mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 00:32 
Cytuj  
Jeżeli jest wymagany nr CC lub nr z pre-paid`a do założenia konta WoW i ktoś zamierza grać tylko miesiąc po zakupie to nie może tego zrobić! LOL Bo musi kupić odrazu pre-paid`a , który nie jest dostępny zaraz po premierze! Czyli jak dla mnie w wymaganich gry powinno być napisane , że CC wymagane tak samo ja wymagany jest komputer! Druga sprawe. Jeśli ja chce opłacać opłacać tylko pre-paidami to nadzieńdobry musze kupić gre + pre-paida i tym sposobem mam 3 miesiące grania przymusowego mimo tego , że ktoś mógł chciećwykorzystaćtylko darmowy miesiąc.
PS. Mam konto mam odpowiedniąkarte , ale mimowszystko jest to dla mnie bzdurą i wydaje mi się, zę blizz nie zrobi takiego kretynizmu. Nawet na warunki europy zachodniej to jest coś nie tak!

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 00:36 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
PS. Mam konto mam odpowiedniąkarte , ale mimowszystko jest to dla mnie bzdurą i wydaje mi się, zę blizz nie zrobi takiego kretynizmu. Nawet na warunki europy zachodniej to jest coś nie tak!


No jak widac zrobil :) Tez wydaje mi sie to dziwne, ale musieli miec w tym jakis plan najwyrazniej (a przynajmniej mam taka nadzieje)

pozdrawiam


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 00:42 
Cytuj  
Wzialem to z FAQ do wersji US, ale watpie zeby w Europie mialo byc inaczej...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 01:10 
Cytuj  
ale chyba nie trzeba miec cc do rejestracji wowa, przy rejestracji najpierw jest payment method wiec pewnie jak sie wybierze pre-paida to karta jest pomijana

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 06:49 
Cytuj  
spidi napisał(a):
ale chyba nie trzeba miec cc do rejestracji wowa, przy rejestracji najpierw jest payment method wiec pewnie jak sie wybierze pre-paida to karta jest pomijana


Przeciez wlasnie Glazer ci zacytowal z forum Blizza, ze jednak TRZEBA miec karte CC by zalozyc konto.. a potem mozna sobie zmienic na Gamecard :)
No to wielu Polakow sie zmartwi i CDProjekt bedzie mial klops z reklamacjami :)

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... p=1#post58


_________________




Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 08:39 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Mam konto mam odpowiedniąkarte , ale mimowszystko jest to dla mnie bzdurą i wydaje mi się, zę blizz nie zrobi takiego kretynizmu. Nawet na warunki europy zachodniej to jest coś nie tak!

A moim zdaniem na zachodzie nikt od razu nie zakłada, że będzie w nowego MMORPG'a grał tylko miesiąc. Jeśli inwestuję taką kasę w taką grę, to automatycznie piszę się na coś większego niż popykać w Grand Theft Auto i rzucić go w kąt, bo mi się znudził albo wyszedł Manhunt 2.

Jeszcze raz trzeba zaznaczyć, że w Polsce istnieje proste rozwiązanie -- eKarta. Naprawdę fajna sprawa i nie raz się jeszcze przyda. Konto też się przyda. Tym bardziej z obsługą internetową...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:13 
Cytuj  
There will be a number of payment methods available to European players wishing to subscribe to World of Warcraft. At the end of the one-month free subscription period, which is included with the retail version of the game, players will be able to continue playing using a variety of payment methods. Payment in euros and English pounds will be accepted and will include the following methods:
Major credit cards: Visa (including Electron), MasterCard, American Express.
Local cards: Carte Bleue (France), Switch, Solo and Delta (United Kingdom).
Electronic Direct Debit: ELV (Germany).

Pre-Paid Game Cards
08/02/2005
Players in Europe will be able to subscribe to World of Warcraft using a pre-paid game card, which will be available from 4th March 2005. Costing 26.99€ / 18.49 GBP, each card will give a 60-day subscription to the game, accessible via this website using the scratch-off code on the reverse of the card.
The cards will be sold in DVD-sized boxes, localised into English, German, French, Italian and Spanish, and will be available through retail outlets where the game is sold. A full version of World of Warcraft and Internet connection will also be required to play the game."

Zrodlo: http://www.wow-europe.com/en/


Strasznie "cwanie" pisza... nie wiem czy mam to brac doslownie czy dedukowac co maja oni na mysli....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 09:58 
Cytuj  
na forum CDP juz jest zadyma, hehehe
cytat:

Żądam udostępnienia mi przez CD Projekt numeru karty tak abym mógł założyć konto dzisiaj. Gdy zamawiałem gre CD Projekt (dytsrybutor) nie poinformował mnie iż żeby zacząć grę muszę mieć numer karty kredytowej (taka informacja pojawiła się dzisiaj i to do tego na forum, które nie wszyscy klienci mają obowiązek czytać). Czyli nie podał mi informacji niezbędnych do korzystania z zakupionego towaru.
Nie muszę chyba dodawać że jest to sprzeczne z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. nr 141 poz. 1176 z 2002 r ze zm.). Mówiąc wprost CD Projekt nie tylko oszukał graczy ale również złamał prawo.

W związku z tym oczekuję, że jeszcze w dniu dzisiejszym CD Projekt naprawi swój błąd i wyśle do wszystkich, którzy zamówili grę przed premierą numer karty, który umożliwi założenie konta w grze. W przypadku braku odzewu ze strony CD Projekt (czego się raczej spodziewam po waszych ostatnich wybrykach) będę się domagał zwrotu połowy ceny gry. Napiszę odpowiedzni "formalny" list i umieszcze go na stronie tak, żeby każdy mógł go pobrać i wstawić swoje dane osobowe i wysłać do CD Projekt. Potem zgodnie z kodeksem postępowania cywilnego jeżeli w ciągu 7 dni nie otrzyamam zwrotu połowy wartości gry składam pozew do sądu [oczywiście umieszczę jego kopię na stronie internetowej tak żeby wszyscy mogłi go pobrać wstawić swoje dane i wysłać na adres sądu w Warszawie (właściwym dla siedziby CD Projekt)] następnie na pierwszej rozprawie zgłoszę wniosek o łaczne rozpatrzenie wszystkich spraw przeciw CD Projekt w jednym postępowaniu, tak że żaden z graczy nie będzie się musiał nawet stawiać na rozprawie (będzie to zawarte w pozwie).
Potraktuję tą rozprawę jako ćwiczenia praktyczne w mojej aplikacji.
Nie muszę chyba dodawać, że kosztami postępowania razem z kosztami mojego pełnomocnika będzie obciążony CD Projekt. Nie muszę również dodawać, że nie są to małe koszty (szczególnie pełnomocnika).

W tym miejscu nie chodzi mi już o pieniądze tylko o sposób potraktowania przez CD Projekt swoich klientów. Ukrywanie informacji o konieczności posiadania karty kredytowej, tak żeby nie spowodować zmniejszenia wyników sprzedaży nie tylko jest świństwem ale również jest złamaniem prawa. Przekonacie się, że na takiej strategii sprzedaży daleko nie zajedziecie. Smród za wami jeszcze długo się będzie ciągnął.




_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:04 
Cytuj  
polska panie polska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:16 
Cytuj  
Dobrze zrobione. Niech nie lamia prawa. :-)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:19 
Cytuj  
Mark24 - twoich usmieszkow juz nie skomentuje... wy myslicie ze walka o swoje i przestrzeganie prawa i sprawdzanie wszystkiego to cecha polakow...

Na zachodzie patrzy sie na wszystko , dobrze ze ktos tu zadzialal/zadziala - to jedyny sposob aby w przyszlosci ludzie nie robili na odwal sie i liczyli sie z konsekwencjami... w polsce ten czas dopiero sie zaczyna i ludzie zaczynaja trafiac do wiezien.

Smieszyc moze jedynie to ze wy myslicie ze to nasza wina i wszystkiemu winien jest konsument - a to gowno prawda bo prawem sprzedawcy jest przestrzeganie prawa a nie jego lamanie

-W przypadku UO bylo tak ze zaraz po wypuszczeniu gry ... 7 lat temu ? baba pozwala OSI ze na pudelku nie ma mowy o placeniu miesiecznym - tez byscie sie smiali jak osly
no i oczywiscie ze wygrala...
Jezeli ten koles jest dobry i ma pojecie o prawie i mobilizacje i pociagnie sprawe do konca do CDP zrobi wszystkim prezent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:19 
Cytuj  
lollerskates.


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:23 
Cytuj  
ja zaraz skoczę kupię samochód, a potem cweli z autosalonu pozwę do sądu, ze mi powiedzieli, że aby jeździć samochodem będę potrzebował prawo jazdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ciekawe ile wygram :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:28 
Cytuj  
Pewnie cukierka za glupote bo musisz okazac prawo jazdy rejestrujac samochod na dana osobe...

ale idz , najlepiej w warszawie do salonu opla na wlochach w warszawie - moj kolega tam pracuje , powiem mu ze przyjdzie taki idiota to nagra i puscimy w necie

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:38 
Cytuj  
co do tego z tym sadem i wygrana sprawa to ma racje. Ostatnio koles dostal 1mln odszkodowania bo w jakiejs audycji koles nazwal "fiuta" "wacek" i koles ich pozwal ze to go obraza, no i wygral. w stanach to sie o wszystko kluca .

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:43 
Cytuj  
stany a polska to co innego...
ale IMHO trzeba dazyc do tego zeby ludzie uwazali na to CO robia i CO mowia - a jezeli juz to robia , to niech wezma takze i konsekwencje swoich poczynan.

ale przez takie osoby co sie wypowiadaja powyzej wszystko moze stac w miejscu - bo wg. nich to wszystko gra i zawsze wszyscy naginali przepisy i moga to robic nadal.

Wlasnie sobie przypomnialem ze w przypadku rejestracji na OSI numeru karty w ogole nie musialem podawac , podalem jak mi sie skonczyl miech. Blizz pewnie chce sciagnac $$$ z tych ciocinych babci , kart od wujkow jak sie nerdom skonczy miech. Potem to oni beda mieli przechlapane a nie blizz...

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:43 
Cytuj  
:roll:

i kolejny junk gotowy...


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...


Ostatnio edytowano 11 lut 2005, 10:44 przez senti, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:44 
Cytuj  
ale tu nie chodzi o to czy on to wie czy nie, koles pewnie doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ale jak ma mozliwosc zarobienia przez glupi blad to pewnie ich pozwie

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:46 
Cytuj  
Nie kazdy czyta strone i patrzy na nia co godzine , patrz ---> roball

-roball , ty rzeczywiscie nie widzisz ze CDP postapil nie fair ? to ich obowiazkiem jest poinformowac kupujacego o wszystkim...

Swiat dzieli sie na dwa typy ludzi... tacy ktorzy odsylaja pudelko i szukaja nowej gry i na takich ktorzy dostaja pudelko a potem sie kluca o swoje

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 10:59 
Cytuj  
Roball i o to chodzi ze niema a powinno byc.
Co jest wystarczające do złozenia pozwu w imieniu setek graczy.
I niemów ze wszystko bylo wiadomo od dawana , bo prawada jest taka
ze w europie nic niebylo wiadomo do dzisiaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.