mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 15:09 
Cytuj  
Jak tu wszyscy wszystko wiedza i kazdy jest swiety. Kazdy normalnie przykladem idealnego gracza, dobrze ze trafilem na takie towarzystwo :lol: Panowie moze juz dosc co ? To juz nie jest nawet smieszne. Na wrazenia z gry na EU trzeba jeszcze poczekac :-?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 17:02 
Cytuj  
co do "bn kids" to nie rozumiem, czemu "nasi" tu sa tacy zli - wejdzcie na bn i polatajcie po kanalach roznych nacji... dno jak i na pol-1 czy jak to sie teraz nazywa, a to ze gra jest kierowana wlasnie do takiego gracza i beda tam tacy ludzie to juz inna sprawa.

Ps. Gevaar ma racje, no i macie lekko zawyzone mniemanie o sobie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 23:21 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
a to ze gra jest kierowana wlasnie do takiego gracza i beda tam tacy ludzie to juz inna sprawa.


Gra nie jest kierowana do matolow/idiotow/debili/chamow tylko (jak kazda z gier Blizzarda) dla kazdego.
WoW tez a glownym czynnikiem jaki wplynal na jego gigantyczny sukces jest to ze mozesz miec zarowno 14 jak i 40 lat i mozesz grac bez stresow.

I nie chodzi tu o to ze gra jest prostacka czy uboga w content, bo nie jest.

Po prostu Blizzard robi jakies taki "przystepne" (i ponetne hehe ) :) gierki.

A to ze w Diablo czy w Wow'a czy w Tibie graja tacy a nie inni ludzie, to jest juz wylacznie ich wina i swoim zachowaniem swiadzcza o sobie a nie o grze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:21 
Cytuj  
no w ogole jakie to world wide community graczy jest dzis okropne. Zyc sie z nimi nie da normalnie bo psuja zabawe. Life is peachy :] Prawda jest jednak taka, ze wszedzie da sie grac i wszedzie mozna znalezc fajnych ludzi do wspolnej zabawy. Jednak jak sie trafi na jakiegos trujacego dupe bezmozga to do pomocy przybywa wspaniala i kochana przeze mnie funkcja Ignore :D

PS. Shattered Hand mnie zaczyna denerwowac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
Chodz na EU

A juz jest?

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
roball napisał(a):
Chodz na EU

A juz jest?

X.


Soon (c) Blizzard :) ...

T.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 19:23 
Cytuj  
Omówiliście w tym wątku wszystkie powody zostania/przeprowadzki... zapomnieliście tylko o pingach. Nikt o tym nie wspomniał - dlaczego? Nie będzie różnicy? Nie jest to tak istotne? Czyżby? Hamburger w PvP ma na starcie przewagę mając pinga 30, gdy my mamy 300...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 19:33 
Cytuj  
300? Ja i paru znajomych mamy 100-150 ms, co statystycznemu hamburegerowi az tak duzej przewagi nie daje ;)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 19:56 
Cytuj  
Ja rzadko schodze poniżej 300... a Wy? (rekord to 12000)


Ostatnio edytowano 17 sty 2005, 02:33 przez Libero, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 23:47 
Cytuj  
Ha, w Korei pingi 600+ i da się żyć :)

Ale co do pingów, teraz (niedziela, 23:42), pingi do brzegówki attens.net przed Blizzaredem są w okolicy 200ms, więc nie będzie tak źle.. W tym samym czasie, do brzegówki telii 60-70ms, raptem 130ms mniej, sądze, że w RPG nie będzie to miało znaczenia takiego jak w jakiejś strzelance fpp. A najlepiej by było jakby się wypowiedziały na ten temat osoby które tam grają i z doświadczenia coś powiedzą a nie teorii ;)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 00:49 
Cytuj  
BTW. Mam mala prosbe. Podajcie jak mozecie IPki na ktore pingujecie na KR ,US, i EU, zebym mogl sobie tak orientacyjnie tracerta zaposcic. Thx :]

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 01:13 
Cytuj  
{kr,eu,us}.logon.worldofwarcraft.com

bezpośrednio nie dopchasz się, tylko do brzegówek, ale to na jedno wychodzi bo i tak pewnie na kolokacji są serwery.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:49 
Cytuj  
ja mam najczęsciej 150-300ms.
Ping owszem przeszkadza, głównie w PvP bo mobki nie latają wokół nas jak głupie. Ale da się przeżyć, w końcu 0.1s w tą czy w tą aż tak wielkiej różnicy nie robi. Jak ktoś nie umie grać to i tak dostanie, jak ktoś umie to i tak wygra - nie widzę potrzeby przenoszenia się na EU, kupowania mowego retaila i po raz 4 robienie tych samych questów i męczenie się by dojść do 60lvl.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:58 
Cytuj  
Męczyłeś się ? Ja czekam na retaila EU i wcale nie bedę się męczył :)
ps. na koreańskiej becie dobrnąłem do 43 lvlu jedna postacią. I szczerze mówiąc nie będe musiał już nikogo gonić spokojnie sobie bedę lvl-ki zdobywał - przecież serwera mi nie wyłączą ;]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 16:36 
Cytuj  
Wy zamiast oceniać polskie community popatrzcie na siebie chodzące ideały. Nie bede ukrywał ze jestem nowy jeżeli chodzi o mmorpg ale zagralem w bete i WoW przypadł mi do gustu. Polacy zwlaszcza na tym forum strasznie uogólniają, grajac w bete nie spotkalem sie z jakimś chamstwem, ludzie zwlaszcza ci nowi chetnie sobie pomagaja zarowno polacy jak i obcokrajowcy.Fakt trafiaja sie przyglupy ale czy to oznacza ze zaraz trzeba miec cala reszte gdzies?. To własnie wy wszyscy super-duper wyjadacze mmorpg patrzycie na nowych z gory zlewajac ich kiedy prosza o pomoc lub zadaja jakies pytania dotyczace systemu gry (pomijam głupie pytania albo sytuacje kiedy musice biegac z jednego odleglego miejsca w drugie itp.) Ludzie po jakims czasie olewani przez innych sami zaczynaja tak postepować pamietajac ze sami nie mogli liczyc na pomoc (takie osoby wogole nie powinny grac )
Oczywiście nie chcem nikogo obrażac a jedynie wyrazic swoją opinie.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 19:08 
Cytuj  
a że tak, nieśmiało się spytam, do którego postu to się ma? ;o

:wtf:


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 21:06 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
a że tak, nieśmiało się spytam, do którego postu to się ma? ;o

Podejrzewam, ze pije glownie do mojej opinii o przyszlym polskim community rodem z BN ;)

X.

PS. Juz nawet na US sie pojawiaja osobniki typu "Rozpierdalacz" :/


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 21:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Juz nawet na US sie pojawiaja osobniki typu "Rozpierdalacz" :/


JaWohl dzis zem ci go ujrzal, no i mnie rozpierdolil co tu duzo mowic.
A jak moja maloletnia (18) siostra to zobaczyla to powiedziala za to najglupsza gra w jaka gralem :(.

PS. Jak wkurzyc sasiadow - 5 glosnikow o lacznej mocy 200W na full + zabijanie zebr w Barrens (ja ledwo wytrzymalem) a sasiedzi chcieli dzwonic na policje. :D

EDIT: ON jest Rozpierdalator. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 21:15 
Cytuj  
Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 21:27 
Cytuj  
Ja póki co zostaje na Shattered Hand,jeśli po wydaniu retaila w Europie Blizzard da mozliwość transferowania,to se byc moze przetransferuje mojego paladyna,ale moim zdaniem gra sie fajnie,nie spotkałem sie z chamstwem jestem w polskiej gildii i jest fajnie,co do pingów to niejest tak źle przeważnie mam status jasnozielony czyli w granicach 250-400 ms,ale ostnio dość często mam status ciemnozielony,ogólnie gra się fajnie narazie tam zostaje,zresztą niemam na tyle kasy,żeby kupować Euro retaila,jak będzie możliwość transferowania postaci to być może se przetransferuje,jak będzie w miare tanio taka operacja kosztować,bo levelować odnowa to zabardzo mi się niechce. :D


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.