mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 20:45 
Cytuj  
Oj nie nie nie. Jak widziałem kumpla biegajacego z 4 palami do instance i to co oni wrprawiaja odechciało mi sie grania w ich towarzystwie. Nie mowiac juz ze 2 pali to potega, 3 praktyczna niezniszczalnosc, a 4 to juz niesmiertelnosc i nie bede sie rozpisywał dlaczego.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 21:32 
Cytuj  
Nie rozumiem was, to ze ktos jest Paladynem to wcale nie znaczy, ze wybral ta postac bo jest najlatwiejsza. Wiele osob gra Paladynami we wszytkie RPG, dlatego tutaj tez chcialo. Wybrali ta postac juz kilka miesiecy temu, kiedy Paladyn byl jeszcze cienki. Teraz nie zmienia tej klasy tylko dlatego, ze jakies Hordy uwazaja ich za dzieciakow bez skilla.
Enowe - nie zgadzam sie ze 80% przeklenstw to Polacy. Gram na serwerze z duza iloscia Hiszpanow w FB, i leci duzo "puta".

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 08:10 
Cytuj  
Topic sklejony z wypowiedzi listy kontaktowej EU, prosze tym razem trzymac sie tematu! ;)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 09:44 
Cytuj  
nie robcie szopek tak jak w us ze polacy horde na innym i polacy alkliance na innym ;] niech alliance i horde gra na tym samym serwie w eu retailu :)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:22 
Cytuj  
DUNE - na pewno alliance

klan o ponad 5 letnim stazu : P
( sc , cs , w3 i nie tylko )

co do serwera nie zdecydowalismy - aktualnie gramy jeszcze na SH US :)

zapewiamy mila obsuge
pomoc ( kilku graczy ma juz 60 lvl na US wiec doswiadczenie jest odpowiednie ) w granicach rozsadku :)
i dobra zabawe

juz na starcie ponad 20 osob

co do komunity nastawiamy sie na polskich graczy
z doswiadczenia wiem ze nie tylko polacy potrafia zalesc za skore
duzo gorsze doswiadczenia mialem z holendrami , amerykanami , niemcami i malezyjczykami
no ale i wsrod rodakow orlow bystrosci nie brakuje

zwsze delikwenta usunac z guildii mozna a jak to nie pomoze to /ignore jeszcze mnie nie zawiodl :)


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 10:41 
Cytuj  
Postal napisał(a):
nie robcie szopek tak jak w us ze polacy horde na innym i polacy alkliance na innym ;] niech alliance i horde gra na tym samym serwie w eu retailu :)


po co?


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 11:14 
Cytuj  
dla mnie zawsze najgorsi byli hiszpanie, plaga ktora ogarnela daoc z lataniem i mowieniem " give me 1g plz" nonstop doprowadzala ludzi do szalenstwa. A mowili to tylko , bo nic innego nie potrafili...

Anyway ja bede grac i horde i alliance , postaram sie jeszzce przez to z pracy nie wyleciec, choc z tym moze byc ciezko. Co do palkow, nie wiem , byc moze macie niefarta, byc moze 30% ludzi wybiera palka w alliance i dlatego wiecej jest tlumokow do spotkania, ale ja co gram w grupie z palkiem, to jestem z niego zawsze zadowolony.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 13:41 
Cytuj  
hehe sam mysle o palq na poczatek EU sa 2 powody
- kasa i kasa :)
postac ktora nie wydaje na konia 90g ( na 40 lvl to masa kasy )
i nie ma znaczenia jakiej broni uzywa ( mozna nawalac nawet staffem ) kwestia w wyszkolenia ( w przypadku woja masz specjalizacje )

hymm nie chyba zartowalem :) hunter bardzo mi sie podoba : ) zwlaszcza dead fake mnie rozwala :) mega skill !!!!!


_________________
gole babki i czekoladki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:15 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Postal napisał(a):
nie robcie szopek tak jak w us ze polacy horde na innym i polacy alkliance na innym ;] niech alliance i horde gra na tym samym serwie w eu retailu :)


po co?

po to zeby bic polakow.. to daje najwieksza satysfakcje? a po co myslales? ^^

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:16 
Cytuj  
Pomysł jest na prawde dobry, chciałbym grać na serwerze z jak najwieksza iloscia rodaków z ktrórymi bedzie mi sie łatwiej dogadac i liczyc na ich pomoc, poniewaz 50 % naszych zachodnich sasiadow to najwieksze lole i egoisci z jakimi można sie spotkać, na dodatek nie potrafiacych sie poprawnie wysłowić nawet w swoim ojczystym jezyku a co dopiero porozmawic po angielsku.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:54 
Cytuj  
Zeby wszyscy widzieli, daje bolda. Mam nadzieje ze admin sie nie obrazi :)
Sluchajcie w ramach tego, ze chcemy sie zorganizowac jakos na tego retaila gildie NOC i POB ustaliy wspolny system wyboru serwera. Zapraszamy reszte Polskich gildii, czy to Horda czy Przymierze do skorzystania z tego samego serweru. System jest dosyc prosty i pisalem go juz tu. Jednak nie widzialem zadnych komentarzy, swiadczacych o tym, ze z niego skorzystacie. Pisze o tym tutaj juz ostatni raz. Albo chcecie z nami grac albo nie. Od was to zalezy. System ten jest ostateczny dla NOC i POB i mysle ze zamiast sie nad tym rozwodzic pare stron tematu latwiej go przyjac i juz byc umowionym.
System:
Wybieramy pierwszy Angielski serwer PvP od litery H (sortujemy alfabetycznie) (jezeli beda mialy nazwy). Jezeli nie to pierwszy PvP od 6.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 18:04 
Cytuj  
ArteC mysle, ze powinienes sie wstrzymac z wyborem juz samego servera. Mam nadzieje, ze Blizzard opublikuje liste realmow jeszcze przed retailem - wtedy bedziemy mogli cos wybrac i z pomoca adminow informacje szybko oglosic na wszystkich forach. Pozatym nie mozemy wybrac relma tylko dlatego ze jest PvP i zaczyna sie na litere "H". Nalezy na pewno sprawdzic kilka relmow pod wzgledem PING`a.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 18:15 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
ArteC mysle, ze powinienes sie wstrzymac z wyborem juz samego servera. Mam nadzieje, ze Blizzard opublikuje liste realmow jeszcze przed retailem - wtedy bedziemy mogli cos wybrac i z pomoca adminow informacje szybko oglosic na wszystkich forach. Pozatym nie mozemy wybrac relma tylko dlatego ze jest PvP i zaczyna sie na litere "H". Nalezy na pewno sprawdzic kilka relmow pod wzgledem PING`a.


Przeciez one wszystkie stoja fizycznie w jednym miejscu.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 18:51 
Cytuj  
Jezeli Blizzard oglosi nazwy serwerow, to faktycznie mozna bedzie wybrac, ale w to jakos nie wierze. Co do pingow... to serwery i tak beda ostro obiazone w pierwszych dniach. Aby byc w stanie wybrac w miare zbalansowany serwer (high, to kolejki i duza ilosc ludzi przeszkadzajacych ci w questach, low to znowu brak aukcji i brak ludzi do pomocy) trzeba czekac jakos tydzien po wyjsciu retaila. Nie wiem jak wy, ale ja tyle nie wytrzymam wiec wole od razu liczyc na szczescie i zaczac rozwijac postac. Ewentualnie jezeli trafimy na najbardziej obiciazony serwer w grze to mozna zmienic po kliku dniach, ale mam nadzieje uniknac tak wielkiego pecha.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 19:11 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Zeby wszyscy widzieli, daje bolda. Mam nadzieje ze admin sie nie obrazi :)
Sluchajcie w ramach tego, ze chcemy sie zorganizowac jakos na tego retaila gildie NOC i POB ustaliy wspolny system wyboru serwera. Zapraszamy reszte Polskich gildii, czy to Horda czy Przymierze do skorzystania z tego samego serweru. System jest dosyc prosty i pisalem go juz tu. Jednak nie widzialem zadnych komentarzy, swiadczacych o tym, ze z niego skorzystacie. Pisze o tym tutaj juz ostatni raz. Albo chcecie z nami grac albo nie. Od was to zalezy. System ten jest ostateczny dla NOC i POB i mysle ze zamiast sie nad tym rozwodzic pare stron tematu latwiej go przyjac i juz byc umowionym.
System:
Wybieramy pierwszy Angielski serwer PvP od litery H (sortujemy alfabetycznie) (jezeli beda mialy nazwy). Jezeli nie to pierwszy PvP od 6.


Imo chyba bym musial byc pojebany zeby 3 tygodnie (mam taka nadzieje) przed retailem server wybierac... i to jeszcze z taka wzawa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 19:19 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
. Pisze o tym tutaj juz ostatni raz. Albo chcecie z nami grac albo nie. Od was to zalezy. .

No jak ode mnie to zalezy to ja nie chce.

Imo wybieranie wspolnego serva bedzie mialo sesn wraz z rozpoczeciem sie open bety.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 19:37 
Cytuj  
Z doświadczenia wiem, że jeżeli serwa nie wybierzemy zanim ludzie zaczną grać jak i wpadną w szał lewelowania ( niestety tak pewno będzie ) już nie przekonasz ich do zmiany serwa bo stracą postacie. Wyżej wymieniony pomysł mi się całkiem podoba pingi będą podobnie niestety na wszystkich serwach chyba, że chcemy czekać aż otworzą serwy w Berlinie a nie chcemy bo nie wiadomo czy i kiedy. Sam nakłonię znajomych do grania na od H lub PvP 6. Lider Black Anons.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 19:53 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Imo chyba bym musial byc pojebany zeby 3 tygodnie (mam taka nadzieje) przed retailem server wybierac... i to jeszcze z taka wzawa...


Co za roznica czy 3 tygodnie czy 2 dni? Dla mnie lepiej wczesniej ustalic.

Hab-KJ napisał(a):
Z doświadczenia wiem, że jeżeli serwa nie wybierzemy zanim ludzie zaczną grać jak i wpadną w szał lewelowania ( niestety tak pewno będzie ) już nie przekonasz ich do zmiany serwa bo stracą postacie.


Dokladnie o to nam chodzi ;). Tak BTW BA jest Alliance czy Horda, bo sie pogubilem.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:04 
Cytuj  
Ja tez obstaje za tym zeby wybrac jeden serwer do rozgrywki. Najlepiej ten sam dla obu frakcji. Wiec mozna na mnie liczyc i na paru moich znajomych, znajdziemy sie na pierwszym serwerze od literki h lub numerku 6. Aha i tu mi sie nasuwa takie pytanko czy to pierwszy po literce/cyfrze czy lacznie z ta literka/cyfra???

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:50 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Albo chcecie z nami grac albo nie. Od was to zalezy.

Nie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.