mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Czy WoW ci sie juz znudzil ?
TAK 25%  25%  [ 26 ]
NIE 75%  75%  [ 79 ]
Liczba głosów : 105
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:45 
Cytuj  
nawiazujac do dyskusji na forum "Ogolne" viewtopic.php?t=11339 proponuje ankiete w temacie "czy WoW ci sie juz znudzil" (glownie adresowana do osob grajacych od poczatku bety w USA), a wiec osob grajacych juz kilka miesiecy. Chodzi o procentowe ustalenie ilu graczom WoW sie nudzi po kilku miesiacach .
Prosze poczatkujacych graczy o nie branie udzialu w ankiecie by nie falszowac wynikow.


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 16:17 
Cytuj  
Po pierwsze ankieta z zalozenia bledna, proba jest niereprezentatywna (nie dosc ze ci co bywaja tutaj na forum nie reprezentuaj wszystkich graczy w wowa bo z zalozenia jest to mieszanka miedzykulturowa, to na dodatek nie jestes w stanie boliczyc procentowego znudzenia, jedynie procentowy stosunek tych co zaglosowali tak do tych co zaglosowali nie).
Po drugie jaki jest sens tej ankiety?. Zniechecenie innych? Bo innego nie potrafie dojrzec. Czy nie lepiej zrobic cos konstruktywnego w grze w ktora sie gra zamiast preparowac tego typu dzialania.....

juz.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 16:27 
Cytuj  
Huraganowi się znudził i próbuje znaleźć poparcie...
Innego sensu nie ma.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 16:36 
Cytuj  
Huraganowi sie znudzil? Heh nie dziwie sie, poznalem juz tego "pana" na swoim forum. Co do WoWa, gralem od lipca zeszlego roku CB USA, OB USA, FB EU i teraz retail. Gra mi sie wogole nie nudzi, ciagle jest do czego dazyc, a prowadzenie gildii daje zupelnie nowe wyzwania.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 16:45 
Cytuj  
Huraganowi się znudził po 2 dniach.... :lol:

Aha i czemu WoW? a nie FFXI (gdzie odeszła dosyc pokaźna grupka osób po kilku miesiącach), EQ2 (gdzie cała gildia fanów SOE przeniosła się do gorszego WoW-a), AO (w którego grają nieliczne niedobitki a większości już dawno się gra znudziło i też najczęsciej było to kilka miesięcy), czy Horizons (w którego probowalismy grać i wszystkich się gra znudziło po około 1miesiącu).

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 16:59 
Cytuj  
Huraganowi sie znudzilo, a wczoraj padl kilka razy niedaleko astanaar :wink:

A ankita... imo bez sensu bo ludzie grajacy w inne gry tez moga glosowac, bo ludzie nielubiacy wow i nie grajacy w niego tez moga glosowac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 17:06 
Cytuj  
Napisalem na poczatku, ze ankieta dotyczy dyskusji na forum "Ogolne", link tez podalem. Gdybyscie to najpierw przeczytali to nie byloby takich glupawych komentarzy ani najezdzania na mnie.
Dla fanboyi wyjasnie jednak:
1. Dyskusja zaczela sie od usera, ktory zastanawia sie jaka gre mmorpg wybrac by grac w nia rok albo i wiecej.
2. Zaproponowalem mu wybor gier : EQ, FFXI oraz Ragnarok, gdyz uwazam, ze te gry nie nudza sie po 2-3 meisiacach, znam wiele osob grajacych juz ponad rok w nie.
3. Napisalem ze duzo graczy znudzilo sie WoWem po 2-3 miesiacach grania (wniosek ten wyciagnalemz postow na tym forum)
4. Zarzucno mi ze to jest gdybanie i wcale nieprawda
5. Zeby wiec udowodnic moja teze o znudzeniu WoWem po 2-3 miesiacach postanowilem zrobic taka ankiete
6. i na koniec.. NIE, ja sie nie znudzilem WoWem, tak tez napisalem w tamtym topicu, gram w niego krotko i na razie mi sie bardzo podoba i zamierzam grac w niego .....AZ MI SIE NIE ZNUDZI !!!!
Nie jestem fanboyem z klapkami na oczach, a niektorzy juz ochrzcicli WoW gra wszechczasow. Nie uwazam zeby tak bylo, chociazby ze wzgledu na to, ze w.g mnie, by gra przyciagnela usera na rok lub wiecej MUSI miec rozwiniety social w grze. Tego w WoW nie ma i dlatego, wiele osob traktuje WoW jak gre typu "Shooter" zapominajac wogole czym jest mmorpg .... z akcentem na rpg.
Prosze wiec nie flamowac tutaj, tylko oddac glos lub nie i tyle. :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 17:21 
Cytuj  
gram od czerwca czyli juz prawie 8 miechow praktycznie dzien w dzien i gra nawet przez chwile sie nie znudzila :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 17:28 
Cytuj  
Postal napisał(a):
gram od czerwca czyli juz prawie 8 miechow praktycznie dzien w dzien i gra nawet przez chwile sie nie znudzila :)


de gustibus....
Grajta ludzie w te swoje gry nie dyskutujta :lol:
I nie nawracajcie wszystkich na WoW, to NIE jest jedyna na rynku gra i NIE musi się wszystkim podobać.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 18:06 
Cytuj  
Ciekawe kiedy ten temat zamieni sie w off-topiczny flejm...

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 18:12 
Cytuj  
trzeba pamietac o jednym.
Takiej rzeszy graczy ktora naplynela do wow nie odnotowal zaden mmo w chwili realeasu. Sa to osoby i takie dla ktorych jest pierwszy tytul tego typu w zyciu i takie ktore parafrazujac przyslowie z nie jednego juz mmorpg chleb jadly. Wielu przyszlo szukac w wow mistycznego swietego graala ktorym staje sie wyobrazenie o high lvl "contencie w mmo nowej generaji" - przy tej ilosci graczy i takim przeroscie oczekiwan liczba osob odchodzacych musi byc spora. Ale podejrzewam ze porownujac odsetek odchodzacych znudzonych do tych ktorzy zostaja w wow i w innych mmo kiedy byly w jego wieku statystycznie wow nie wypadnie gorzej byc moze nawet lepiej, mimo ze ilosciowo tych osob musi byc wiecej. Wiec pomijajac bezuzytecznosc ankiety ze wzgledu na jej niereprezentatywnosc nawet przy znacznej ilosci osob deklarujacych odejscie nic nam naprade nie powie o tym czy wow jest gra na 1-2 miechy czy na 1-2 lata.


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 19:17 
Cytuj  
i tak i nie...
tak---siedze na 60 lvl od 50 dni prawie...mam za soba wszystkie questy w schoolmance..wiekszosc w BRD...kilka w BRS kilka w stratholme...kilkadziesiat rajdow do UBRS(20+)...rajdy mnie mecza juz mocno(nudza)...chce jeszcze zlapac troszke itemow z mojego setu..choc nie jest to takie istotne bo mam dosyc dobry.

nie...mam przed soba jeszcze rajdy na MC i onyxia...to pierwsze ze 3 razy robilem ale bez sukcesow(przypadkowa zbieranina ludzi)...na onyxia mam klucz..ale jeszcze nie ma go wystarczajaca liczba ludzi...
w tej chwili jestem w zawieszeniu...poluje na mobki dropujace itemki(na AH)...i czekam z nadzieja na jakies wyzej wymienione rajdy(jakies ciekawe dropy itemkow)..poza tymi dwoma "instancami" nie mam co robic za bardzo.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 19:23 
Cytuj  
Ja tam w WoW'a będe jeszcze długo grał.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 21:19 
Cytuj  
Ta ankieta tak naprawde powinna dotyczyc tylko ludzi z US, dziwne by bylo, gdyby EU juz sie znudzilo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 21:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ta ankieta tak naprawde powinna dotyczyc tylko ludzi z US, dziwne by bylo, gdyby EU juz sie znudzilo.


zgadza sie, i dlatego w pierwszym poscie napisalem "adresowana do osob grajacych od poczatku bety w USA


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 22:13 
Cytuj  
Nie znudzil sie... po 5 dniach? zwlaszcza, ze zamist levelowac, to dla odmiany wymaxowalem fishing i cooking na moim levelu, pozwiedzalem, poplywalem, 2elfow zabilem itd...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 22:37 
Cytuj  
dla ludzi z eu cb tez mogla sie znudzic :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 02:37 
Cytuj  
Chcialbym pierw dostac ta gre nigdzie u mnie jej dostac nie idzie :( nawet o niej nie slyszeli :)


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 04:48 
Cytuj  
Butcher w Toruniu dostępna na wczoraj godz. 16:00 - 2 sztuki w empiku, i w supermarkecie Geant - na półce widziałem 6 sztuk (okładki 3xalliance, 3xhorde) a cholera wie ile ich jeszcze mają :)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 08:15 
Cytuj  
Cytuj:
Czy WoW ci sie juz znudzil ?

Nie.

Alwora

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.