysta. EOT


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 12:52 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tak, poczułem sie dotkniety :(.
Zamiast wpółczucia wolałbym przeprosiny. ;).

A chodziło mi o coś kompletnie innego, o to jak sam sobie zaprzeczasz i to w jednym poscie. Tego jeszcze na tym forum nie widziałem . Gratz.


Jeżeli tak - to przepraszam. :D


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 03:16 
Cytuj  
Przepraszam iz odgrzebuje ale nie moge zasnac i mi sie nudzi to wam wkleje najnowsza opinie Soulcatchera (z dzisaj jeszcze ciepla) o WOW:


"
OK chcesz prawdy w WoW to ci ją dam (zaznaczam że gram w WoWa i i będę grał, choc nie z takimi dzieciakami jak ty)

A teraz informacja dla tych co chcą grac w WoWa.

WoW to gra w której:
- spadając ze 100 metrowej wieży nie traci się zdrowia nie mówiąc nawet o umieraniu
- umierając nie traci się nic poza delikatnym zniszczeniem sprzetu
- umierając można w 5 sekund wskrzesi się i podjąc dalej walkę jeżeli walczyliśmy koło respawn pointu, trwa to kolejne 5 sekund
- zabijając przeciwnika w PvP nie zyskujemy nic
- ginąc w PvP nie tracimy nic
- maksymalny LvL to 60, rekordzista zrobił go bodajrze w trochę ponad tydzień, dobrze grający zaawansowany gracz zrobi to w miesiąc.
- największy fun to czekanie aż gracze o niższym lvl wyjdą z bezpiecznej strefy i wtedy zabija się ich, gdy wracają po zwłoki, zabija się ich z nowu, gdy wracają po zwłoki zabija się ich znowu ... itd.
- W PvP nie zdobywamy ani zamków, ani terytorium, po prostu bezsensowna nawalana.
- zaczynając grę np. nocnym elfem w lokacji startowej znajdujemy mini labirynt, identyczny co do kamienia labirynt znajdujemy również u innych ras, różnią sie tylko kolorami
- WoW ma najgorszego chata na ziemi, nie ma innej gry w której chat, główne narzedzie porozumiewania się z graczami jest tak beznadziejnie zrobione, w momencie, wymaga wielkiej sztuku aby cokolwiek na nim zobaczyc.
- głównie przez pierwsze 10 lvl później w mniejszym stopniu wszystkie klasy postaci są praktycznie identyczne, gra polega na waleniu w potwory za pomocą dowolnej pały, niezależnie od tego jaką klasą postaci się nie gra
- crafting polega na zebraniu składników porozkładanych po ziemi, sa wielkie, wielkości postaci gracza tak aby nawet ślepi mogli je zauważyc (ale mimo tego Mag ma je zaznaczoen na radarze), następnie dajemy "make all" i postac tak długo pracuje aż nie skończą jej się składniki, po prostu oszałamiający stopień trudności.
- na 100 questów które oststnio zrobiłem postaciami na niskich levelach tylko jeden był na tyle trudny że musiałem dokładnie przeczytac jego opis. W związku z tym że nad głowami NPCtów w grze wida wielkie wykrzykniki (co oznacza dam Quest) i wielkie pytajniki ( co u znacza u mnie możesz wykona Quest który masz) właściwie nie ma zadnej potrzeby szukania NPCtów i rozmawiania z nimi, rozmawia się z wykrzyknikami i znakami zapytania.
- tak naprawdę to z innymi NPCtami i tak nie da się porozmawiac.
- oczywiście NPCty nawet w tcych mini dialogach nie mówią (tekst się czyta), w EQ2 np jest ponad 300 godzim mówionych dialogów
- Questy są absolutnie powtarzalne, podział na 6 krain startowych jest sztuczny ponieważ tak naprawdę Questy w nich są identyczne, różnią się tylko nazwami (choc nie koniecznie bo nawet nazwy potrafią powtórzyc się do 4 razy) i NPCtami które je dają.
- potwory mniej więcej w 60% są te same w różnych krainach startowych, wilki, dziki, pająki.
- w WOW (przynajmniej do 20 levelu) są takie questy: 1. idz zabij potwora, 2. zabij potwora zbierz z nigo przedmnioty, 3. zanies przedmiot do NPC, 4. zbierz przedmioty z ziemi.
- Czy w grze się umiera podczas walki z potworami, odpowiedź brzmi nie, ponieważ jeżeli walczy sie z potworami na własnym lvl i zaczyna się przegrywac to wystarczy się odwrócic i odbiec kawałek, ucieczka trwa 30 sekund i już potwór o tobie zapomina
- WoW to gra nastawiona na PvP, ale raczej tylko mimi PvP ponieważ gdy na ekanie pojawia sie 100 osób to gra przestaje chodzic z powodu laga. (dla porównania w DAoC w bitwie praktycznie codzniennie uczesniczy do 600 osób w zasięgu wzroku)
- WoW to gra w której jednym z największych zalet jest bazar gdzie można sprzedawac i kupowa przedmioty nie bedąc zalogowanym do gry, tenże bazar jest pododem dla którego wstrzymane sprzedaż gier w USA gdyż serwery nie są w stanie poradzic sobie z ilością danych.
- w grze nie ma własnych domków (chyba ze są dobrze schowane bo ich nie znalazłem:)
- gra ma prosta grafike złożoną z małej ilości poligonów, pokolorowana krzykliwymi dziecinnymi teksturami (to na temat grafiki i klimatu)

Nie chce mi się pisac więcej. Chce mi się śmiac czytając wywody znawców MMO. PvP w WOW w porównaniu do PvP w DAoC to zabawa dzieciaków, Adventure i cRPG w WoW w porównaniu do EQ2 to igraszka 10 latka. Nawet w SWG grafika jest o niebo ładniejsza. Więc proszę wyluzujcie z tymi głupotami które wypisujecie o WoWie, bo jesteście śmieszni."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 04:38 
Cytuj  
Lol?

90% z tego to bzdura i nieprawda... ten kto to napisał (nie wnikam czy to był pan Soulcatcher) chyba w ogóle nie grał w tą grę...

Edit: Vercin skąd to masz? jak z jakiegoś forum to prosze link.. Chętnie tam postne :]

doh!

Nie mogę się powstrzymać... Pozwolę sobie skomentować punkt po punkcie... sorry za długi post od razu.. . ;p



- spadając ze 100 metrowej wieży nie traci się zdrowia nie mówiąc nawet o umieraniu

haha To ciekawe, bo ja spadając nawet z niewielkiego pagórka w noob zone dostaje obrażenia...

- umierając nie traci się nic poza delikatnym zniszczeniem sprzetu

Blizzard już milion razy mówił, że nie mają zamiaru dawać jakiś extremalnej kary za śmierć, to ich podejście do tematu (moim zdaniem całkiem słuszne i zachęcające do pvp) i nie może być uznane za wadę... Zresztą jak chcesz harsh death penalty to idź do l2 tam ginąc na 60 lvlu traci się coś koło 2 dni expowania... Jak cię to bawi to droga wolna.


- umierając można w 5 sekund wskrzesi się i podjąc dalej walkę jeżeli walczyliśmy koło respawn pointu, trwa to kolejne 5 sekund

o ile mi wiadomo czas rośnie, jeżeli często umieramy, (choć nie jestem tego pewien)

- zabijając przeciwnika w PvP nie zyskujemy nic

Wszyscy wiedzą, że blizz zamierza dodać punkty honoru, więc, po co teraz oceniać pvp? (Pomijając już fakt że np dla mnie PvP przyjemne jest samo w sobie)

- maksymalny LvL to 60, rekordzista zrobił go bodajrze w trochę ponad tydzień, dobrze grający zaawansowany gracz zrobi to w miesiąc.

Co za idiotyczne stwierdzenie... No i co z tego zapytam? Grasz na czas czy co że się spieszysz? Może zamiast lecieć do przodu zwiedź trochę świat (Który jest ogromny), wczuj się w fabułę, zajmij się skilami i questami... Geez milion innych gier można skończyć bardzo szybko... np takie FF X pewnie poniżej 10h a są gracze którzy grają miesiącami i czerpią z tego przyjemność

- największy fun to czekanie aż gracze o niższym lvl wyjdą z bezpiecznej strefy i wtedy zabija się ich, gdy wracają po zwłoki, zabija się ich z nowu, gdy wracają po zwłoki zabija się ich znowu ... itd.

Mówisz o największym fun dla ciebie? heh jeżeli coś takiego cię bawi to szczerze współczuje (jakieś kompleksy może masz?) Dla mnie fun to zwiedzanie, questy, skile, a przede wszystkim zabawa z przyjaciółmi i innymi ludźmi oraz możliwość oderwania się od rzeczywistości

- W PvP nie zdobywamy ani zamków, ani terytorium, po prostu bezsensowna nawalana.

Znowu popisujesz się wiedzą na temat gry... Blizzard niedługo wprowadza battlegrounds, gdzie możesz zdobywać różne kluczowe lokacje a celem jest zniszczenia miasta wroga.

- zaczynając grę np. nocnym elfem w lokacji startowej znajdujemy mini labirynt, identyczny co do kamienia labirynt znajdujemy również u innych ras, różnią sie tylko kolorami

Omg, pewnie, każde krzesło, stół, domek i nawet każde lochy powinny być inne. Tyle, że wtedy client ważyłby z 8gb a nie 2.5 jak teraz.... Urozmaicenia świata jest bardzo durzą zaletą wow'a, a przy tej ilości obszarów pewna powtarzalność jest nie do uniknięcia. Choć i tak Blizzardowi udało się dać każdemu terenowi niepowtarzalny klimat...

- WoW ma najgorszego chata na ziemi, nie ma innej gry w której chat, główne narzedzie porozumiewania się z graczami jest tak beznadziejnie zrobione, w momencie, wymaga wielkiej sztuku aby cokolwiek na nim zobaczyc.

mwahaha może naucz się go konfigurować? lol... chat w wow daje ogromne możliwości konfiguracji, przynajmniej jak na mój gust (każda duperelka może ci się w innym kolorze wyświetlać a do tego możesz sobie go rozdzielić na n okienek)

- głównie przez pierwsze 10 lvl później w mniejszym stopniu wszystkie klasy postaci są praktycznie identyczne, gra polega na waleniu w potwory za pomocą dowolnej pały, niezależnie od tego jaką klasą postaci się nie gra

lol znowu wielka bzdura...
Już nawet na niskich levelach każdą klasą gra się inaczej. Np łotrzykiem możesz wielu przeciwników ominąć, gra się nim wolniej (skradanie się za plecy, wyczekiwanie) magiem natomiast starasz się czyścić wszystko w około żeby coś cię nie zagrowało podczas walki z innym mocniejszym mobem i nie chlasnęło cię w plecy. Albo hunterem... Gra się z pewną dawką komfortu, że nić cię od tylu nie zajdzie, wybierasz sobie cel i prujesz do niego z łuku.


- crafting polega na zebraniu skła"dników porozkładanych po ziemi, sa wielkie, wielkości postaci gracza tak aby nawet ślepi mogli je zauważyc (ale mimo tego Mag ma je zaznaczoen na radarze), następnie dajemy "make all" i postac tak długo pracuje aż nie skończą jej się składniki, po prostu oszałamiający stopień trudności.


heh a przepraszam gdzie mają np zioła występować? w kosmosie?

Poza tym magowi nic się na mapce samo z siebie nie wyświetla O.o (lol jesteś pewien że grałeś w wow'a?) Co do samego craftowania to przepraszam jak ma to wyglądać? Sam mam składać np miecz? Albo lepiej ważyć miksturki?



- na 100 questów które oststnio zrobiłem postaciami na niskich levelach tylko jeden był na tyle trudny że musiałem dokładnie przeczytac jego opis. W związku z tym że nad głowami NPCtów w grze wida wielkie wykrzykniki (co oznacza dam Quest) i wielkie pytajniki ( co u znacza u mnie możesz wykona Quest który masz) właściwie nie ma zadnej potrzeby szukania NPCtów i rozmawiania z nimi, rozmawia się z wykrzyknikami i znakami zapytania.

ahhh to ty czytasz opisy questów tylko jak nie możesz sobie z nimi poradzić? heh ciekawe podejście... Zawsze wydawało mi się, że tekst w queście jest po to żeby dać ci jakieś tło do tego, co masz zrobić, dlaczego i po co. Bah, ale ty byś pewnie wolał opisy w postaci "idź do x,y zabij 10 tego, przynieś 10 tamtego"

Co do trudności to pewnie robiłeś questy do 5 poziomu? hehe... bo im wyżej tym trudniej. Ja jako mag zaczynałem mieć już drobne problemy od mniej więcej lvl'u 15 (ale to pewnie przez moją zdolność do agrowanie wszystkiego wokoło)

Co do oznaczania npc'ów to pewnie... lepiej wziąć np 15 questów a potem szukać przez tydzień jakiegoś gostka któremu miało się coś oddać w tym queście który wziąłeś 4 lvle temu


- tak naprawdę to z innymi NPCtami i tak nie da się porozmawiac.

Wyobraź sobie, że się da... Czasami mówią nawet zabawne rzeczy :]

- oczywiście NPCty nawet w tcych mini dialogach nie mówią (tekst się czyta), w EQ2 np jest ponad 300 godzim mówionych dialogów

mmmm tak rzeczywiście mówione dialogi są najważniejsze...

- Questy są absolutnie powtarzalne, podział na 6 krain startowych jest sztuczny ponieważ tak naprawdę Questy w nich są identyczne, różnią się tylko nazwami (choc nie koniecznie bo nawet nazwy potrafią powtórzyc się do 4 razy) i NPCtami które je dają.

Dobrze, że dodałeś krain startowych... Poza tym jak już wspominałem tekst questa też jest ważny... ahh ale ty ich nie czytasz więc skąd mogłeś wiedzieć

- potwory mniej więcej w 60% są te same w różnych krainach startowych, wilki, dziki, pająki.

To tak zwane bestie tzn. zwierzęta i nie wiem, co byś chciał? Może różowego słonia w sosnowym lesie? albo Pandę na pustyni? lol To się nazywa zaludnianie świata z sensem... Zwierzęta występują tam gdzie można by się ich spodziewać, do tego zachowują się pseudo naturalnie, np wilki rzucają się na kury (piękna sprawa :])

- Czy w grze się umiera podczas walki z potworami, odpowiedź brzmi nie, ponieważ jeżeli walczy sie z potworami na własnym lvl i zaczyna się przegrywac to wystarczy się odwrócic i odbiec kawałek, ucieczka trwa 30 sekund i już potwór o tobie zapomina

Taki detal, że jak uciekasz plecami do wroga to ma on szansę cię spowolnić, do tego niektórzy unieruchamiają, do tego uciekając można zagrować inne. Ja jakoś, gine całkiem często, ale to pewnie dla tego, że nie jestem takim masterem jak ty.. ^_-


- WoW to gra w której jednym z największych zalet jest bazar gdzie można sprzedawac i kupowa przedmioty nie bedąc zalogowanym do gry, tenże bazar jest pododem dla którego wstrzymane sprzedaż gier w USA gdyż serwery nie są w stanie poradzic sobie z ilością danych.

uh? lol
no comments



- gra ma prosta grafike złożoną z małej ilości poligonów, pokolorowana krzykliwymi dziecinnymi teksturami (to na temat grafiki i klimatu)

To kwestia gustu, mi się grafika podoba w wowie bardzo (a przychodzę z jednego z najlepiej wyglądających mmorpgów w tej chwili - l2). Trzyma klimat całej sagi do tego jest bardzo urozmaicona i przyjemna dla oka.


Nie chce mi się pisac więcej. Chce mi się śmiac czytając wywody znawców MMO. PvP w WOW w porównaniu do PvP w DAoC to zabawa dzieciaków, Adventure i cRPG w WoW w porównaniu do EQ2 to igraszka 10 latka. Nawet w SWG grafika jest o niebo ładniejsza. Więc proszę wyluzujcie z tymi głupotami, które wypisujecie o WoWie, bo jesteście śmieszni.

Mi się chce śmiać czytając twój wywód, o znawco MMO, idź pograj w coś innego i nie rozpowszechniaj bullshitu na temat WoW'a bo nie masz pojęcia, o czym piszesz.

Edit: Orty


Ostatnio edytowano 22 sty 2005, 15:57 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.