mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 09:55 
Cytuj  
W linku do topicu o kasie jest mowa o rozdawaniu ulotek...

Sam sie tym nie zajmowalem ale widzialem ogloszenia w gazecie. W Warszawie za rozdawanie ulotek jakichs szkol jezykow obcych lub rozdwanie gazety bezplatnej masz 8z/h ...

Tylko poprawiam ; )

-przy okazji praca jest na swiezym powietrzu :D od kompa odpoczniesz.

Ja osobiscie kase na abonament mam z akcji... na 1 komunie dostalem w sumie 1000zl ( po sprzedaniu roweru : ) zainwestowalem 500zl w Agros i 500zl w grajewo... po pol roku mialem 2200zl... potem troche sie tym wiecej interesowalem i na slepo teraz nie inwestuje.
-troche wyczucia i orientacji w cyferkach + jakas lektura o gieldzie warszawskiej = abonement + wakacje ;D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:19 
Cytuj  
Ja sam czesto sprzedaj i kupuje na allegro( moj nick komaszek)
i chociaz dzialam tam od niedawna to naprawde sie oplaca...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 10:25 
Cytuj  
co do robienia kasy to najlepszy sposob to isc sobie z rana do lumpexu ( najlepiej jak dostawa ) kupic duzo od schoolowych bluz i potem wystawic na allegro, koszta np takich 10 bluz to jakies 30-60zl a na allegro mozna je po okolo 500 zl puscic, poza tym takich sposobow jest duzo ale to trzeba miec jakies checi a nie tylko nazekac ze nie ma sie kasy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.