mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Podobała sie kompilacja ?
tak 100%  100%  [ 1 ]
nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 1
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 12:59 
 
Niestety, tamten watek zamkniety. Proponuje tez tez od razu zamknac, jednak nie kasowac. Pozwolilem sobie na kompilacje najciekawszych wypowiedzi z watku "minirecenzja", ktora pozwoli sobie wyrobic opinie kto i jak dyskusje prowadzic potrafi.

zaczynamy :)

strona 1

Laren napisał(a):
Ciebie tez Mark i prosze nie traktuj tego WoWa jak 8 cud swiata czy czesc ciebie samego - to tylko gra... tylko gra...


Laren napisał(a):
Wiesz mark co to jest "aka" ?
czy tak sobie zwyczajowo uzywasz zwrotow ktorych nie rozumiesz ale
ladnie wygladaja?
- pytanie retoryczne.


Laren napisał(a):
Juz, bo na ciebie czekaja... heeh
Specjalnie nic nie robia, stoja w miejscu i czekaja na uber-Marka
Marek a wychodzisz czasem z domu?
Nie masz przyjaciol ktorych mozesz odwiedzic i pograc chodzby w karty i
walnac browar?
A moze masz sympatje? jakas oblubienice? skocz z nia do kina lub
restauracji... moze byc fajnie =) try it!
Oderwij sie czasami ot tego wszystkiego bo cisnienie cie zabije
Zareczam cie, swiat moze istniec nie tylko w VR ;P


Pierwsza strona - laren wali prosto w adwersarza, proste i jakże przyjemne wycieczki osobiste :wtf:

strona 3

Laren napisał(a):
Jestes uparty, to juz nawet nie chodzi o WoW czy inna gre, tak bronisz

tego WoWa jak najwiekszego skarbu na swiecie... piszesz, ze traktujesz

gry normalnie? konam ze smiechu Marku - zachowujesz sie jak rasowy

psychopata, masz fjola z tym WoWem do granic bolu.... wszystko do okola

jest gowniane i liczy sie tylko WoW i TY sam jako gracz podchodzacy do

gier normalnie.


laren napisał(a):
Jestes zwyczajnym rasistowskim swirem i nietoleracyjnym oszolomem i

egoista pierwszej klasy.


laren napisał(a):
Nie wiem jakie ty masz wartosci w zyciu i co jest dla ciebie wazne

chodz chyba "na dzis' tylko WOW ale ochlon stary bo serio zaczynasz

fixowac powaznie :/


no comment

strona 4

mark sie broni
mark24 napisał(a):
Laren dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu bo twoje argumenty są tak mocno z dupy wyjęte, że nie chce mi się ich czytać


laren nie jest sam !

huragan napisał(a):
jakim prawem mowisz komus co ma robic w grze i czego szukac ? Jestes jego ojcem/matka/kuratorem czy co ??? Nie twoja sprawa z czego Laren czerpie przyjemnosc, jedni lubia Britney Spears a inni muzyke powazna.... NOT YOUR BIZZ !!!!!!!!!!



huragan napisał(a):
Czyli myslisz, ze kazdemu na swiecie ta gra sie podoba ? Nie trafia do
twojego malego mozdzku ze komus moze sie nie podobac ?



huragan napisał(a):
Nie znam Larena, ale jego posty tutaj sa przemyslane i UARGUMENTOWANE !!!! Twoje natomiast to zwykly flame..... raczej wiec twoj mozg jest zwichrowany.


huragan napisał(a):
Bosz.... zachowuejsz sie jak zwykly "dresiarz mmorpg"....... wiecej tolerancji miej dla innych


mark24 napisał(a):
Spokojnie Huragan, spokojnie jak dla mnie mozesz się nawet masturbować przy graniu w mmorpgi. Masz rację nic mi do tego.


mark sie broni :wink:

doopah napisał(a):
Huragan ty masz jakis problem, no offence, ale przejdz sie do psychologa; caly czas pleciesz ze ktos ci mowi co masz robic, moze
rodzicow miales zbyt despotycznych , nie wnikam...


oho - pierwszy sojusznik marka :]

I znowu LAREN

laren napisał(a):
Mark - zadziwiasz mnie i jednoczesnie przerazasz :O
(a kiedys to ja bronilem Ciebie przed Kondradotrem - to byl moj blad!)
Kazdego kto ci nie pasuje - czyli nie jest taki jak ty i nie pisze tego co ty flamujesz a to, ze gowno wie o MMO (jakbys ty byl orlem LOL), albo ze nie zna tej gry bo nie doszedl do capa, a to ze w kazdej grze questy sa chu..we a tylko w WoW sa najzajebistrze (widac malo gier grales), a to ze ktos kogos broni a tobie sie nie podba a to ze zupa byla zaslona...
- generalnie masz jakis cholerny problem.


laren napisał(a):
Kazdgo pouczasz, piszesz co kto powinien i co ma robic, lubic i czuc. Szydzisz ze zdania kazdej osoby, ktora nie lize twojej reki lub nie pisze dokladnie tego co bys chcial przeczytac.


tu moja uwaga - chyba slepne, ale czegos takiego w postach mark24 nie zauwazylem :wink:

laren napisał(a):
Wszystko co opisujesz to blazenada, nasmiewasz sie z ludzi, z innych gier firm a sam jestes zerem, nikim... jedyne co potrafisz to flame ale to kazdy debil potrafi.


laren napisał(a):
Zamiast sie cieszyc zyciem, grac sobie spokojnie, opisywac swoje przygody czy cokolwiek robic ciekawego, zasypujesz ludzi bzdetami, wywolujesz jakies flamy (jak ten tutaj, wklejony z innego serwisu w wiadomym celu), jestes poprostu zalosny....


no comment, ale naprawde świetnie sie bawię robiąc tą kompilacje :lol:

laren napisał(a):
jedyny Twoj cel to opluc kogos, podeptac lub strzeic mu w leb bo nie mowi tego co ty chcesz.


huragan tez sie rozkreca - powazny, dorosly czlowiek :D

huragan napisał(a):
a co do postu Larena, to brawo Wreszcie ktos temu bucowi powiedzial prawde w oczy. chociaz watpie czy to cos da i wyciagnie on jakies wnioski z tego.. raczej nie, te typy tak maja..... Ja tam Marka traktuje jako maskoteke tego forum, z ktorej mozna sie posmiac i tyle


I podsumowujacy post LARENA

laren napisał(a):
A twoje ataki sa sprowokowane? ROTFL - czy ty nie pracujesz w cyrku czasem mark? jako ten... no jak mu tam.... A jak z Twoja kultura? ROTFL


Kończąc - w psychologii jest taki termin jak projekcja osobowości - oczekujemy od innych zachowań takich, jakie sami podejmujemy w określonych sytuacjach.

Biedny Mark24 został - starając się IMO prowadzić normalną dyskusję - sflamowany personalnie, przy czym jego adwersarze ciągle twierdzili, iż to oni są celem ataku. Zaiste - ubawiłem się po pachy.

:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.