mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 17:31 
Cytuj  
Możecie mówić że jestem głupi, ale ja nic z tego waszego technicznego bełkotu nierozumiem :)

Moja Mamusia ma taką kartę (niewiem cholera co to jest, kredytowa, bankomatowa, debetowa czy jeszcze jakie tam są).

Bank BPH Bank BPK Maestro
Jakiś orzełek leci
XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
data ważności
ime i nazwisko

Z tyłu pasek magnetyczny Podpis i adres banku.

Pytanie, czy tą kartę będe mógł załorzyć konto ? Niechodzi mi o opłaty abonamentowe tylko o stworzenie konta bo zamierzam korzystać z pre-paidów.

A jeżeli nie to czy będe mógł to zrobić ??

Z góry dziękuje za odpowiedź :D

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 19:00 
Cytuj  
zrob jeszcze ksero karty i daj linki :P :evil:

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 20:44 
Cytuj  
Dana, sprawdz czy ta karta ma wypukle literki i cyferki. Jesli tak to spoko, to jest karta kredytowa, bez problemu mozesz jej uzyc do zalozenia konta. Jesli natomiast nr konta, nazwisko i takie tam sa w postaci plytkich zlobien na karcie to dupa zbita, nic z ta karta nie zrobisz.

pozdrawiam

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 20:50 
Cytuj  
a to nie zawsze tak jest, moj starszy ma jakas karte z citybanku i jest kredytowa a nie jest wypukla, nia zamawialem pre ordera

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 21:10 
Cytuj  
spidi napisał(a):
a to nie zawsze tak jest, moj starszy ma jakas karte z citybanku i jest kredytowa a nie jest wypukla, nia zamawialem pre ordera


No niby tak, ale wypukla zawsze jest kredytowa, natomiast plaska tylko czasami. Wiec jak bedzie mial wypukla to na pewno nie bedzie mial problemu. Pozatym, z tego co bylo napisane na stronce blizza, to tylko visa elektron (plaska) ma mozliwosc placenia przez net. Nie wiem czy mastercard zrobil odpowiednik.
No i twoj brat moze miec e-karte, tzn tylko i wylacznie do placenia przez net.

pozdrawiam

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 21:12 
Cytuj  
hehe mowiac starszy mialem na mysli ojca :] i ma karte z citybanku i jest to z tego co wiem bank us. i mysle ze moj ojciec nie uzywa kart do placenia przez neta :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:07 
Cytuj  
Maestro - to okrojony Mastercard dokładnie tak samo jak VISA Electron to okrojona VISA Classic.
Nie da się na 99.9% płacić jakimś Maestrem.


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:16 
Cytuj  
No to zajeb.... poczytalem sobie troszke te wypowiedzi i wniosek jest taki jutro odbieram pudelko z gra wracam do domq i moge zapomniec o graniu, az do momentu kiedy to zakupie sobie karte pre-paid czyli w marcu jak beda dostepne. Przeciez to jest jakas jedna wielka kpina !!!
Nie posiadam karty kredytowej bo jest mi nie potrzebna a dla gry komputerowej nie bede takiej zamawial. A co z darmowym miesiacem grania kiedy go wykorzystam w marcu jak zakupie za 109 zl karte pre-paid i wklepie jakis tam numerek LOL. !!!!


_________________
Collective Sound Members

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:18 
Cytuj  
Dokladnie tak jak napisales.... trzeba bylo troszke wczesniej zajac sie karta
Juz 13latki moga miec karte ktora mozna zaplacic za WoW

"myslal kogut o niedzieli blahblah blah... "


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:19 
Cytuj  
dla mnie tez to jest dziwne. Do zalozenia konta w grze powinien wystarczy sam CD-KEY, wpisywanie numeru karty CC jest zupelnie nielogiczne.


_________________



*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:20 
Cytuj  
Zaczyna się płacz ^^ oj zaczyna ;p

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
dla mnie tez to jest dziwne. Do zalozenia konta w grze powinien wystarczy sam CD-KEY, wpisywanie numeru karty CC jest zupelnie nielogiczne.

Jest to fair ze strony producenta... inaczej masa niedoinformowanych ludzi po miesiacu musialaby zrobic przerwe w graniu... a pieniadze wydane na pudelko.
A keya z ktorego konto nie zostalo zalozone mozna sprzedac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:22 
Cytuj  
ja tam karte mam wiec mi to rybka... tylko nadal nie widze sensu w takim podejsciu.. moze ktos to wytlumaczy ? jaki ma sens wpisywanie numeru karty CC chcac pograc darmowy miesiac ? nie kumam tego :)

tomugeen napisał(a):
Jest to fair ze strony producenta... inaczej masa niedoinformowanych ludzi po miesiacu musialaby zrobic przerwe w graniu... a pieniadze wydane na pudelko.


Kupujac gre masz zaplacony 1 miesiac grania.... a moze ja kupuje gre by pograc sobie tylko miesiac i potem wyrzucic ? Po cholere wiec im moj numer karty CC ?


_________________




Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:24 
Cytuj  
Ludzie przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie dymal do banku i na sile kombinowal karte kredytowa bo bez niej o zgrozo nie pogra w gre. Karta kredytowa to nie jest tam jakis kawalek zdrapki z paczki chipsow.
Przeciez takie rozumowanie automatycznie wyklucza z gry wszystkich graczy, ktorzy nie maja kk. LOL !! Nie wierze, ze w taki sposob bedzie to rozwiazane, jezeli tak to ma wygladac to uwazam ze to jeden wielki cyrk.


_________________
Collective Sound Members

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:26 
Cytuj  
gooser napisał(a):
Ludzie przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie dymal do banku i na sile kombinowal karte kredytowa bo bez niej o zgrozo nie pogra w gre.

No nie wiem, mialem gownianego electrona i nie chcialem wciagac w sprawe osob trzecich, wiec kliknalem www.inteligo.pl, zerejstrowalem sie i po tygodniu mialem karte... zero filozofii w tym...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:27 
Cytuj  
Jak dla mnie to tez jest zupelnie nielogiczne i pozbawione sensu, ale coz, to nie ja wymyslam reguly. Podobno (wg mnie malo prawdopodobne ale podobno sprawdzone przy us wow) przy zakladaniu konta mozna wpisac okolwiek, dopiero przed uplywem darmowego miesiaca trzeba wpisac nr cc albo gc, wtedy kiedy przyjdzie do obciazenia rachunku. Wg drugiej wersji, blizzard sciaga z konta obslugiwanego przez podany nr cc 1 euro, a nastepnie wplaca je spowrotem - taka metoda weryfikacji. Dla mnie, niestety bardziej prawdopodobna jest druga wersja. Jak bedzie - zobaczymy.

pozdrawiam

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:28 
Cytuj  
Kurcze , a jak nie ma sie na koncie 1 euro ? :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:29 
Cytuj  
Heh zastanawiam się, kiedy co poniektórzy zrozumieją, że Polska nie jest wykładnią dla takich firm, jak Blizzard.. Nawet jego europejski oddział. Kilkaset kilometrów na zachód mamy Niemcy i tam nikt się nie dziwi ani nie irytuje temu, że do aktywacji konta potrzebna jest cc albo prepaid... To, że dla Polaka wydaje się to cyrk itp to dla Blizza nic nie znaczy...

Pozdrawiam

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:29 
Cytuj  
przy becie wpisywalo sie byle co... i taki mam zamiar

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wielki cyrk to robia ci ktorzy kupili gre nie wiedzac jak sie za nia placi, gratuluje wyboru!


bzdury wasc gadasz, kupujac gre mam juz zaplacony 1 miesiac grania. Po miesiacu moge dalej nie grac i nic tu nikomu do tego... po co wiec im moj numer karty CC ?

Logain Darkthorn napisał(a):
blizzard sciaga z konta obslugiwanego przez podany nr cc 1 euro, a nastepnie wplaca je spowrotem - taka metoda weryfikacji.


nastepna bzdura :)
karte weryfikuje VISA i banki, Blizz nic do weryfikacji kart nie ma i miec nie bedzie.


_________________




Ostatnio edytowano 10 lut 2005, 22:31 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.