mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:24 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Kiepskiej jakosci ironie trudno zauwazyc :wink:

Szczegolnie czytajac nastepne zdanie po niej ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:26 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Shandris jest NE a nie Blood Elfem ;]


No coz znowu pomylka....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:27 
Cytuj  
eh, wiecej nie bede ;S

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 15:31 
Cytuj  
Pieszczoch miał rację , Shandris była Blood elfem jednym z najsilniejszych obrońców Quel 'Tiras , dopóki Armia Anthrasa nie przedarła się przez bramy i za pomocą Kel'thuzad nie zmienił jej w Banshee . Blood elfy nigdy nie pałały miłością do swoich nocnych braci , w końcu byli banitami sprzeciwili się woli Cenariona :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 17:40 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Makra są przydatne, ale zmiana broni w czasie walki? Jak dla mnie to trochę nierealistyczne... nie podoba mi sie ten sposób grania, stawia mechanikę gry ponad klimat :-/


No terazz to już mnie powaliłeś, przecież moja postać przekłada tylko broń z ręki do ręki... chcesz mi powiedzieć, że to co jest? niemożliwe?
Litości.

Za to Vanish i Gauge jest ok, nie? :D


Posty: 37
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:26 
Cytuj  
Czy aby stworzyc makra takie jak podano w pierwszym poscie uzywacie jakiegos moda? Mnie w czystym WoWie nie dzialaja funkcje odkladania oraz podnoszenia broni.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:33 
Cytuj  
Cosmos... powinienem był wspomnieć na początku.

Sorrki

A tak przy okazji, sprawdzam to macro na innym kompie, też z cosmosem i mi nie działa tak jak powinno, dziwne :P

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 10:54 
Cytuj  
Wracajac do watku legalnosci uzywania cosmosa, to wlasnie sie dowiedzialem ze istnieje juz wtyczka do niego, pozwalajaca porozumiewac sie graczom horde <-> aliance. W tym momencie nie mozna juz powiedziec, ze nie jest to cheat skoro Blizz wprowadza do tego celu umiejetnosci takie jak Lenguages.
Mowie wam ze cosmos smierdzi... i jak Blizz cos z tym ne zrobi to beda coraz powazniejsze naduzycia. Mam nadzieje ze do kocna Bety to sie juz wyjasni.


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:49 
Cytuj  
i będzie legalny co nie zmienia faktu że jest beznadziejny.. ;p Na szczęście blizz ma pełną kontrole nad UI customization i jak gracze znajdują jakąś droge by w nieodpowiedni sposób wykorzystać udostępnione funkcje to dla blizz'a jest to 5min żeby np zablokować tą funkcje lub zmniejszyć jej funkcjonalność

Pozdrawiam

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:29 
Cytuj  
Blizz kontroluje cosmosa. Była funkcja goto xx,yy i już jej nie ma, bo wykorzystywały ją boty.
Z tym porozumiewaniem sie sprawa nie jest prosta, bo na razie działa to tak, że poszczególne słowa są zmieniane na inne. Taki translator orkish <-> common.
Ten dodatek do cosmosa działa mniej więcej tak
|-| |......|) \/ |) 3........ |-|0\/\/........ |2........ \/... ?


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:47 
Cytuj  
Roball - ale po co się męczyć z wpisywaniem tych głupich znaczków, jeżeli skrypt przekonwertuje to za Ciebie?
Jasne, że można ręcznie.. ale po co?


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:52 
Cytuj  
Po co się kontaktować? Kilka przykładów jakie widziałem wczoraj w Orgrimmar:
|)..|..3
|-|..3..|..|..0
|<..|..|_..|_
\/\/..|-|..3..|2..3......./\..|2..3......|_|..?


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.


Ostatnio edytowano 14 sty 2005, 14:55 przez kluczyk, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 14:55 
Cytuj  
Kurde... no to mam problem :roll:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:29 
Cytuj  
Nie widze problemu w takiej komunikacji.. jeżeli ktoś jest tak zdesperowany żeby to czytać prosze bardzo i tak by znalazł jakiś inny sposób... Jeżeli blizz uzna to za nieodpowiednie to poprostu założy odpowiedni filrt na chata w obcym języku i po sprawie.

Bardziej śmieszy/martwi mnie fakt jakie oczekiwania mają co poniektórzy gracze od nowo powstających addonów. Wystarczy poczytać UI customization forum albo forum cosmosa... np takie kwiatki jak Wyświetlanie na minimapce wszystkich graczy wokoło siebie, albo wszystkie rodzaje tracking włączone naraz albo kilka innych tego typu pomysłów

Z jednej strony jest to praktycznie niewykonalne (praktycznie bo pewnia jakiś lua guru był by zdolny do wykombinowania jakiegoś pokrętnego obejścia). Ale z drugiej strony to troche smutne/żałosne że znajdują się tacy którzy wogóle mają takie zachcianki.. i to całkiem sporo takich osób jest...

To tylko potwierdza to o czym mówie od pewnego czasu (tak tak wiem monotonny jestem :]) że jest naprawde spory odsetek ludzi którzy chcieli by by mmorpg polegał na klikaniu 5 buttonków a reszta się sama automatycznie robi... ;p

Pozdrawiam

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 15:44 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
To tylko potwierdza to o czym mówie od pewnego czasu (tak tak wiem monotonny jestem :]) że jest naprawde spory odsetek ludzi którzy chcieli by by mmorpg polegał na klikaniu 5 buttonków a reszta się sama automatycznie robi... ;p

W SWG klikało się 1 button...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 00:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Pieszczoch miał rację , Shandris była Blood elfem jednym z najsilniejszych obrońców Quel 'Tiras , dopóki Armia Anthrasa nie przedarła się przez bramy i za pomocą Kel'thuzad nie zmienił jej w Banshee . Blood elfy nigdy nie pałały miłością do swoich nocnych braci , w końcu byli banitami sprzeciwili się woli Cenariona :]


heh. na tym poscie koncze offtopic, ale zeby to sprostowac.
to nie shandris feathermoon zostala zamieniona w banshee a sylvannas windrunner. to ona wlasnie jest krolowa undercity i przywodca The Forsaken.

i z tego co pamietam to shandris tez jest NE. nie chce mi sie googlowac, ale jestem pewny praktycznie na 100%

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 08:27 
Cytuj  
Ja tam się na świecie Warcrafta zupełnie nie wyznaje, ale jak byłem wczoraj w Undercity w Royal to stała tam taka na środku i zdecydowanie wyglądała jak NE.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 17:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tak aktualnie wyglada moj UI, plus 2 paski po bokach. A za chwile dojda mi calkiem nowe skille i znow zacznie brakowac miejsca :/

Polecam FlexBar - 96 przycisków, możliwość zbindowania, ukrycia, pokazania tylko w momencie najechania kursorem i dowolnego umiejscowienia każdego przycisku, łączenie przycisków w grupy i sam już nie pamiętam co jeszcze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.