mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 09:35 
Cytuj  
Siema mam quest do zrobienia .Chodzi o znalezienie dwoch czesci jakiegos medalionu. Jedna z tego co wiem jest chyba na plnocy barrens kolo jakiegos jeziorka a druga gdzies u undedow. Robil ktos tego quest i moze pomoc go szybko zrobic? Jaka jest nagroda za jego wykonanie?

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 17:07 
Cytuj  
http://www.thottbot.com

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 17:16 
Cytuj  
dzieki ale w takim razie po co jest to forum?? jesli zalozyl ktos temat z wuestami to chyba po to zeby gracze mogli sobe pomagac a nie odsylac sie na inne strony :-?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2005, 23:08 
Cytuj  
http://www.wowguru.com/content/quests/n ... a-lion.php
To chyba o to Ci chodzi, jest to dosc skomplikowane, jesli chodzi o druga czesc amuletu. Ja doplynalem tam idealnie, a wrocilem teleportem, i chyba tylko tak sie da;] Tylko ze ja po stronie aliance nie wiem jak u taurenow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 02:15 
Cytuj  
jak dobrze pamiętam u hordy pierwsza część medalika jest w Sludge Fen na Barrens , w bajorze fabryki Venture Co . druga jest w Silverpine , w głębinach za wrakiem przy brzegu , tu jest ciężko zrobić z marszu - skrzynke łatwo przeoczyć i prawie napewno nie starczy Ci powietrza i staminy żeby wypłynąć na powierzchnię , do air bauble też nie zdążysz wrócić , dlatego musisz tak wyliczyć wszystko żeby starczyło czasu na zgarnięcie medalionu i szybki teleport do Nighthaven . Możesz też poprosić zaprzyjaźnionego warlocka żeby poszedł z tobą i rzucał neverend breath - wtedy cała sprawa jest banalna :]

nagroda to polimorfia do postaci foki , nie kończy się oddech pod wodą i otrzymuje się bonus +50% do szybkości pływania


Ostatnio edytowano 18 lut 2005, 02:22 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 02:15 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
dzieki ale w takim razie po co jest to forum?? jesli zalozyl ktos temat z wuestami to chyba po to zeby gracze mogli sobe pomagac a nie odsylac sie na inne strony :-?
Dział bynajmniej dotyczy problemów z questami, a nie z własnym lenistem, żeby każdy kto napotka jakiekolwiek problemy z questem, nie ruszywszy nawet palcem zadawał pytanie o co w queście chodzi i jak go zrobić. Masz zawsze opis questa w quest logu, opis na thottbocie (lub innej stronie) mapki też tam są, dopiero jak te źródła nie pomogą uderzaj tu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.