mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 16:12 
Cytuj  
a tak btw -- mógłby mi ktoś polecić jakiś talent program dla warriora? :) bo w KR beta ot tak na oko pakowałem w co popadło i mi podobało się, w retail już wolałbym nie robić tego na pałe, chętnie bym doświadczeń ludzi z wyższymi lvlami wysłuchał


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:00 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
a tak btw -- mógłby mi ktoś polecić jakiś talent program dla warriora?

Wlaczyc mozg, potem czytac forum. A jak to nie pomoze, to www.thottbot.com :)

http://www.thottbot.com/?ti=Warrior

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:47 
Cytuj  
mózg na wakacjach :o prosiłem raczej o coś "co z czym najlepiej łączyć przeciwko komu", reasumując - jakieś relacje ludzi, którzy warriorami grają i mają doświadczenie.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:50 
Cytuj  
http://wowvault.ign.com/View.php?view=T ... id=Warrior ;)
Pozatym komentarze pod tym linkiem co podalem wczesniej.

X.

PS. Mozg. Niech wroci ;)

PS2. Pyzmen, jak juz tu trafiles i zaczales grac w mmogi, to serdeczne wyrazy wspolczucia ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 18:06 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
http://wowvault.ign.com/View.php?view=Templates.List&class_select_id=Warrior ;)
Pozatym komentarze pod tym linkiem co podalem wczesniej.


O to chodziło ;)

Xanth napisał(a):
PS. Mozg. Niech wroci ;)

Po sesji ;)

Xanth napisał(a):
PS2. Pyzmen, jak juz tu trafiles i zaczales grac w mmogi, to serdeczne wyrazy wspolczucia ;)


s/mmogi/wowa/

jakoś tylko ta gra przykuła moją uwage, inne niespecjalnie mnie interesowały, i nadal nie interesują zbytnio. A jakaś odmiana od q2 mi się przyda :)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 19:32 
Cytuj  
imho po kilku ostatnich walkach raczej jestem zdania, ze paladyn to jedna z łatwiejszych klas do pokonania dla warriora o ile nie najłatwiejsza..
Spróbuj zabić maga lub priesta gdy cała walka trwa 5s i póki przerzucisz stance, klikniesz bloodrage walniesz intercept to masz 20%HP :/

Owszem jak zaatakuje pierwszy to jest w miarę ok, jak dostanę nuka od maga to dopóki wykonam powyższe czynności to jestem na cmentarzu.

Widziałem jak kolega gra innymi klasami i wyglada to o wiele prosciej (priest).

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 22:37 
Cytuj  
Kod:
Hit/miss ratio concerns - Blizzard is trying to recreate what some players have stated seem to be a high miss precentage or a high concentration of miss percentages. They also remind players that unless a weapon skill is maxed, there is a chance for missing.

Kod:
Warriors - The development team is reviewing the player community suggestions.

Źródło: WorldofWar.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 09:36 
Cytuj  
Adam napisał(a):

ale nie zgadzam się, że jest tak zły, jak niektórzy twierdzą. :)


Na dzien dzisiejszy w porownaniu z innymi klasami ssie na calej linii.
Paladyn jedynie bardziej ssie ale nie wypowiadam sie juz o paladynach.

Ma slaby dmg, dps, slabe/nieuzyteczne skille, dostaje w dupe od mobow ktore inne klasy soluja 3lvle wczesniej. Blizzard musi cos zrobic bo inaczej nikt nie bedzie gral warriorem. :-(

Enowe napisał(a):
Warriors - The development team is reviewing the player community suggestions.


hehehe Troszke im zejdzie zanim zrobia "reviewing" tych wszystkich topicow na oficiajnym forum. :-)
a lista tych "suggestions" to im sie moze troche dluga zrobic.

IMO Jeski prace nad warrioren zaczna teraz, patch MIN za miesiac (znajac tempo Blizzarda).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:07 
Cytuj  
imo najlepszy (pod względem funu) topic o Heroic Strike Warriora - special którego żaden warrior nie używa w żadnej sytuacji bo jest po prostu totalnie do bani:

Jak czytałem pierwszy raz to polewałem:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... =51672&P=1

Posty w stylu:
    its the only way a warrior could do as much damage is any other class, everyone should try this combo i make up by myself, CHARGE/BATTLE SHOUT/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/HEROIC STRIKE/EXECUTE
    Works for me very well, both in PVP and vs MOBS

    Tell me, how exactly do you spam HS when you do not gain rage from it?

    sigh, its noobs like you who r a waste of oxygen.. have u ever heard of RAGE POTS?!?!

albo:
    I once had the same convo with my uncle Earl, i told him how i dont like using heroic strike, then he put his hands on my shoulder and said, Listen phil, the job of a warrior is to deal as much damage as possible... If Earl thinks heroic strike is good, then it has to be.. i've seen him beat people TWICE his level!! no joke!! he made a warrior lvl 1, and he dueled a lvl 2 shaman and beat him just to prove it to me.....
    I love you Earl if ur reading this!!!


Zdecydowanie warto grać warriorem bo mamy najśmieszniejsze forum :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 09:51 
Cytuj  
rogue vs warrior to chyba jedyna wyrownana walka. Zresztą jeszcze kilka lvl i machnę kilka duelków z aenimą to zobaczymy co i na ile się zmieniło na endlvls.

Generalnie wsadzę też 3 talenty dla potrzeb raidów. Zjadę z tauntem do 8s (teraz 10s). Oraz dodam sobie wieksze generowanie hate w defence stance o 3% (1/5). Więcej punktów nie będę marnował, zresztą za bardzo nie mam z czego zrezygnować... Zresztą zobaczę thread genarated +15% moze być bardzo pomocny - może coś jeszcze wywalę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.