mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 30.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 15:01 
Cytuj  
Witam wszystkich jestem tu nowy :] i mam pytanko do was, czy znacie jakas stronke z ftp z ktorej mozna sciagnac patch 1.2.1 do wersji Europejskiej ?

Ja osobiscie spoznilem sie na zapisy na europejska bete :/ jak wiem cos w listopadzie byla , no i coz pozostalo mi czekanie na open bete europejska ,zaznaczam jeszcze ze nigdy wczesniej nie gralem w zadna inna wersje WoW i jestem ciekawy jak gierka wyglada i jak dziala na moim kompie (z czytania wypowiedzi ludzi gra jest spoko leczo tym sam musialbym sie przekonac).
Wczesniej wogole nie interesowalem sie WoW lecz od jakiegos miesiaca cos mnie wciagnelo i czytam coraz wiecej na jej temat i coraz bardziej mnie bierze aby zagrac w nia lecz najpierw musze wyprobowac bete :D , bo po co kupowac "kota w worku" (ze jezeli kupie za 200zl gierke a ta mi sie nie spodoba lub lacze mi nie pozwoli na przyzwoita gre ).Dlatego chcialbym sciagnac tego patcha jeszcze przed open beta aby miec juz wszystko przygotowane aby nie tracic zbednego czasu na sciaganie patchow jak moglbym odrzu zaczac grac :] (ja osobiscie mam teraz wersje 1.2.0 lecz pisza ze jest 1.2.1 ale nigdzie nie moge patcha znalezc do europejskiej wersji , niestety automatyczne sciaganie odpada bo nie mam zadnego klucza ani konta (nawet do open bety korei :( ) ) Dzieki za pomoc i sorry jak juz ten temat gdzies byl widocznie przeoczylem



Nie bede pisac nowych postow to bede edytowac bo szkoda miejsca !

Dzieki tomuqeen juz sobie zainstalowalem patcha tak jak mowiles a sama instalacja trwala w moim przypadku jakas minutke wiec dzieki za pomoc :D , a mi teraz pozostaje czekac na open bete


_________________
Have a nice day :] !!!


Ostatnio edytowano 15 sty 2005, 18:03 przez ZiBi_pl, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 15:26 
Cytuj  
nie trzeba miec konta aby sie patchowalo...
wpisz w login i pass cokolwiek, a zacznie patchowac do odpowiedniej wersji

PS. skąd


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 17:31 
Cytuj  
Mogę ci wysłać na @ dowloadera - 644kb

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.