mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:25 
Cytuj  
kluczyk to ja tez poprosze linka do tych add-onow ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:28 
Cytuj  
Makra są przydatne, ale zmiana broni w czasie walki? Jak dla mnie to trochę nierealistyczne... nie podoba mi sie ten sposób grania, stawia mechanikę gry ponad klimat :-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:30 
Cytuj  
Libero napisał(a):
stawia mechanikę gry ponad klimat :-/

Klimat? Jaki klimat? Letni, zimowy, umiarkowany?
Bez jaj, chcesz "klimatu", idz na RP :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 15:31 
Cytuj  
Nie, dzięki, wolę dreszcz emocji z pvp. A klimacik musi być ;-) Każdy gra na swój sposób

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Libero napisał(a):
stawia mechanikę gry ponad klimat :-/

Klimat? Jaki klimat? Letni, zimowy, umiarkowany?
Bez jaj, chcesz "klimatu", idz na RP :)

X.


doh czy to znaczy że uważasz WoW'a na serv. PvP za takiego quake z większą ilością broni i rozbudowaną personalizacją postaci? (Skoro twierdzisz że klimat nie ma znaczenia?)

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:16 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
doh czy to znaczy że uważasz WoW'a na serv. PvP za takiego quake z większą ilością broni i rozbudowaną personalizacją postaci? (Skoro twierdzisz że klimat nie ma znaczenia?)

Zdefiniuj "klimat" ;)
WoW ma klimat sam w sobie, nie musze go poprawiac robieniem z siebie idioty (jesli pijesz porownaniem do np. "klimatycznych" free UO). Gram dla swojego funu tak jak ja uznam to za stosowne, uzywajac udostepnionych narzedzi tak jak mi jest wygodnie. A jesli komus sie to nie podoba, niech idzie "klimacic" tam, gdzie jest miejsce na to :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 16:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Goatus napisał(a):
doh czy to znaczy że uważasz WoW'a na serv. PvP za takiego quake z większą ilością broni i rozbudowaną personalizacją postaci? (Skoro twierdzisz że klimat nie ma znaczenia?)

Zdefiniuj "klimat" ;)
WoW ma klimat sam w sobie, nie musze go poprawiac robieniem z siebie idioty (jesli pijesz porownaniem do np. "klimatycznych" free UO). Gram dla swojego funu tak jak ja uznam to za stosowne, uzywajac udostepnionych narzedzi tak jak mi jest wygodnie. A jesli komus sie to nie podoba, niech idzie "klimacic" tam, gdzie jest miejsce na to :)

X.


dopsh widać źle cię zrozumiałem :] Zwracam honor... :)

Wydawało mi się że chodzi ci że klimat wogóle nie jest istotny a nie że mowa tylko o tym jak zmiana broni na to wpływa...

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:01 
Cytuj  
Libero napisał(a):
ale zmiana broni w czasie walki? Jak dla mnie to trochę nierealistyczne...


Soryy ale czy walczac (naprawde) z kims na miecze jednoreczne i parujac jego cios z gory, nie dasz rady szybko wyciagnac np. sztyletu i wbic mu w brzuch ???
Bo moim zdanie jak najbardziej.

Ja mam rogue zapelnione dwa bary (na dole) na full + dwa po bokach (jeden na 6 i drugi na 9) tez na full i powoli mnie to zaczyna wkurzac. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Soryy ale czy walczac (naprawde) z kims na miecze jednoreczne i parujac jego cios z gory, nie dasz rady szybko wyciagnac np. sztyletu i wbic mu w brzuch ???
Bo moim zdanie jak najbardziej.

Ta, zwłaszcza jak obie ręce mam zajęte. Słyszałeś by ktoś taką taktykę kiedyś stosował by 5 razy w ciagu walki zmieniać bronie? No litości... przyznaj chociaż, że to jest nierealistyczne...

Ja mam rogue na 24 lvl i mam miejsce w głownym barze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:14 
Cytuj  
Cytuj:
Ta, zwłaszcza jak obie ręce mam zajęte


Przeciez napisalem ze na miecze JEDNORECZNE nie ?

Cytuj:
Słyszałeś by ktoś taką taktykę kiedyś stosował


TAK. Sredniowieczni rycerze.
Czlowiek moze sie BARDZO obwiesic bronia biala/zbroja. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 17:32 
Cytuj  
jemu chyba chodzilo o to, ze w jednej ma piwo a w drugiej papierosa....


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:17 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Soryy ale czy walczac (naprawde) z kims na miecze jednoreczne i parujac jego cios z gory, nie dasz rady szybko wyciagnac np. sztyletu i wbic mu w brzuch ???
Bo moim zdanie jak najbardziej.


Wiedźmin targał ze sobą 2 mieczem długie (w tym jeden srebny), poza tym za pazuchą miał zawsze ukryty sztylet, pewnie jakby lubił tarcze, to też by sobie ją gdzieś wsadził. A więc skoro wiedźmin potrafi... ;)

Bardziej niewiarygodne jest chyba przemieszczanie się po świecie z 5 pełnym workami z gratów, w tym: 150 sztabek złota, kilka głów named creepów i po 4 różne pancerze, kilkanaście sztuk broni do sprzedania + koń.
Albo nieśmiertelność stworka który ucieka na swoją pierwotną pozycję, by zaraz potrem zginąć od jednego cięcia mieczem ?

??IMO Jak można mówić wogóle o realistyce w grze fantasy, jaką jest napewno WOW ?


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 18:22 
Cytuj  
Nie ma co sie czepiac szczegolow. Owszem wszystkie te przypadki jakie opisaliscie : zmiana broni podczas walki itp. zawsze da sie jakos wytlumaczyc w odniesieniu do realiow fantasy. Zgodze sie rowniez ze pomagaja one bardzo w grze , ale skoro chlopaki z Blizza zarabiaja kupe kasy na nas, a nie wprowadzaja standardowo tak bardzo przydatnych funkcji bez ktorych ciezko jest grac to cos tu smierdzi. Bo znaczylo by to ze cos tu mogloby byc lepiej dopracowane, albo po prostu chlopcy z Blizza nie sa tak kreatywni i zostawili ta luke tylko po to aby dac sie wykazac zapalonym skrypciarzom. A potem to wykorzystac przy kolejnym patchu...

...wyslac...czy nie wyslac.... ...a wysle.


Posty: 37
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 21:00 
Cytuj  
Mnie tam jakos funkcje /equip i /unequip nie dzialaja :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 22:09 
Cytuj  
Heh realistyka.....to wogle ci co narzekaja na to niech napisza wo Blizzarda zeby zrobili po smierci postaci jej delete. To dopiero jest krok w realizm.
Nie zapominajmy jeszcze o windach Taurenow, ktore lewituja, czy tez Krolowej Undercity, ktora jest blood elfem.
Wogle zrobmy tak realistyczna idea wow ze jak spadniesz z wysokosci to se zlamiesz noge i musisz chodzic w gipsie 6 tygodni i nie tylko w grze ale dla urozmaicenia "klimatu" IRL oraz dostac questa z gaszeniem pojar gipsowa pieta az nie bedzie zolta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 23:41 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nie zapominajmy jeszcze o windach Taurenow, ktore lewituja, czy tez Krolowej Undercity, ktora jest blood elfem.

Nie zapominajmy o walkie-talkie i telefonach komorkowych goblinow! ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 00:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zdefiniuj "klimat" ;)
[...]

przen. «nastrój panujący w jakimś środowisku, otaczający jakieś osoby, miejsca, zjawiska itp.»
Nowy, sprzyjający klimat.
Stworzyć odpowiedni klimat dla kogoś, dla czegoś.
Zmienił się klimat wokół czegoś.
z gr.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=23871


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 08:56 
Cytuj  
Hm, jak jej bylo... aro... ero.. aaa, ironia. Jakby wyszla z krzakow i kopła cie w rzyc to tez bys nie zauwazyl ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:18 
Cytuj  
Kiepskiej jakosci ironie trudno zauwazyc :wink:


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:23 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nie zapominajmy jeszcze o windach Taurenow, ktore lewituja, czy tez Krolowej Undercity, ktora jest blood elfem.


Sylvannas jest NE a nie Blood Elfem ;]


Ostatnio edytowano 13 sty 2005, 22:28 przez Ash, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.