mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w 3 tygodnie lvl60 to robią dzieci. Pro robią to w max tydzień

w 3 tygodnie 60 lvl to robia no life kids

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Male gildie nie sa zle, wole byc w malej zgranej gildii ze znajomymi z ktorymi sie dobrze znam i dobrze mi sie z nimi gra niz z jakimis losowymi ludzmi..

na poczatku napewno mala gildia jest fajna ale w endgame raczej 10 osob w gildi to za malo, chyba ze sie myle i wszytkie raidy mozna w pare osob zrobic

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:33 
Cytuj  
sporo rzeczy mozna zrobic w party 5 osobowym, wiadomo ze jest tez kupa rzeczy ktore wymaga raidu, 10 osob wystarcza zeby bez problemowo grac do 60 lvlu, questowac i robic instance, po drodze poznaje sie kupe ludzi o podobnych lvlach (chyba ze sie za szybko lvluje) ktorych mozna zwerbowac, a nawet jesli nie to jak sie zna top25 servera to zawsze daja znac o raidach, instance, i ogolnie czolowi gracze trzymaja sie razem prawie jak klan, daja sobie itemy trade skillowe wymagane do questow ect. przynajmniej takie mam doswiadczenie z FB 7.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:44 
Cytuj  
przyznam się bez bicia że lvl60 zrobiłem w 4 dni, a pracuję normalnie sypiam nawet od czasu do czasu jadam. Trzeba być po prostu dobrym i pro graczem.

Aha ja nie będę levelował bo już dawno wylewolowałem. Trade skille są zbędne w instancach lub w PvP, a to się własnie robi w endgamingu.

Więc jak ktoś mi pisze, że jest pro i robi 60lvl w ciągu 3 tygodni to wzbudza tylko mój śmiech. Oraz przyparawia o pewne zażenowanie - no bo do kurwy nędzy kim ja jestem w takim razie jak jestem 3 razy lepszy niż proplayers? Mmaxuberhaxplayer? :o

Nie powiem o ile urósł mój e-peen bo nie chcę towarzystwa wpędzać w kompleksy :o

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:47 
Cytuj  
60lvl w 4 dni ? na nowym serverze , bez kolegow na 60 lvlu, ktorzy mogli pomoc ?

rotfl

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:48 
Cytuj  
moim zdaniem rozsadne lvlowanie do 60 lvl zajmuje kolo 9-10d played.
zaczynajac na nowym servie nie kupisz uber itemow wiec musisz sam wszystko znalesc/dostac, a 9-10d played to dla mnie 3 tygodnie. tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:51 
Cytuj  
jak bys nie zauwazyl sandman to on sobie jaja z ciebie robi, w sumie to mu sie nawet nie dziwie jesli chcesz w 3 tygodnie 60 lvl zrobic

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
przyznam się bez bicia że lvl60 zrobiłem w 4 dni, a pracuję normalnie sypiam nawet od czasu do czasu jadam. Trzeba być po prostu dobrym i pro graczem.

Aha ja nie będę levelował bo już dawno wylewolowałem. Trade skille są zbędne w instancach lub w PvP, a to się własnie robi w endgamingu.

Więc jak ktoś mi pisze, że jest pro i robi 60lvl w ciągu 3 tygodni to wzbudza tylko mój śmiech. Oraz przyparawia o pewne zażenowanie - no bo do kurwy nędzy kim ja jestem w takim razie jak jestem 3 razy lepszy niż proplayers? Mmaxuberhaxplayer? :o

Nie powiem o ile urósł mój e-peen bo nie chcę towarzystwa wpędzać w kompleksy :o


ta gra posiada rowniez pewien aspekt ekonomiczny, i jak chcesz sie wozic mountem na 40 lvl i miec kase na co chcesz, to trade skilla warto rozwijac przed 60lvl, zanim ktokolwiek moze takie itemy robic, jako monopolista robi sie kupe kasy, ale zapewne taki uber player jak ty co robi 60vll w 4 dni to wie...

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:52 
Cytuj  
tylko po co sie tak spieszyc? to takie moje imo :)

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:54 
Cytuj  
zeby juz sobie glowy nie zawracac lvlowaniem i zajac sie rozwijaniem fishingu, lol

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:57 
Cytuj  
JA gram 3 tygodnie i mam juz 4 postacie na 60lvl. LOL

Ciency jestescie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:02 
Cytuj  
jak dla mnie tradeskille to wtapianie kasy.
Jako miner/kowal mogę za znacznie wiekszą cenę sprzedać sztabki mythrilu, arcanite crystals itp. niż sprzedać weaponsy które mogę zrobić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:05 
Cytuj  
Identyczna sytuacje mam w przypadku alchemii.
Bardziej mi sie oplaca sprzedawac ziola niz miksturki.

I nie na jakims lowlvl, mam 225/225 (herbalism/alchemy).
Wczoraj poszedl 35lvl i robie artisana dopiero. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:11 
Cytuj  
Maja wiecej czasu, zaciecia co was obchodzi w ile robia 60 level.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:14 
Cytuj  
i o to chodzi, robia trade skill razem z szybkiem lvlowaniem , masz dostep do rzeczy ktorych inni nie moga jeszcze zbierac, ja zarabialem do 40g dziennie na 30-40lvl jako alchemik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:19 
Cytuj  
To zalezy po co sie gra, jak chcesz byc uber mastah na serverze to prosze bardzo. Bedziesz mial najwyzszy level, najlepszy sprzet, dostep do rzeczy, do ktorych inni nie maja i co z tego?

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:19 
Cytuj  
"teraz sam gralem na FB server 7, ale mam pewne informacje ze bedzie sporo polakow na tym serverze, ktory wybralem." - jedno mnie zastanawia, skad te informacje? tak jak ciagnelem wiele tematow na kilku forach na ten temat, tak na takie informacje sie nie natknelem.

Reszta topicu chyba wogle nie na temat, nieprawdaz?

Z tego co wiem, najwieksi maniacy na swiecie i kombinatorzy wbijali 60lvl grajac wiekszosc doby w tydzien czasu rzeczywistego - bylo to jednak mozliwe tylko dzieki niedokonczonym lokacja, gdzie elite mobki hi lvl mialy po 100 HP.

Tradeskille to b . przydatna rzecz - imo. Jesli juz nie macie zamiaru bawic sie w przerabianie znalezionych surowcow, to sporo mozna zarobic na ich sprzedawaniu - dzieki temu stac nas na dobre itemki, dzieki ktorym z kolei latiwiej nam sie bije mobki/wbija lvl.
Mowiecie ze alchemikowi bardziej oplaca sie sprzedawac same skorki, blacksmith`owi sama rude, a leatherworker`owi same skorki. Jestem pewien, ze opinie opieracie na Europejskiej Becie. Zaczeliscie pewnie grac w nia, kiedy juz bylo wiele osob 30/40++. To bardzo zmienia postac rzeczy - takie osoby chetnie kupuja surowce za kilka srebrniakow, bo dla Nich to grosze, a po co mieliby biegac za skladnikami. Jestem pewien, ze jak od poczatku w retailu ktos bedzie chcial sprzedawac surowce za ceny konca EU FB, to srednio mu to wyjdzie.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:24 
Cytuj  
mam kumpla ktory jest mocno zaangazowany z scene W3 w polsce, z tego co mi wiadomo spora liczba graczy W3 ma zamiar grac w WOW, zgadali sie oni z reszta i ustalili ze beda grali wlasnie na tym servie, wrzucili to na swoje fora, a tam rozeszlo sie do jeszcze wiekszej ilosci ludzi. mnie jest obojetne na jakim bede gral servie ale kilku moim znajomym zalezy na tym ze grac z tamtymi ludzmi, wiec taki server wybralem dla mojego klanu, a kto chce z nami grac to zapraszam i tyle.
ostrzegam ze to nie bedzie polski klan i obowiazujacym jezykiem bedzier angielski zaarowno na TSie jak i clan chatcie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:30 
Cytuj  
no Basic ja akurat nie grałem w betę EU i gram w US retaila od ponad 2 miesięcy. I wiem jakie są ceny bo codziennie zaglądam na AH.

Nie opłaca mi się robić broni gdzie są 4 składniki po 4-5g, + masa innych a cała skończona broń kosztuje 20g.

Tak samo nie wiem czy zrobienie tego arcanite reapera będzie się opłacało. Axe takie sobie, a potrzebuję na niego 20 arcanite bar co już daje kwotę 700-800g + masę innych rare componentów po kilka - kilkanaście g za sztukę.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 19:56 
Cytuj  
S4ndM4n gram w DUNE z wiekszoscia ludzi ze sceny W3. Wszyscy grajcze WoW`a z netwars przeniesli sie tez, na forum na ktorym urzeduje - nic o tym Twoim serverze niedoczytalem.

Mark24: chodzilo mi tylko o to, ze ceny surowcow nie sa stale - na poczatky servera nikt nie da za nie tyle, za ile sprzedac moznaby je po 1-2 miesiacach realmu. Pozatym z tego co slysze, wiekszosc ludzi nastawia sie na sprzedaz surowcow,bo to najbardziej zlotodajne wyjscie - nie wiem kto im to wszystko bedzie skupowal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.