mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wielki cyrk to robia ci ktorzy kupili gre nie wiedzac jak sie za nia placi, gratuluje wyboru!


Roball, ja sam o tym ze przy rejestracji konta trzeba podac nr cc dowiedzialem sie wczoraj. Oczywiscie od razu zlozylem wniosek o konto w mBanku (na formularzu widnieje godzina 02:5x w nocy ;) ), ale na to az bede mial ta karte w lapkach troche czasu minie - w koncu myslalem ze mam na to caly miesiac. Ta informacja o wymaganiu cc przy rejestracji troche moja decyzje przyspieszyla ;)
W sumie wg mnie ludzie ktorzy kupuja gre za 200pln w ktorych zawiera sie darmowy miesiac grania powinni miec mozliwosc jego wykorzystania, bez stawiania zadnych dodatkowych warunkow takich jak posiadanie cc.

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 10 lut 2005, 22:32 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Kurcze , a jak nie ma sie na koncie 1 euro ? :)


Nie wiem jak to będzie z wowem ale jak aktywowałem konto l2 to eKarta była puściutka.. Więc teoretycznie przy zakładaniu konta tylko werfikują dane karty. (Podkreślam że tak było w lineage2 nie wiem jak jest w WoW)

Pozdrawiam


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:34 
Cytuj  
Czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz. Najlepiej bedzie jak do umowy z bankiem o wydanie kk dopiszesz, ze bedzie Ci tylko potrzebna do grania w WOW LOL !!!. Powiedzą Ci zebys poszedl sprawdzic, czy z Twoja glowa wszystko ok. Cala ta zabawa w wypelnianie i odsylanie papierkow tylko dlatego zeby pograc to jest dopiero CYRK.


_________________
Collective Sound Members

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:35 
Cytuj  
Moze powiem tak: Wszystkich nowych witamy w swiecie mmorpg, gdzie karta platnicza internetowa jest czyms normalnym. Trzeba sie do tego przestawic i tyle

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:35 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):

Roball, ja sam o tym ze przy rejestracji konta trzeba podac nr cc dowiedzialem sie wczoraj. Oczywiscie od razu zlozylem wniosek o konto w mBanku (na formularzu widnieje godzina 02:5x w nocy ;) ), ale na to az bede mial ta karte w lapkach troche czasu minie - w koncu myslalem ze mam na to caly miesiac. Ta informacja o wymaganiu cc przy rejestracji troche moja decyzje przyspieszyla ;)
W sumie wg mnie ludzie ktorzy kupuja gre za 200pln w ktorych zawiera sie darmowy miesiac grania powinni miec mozliwosc jego wykorzystania, bez stawiania zadnych dodatkowych warunkow takich jak posiadanie cc.

pozdrawiam


Masz racje wydaje się to nielogiczne, ale tak już jest, i szczerze powiedziawszy to ty nawaliłeś nie dowiadując się, co i jak. Jeżeli to był twój pierwszy mmorpg trzeba było się trochę rozejrzeć, poczytać albo np przyjść tu na forum i zadać pytanie. Jestem pewien, że dostał byś odpowiedź, że trzeba posiadać cc...

Pozdrawiam

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ask Blizzard. Jakos w kazdej grze mmo tak jest i nikt nie narzeka, ale polakom oczywiscie to przeszkadza bo wielkim problemem jest zalozenie konta w inteligo czy mBanku.


Roball nie w tym rzecz. Nie mowie ze problemem jest posiadanie wyrobienie sobie karty, nie robie z tym problemow, jakos sobie poradze. Ale patrzac na to obiektywnie, taki warunek stawiany przy zakladaniu konta, jeest wg mnie niczym nie argumentowanym nerfem. Bo przypuscmy ze chcekupic wowa i pograc tylko miesiac. Naprawde musze zakladac konto, starac sie o karte, z powodu widzimi sie Blizzarda?

pozdrawiam

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:37 
Cytuj  
Cytuj:
Czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz. Najlepiej bedzie jak do umowy z bankiem o wydanie kk dopiszesz, ze bedzie Ci tylko potrzebna do grania w WOW LOL !!!. Powiedzą Ci zebys poszedl sprawdzic, czy z Twoja glowa wszystko ok. Cala ta zabawa w wypelnianie i odsylanie papierkow tylko dlatego zeby pograc to jest dopiero CYRK.


Zaufaj mi za kilka/naście lat dorośniesz i cały ten bankowy "cyrk" nie będzie ci sie wydawał taki groźny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:38 
Cytuj  
gooser napisał(a):
Czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz. Najlepiej bedzie jak do umowy z bankiem o wydanie kk dopiszesz, ze bedzie Ci tylko potrzebna do grania w WOW LOL !!!. Powiedzą Ci zebys poszedl sprawdzic, czy z Twoja glowa wszystko ok. Cala ta zabawa w wypelnianie i odsylanie papierkow tylko dlatego zeby pograc to jest dopiero CYRK.


Po pierwsze, to wg mnie czlowiek bez konta i karty jest jak bez komorki - 20 lat za swoimi czasami. Jesli taka karte otrzymasz, szybko przekonasz sie ze jest wiele roznych dziedzin zycia w ktorych sie ona cholernie przydaje

pozdrawiam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:39 
Cytuj  
gooser napisał(a):
Czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz. Najlepiej bedzie jak do umowy z bankiem o wydanie kk dopiszesz, ze bedzie Ci tylko potrzebna do grania w WOW LOL !!!. Powiedzą Ci zebys poszedl sprawdzic, czy z Twoja glowa wszystko ok. Cala ta zabawa w wypelnianie i odsylanie papierkow tylko dlatego zeby pograc to jest dopiero CYRK.


Jeżeli cię tak bardzo to boli, że preferowanym sposobem płatnośc za mmorpg'ii jest cc to po prostu odpuść sobie. Mmorpg to dalej w Polsce rozrywka z "wyższej półki”, że tak to określę i naprawdę nie jest ci niezbędna do życia, więc, po co sobie nerwy niszczysz skoro to tak cię irytuje.

Pozdrawiam


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:41 
Cytuj  
Posluchajcie sami siebie zawieracie umowy z bankiem staracie sie o kk tylko dlatego zeby pograc w WOW ?? Jak mozesz mowic o dorastaniu....
Ale ok Wasza sprawa uwazam ze skoro firma do kazdego pudekla z gra zapewnia miesiac grania za free to po cholere kaza sobie podawac jakies numerki. Powinni na wstepie napisac ze OFERTA WAZNA TYLKO Z KARTA KREDYTOWA !!

I nie preferowany a WYMAGANY !!


_________________
Collective Sound Members


Ostatnio edytowano 10 lut 2005, 22:43 przez gooser, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nastepna bzdura :)
karte weryfikuje VISA i banki, Blizz nic do weryfikacji kart nie ma i miec nie bedzie.

Zadna bzdura. Przy zakladaniu konta na US nastepuje blokada kwoty 1.01 pln w celu weryfikacji wyplacalnosci karty. Zadna kasa nie jest sciagana z konta, blokada automatycznie schodzi po paru dniach. Jesli nie masz na koncie 1 zet, to karta zostanie potraktowana "not valid", system zakladania kont ja odrzuca i nie pozwala na przejscie do dalszego kroku (czyli ustalenia loginu i hasla). Sprawdzone parokrotnie na US (zalozylem 5 kont na swoja karte).

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 10 lut 2005, 22:42 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:42 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Masz racje wydaje się to nielogiczne, ale tak już jest, i szczerze powiedziawszy to ty nawaliłeś nie dowiadując się, co i jak. Jeżeli to był twój pierwszy mmorpg trzeba było się trochę rozejrzeć, poczytać albo np przyjść tu na forum i zadać pytanie. Jestem pewien, że dostał byś odpowiedź, że trzeba posiadać cc


Ale przeciez ja nie mam do nikogo pretensji, wiem ze to moja wina ze sie nie zainteresowalem, po prostu nie przyszla mi do glowy taka opcja :) Pozatym, nie narzekam, nie bronie sie przed zalozeniem konta (jedno zreszta juz mam, niestety w pko bp gdzie nie ma mozliwosci wyrobienia e-karty, a na vise classic nie mam wystarczajacych wplywow na nie. i wiem jak wygodne moze byc posiadanie karty w kieszeni i konta w banku - wow tylko zmotywowal mnie do szybszej zmiany banku, nosilem sie juz z tym od dawna, ale jestem z natury leniwy :P )

pozdrawiam

PS. To sie zaczyna robic jak chat/irc - odpisuje i od razu widze 3 repy do mojego poprzedniego posta ;)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:43 
Cytuj  
gooser napisał(a):
Czlowieku zastanow sie nad tym co mowisz. Najlepiej bedzie jak do umowy z bankiem o wydanie kk dopiszesz, ze bedzie Ci tylko potrzebna do grania w WOW LOL !!!. Powiedzą Ci zebys poszedl sprawdzic, czy z Twoja glowa wszystko ok. Cala ta zabawa w wypelnianie i odsylanie papierkow tylko dlatego zeby pograc to jest dopiero CYRK.


a co ty sie tak iryujesz, nie kazdy wiedzial jakimi kartami bedzie mozna placic, nawet sam blizzard oswiadczyl dopiero niedawno jakimi kartami bedzie mozna placic w euro. Poza tym to tez nie jest oczywiste ze przy zakladaniu konta bedzie potrzebny cc, w sumie mozna tak pomyslec bo w becie tez nic nie bylo takiego w acc creation ( nie mowie o open ale np o close, wiem ze nie jest to najlepszy przyklad :] ), wiec po to jest walsnie to forum zeby ludzie mogli sie o to pytac, a jak ci to przeszkadza to tego nie czytaj


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:47 
Cytuj  
:wtf:

Jutro prawda wyjdzie na jaw.
Milo sie z Wami gadalo.

Pozdro.


_________________
Collective Sound Members

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:49 
Cytuj  
gooser napisał(a):
Posluchajcie sami siebie zawieracie umowy z bankiem staracie sie o kk tylko dlatego zeby pograc w WOW ?? Jak mozesz mowic o dorastaniu....
Ale ok Wasza sprawa uwazam ze skoro firma do kazdego pudekla z gra zapewnia miesiac grania za free to po cholere kaza sobie podawac jakies numerki. Powinni na wstepie napisac ze OFERTA WAZNA TYLKO Z KARTA KREDYTOWA !!

I nie preferowany a WYMAGANY !!



Uh obawiam się że nikt tu specjalnie dla WoW'a konta nie zakładał... Jest to coś, co po prostu już sporo ludzi jednak ma.. m.in z wygody.

Poza tym nie wymagana tylko preferowana, bo na prepaidy możesz poczekać do marca i nimi opłacać WoW'a i ew przy pomocy takiej karty konto założyć

Pozdrawiam

BTW.. zaczynam współczuć CDP... wyobraziłem sobie 1k+ takich jak gooser (bez obrazy :) krzyczących u nich na forum, wydzwaniających itp itd... -_-


Posty: 17
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:50 
Cytuj  
LOL ! Tez cie kocham.


_________________
Collective Sound Members

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:51 
Cytuj  
Mowa tam jest o kontynuacji gry po miesiacu free z wyborem jednej z metod platnosci, a slowa nie ma o zakladaniu konta i cc

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 22:54 
Cytuj  
:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 23:44 
Cytuj  
Cytuj:
Uh obawiam się że nikt tu specjalnie dla WoW'a konta nie zakładał...


Osz kuwa ale wtopa :D

Okazało się że cyferki i literki były płaskie (jak to brzmi :) ), ale szybciutko założyłem konto w mBanku i jest kul, teraz tylko czeeekaać.

Dotychczas niepotrzebowałem konta ani cc ponieważ mój porcelanowy knur sprawiał się nadzwyczaj dobrze, ale dzisiaj zaliczył zgon... z jego wnętrzności wydobyłem 219 zł 48 gr :lol:

BTW. 4 dni temu wysłałem maila do działu supportu z pytaniami o cc i billing, zero odzewu...

BTW2. Serwer na H to chyba Hellscream i Hyjal


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 00:31 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bzdury wasc gadasz, kupujac gre mam juz zaplacony 1 miesiac grania. Po miesiacu moge dalej nie grac i nic tu nikomu do tego... po co wiec im moj numer karty CC ?


Ty pytasz, Blizzard odpowiada :) :

Why do I need to have a form of payment for account creation?

Subscriptions do require that some form of payment information (such as a credit card) be entered before activation; at this time there is no way around this. This is required in case account play extends over 30 days, so that gameplay will not be disrupted. It also prevents customers from creating "throwaway" accounts to harass others.

Of course, please keep in mind that you are not billed for the first month of the game. Thus, if you want to set up your account immediately, you can use a credit card. Then you can easily change your payment method at any time during your free month, before your paid subscription starts.

NOTE: If you initially set up the account with a credit card, but want to switch to use only a prepaid game card, you must cancel the credit card subscription manually on your Account Management page. Otherwise, when your prepaid game card runs out, the credit card subscription will begin and the credit card will be charged.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.