mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:12 
 
Mieszkam w Łodzi, minąłem się z wczorajszym dniem premiery i dzisiaj już nigdzie (mm, empik, hipermarkety) nie mogę tego dostać ;x. Proszę, czy ktoś może podać jakiś adres sklepu internetowego, w którym można jeszcze zamówić? Drugie pytanie, do wszystkich, którzy chcieli kupić w empiku i już nie było - nie wiecie kiedy dojdzie do nich druga dostawa? Facet przy ladzie coś napomknął, że pewnie w poniedziałek, ale jak dzwoniłem, by się upewnić, to powiedzieli, żę sami nie wiedzą. Przepraszam, że założylem nowy topic, wiem, że pisałem już o tym w innym dziale, ale tutaj ta prośba będzie bardziej "oficjalna"... Z góry dziękuję.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:16 
 
w innym topicu ktos napisal ze gdy sie "dowiadywal" to mowili ze za pol roku...

kopie na pewno gdzies sa , zadzwon do CDP

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:16 
 
WinterS widze, ze jestes na straszliwym głodzie. Ochłoń trochę... Co my ci mozemy pomóc. Podzwoń po skelpach (tych internetowych też) i dowiedz się. Oni z całą pewnością udzielą ci dużo konkretniejszych informacji niż my.
A tak na marginesie.
Wczoraj się dowiedzialeś o WoW?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:39 
 
@ WinterS

No nie gadaj! a patrzyłeś w Galerii? tam było minimum 30 kopii :D

sheesh...

edit. zapytaj jeszcze w Empiku na Piotrkowskiej i w tym drugim na Narutowicza


_________________
you are already dead

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:43 
 
właśnie to jest najlepsze, gra wyszła wczoraj a dzisiaj jej nie ma o_O, masakra, jeżeli to prawda, że za pół roku (wątpie) to mocno się cdprojekt ośmieszył. Wiem, jestem zdesperowany i moje zachowanie może irytować także proszę mi wybaczyć. Nie, o WoWie nie dowiedziałem się wczoraj, tylko, że akurat wcześniej nie mogłem z przyczyn osobistych udać się do sklepu... No a dzisiaj - musztarda po obiedzie... Jescze mi sprzedawca powiedział, że 10min temu jedno opakowanie stało na półce...


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:06 
 
Jako ze z lodzi i sie troche orientuje to odpisze.
W piatek kupilem 2 ostatnie sztuki na narutowicza, z tego co wiem nowe moga przyjsc ale nie wiedza kiedy. Jedna trafila w rece kumpla i bylo z nia wszystko okey....natomiast druga okazala sie pechowa bez klucz cd-key. No nic, poplakalem troche sobie, ale juz sie otrzasnalem i ferelna kopie wyslalem do cdp. Pytanie teraz kiedy mi ja wymienia bo wszyscy juz graja. Co do lodzi i wowa. W m1 mialy byc 3 sztuki. Zamowilem jedna, lazilem i czekalem az przyjdzie dostawa w koncu sie wkurzylem i kupilem w empiku w tym na narutowicza. Mozliwe ze w media w m1 jeszcze ebda mieli te 3 kopie hyhy Niewiadomo. W galeri w media nie mieli podobno a empik mial duzo ale schodzily w zastraszajacym tempie. Mozliwe ze jakas tam sie ostala....np ktos zamowil i nie odebral. Ale nie wiem. Chyba zamowienie przez net ci zostalo.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 23:16 
 
pytanie - czy warto zamawiać na timsofcie? kupował tam ktoś? nie ma obsuw?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 10:37 
 
Zolin napisał(a):
natomiast druga okazala sie pechowa bez klucz cd-key. .


heh, ktos kupil, wzial cd-keya i zwrocil reklamacyjnie "bo nie ma cd-keya" :) LOL


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 10:38 
 
Huragan napisał(a):
Zolin napisał(a):
natomiast druga okazala sie pechowa bez klucz cd-key. .


heh, ktos kupil, wzial cd-keya i zwrocil reklamacyjnie "bo nie ma cd-keya" :) LOL


O kurwa... proste i genialne...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 13:22 
 
jest tutaj temat Gdzie kupic wow i prosze nie tworzyc masy topikow na ten sam temat

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.