mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
W Everquesta jak gralem (...)


W Everquesta 1 ??

Jesli tak to juz dawne czasy, moze kiedys tak bylo teraz wszedzie trza KK.

A co do placzu po premieze to moze Empik/CD Projekt stanie na wysokosci zadania i walnie jakie nalepki na pudelka ze "Karta Kredytowa wymagana", bo chyba im nie zalezy na masowych zwrotach od zbulwersowanych matek. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:08 
Cytuj  
w pierwszego EQ nie trzeba bylo podawac numeru CC :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:17 
Cytuj  
Tak z ciekawosci spojrzalem na komentarze do newsow na cdprojekt.info i czuje ze bedzie bardzo wielki placz :)

Swoja droga cdp nigdzie nie podaje ani minimalnych wymagan co do wow'a ani tez tego ze trzeba posiadac karte do aktywacji..
Jedyne co jest na stronie to mozliwosc kupna, ktorej tak naprawde nie ma bo juz im sie chyba zapasy skonczyly :)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 13:18 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
[...] Bedzie placz. I to duzy.

X.


I słusznie - ale to odsieje tzw. "niedzielnych graczy" 8)


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:07 
Cytuj  
http://www.netcity.com.my/iwow-guide.html jest napisane ze mozna aktywowac konto za pomoca gc (jakis trik z proxy :)), moze wprowadzili ten ficzer nie dawno. ale to i tak nie zmienia faktu ze bedzie placz bo trzeba bedzie wydac dodatkowo 109 pln na gc jesli wogle beda dostepne w dniu premiery.


_________________
mac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:15 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Tak z ciekawosci spojrzalem na komentarze do newsow na cdprojekt.info i czuje ze bedzie bardzo wielki placz :)

O w morde, jaka zajebista lektura. Odrazu humor mi sie poprawil ;)
http://www.cdprojekt.info/komentarze.as ... l&nid=8636

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
Kolega pisał, że słabo z aktualizacjami do WoW ? Skąd taki pomysł raz na 3 dni paczka 50MB raz na miech ok. 100-200MB ! To nie poprawa Bugów to po prostu dodatki a ich lista w ostatnim od wczoraj to 13000 nowych questów, stworów itd.


Kurde zajebiscie by bylo :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:37 
Cytuj  
Wlasnie to czytam.. same perelki.. 100zl za 2 miechy? przeciez to rozboj w bialy dzien, ja rozumiem za pol roku..

ahaha ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:40 
Cytuj  
niejaki yanek napisal:
'Moi starzy będą mi opłacali ze swoich kąt'
esencja tych wypowiedzi

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
niejaki yanek napisal:
'Moi starzy będą mi opłacali ze swoich kąt'
esencja tych wypowiedzi



Cytuj:
L.P.1Jezeli bende chcial kupic WoW i bende miec jeden miech gratis i jezeli np. dzis mija 1 miech od daty pierwszego zalogowania to oznacza ze jutro jusz niewejde na serwer ?????? 2.Te karty pre-paid to co to wogule jest karta ktora mozna placic czy na niej jest kod doladowujacy ?? 3.Czy bendom karty jedno lub 3 miesieczne w sprzedarzy ?? 4.Czy tylko w sprzedzarzy wysykowej (narazie) benda dostempne te karty ??


_________________
Nestor#1522


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:44 
Cytuj  
eejno dowiedzialem sie, ze jestem debilem bo bede gral w wowa :)


_________________
mac

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:48 
Cytuj  
Cytuj:
nie mam kopnta i nie amierzam narazie go robic tylko z powodu gry komputerowej karty prepaid to dla mnie jedyna nadzieja na gre :)


Biedaczek.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:50 
Cytuj  
Nie martwcie sie tacy "niedzielni gracze" szybko sie zniecheca.

Wiem z autopsji, bo sam zalatwialem gry ze stanow takim ludziom,
Przynioslem WoW'a do cafejki i-netowej, ktora prowadzi kumpel (w cafe 90% ludnosci gra w Tibie), zainstalowalem i efekt ? OSZOLOMIENIE, ze cos takiego mozna wogole zrobic (jak zobaczyli lot na Wind Riderze to przy kompie bylo z 15 osob i zbiorowy opad szczek). :D
Zalatwilem gre dwom osobom i po ok. dwoch tygodniach powiedzieli ze gra sie im znudzila a Tibia jest lepsza. :D

HEHE

Poprostu zlozonosc MMORPG ich przerosla i tak tez bedzie w przypadku ludzi piszacych te herezje. Tak ja mysle.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:59 
Cytuj  
dokładnie co by nie mówić mmorpgi są trudne z dwóch powodów:
1. trzeba jako tako znać community, znać angielski, rozumieć slang, rozumieć zasady partowania, być friendly bo inaczej zostanie się na lodzie itp.
2. sama złożoność mechaniki gry jest kilka, kilkanaście razy większa niż złożoność Tibii, a kilkaset razy większa niż złozoność takiego sacred
3. mmorpgi są bardzo dynamiczne tzn. zmieniają się z dnia na dzień, z godziny na godzinę, ceny idą w dół, w górę, miejsca zaludnione zmieniają się w puste, każdy reaguje inaczej to tylko potęguje stres, niechęć itd.

Mój brat którego próbowałem kilkakrotnie przekonać do mmorpga też nie złapał bakcyla. Jego najczęstszym tekstem po moim zalogowaniu było: "i co nic nie robisz? rób coś pokaż mi jak ta gra wygląda.." ja - "czekaj muszę poczekać na ludzi, party, plan jakiś itd.", on po 2minutach "ee do dupy ta gra, stoisz nic nie robisz a mówisz że fajna"

Ludzie którzy grali w gry typu przejdź z punktu A do punkty B lub przyjedź pierwszy na metę nie rozumieją, że mmorpgi to takie małe inne światy.

Sądzę, że dużo ich odpadnie. Szczególnie jak zobaczą, że to nie diablo ani nie warcraft. A opłata tylko wpłynie na ich decyzję. US players co by nie mówić są bardziej otrzaskani z mmorpgami, średnia wieku US też jest wyższa (w AO grałem z ludzmi w wieku po 40 lat), z EU mało kto ma 40lat i gra w gry bo to u nas jest po prostu brzydko widziane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 14:59 
Cytuj  
Szkoda, ze wprowadzili karty. Ich brak skutecznie odsialby gownazerie i "inteligentow" nie potrafiacych sobie zalozyc e-konta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
US players co by nie mówić są bardziej otrzaskani z mmorpgami, średnia wieku US też jest wyższa (w AO grałem z ludzmi w wieku po 40 lat), z EU mało kto ma 40lat i gra w gry bo to u nas jest po prostu brzydko widziane.


Masz na mysli EU == PL ? Bo ja mam calkiem inne doswiadczenia z europejskimi graczami mmo. W eve-online srednia wieku siega 25+ , wiele osob jest w zwiazkach malzenskich, nie rzadko z dziecmi. I mimo to graja i maja sie niezle.
W polsce to wyglada inaczej, ale w normalnych krajach europejskich nikt nie ma problemu z grami, prym wioda skandynawowie, anglicy, dunczycy i holendrzy :)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:23 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
[...]
W polsce to wyglada inaczej, ale w normalnych krajach europejskich nikt nie ma problemu z grami, prym wioda skandynawowie, anglicy, dunczycy i holendrzy :)


To zupełnie podobna sprawa jak z komiksami - w PL panuje opinia że są dla dzieci .... :har:

Ja też nie mam problemu z grami mimo 30 na karku 8)
I przekonuję innych (słowem lub czynem) że gry są dla ludzi w każdym wieku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:25 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
I przekonuję innych (słowem lub czynem) że gry są dla ludzi w każdym wieku.

I patrza na ciebie jak na kosmite albo innego wariata ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:27 
Cytuj  
Eee już edytował :-?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 15:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
I patrza na ciebie jak na kosmite albo innego wariata ;)

X.


Standard w PL - każdy kto w jakimś stopniu odstaje od "szarej masy" to wariat/głupek/kosmita itd.
Przywykłem już :]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.