mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 09:42 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post52794

Niebiescy na oficjalnym forum założyli wątek gdzie warriorzy mogą się wypłakać i dopisywać swoje sugestie oraz sukcesy etc.
Dopiero zaczynam czytać, ale o czymś to świadczy :)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:03 
Cytuj  
Blizz umiescil podobny watek rowniez dla Palladyna :
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-paladin&t=35230&s=blizzard&tmp=1#blizzard


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:07 
Cytuj  
A co? Paladyni musza sie wyplakac?

Tu chodzi tylko o wrzucenie płaczących do jednego worka, żeby był porządek na forum i żeby się później to wszystko łatwiej omijało czytając...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:33 
Cytuj  
nie no generalnie chyba chcą "obejrzeć" problem z obu stron. Stąd pytanie na forum warriora sugerujące problem z paladynami. I ogólnie na forum pala (bo ci raczej nie mają większych problemów z żadną klasą, chyba że ktoś jest noskillem).

A na forum paladynów oczywiście płacz, że jest balance i każdy kto przegrywa z palem ten nie umie grać swoją profesją.

Dziwne tylko, że w konflikcie na forum naszym serverowym Skyfang vs Relentless, gdy Skyfang zgankowało ze 20 osób z Relentless przy granicy zon (lag przy zonowaniu), gdy ktoś z hordy wyskoczył, że jak są tacy dobrzy to może pojedynek a nie gankowanie - wyskoczył pajac paladyn 60, że on z chęcią się będzie pojedynkował.

Paladyn jest do zabicia, ale co z tego jak jako warrior (focus na damage przecież w końcu a nie na survival) musze użyć 5000 skilli z dobrym timingiem i w odpowiednim momencie, mieć zajebiste bandaże i wyjebać potionek lub dwa potionki HP (za 1g sztuka) + cała walka będzie trwała 4-6min. Przy czym w połowie walki paladyn coś zacznie krzyczeć i w 3s po zabiciu pala zjawiło się 2 alliance którzy mnie dobili (zostało mi może ze 20%HP). Fajnie? Jedyny sukces gdzie skillowałem paladyna wyższego levelem a w sumie i tak zdechłem i 1g (jeden potionek) poszło sie rypać.

Przynajmniej mam nadzieję, ze coś z tym zrobią. A jak nie to ciągnę warriora do 60lvl na instance jako tank i odstawiam go do poczekalni na lepsze czasy - będę robił alta. Sorry ale warrior naprawdę zasysa w 1v1, a w group vs group tym bardziej.

+ paladyn z którym walczyłem był głupi - nie użył LoH - nie wiem czemu, nie zestunował mnie jak miałem retaliate odpalone - nei wiem czemu, nie użył ani potionka many, ani potionka HP, bandażować się nie mógł (rend).
Generalnie porażka, przez jeden dzień chodziłem dumny a teraz znowu jestem zniechęcony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:51 
Cytuj  
zrób warlocka jako alta , nie pisze tego jako kryptoreklame ale dlatego że ta klasa jako jedna z niewielu potrafi walczyć z paladynem jak równy z równym i ma sporo szans na zwycięstwo

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 11:57 
Cytuj  
na razie dałem Azziemu login/password będzie na moim koncie grał priestem (na naszym serwerze w hordzie) więc jak coś jeden alt jest :)

Nad swoim się jeszcze zastanawiam, warlocka biorę jak najbardziej pod uwagę szkoda tylko, że do instanców jest tak niechętnie zapraszany (byłem raz z warlockiem w party). Chociaż w party ma duże zdolności, szczególnie mi się podoba ta jego babka która się klepie po tyłku i "rootuje/stunuje" jednego delikwenta.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:23 
Cytuj  
Mark, nie ma co się łudzić, że coś z warriorem zrobią....
Przeczytaj uważnie co Scott napisał:

Cytuj:
Because of an overwhelming volume of "NERF PALADIN" posts in that PALADIN class forum, I corralled all the threads into one. A warrior was jealous of the attention given to the PALADIN on the forums. I thought that was fair enough.

To po pierwsze - post jest tylko i wyłącznie po to, żeby wywalić warriorów z forum paladynów.

Cytuj:
I have to think most people like their Warriors, or they wouldn't play them.

To po drugie - jeżeli Blizzard uważa, że ludzie grają warriorami, bo ich lubią i nie chcą zmian, to jak myślisz, jaka jest szansa, że coś zmienią?

Cytuj:
So, let's hear it! Any good Warrior stories?

I to na zakończenie... Żeby ludzie pokazali, że czasami coś można warriorem zrobić...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zrób warlocka jako alta , nie pisze tego jako kryptoreklame ale dlatego że ta klasa jako jedna z niewielu potrafi walczyć z paladynem jak równy z równym i ma sporo szans na zwycięstwo


No nie do konca. Wrlock ma szalone problemy z priestem :) Kazda klasa ma z kims "ciezko" - tak powinno byc...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:34 
Cytuj  
problem w tym ze warrior ma problemy praktycznie z każdym :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:48 
Cytuj  
myśle Mark że to że Warlock nie jest chętnie zapraszany do Instances wynika po prostu z niewiedzy , zejście Priesta/druida w instance = najczęściej wipe całego party , Soulstone Warlocka na priesta pozwala
zaoszczędzić godziny cennego czasu , na rank 1 stawia na nogi z 400 hp i 700 mana , pokaż mi lepszego ressurecta na tym poziomie , jedynie sytuacja gdy warlock jest w instance gdzie mobki nie dają mu exp , w końcu nastąpi sytuacja gdy skonczą mu się soul shardy a nowych nie będzie miał skąd wziąśc .Seduce succubusa jest fajne ale działa tylko na humanoidy niestety , pozatym Succubus musi chanellować seduce i również jest wyłączony z akcji , pozatym na Raidach jest niezastąpiony z
swoim Portalem może sciągnąć paru 60 level na tyłach wroga a eye of kilrog jest chyba najlepszym zwiadem w grze

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 17:19 
Cytuj  
enslave demon na 60+ elite tez było zapewne ciekawe.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 10:57 
Cytuj  
Z cyklu "You know Warriors suck when..."


"... when there's a team LF Tank, and you say "Warrior Here" and they respond with "We said a tank, not a Warrior." (actually happened to me once)"

"... when Casters steal your well built agro with staff hits."

"Your finest moment was thunder clapping a family of lvl 1 gazelles, but none of the babies die."

"Your group buffs the pet who is tanking more than you."


Cytaty z oficjalnego forum =D


Ostatnio edytowano 18 sty 2005, 11:08 przez Libero, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 11:05 
Cytuj  
Libero ja zawsze sobie czytam ten wątek przed wyjściem z pracy (codziennie dochodzą 2-3 nowe strony) - niezłe jajca, ale się człowiek podbudowuje, jak wie, że nie tylko on dostał w d... z mobem 2lvl wyżej nawet po wypiciu potionka bo akurat miał pecha i miał 12!!! missów/dodge pod rząd :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 12:13 
Cytuj  
http://img.photobucket.com/albums/v260/ ... uttons.jpg

hahah z oficjalnego forum shamanow :-)

dla odmiany shaman: http://img.photobucket.com/albums/v260/ ... button.jpg

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 12:45 
Cytuj  
e jakiś low lvl ten warrior :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:17 
Cytuj  
Warrior = wciąż najlepszy tank w grze. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to podejrzewam, że nigdy nie był w grupie z dobrym Warriorem (szczególnie polecam Upper BRS i Stratholme z jedną grupą).

W PvP trochę gorzej, ale nie jest prawdą, że w 1 vs. 1 Warrior ma problemy z każdym.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:22 
Cytuj  
Adam napisał(a):
W PvP trochę gorzej, ale nie jest prawdą, że w 1 vs. 1 Warrior ma problemy z każdym.


ciekawe ciekawe, a ile nowych informacji wniosło do dyskusji..., no w końcu jest od kogo się uczyć! :D

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 15:33 
Cytuj  
Cytuj:
ciekawe ciekawe, a ile nowych informacji wniosło do dyskusji..., no w końcu jest od kogo się uczyć!


Sorry, ale nie mam czasu pisać rozpraw filozoficznych na ten temat. :)
Nie czuję również potrzeby usilnie przekonywać innych do Warriora - wyraziłem jedynie swoją opinię bazując na swoich dotychczasowych doświadczeniach z Warriorem. :)
Ja ze swojego jestem zadowolony, w PvP mam równe szanse z większością klas (mówię o lvl 60 vs. lvl 60), jeżeli jestem przygotowany (czasem na konkretne klasy potrzebne są odpowiednie narzędzia, jak np. Free Action Potion - ale ja nigdzie na PvP się nie ruszam nie mając ze sobą kilku podstawowych rzeczy).

Edit: Oczywiście zgadzam się, że Warrior potrzebuje kilka zmian/poprawek (jest kilka rzeczy, które szczególnie mnie irytują), ale nie zgadzam się, że jest tak zły, jak niektórzy twierdzą. :)


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 16:10 
Cytuj  
Ja mam warriora 33 i chłopak się świetnie spisuje w PvP i PvE.
Inna sprawa że rozbicie Paladyna jest dosyć trudne, ale poza tym git.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 16:10 
Cytuj  
mi się również dobrze grało warriorem, PvP 1vs1 przegrałem może ze 3 razy, ile wygrałem to się nie dolicze, a w większości walczyłem z wyższymi lvlami. Jak już warrior dopadnie kogoś na close combat to ma wielką przewage nad przeciwnikiem jeśli ten go szybko nie zdystansuje (nie mówie o cziterskich paldkach, bo z nimi już trudniej :>)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.