mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:56 
Cytuj  
roball napisał(a):
I po jaka cholere plotki roznosisz?

Bo lubie. :)

roball napisał(a):
I po co najezdzasz na Dwutlenka?

Bo on najechal na mnie pierwszy. :)

roball napisał(a):
I po co w ogole to cale 'gdybanie' ?

Dla zabawy. :)

Satysfakcjonuja was odpowiedzi ??

A tak na serio to bylo jedno zdanie z calej wypowiedzi, w ktorym zreszta bylo zaznaczone ze to nic pewnego.
A ze na forum sa ludzie ktorzy chyba zyja tylko poto zeby wylapywac cos takiego i miec sie do kogo przypierd**** no to mi przykro bardzo jest.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:47 
Cytuj  
W temacie capa:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-general&t=902431&p=1


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:52 
Cytuj  
hahahahahahahahahahaha !!!!!!! <szyderczy smiech>

"In order to stabilize the affected realms and allow as many players as possible the ability to continue playing, we lowered the population caps by 30%."

to dla tych bardziej ograniczonych co im sie nawet nie chce klikac w linki i szukac czegokolwiek na wlasna reke. :-)

Servery Blizzarda sa tak przygotowane na duza liczbe graczy, jak moj domowy komp na postawienie free sharda WoW'a. :-)

Ale "don't worry" zobaczycie co bedzie w europie. HEHE

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:58 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wiemy ze nie zobaczymy ciebie na serwerach EU, to mi wystarcza zeby podjac decyzje co do miejsca gdzie chce grac.. :roll:


przepraszam cie robaczku ze tym razem nie okazales sie niomylnym mastahem. :-)

Podalem PRAWDZIWA wiadomosc i zostalem ZBLUZGANY przez "profesjonalistow" co im sie nawet nie chce google otworzyc bo mysla ze sa uber.
IMHO jestem jak najbardziej w porzadku.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:00 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ale "don't worry" zobaczycie co bedzie w europie. HEHE


so ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:09 
Cytuj  
Przegladajac TYLKO ten watek. Ani jedna Twoja wypowiedz nie ma sensu i ani jedna nie opisuje twoich wrazen z lektury tego tekstu. Dlatego tak cie nazwalem. Niewiele wnosisz do dyskusji a kazdego krytykujesz.

Poza tym od ciebie zaczal sie flame:

roball napisał(a):
Obrazek


A jak zwykle miales blade pojecie czy to jest prawda czy nie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:22 
Cytuj  
Widze ze twoj egoizm przewyzsza jedynie twoja glupota. Wiec sie dostosuje. :-)


FU FU FU tbh, tbh, roftl
lol, lol, lol


tak wyglada wiekszosc z twoich 1300 postow.
Czep sie kogo chcesz ale nie mnie, prosze cie bo z fajnego watku jak zwykle zrobiles kaszane.

BTW. jeszcze niedawno zapraszales mnie na EU, szybko zmieniasz zdanie TBH

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:27 
Cytuj  
Umowcie sie na jakies PvP i nie offtopujcie ciagle bo psujecie caly watek :) Jak dzieci..... niech madrzejszy ustapi glupszemu i po sprawie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:36 
Cytuj  
Spoko, tylko pozion zapatrzenia w siebie co poniektorych osob na tym forum mnie przeraza.
Ale nvm bedzie ignore na osoby co to "nie wiedza a klapia paszcza".

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 12:50 
Cytuj  
Lol załważyłem że nikt tej wypowiedzi na forum tak naprawde nie przeczytał co? eh

"Last Thursday we made our first such upgrade. 20 of our 88 realms were moved off of the original hardware and placed on a new hardware configuration. These 20 servers initially performed very well, up until we reached our maximum concurrency Friday evening. The high population numbers uncovered an issue in the new backend shared infrastructure. This issue caused some players to experience severe lag and disconnects on a few of the realms, making them virtually unplayable.

in order to stabilize the affected realms and allow as many players as possible the ability to continue playing, we lowered the population caps by 30%. This stabilized the realms to the point where 70% of the players on the realms in question could play, but it also resulted in large queues.

The problems were attributed to high concurrency numbers on individual realms putting extreme stress on the backend infrastructure. We were able to address this problem by implementing additional hardware into the infrastructure this afternoon. This additional hardware has allowed us to stabilize the affected realms, and thus increase the server caps. We will continue to monitor the performance throughout the evening. If we notice any of the performance issues starting up again we will lower the population cap level enough to stabilize performance.
"

Pozdrawiam...

Jak ktoś jeszcze nie rozumie z takimi hintami to proponuje na kurs angielskiego :]

BTW: żeby było jasne.. nic mi do waszego obrzucania się błotem.. mam to gdzieś tylko uściślam jak naprawde sprawa się ma bo widze tu duże zamieszanie i dezinformacje :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 13:31 
Cytuj  
Zabawne , jak sięgne pamięcią nie mogę sobie przypomnieć czegoś podobnego w elektronicznej branzy rozrywkowej , chyba Blizza zaczyna
porazajacy sukces WoW "martwic" :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:22 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
chyba Blizza zaczyna
porazajacy sukces WoW "martwic" :]


Po prostu popularnosc WoWa zaskoczyla Blizzarda i oczywiscie, ze to martwi Blizza ale w pozytywnym znaczeniu, czyli przejmuja sie tym i robia co moga by kazdy gracz mial super komfort grania.
Zadna z dotychczasowych gier online na swiecie nie miala takie natloku ludzi naraz, wiec Blizzard jest pionierem i przeciera szlaki na tak duze obciazenia serverow..... dajcie im szanse sie wykazac, to jest naprawde ogrom pracy i uzywania najnowszych technologi IT by takie tlumy ludzi obsluzyc :)
Wiekszosc z was ani nawet ja, nawet sobie nie wyobrazamy jak silne kompy i lacza to wszystko obsluguja :)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 14:30 
Cytuj  
battlefieldy beda fajne , ale dopiero jak wyjdzie wiecej jak jedna mapa/rejon. Czekanie na swoja kolej czy znoszenie masy graczy w jednym miejscu jakos mi nie odpowiada. Za to pvp questy to super pomysl :]

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:44 
Cytuj  
Z tego co zrozumialem po przeczytaniu tego artykulu to chodzi miedzy innymi o zmniejszenie populacji na serwerach gdyz te nie bardzo wyrabialy. Wiec nie wiem co maja do tego battleground'y czy pvp questy :o Ale moze jednak cos maja, jezeli tak to prosze mi wytlumaczyc co bo ja nie bardzo kapuje...

Rowniez Pozdrawiam :wink:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 20:55 
Cytuj  
No tez tak uwazam, ale ogolnie opcja BG zacheca do dalszej gry i ... to bardzo :)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 08:35 
Cytuj  
Topic troche uszczuplilem z niektorych "wypowiedzi".
Ostrzezenie na przyszlosc: jesli nie masz nic do dodania na temat, nie pisz!

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.