mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 03:25 
Cytuj  
Ostatnio wrocilem do przegladania forum.
Mysle, ze milo byloby zeby Polscy Gracze MMORPG pobiegali jednak na jednym realmie - zarowno w Hordzie jak i w Alliance.
W temacie: Forum Podroz przez Azeroth Strona Główna --> WoW Dyskusja Ogólna (O grze) --> Lista polskich graczy!

poruszony zostal juz ten problem. Chcialbym abyscie wypowiedzieli sie i znalezli zloty srodek umawiajac sie na 1 wspolny server W EU Retailu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 10:22 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
poruszony zostal juz ten problem. Chcialbym abyscie wypowiedzieli sie i znalezli zloty srodek umawiajac sie na 1 wspolny server W EU Retailu.


Ja bym osobiscie podziekowal za taka fuzje.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 10:37 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Mysle, ze milo byloby zeby Polscy Gracze MMORPG pobiegali jednak na jednym realmie - zarowno w Hordzie jak i w Alliance.
A ja mysle, że w retailu przy wyborze serwera nalezy sie kierować przede wszystkim tym, aby nie trafić na serwer, na którym grają destruktory z GOL'a.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 16:43 
Cytuj  
Co do wspolnego serweru to razem z POB ustalilismy, ze wybieramy pierwszy Angielski serwer PvP od litery H (jezeli beda mialy nazwy). Jezeli nie to pierwszy PvP od 6. Jezeli chcecie to grajcie na nim, jezeli nie chcecie to nie :). Nikogo nie zmuszam, ale po niektorych wypowiedziach chcialbym wyprobowac jak bardzo pro jestescie.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 17:30 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
... ale po niektorych wypowiedziach chcialbym wyprobowac jak bardzo pro jestescie.


Co masz na mysli mowiac pro ? jak szybko ktos nakoksi 60 lvl ? Wiekszosc graczy na EU nie koks, i bo niby po co skoro postacie i tak beda skasowane i testuje rozne klasy, jesli tego jeszce w kr nie zrobiła. A co do serwera wyzej jest napisane gdzie graja wszyscy. A jak chcesz zobaczyc jak graja to powinienes sie ustosunkowac przynajmniej do wiekszosci, ktora zadeklarowała na jakim serwie zagra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 17:38 
Cytuj  
BcN ale tu chodzi o wspolny server do grania w wersji EU retail :)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 17:39 
Cytuj  
BcN - chodzi mi o serwer juz do retaila. Do FB po prostu wybraliscie inny niz my i nie pogramy. Natomiast na retaila mozna sie juz umowic na ten sam. Stad moj pomysl, wyboru go.
Natomiast z tym "pro" chodzi mi o to, ze czesc osob z tego forum traktuje inne gildie troche niepowaznie (np NOC, ktorej jestem Liderem). Nie chodzi mi tutaj o levelowanie. Chodzi o normalna umiejetnosc gry, uzywania swoich skilli, a co dla mnie najwazniejsza kulture gry i organizacje :).

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 17:41 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze Blizz jeszcze przed zakonczeniem Final Bety EU poda oficjalnie jakie beda docelowe nazwy serwerow.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 17:44 
Cytuj  
Co do serwa w realu to sie jeszcze zobaczy. Pojde tam gdzie znajomi tacy jak Vercin, Shadhun, Shinoda itp.
Cieszy mnie fakt, ze masz odpowiednie podejscie do grania "pro"
Natomiast z tym moim poczatkiem o wyborze serwera, to male niedopatrzenie za ktore przepraszam :P

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:07 
Cytuj  
Nie wiem wlasnie, czy wszyscy mnie zrozumieli.


Nie namawiam nikogo, aby przenosil sie teraz na inny server - porzucal swoja postac z betki ( ktora i tak zostanie usunieta ) i zmienial nagle serv. Chodzi mi o wybor servera PO 11 lutym (planowana data retaila). Nie widze problemu aby Polacy ktorzy sie nie lubia, grali z tymi ktorzy sie lubia i szanuja.Po prostu dobrze, zeby sie jakos zgromadzic na 1 realmie - latwiej bedzie wtedy nowym gildia w rekrutacji polskojezycznych czlonkow. Latwiej bedzie tez o pomoc i dogadywanie sie z innymi ludzmi. Dodatkowo gildie z czasem beda na pewno sie dobrze znac - pomoze to przy umawianio wojen gildii, sojuszy itd. Dodatkowo na pewno wieksza satysfakcje mialbym z zabicia czleka ktorego znam dobrze z forum tego lub innego i wkurza mnie on od dawna, niz z poskromienia zupelnie anonimowego np. Fina :)

Ciezko prowadzic taki watek na kazdym z for osobno, dlatego mysle ze dobrze jakby powstala osobna strona - bardzo prosta, umozliwiajaca wypowiezdnie sie kazdemu i podpisanie pod danym serverem.

Ja osobiscie moge zgodzic sie nawet na ten server pierwszy na H PvP itd itp.

EDIT: Mysle, ze sprawa ta powinni zainteresowac sie ADMINI wstawiajac np. Bannerek z informacja o wybranym serverze. Narazie Polacy graja glownie na PvP6 i 7 - ale tak naprawde czym roznia sie te servery? Popolacja i ping - podobnie. Wiec moze po prostu wybierzemy jeden z nich (droga glosowania - osobny temat z opcja ankiety ). Na relmie na ktory zaglosuje wiekszosc zagra zdecywoana wiekszosc Polakow. Link do takiej ankiety wkleilibysmy na znanych forach.


Ostatnio edytowano 23 sty 2005, 18:21 przez BaSiC, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:21 
Cytuj  
Mam tylko pytanie czy zamierzasz grac w hordzie czy alians ? bo ja i wiekszosc graczy z serw 7 ktorzy graja teraz w alians, zamierza grac w hordzie (chyba ze komus sie odmieni, ale miejmy nadzieje ze nie, bo ja juz nie moge patrzec na te tabun palow).

A co do zrozumienia Twoich słow BaSiC to wszyscy na pewno sa pojetni i zrozumieli :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:23 
Cytuj  
TYLKO HORDA !!!!!!!!!! paladyni sa zbyt gejowi :)

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:25 
Cytuj  
Popieram wypowiedz kolegi nademna :D

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:36 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Jezeli chcecie to grajcie na nim, jezeli nie chcecie to nie :). Nikogo nie zmuszam, ale po niektorych wypowiedziach chcialbym wyprobowac jak bardzo pro jestescie.
Nie chodzi o kto jakim skilem dysponuje i czy jest pro, czy nie, a m.in. o kulture osobistą, niestety spora część osób z forum GOL nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu. Zapewne trafiłem na ta gorsza część, ale miałem wątpliwa przyjemność grania z przedstawicielami tamtejszego community i nikomu tego nie życze, hamstwo, smarkateria i ogólnie pojety debilizm. Nie spieszy mi się do gry z takimi ludźmi i będe sie starał ich unikać, chocby przez wybór innego serwera niz oni, abym przypadkiem na nich nie trafił, ani się za rodaków wstydzić nie musiał. Wiem, że nie wszyscy z GOL to kretony, ale niestety znaczna część zamiast do mmog sie pchać powinna podstawówki pokończyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:42 
Cytuj  
Enowe - NOC to nie GOL, a ludzie prezentujacy opisany przez ciebie poziom zostana z gildii usunieci. Zgadzam sie z toba, ze tez nie chce z takimi grac. Jednak musisz zrozumiec, ze nie tylko Polacy prezentuja ten poziom. To nie jest tylko nasza specjalnosc. Popatrz na forum WoWa. Nie liczy sie narodowosc. Wszedzie sa smarczake i hamy. Unikajac ludzi z GOLa mozesz trafic na tak samo glupich Hiszpanow czy Holedndrow :). Ja tam sie nie boje przyznac, ze mam gildie Polska. Nie wstyd mi za to. Wam tez nie powinno byc.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 18:45 
Cytuj  
Enowe skoro tak bardzo ich nie lubisz tym bardziej powinienies z nimi grac na relmie - nic nie daje wiekszej przyjemnosci niz zabijanie takich pajacow. Jesli graja oni po "tej samej stronie" co Ty, to mozesz im tez utrudniac zycie podciagac moby, zajmowac spoty i utridniac questy - a jesli dalej beda Cie denerowac to WoW na szczescie wymyslij /ignore.


Ja bede gral Alliance, ale to nie zmienia faktu ze uwazam Palladynow za Gejow i nie pali mi sie do gry u ich boku.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 19:32 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
...Ja bede gral Alliance, ale to nie zmienia faktu ze uwazam Palladynow za Gejow i nie pali mi sie do gry u ich boku.


Osobiscie watpie czy bedziesz miał okazje nie grac w ich towarzystwa. Ja zachecam Cie do granai w hordzie. Bedzie naprawde bardziej interesujaco min. z uwagi na mozliwosc tepienia pali :D

btw. fajny wyglad postaci nie jest najwazniejszy. Licza sie ludzie z ktorymi grasz, a do hordy przychodzi mniej graczy z uposledzeniem mozgu 8)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 19:59 
Cytuj  
Zgodze sie z mysla, ze w hordzie graja troche inny ludzie. Wiem, ze mniej osob pali sie do gry w hordzie, ale sa to zazwyczaj ludzie z wiekszym doswiadczeniem z MMorpg i wiekszymi umiejetnosciami jako gracza i "umiejetnosciami jako osoby spolecznej".
W allaince na pewno bedzie wiecej ludzi, ale tez wiecej lamerkow, dzieci, ludzi uposledzonych i noskillowcow. Ja swoj wybor warunkuje tylko 2 rzeczami: od zawsze gralem "ta dobra" strona no i wiekszosc qmpli ode mnie z Torunia gra Alliance. Gralem Bete KR prawie do 40 lvla horda i nie przekonalem sie jakos do tej frakcji,.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 20:15 
Cytuj  
Szkoda ze Ty i twoi koledzy nie bedziecie grac w hordzie. Jestem ciekawy czemu sie nie przekonales do tej strony konfliktu ? Na pewno nie wpłyneli na to koreanscy gracze z uwagi na mała znajomosc jezyka ang. u nich chociaz czasami zaskakiwali mnie znajomoscia nie tylko tego jezyka ale i polski np.
"socker player dudek!!!! best keeper" :D albo "and poland is kingdom :D you have a king don't you ?" :lol: co utrwaliłem na screen-ach

Ale naprawde fajni ludzie z nich.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 20:31 
Cytuj  
Nie podobaja mi sie zbytnio okolice hordy, sam klimat zombie czy krowy tez zupelnie do mnie nie przemawia. " Palic, gwalcic niszczyc grabic - nic po sobie nie zostawic " - to nie jest moje haslo :> Pozatym zrobilem juz duzo questow do 40 lvla po stronie hordy i nie chce ich powtarzac, a po stronie alliiance zrobilem tylko czesc do lvlu 2x. Moze Ty BcN zdecydujesz sie jednak na dobrych grzecznych alliance walczacych o pokoj itd itp? :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.