mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:16 
Cytuj  
:-? no dobra, już zdążyłem uwierzyć że gra jest fajna, ale - LUDZIE! - tu są same problemy! :evil:

zakładam konto... strona www nie działa
dzisiaj włączam - nic... patrze tech support - serwery leżą...
przychodze po godzinie ... hurra! servery up
na burning blade nawet nie próbuję... wchodzę na Death-cośtam (medium ludzi)
łącze się... czekam czekam czekam... "connecting" czekam czekam czekam "gathering characters"... czekam czekam czekam DUPA.

ludzie, kurde, no co to jest ? :wtf:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:21 
Cytuj  
Mają dziś jakieś problemy z serwerami...

Szczerze powiedziawszy nie polecam teraz grać dopóki nie napiszą, że naprawili... Przed chwilą zalogowałem się po disconnect i okazało się, że całe pracowite rozwijanie fishing przez ostatnie 40min poszło na marne -_- (Tzn server zrobił mały rollback...)

Pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:31 
Cytuj  
Brutallus przestań wreszcie marudzić i zakładać w tym celu bezsensowne topiki.. też bym chciał pograć, a muszę czytać te bzdury...

Muszę bo akurat wróciłem z pracy i nie mam co robić...

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:32 
Cytuj  
Czyzby ? dzisiaj nie udalo mi sie wykrzesac czasu na wowa, czyzbym jednak nie stracil wiele ? :lol: :lol: :lol:

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:32 
Cytuj  
LOL O2

no sorry :D ale każdy ma jakiś sposób na odreagowanie - mój to zakładanie głupich topików ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:33 
Cytuj  
Ta... ja żonę tłukę...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:35 
Cytuj  
whiner! nie płacz, jest dobrze, jest fantastycznie! grunt to nie whinować

:lol:


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:38 
Cytuj  
Z braku WoWa w necie pozostaje przenieść się do realu - jak ci tutaj:
Boots of escaping

:D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:42 
Cytuj  
Dżizus, ja sie zaczynam cieszyć że WoW'a dostanę dopiero 28.... przez dwa tygodnie chyba wszystko się ustabilizuje, znajdzie się jakiś ładny mało zaludniony serw PvE i looz 8)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Dżizus, ja sie zaczynam cieszyć że WoW'a dostanę dopiero 28....


marca chyba :]

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:45 
Cytuj  
będę wredny i dorzucę jeszcze to:

Gamespot review:
It's also important to point out that World of Warcraft runs fast and smooth. You can go from your desktop to being in-game in just seconds...
*)

[złośliwie] heh heh heh... [/złośliwie]

*) w wolnym tłumaczeniu "Ważne jest także, że WoW działa szybko i bez problemów :D W ciągu kilku sekund można znaleźć się w świecie gry :D "

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 22:57 
Cytuj  
Brutallus napisał(a):
*) w wolnym tłumaczeniu "Ważne jest także, że WoW działa szybko i bez problemów :D W ciągu kilku sekund można znaleźć się w świecie gry :D "

Bo tak jest. Mozesz grac na US, gdzie te problemy juz minely dawno. Na EU tez mina. Zapominasz, ze to dopiero 4 dzien istnienia gry tutaj.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 23:04 
Cytuj  
No wiem Xanth, wiem... ale tak sobie zrzędzę troszkę.
Ludzie tu jacyś bardzo wyrozumiali są ;) zawsze jak Sony miało takie wpadziochy to wszyscy wieszali na nich straszne psy.

A tak przy okazji: mówisz że to dopiero 4-ty dzień ? myślałem, że tylko w Polsce... chcesz powiedzieć, że to trafiło do Polski i do EU jednego dnia ? :o WOW!!! to my naprawdę jesteśmy już w tej Europie! :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 23:14 
Cytuj  
Up CALEGO EU byl 11 lutego. Sprzedano tego dnia o wiele wiecej kopii gry, niz pierwszego dnia na US, za to serwerow jest mniej niz na US. Czemu jeszcze sie dziwisz? :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 23:32 
Cytuj  
Dziwiłem się dwa posty wcześniej :D już się nie dziwię.
Myślałem, że to tylko do Polski weszło w piątek, a nie do całej Europy.
no no... premiera europejska w Polsce! za moich czasów to takich rzeczy nie było ;)

z drugiej strony w dobrym tonie jest narzekać na support jak coś nie działa ;) więc narzekam :P

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 23:41 
Cytuj  
Nie wiem na co wy narzekacie, chyba na własną głupote powinniście narzekać i sami do siebie mieć pretensje, taka sytuacja przecież była do przewidzenia, czy to patrząć na premierę wow w US, czy też premiery innych mmorpg, czy też na zdrowy rozsądek rzecz biorąc, wiadome było że się nie obejdzie bez mniejszych, czy też większych problemów. Świadomie zarejestrowaliście się odrazu po premierze, więc niewiem o co teraz te płacze i lamenty, trzeba było poczekać 2-3 tygodnie, albo iść na US jak cierpliwość nie pozwalała czekać (tak, na US też da się grać, pingi są ok, że o kolejkach nie wspomnę). Tak, denerwuje mnie zalew postów zbulwersowanych ludzi bez wyobraźni.
Cry me a river.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 23:41 
Cytuj  
Brutallus napisał(a):
Ludzie tu jacyś bardzo wyrozumiali są ;) zawsze jak Sony miało takie wpadziochy to wszyscy wieszali na nich straszne psy.


gdzie bo z chęcią się dopisze jak to mi EQ2 crashowało i disconnectowało do puplitu co 2min bo ZONA (buhaah - mmorpg nowej generacji) leciała offline z powodu przeciążenia (100 osób+ czyli tyle co w WoWie pod AH stoi).

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 00:24 
Cytuj  
mam dobrą wiadomość: IDĘ SPAĆ
(czyli nie będę już dzisiaj zamieszczał kolejnych postów :] )

dobranoc wszystkim.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 10:51 
Cytuj  
Enowe napisał(a):
Nie wiem na co wy narzekacie, chyba na własną głupote powinniście narzekać i sami do siebie mieć pretensje, Tak, denerwuje mnie zalew postów zbulwersowanych ludzi bez wyobraźni.


jestem glupi, bo zaplacilem i chce pograc :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 10:56 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Enowe napisał(a):
Nie wiem na co wy narzekacie, chyba na własną głupote powinniście narzekać i sami do siebie mieć pretensje, Tak, denerwuje mnie zalew postów zbulwersowanych ludzi bez wyobraźni.


jestem glupi, bo zaplacilem i chce pograc :wtf:


a czytales umowe ? :) zaplaciles za to do czego Blizz sie zobowiazal w umowie, a tam jest napisane ze beda starali sie i doloza wszelkich staran by wszystko dzialalo :) ale nie gwarantuja ci tego :)
Tak wiec prosze nie narzekac, bo zaplaciles i to dostales , tylko ze sam nie wiesz co kupiles, skoro nie przeczytales umowy :) heh


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.