mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:32 
Cytuj  
spidi - rage potionek jest zbugowany ma ten sam licznik co HP potion z tego powodu nikt tego nie uzywa
disarm ma cooldown ale dwa razy można rozbroić pala na 10-12s.
największe moje execute (critic) to ponad 3000HP, mob niestety - chyba się akurat w tym momencie healnął bo przecież tyle nie miał ;), przeciętne execute to grubo ponad 1000HP chyba, ze brak mi rage, ale rage się oszczedza na finałowe cięcie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:35 
Cytuj  
Khebeln a co chcesz tym filmikiem udowodnić? To że paladyn jest overpowered i nie dość że nosi plate to się może 10+ razy healnąć, czy chcesz pokazać skilla graczy którzy na pasku skillów mają 3 ikonki a resztę pusto bo im się nie chce innych skilli wykupować bo po co?

Takich filmików widziałem dziesiątki. I powiem ci tak każdy głupol grający palem może wygrać z dobrym warrem, ale tylko dobry warr wygra z głupolem palem bo z dobrym palem i tak przegra.
Nie ma sie czym chwalić jak ktoś gra paladynem że z kims tam wygrał. To wina blizzarda.
Zrób warriora, rogue, druida, dowolną inną klasę i wygraj z paladynem - zapuśc filmik wtedy zyskasz szacunek. A nie poleganie na braku balance i wykorzystywanie bugów w grze..

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:38 
Cytuj  
no wiesz moj baeton mial 21,4 % na crita :) i bylo dobrze :)
ale sprzet raczej agi / stamina


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:39 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
PS2 Mark nie głupoty tylko to co sie rzeczywiscie dzieje w takiej walce. Ludzie zawsze atakują 1 co sie wychyli. A LoH, tarcze i healing pozwala mu spokojnie wleciec w taką grupę i nie zginąc zanim się reszta dołaczy.


skąd się wychyli? Zgrany raid nie atakuje na początku paladyna chyba że to zerg to i wtedy kolejność nie ma znaczenia. ALe widzę doświadczenie masz zerowe.
Wlecisz w grupę i co zrobisz - zbijesz jednego z nas za 200HP? lol, przecież 5 osób cie w tym czasie spizga.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:40 
Cytuj  
ja idę w sta/str. Raczej w agi nie idę bo traci się na damagu a i tak według moich obliczeń powinienem dociągnąć do ~25% (nie mając nic z agi).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Khebeln a co chcesz tym filmikiem udowodnić? To że paladyn jest overpowered i nie dość że nosi plate to się może 10+ razy healnąć, czy chcesz pokazać skilla graczy którzy na pasku skillów mają 3 ikonki a resztę pusto bo im się nie chce innych skilli wykupować bo po co?

Takich filmików widziałem dziesiątki. I powiem ci tak każdy głupol grający palem może wygrać z dobrym warrem, ale tylko dobry warr wygra z głupolem palem bo z dobrym palem i tak przegra.
Nie ma sie czym chwalić jak ktoś gra paladynem że z kims tam wygrał. To wina blizzarda.
Zrób warriora, rogue, druida, dowolną inną klasę i wygraj z paladynem - zapuśc filmik wtedy zyskasz szacunek. A nie poleganie na braku balance i wykorzystywanie bugów w grze..


Heh z pld wygrywałem w FB jezeli był na moim lv i nie był to code/gigi a grałem magiem :roll:

Ponadto jak zwykle szukasz dziury w cały filmik o którym mówie jest na oficjalnym forum, dośc ciekawy i pld jest tam chyba najmniej pokazywaną klasą. Najciekawsze jest jak nagi druid/mage/priest jadą wariora na 60 lv z ekwipunkiem raidowym. Pld po ozbaczeniu tego filmiku to pikuś chodz przyznam ze gość był bardzo blisko :wink:

PS: Mark dobry jesteś ale tylko w pyskowaniu, zrób pld na 60 i wtedy możemy dyskutować a to co w tej chili roisz to wieczne teoretyzowania i demonizowanie tego czego nie rozumiesz/nie znasz.

PS2: Dla gwoli ścisłości gram magiem ale jak mi takie głupoty tu piszą to nie odpuszcze dla zasady :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 11:44 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:42 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):

PS: Spidi chcesz linka do filmiku z podobnego turnieju ? Nie grałeś Warriorem wiec nie gadaj głupot sam grałem nim do 38 tylko ale jakieś pojęcie mam :)



no ladnie ze do 38, niestety chyba troche nie masz pojecia o wowie, bo taki wlasnie war do 60 lvl jest psem, dopiero jak ma naprawde dobry equip staje sie prawdziwym wyzwaniem

Khebeln napisał(a):
Heh z pld wygrywałem w FB jezeli był na moim lv i nie był to code/gigi a grałem magiem


Bo wlasnie tak to jest z palkami gra nimi 50% serva a 1-2% wie jak nimi grac...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:47 
Cytuj  
Spidi miałem purple weapon z najlepszymi enchantami na całej zbroi tylko jedna czesc była grean. I napewno mam wieksze doświadzcenie niż ty który wogule nie grałeś tą klasą, warrior ma problemy które muszą jakoś rozwiązać, mniejszy timer na pummel byłby dobrym początkiem. :)

PS: Spidi uruchamiales kiedys censusa pod alliance ? 1/2 miejsce zawsze rogue/hunter potem dopiero palladyn nigdy na żadnym serwerze nie miał 1 czy 2 miejsca, zwykle plasuje sie na ~20-25% populacji najmnbiej graną klasą w alliance to priest/warlock


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 11:49 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:49 
Cytuj  
Khebeln dziewczynko problem w tym, ze ja ten filmik oglądałem już 3 razy (warrior Light, z bardzo rare mieczykiem epic i prawie pełnym setem Valor-a).

Tylko co chcesz udowodnić? Że co? Że paladyn jest lepszym tankiem? Że bardziej nadaje się do mass PvP bo stanie i zarzuci shielda do tego horde go atakuje na końcu? Że jesteś takim uber graczem że rozpykujesz warriora na śniadanie?

to jeszcze raz ci powtórzę, nie ma się czym chwalić, cała zasługa po stronie blizzarda a nie twojej.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:52 
Cytuj  
ale ty chyba nie rozumiesz ze na 38 lvl to ty nawet nie masz plate ? ( warrior nez plate to gorzej niz pies ) wiec co z tego ze miales jakies itemy z jakimis jak to powiedziales najlepszymi enchami, jak i tak to nie jest plate... poza tym to ze bron jest fioletowa nie znaczy ze jest lepsza od niebieskiej. Kolor itemow nic tu nie znaczy

PS: nie odpalalem centusa czy jak to sie tam nazywa, wystarczy mi ze w pewnym momecie wszedlem jako aliance i wpisalem who 50-60 i zobaczylem ~45 osob w tym 50% palkow, a u nas max to 54 wtedy :]


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 11:54 przez spidi, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:53 
Cytuj  
A propo enchantów to najlepsze są bardzo rare i kosztują ~80g za sztukę, nie sądzę by ktoś na 38lvl połasił się na nie - bo to wywalanie kasy w błoto.

Więc co to były za najlepsze enchanty +5sta w butach? :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:54 
Cytuj  
Mark znowu czytasz co chcesz a nie co jest, gdzie ja napisałem ze gralem palladynem ?GRAM MAGIEM :D Tak tródno to zauważyć może powinnienem kolor czcionki i rozmiar zmienić ? Warrior to gimp i potrzebuje pomocy to jedno, (ciekawa klasa ale słaba w pvp :( ) ale Pld może zdziałać w pvp więcej niż sądzisz, możesz mówić co chcesz, zniechęcać ludzi do niego ale i tak bendą osoby którym taka klasa i styl gry sie spodoba. Dlaczego wszyscy nim nie grają ? Poprostu nie każdy lubi taki styl gry. Nie każdy lubi zręcznościówki. Nie każdy lubi strategi czy FPP, to są gusty chłopie a do nich ma kązdy prawo. To jest tak jakby cie ktoś prześladował bo grasz gimptnientym warriorem. Przyjemne by to było ? Nagonka na pld jest tylko i wyłacznie w horde i dokładnie coś podobnego jest na shamana w alliance. :wink:

PS: To było W CB mark, mój mag 60 był enchanter/taior max skill i prawie wszystkie recepty, jescze jakieś pytania ?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:57 
Cytuj  
Khebeln drogi chłopcze tylko ze te receptury dropują się między innymi w Molten Core i Onyxia Lair :lol:
Jeszcze jakieś pytania?

A co do paladyna to tak jak powiedziałem, po -40 do dps-a to paladyn będzie gimpnięty. Jak wyobrażę sobie +40%HP u siebie pod koniec walki to nie mam szans z nim przegrać nawet jedząc pizzę przy okazji :D

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:59 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Mark znowu czytasz co chcesz a nie co jest, gdzie ja napisałem ze gralem palladynem ?GRAM MAGIEM :D Tak tródno to zauważyć może powinnienem kolor czcionki i rozmiar zmienić ? Warrior to gimp i potrzebuje pomocy to jedno, (ciekawa klasa ale słaba w pvp :( ) ale Pld może zdziałać w pvp więcej niż sądzisz, możesz mówić co chcesz, zniechęcać ludzi do niego ale i tak bendą osoby którym taka klasa i styl gry sie spodoba. Dlaczego wszyscy nim nie grają ? Poprostu nie każdy lubi taki styl gry. Nie każdy lubi zręcznościówki. Nie każdy lubi strategi czy FPP, to są gusty chłopie a do nich ma kązdy prawo. To jest tak jakby cie ktoś prześladował bo grasz gimptnientym warriorem. Przyjemne by to było ? Nagonka na pld jest tylko i wyłacznie w horde i dokładnie coś podobnego jest na shamana w alliance. :wink:

PS: To było W CB mój mag 60 był enchanter/taior max skill i wszystkie recepty, jescze jakieś pytania ?



ta ja mam pytania. np wiesz ze te recipy od trenerow to jest smiech na kolkach ? No chyba ze w cb miales wszystkie z dropow :lol: no jak tak to sory jestes krolem

a co do tego ze nie kazdy gra palkiem. to pewnie duza czesc tych osob pewnie by nim pograla ale nie sa ze tak powiem noobasami co ida na latwizne ( nie mowie ze kazdy to robi, bo sa ludzie ktorym inne klasy naprawde nia pasuja ) ale 80%+ palkow poprostu idzie na latwizne

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:01 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Nagonka na pld jest tylko i wyłacznie w horde i dokładnie coś podobnego jest na shamana w alliance. :wink:

Tutaj sie nie zgodze... jakos wielkiego placzu o shamana nie slychac, bo jednak shammie zeby wygrac musi sie nagimastykowac, pal niekoniecznie...
Nie chodzi o maxymalne oslabienie pala, tylko o takie przebudowanie, zeby wymagal jakiegos wysilku od gracza w pvp...

Zreszta temat byl walkowany tyle razy i moglibyscie juz sobie odpuscic

Warr tank > all, a pal to zaden tank, tylko melee support [bo tank to nie ten, ktory najwiecej ciosow przetrzyma, ale ten, ktory bedzie trzymal na sobie moby w trakcie walki w takim stopniu, ze priest nie bedzie musial kombinowac z healowaniem roznych celow]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:03 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
PS: Spidi uruchamiales kiedys censusa pod alliance ? 1/2 miejsce zawsze rogue/hunter potem dopiero palladyn nigdy na żadnym serwerze nie miał 1 czy 2 miejsca, zwykle plasuje sie na ~20-25% populacji najmnbiej graną klasą w alliance to priest/warlock


troche rozmijasz sie z prawda. puszczalem censusa dosc regularnie na EN FB7 i zawsze klasa z najwieksza iloscia graczy byl paladyn. warriorow bylo o polowe mniej.
dla porownania puscilem censusa w hordzie i warriorow bylo tyle samo co shamanow - ale w tym wypadku wyniki moga odbiegac od prawy, gdyz w hordzi puszczalem censusa sporadycznie.

rogue i hunter zawsze byli w czolowce, a w sumie /alliance+horde/ na pewno sa to dwie najpopularniejsze klasy.

pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:07 
Cytuj  
spidi napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Mark znowu czytasz co chcesz a nie co jest, gdzie ja napisałem ze gralem palladynem ?GRAM MAGIEM :D Tak tródno to zauważyć może powinnienem kolor czcionki i rozmiar zmienić ? Warrior to gimp i potrzebuje pomocy to jedno, (ciekawa klasa ale słaba w pvp :( ) ale Pld może zdziałać w pvp więcej niż sądzisz, możesz mówić co chcesz, zniechęcać ludzi do niego ale i tak bendą osoby którym taka klasa i styl gry sie spodoba. Dlaczego wszyscy nim nie grają ? Poprostu nie każdy lubi taki styl gry. Nie każdy lubi zręcznościówki. Nie każdy lubi strategi czy FPP, to są gusty chłopie a do nich ma kązdy prawo. To jest tak jakby cie ktoś prześladował bo grasz gimptnientym warriorem. Przyjemne by to było ? Nagonka na pld jest tylko i wyłacznie w horde i dokładnie coś podobnego jest na shamana w alliance. :wink:

PS: To było W CB mój mag 60 był enchanter/taior max skill i wszystkie recepty, jescze jakieś pytania ?



ta ja mam pytania. np wiesz ze te recipy od trenerow to jest smiech na kolkach ? No chyba ze w cb miales wszystkie z dropow :lol: no jak tak to sory jestes krolem

a co do tego ze nie kazdy gra palkiem. to pewnie duza czesc tych osob pewnie by nim pograla ale nie sa ze tak powiem noobasami co ida na latwizne ( nie mowie ze kazdy to robi, bo sa ludzie ktorym inne klasy naprawde nia pasuja ) ale 80%+ palkow poprostu idzie na latwizne


Wiem że najlepsze recepty są z dropów, 4x dobiłem encahnting do 300 skill i 2 razy byłem najlepszym enchanterem na serwerze (np FB :P)
Po 250 skill wszystkie recepty są drop po 200+ wiekszość ciekawych recept jest drop jak np demonslaying (najłatwiej dostać w Blackrock z random drop) Recepty nie są takim problemem jezeli 90% high lv ppl na serwerze pierwsze co robi to wysyła ci tela czy potrzebujesz tej recepty bo zwykle sie u mnie zaopatrują :D Ponadto innym sposobem aby takie recepty dostać to kampować AH.

PS: Cendus liczy osoby które są online tylko więc widocznie trafiłeś na kiepski moment. Ja codziennie zapusczałem na noc censusa :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 12:08 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:07 
Cytuj  
Cytuj:
Warr tank > all, a pal to zaden tank, tylko melee support [bo tank to nie ten, ktory najwiecej ciosow przetrzyma, ale ten, ktory bedzie trzymal na sobie moby w trakcie walki w takim stopniu, ze priest nie bedzie musial kombinowac z healowaniem roznych celow


tutaj sie do konca nie zgodze, tutaj wszystko nie zalezy od tanka tylko od calge party, bo przeciez jak war bedzie agrowal powiedzmy 3 moby a mag bedzie walil fb w 1 a nie w kazdego po trochu to i tak mob poleci na maga. Moze to nie najlepszy przyklad bo np w instance lepszym spellem jest scorch ale kazdy wie o co chodzi :]

Lubie jeszcze priestow co w instance wala fear :]


jesli ty z najlepszy enchow wymieniasz deamonslaying to juz widze jaki z ciebie byl best enchanter :O


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 12:10 przez spidi, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:09 
Cytuj  
Cytuj:
Warr tank > all, a pal to zaden tank, tylko melee support


Hmm.. wiesz jakoś z tankiem palem zawsze sobie radziłem w Mara czy w Sunken, z tankiem wariorem nie moglem. Paladyn puszczał to swoje aoe i sciagal te wszystkie nie ruszone moby na siebie, i o dziwo agro sie trzymalo, priest leczyl a tylko bardzo sporadycznie ktorys "urywał sie". Warior po prostu nie nadążał tauntować przy tych 5, 6 addach. I to mnie niemiłosiernie wkurza, powinno być niiemożliwosćią pójsc do instance bez wariora , a tym czasem...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 12:12 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
powinno być niiemożliwosćią pójsc do instance bez wariora , a tym czasem...


Idz do Molten Core.

Do 40lvlu mozna robic instance bez priesta, do 50-55lvlu mozna robic bez warriora.
Tylko ze wyzwania zaczynaja sie pozniej.


Ostatnio edytowano 9 lut 2005, 12:13 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.