mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 11:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom(PL) napisał(a):
Huragan napisał(a):
to ty tam juz z 27 levelem wchodzisz ? hm..... to moze i ja odwiedze :)
lol, ja tam byłem z 23. teraz wracam i częśc mobów jest dla mnie szara :)
ja już zrobiłem questy na zbroje warriora z sugerowanym 30 lvl. polecam Barrens do fajnych questów w WC i RFK. Miasteczko Crossroads na drugim kontynencie.

naprawde chodz. możemy pójść razem. znam tam każdy kąt. wszyscy jak wchodzą to mówia łatwizna a potem płaczą bo naprawde jest trudno.
potrzeba PIĘĆ osób lvl 25+


w Barrens to ja juz wszystko zwiedzilem i zrobilem bo gram taurenem.. ale teren undeadow to dla mnie jeszcze dziewiczy jest :)
hmm, no widzisz a teren wielkich krów - żart :wink: - juz zwiedziłem też. teraz zapuszczam się a tereny alliance.
jak chcesz się wybrać do SFK to wskakuj na Zeppelina w Ogrimm i do UC. prosto od Zeppa 10 min runa na South drogą i jesteś :wink:

ps. to nie jest alliance teren ale szkoda mi żeby Arugal mi zszarzał 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:02 
Cytuj  
Deshroom(PL) napisał(a):
jak chcesz się wybrać do SFK to wskakuj na Zeppelina w Ogrimm i do UC. prosto od Zeppa 10 min runa na South drogą i jesteś :wink:

ps. to nie jest alliance teren ale szkoda mi żeby Arugal mi zszarzał 8)


ok, to dzisiaj mozemy sie tam wybrac, mesgne do ciebie jak bede online wieczorkiem.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom(PL) napisał(a):
jak chcesz się wybrać do SFK to wskakuj na Zeppelina w Ogrimm i do UC. prosto od Zeppa 10 min runa na South drogą i jesteś :wink:

ps. to nie jest alliance teren ale szkoda mi żeby Arugal mi zszarzał 8)


ok, to dzisiaj mozemy sie tam wybrac, mesgne do ciebie jak bede online wieczorkiem.
oki - nick oczywiście Deshroom. bede grał od ok 20 - 21, bedziesz w wyglądaj mnie jak najwczesniej bo jestem zdeterminowany zaniesć głowe Arugala jak najszybciej 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:08 
Cytuj  
heh, no to ok, ja gram od 17stej do 2 w nocy - nonstop :)


_________________



*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:09 
Cytuj  
moze jakis meeting? Chetnie wam "pomoge" :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
heh, no to ok, ja gram od 17stej do 2 w nocy - nonstop :)
złapie Cie jak wejde to pójdziemy odrazu ;)
super :]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:14 
Cytuj  
lutus napisał(a):
moze jakis meeting? Chetnie wam "pomoge" :)
spoko. potrzebujemy powiedzmy na 21 5 osób.
nie ma kłopotu ze znaleźieniem tak chćetnych wieć kogoś się dobierze. nie chciełbym znowu poledz przy finale więc lvl od 25 jesli bedzie tez 30. srednia musi być 27-28.
na finalnego maga naprawde potrzebne jest dobre RANGED weapon. albo jakieś powstrzmwanie go przed teleportami.
naprawde zabił 5 razy pod rząd poprzednia moją wyprawe a idzie się do nie go 2 godziny. :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:15 
Cytuj  
tylko nie wiem czy bedziesz mi mogl dac party... ale jak to nie w instance to chetnie pomoge, nawet sie postaram , zeby mi sie mieczyk nie omsknal na was:) Btw, mam rogue gnome 36lvl....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:17 
Cytuj  
Deshroom(PL) napisał(a):
Huragan napisał(a):
heh, no to ok, ja gram od 17stej do 2 w nocy - nonstop :)
złapie Cie jak wejde to pójdziemy odrazu ;)
super :]


zobacz post wyzej, Feanor chce sie z nami spotkac.. to moze najpierw go zabijemy po drodze i dopiero do instanca ? :) tylko wezme kumpli z gildii z levelem 38 na niego :)


_________________



*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:23 
Cytuj  
ja nie chce was bic... zaczne jak dingne 60, teraz nie ma sensu. Ogolnie bardzo mnie denerwuje jak jesterm gankowany przez :

( i tu dwie mozliwosci)

a) bije moba - wersja light - 2x moj lvl jak mi sie hp konczy

b) pobilem moba, biegne droga, macham, wysylam buziaki , cokolwiek - 3-5 o 10lvli wyzszych - wtedy po prostu mnie zalosc bierze.

Nie wiem jak to wyglada w druga strone, ale ja sie staram nie zabijac... no chyba ze ktos probuje mnie ubic ( ew ubil) to poganiam z 30 minut za takim az mu sie odechce


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:24 
Cytuj  
lutus napisał(a):
tylko nie wiem czy bedziesz mi mogl dac party... ale jak to nie w instance to chetnie pomoge, nawet sie postaram , zeby mi sie mieczyk nie omsknal na was:) Btw, mam rogue gnome 36lvl....
to troche wiecej niż ja lat.
nie imponujesz mi swoim lvl. nie gram dla lvl i nie odnajduje satysfakcji w polowaniu na postacie ponad 5 lvl niżej.
ale ponieważ gra ma sprawiać satysfakcje czuj się zaspokojony i wpadnij pod SFK. jak mnie zabijesz 5 razy po rząd to okaż litośc i pozwól wejść do SFK
pozdro


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:29 
Cytuj  
Deshroom(PL) napisał(a):
lutus napisał(a):
tylko nie wiem czy bedziesz mi mogl dac party... ale jak to nie w instance to chetnie pomoge, nawet sie postaram , zeby mi sie mieczyk nie omsknal na was:) Btw, mam rogue gnome 36lvl....
to troche wiecej niż ja lat.
nie imponujesz mi swoim lvl. nie gram dla lvl i nie odnajduje satysfakcji w polowaniu na postacie ponad 5 lvl niżej.
ale ponieważ gra ma sprawiać satysfakcje czuj się zaspokojony i wpadnij pod SFK. jak mnie zabijesz 5 razy po rząd to okaż litośc i pozwól wejść do SFK
pozdro


Przeczytaj sobie co wyzej napisalem, ja nie gankuje. Jestem pacyfista, wole potanczyc. I nikomu nie chce imponowac lvlem:) W ogole nie chce nikomu niczym imponowac, szczegolnie na tym forum, bo tylko mnie za to zawsze zjada. Imponowac moze taki np. Anir z bl alliance, ktory wczoraj dingnal 60lvl ( czy pewien czlowiek ktory to zrobil 2 dni temu z francuskiego serwera)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 12:32 
Cytuj  
spoko. jestem w pracy a prace mam stresującą. może faktycznie niedokładnie czytam :wink:


_________________
psn

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:18 
Cytuj  
Cytuj:
We have deployed a client-side change that should improve
performance when large numbers of players are gathered in a small
area of the world. No other changes are included with this emergency
patch.


Mam nadzieje, ze pomoze...

Muminus

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 19:45 
Cytuj  
Wlasnie mialem to samo napisac. ;)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:18 
Cytuj  
Poprawiło się u was? Bo u mnie jest dalej tak jak bylo. Czyli kiepsko!!
Moze ten dzisiejszy patch?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:36 
Cytuj  
Erm... trochę się poprawiło. Dalej mam w stratholme laga przy tym bossie w ziguracie po lewej stronie, ale ogolnie wyglada troche lepiej.

Tak dla przyciągniecia uwagi, pisze o US, nie EU.


Posty: 30
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 16:08 
Cytuj  
Na czym wy gracie ze nawet na WoW macie lagi. Czy ISP w Polsce jest takie do pupy ? Jeden ktory sie zastanawia.

Pozdrowionka

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 22:10 
Cytuj  
Nie sądze zeby to była wina ISP. Z tego co ludzie piszą to na róznych ISP jest tak samo. Ja mam 1Mbit DSL . Najgorsze ze dalej po patchu jest zle!!:( Dzisiaj byłem w Darkshore i normalnie w lesie złapał mnie LAG. No i oczywiście ALT+F4 bo innego wyjscia nie ma. Ogólnie jestem dosyć wku....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 08:09 
Cytuj  
Ja tam nie wiem, to o czym piszecie to dla mnie jakas fantastyka naukowa...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.