mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:30 
Cytuj  
Jak już Mark wspomniał, na US już takie jednostki odpadły, prawdopodobnie za dwa miesiące i na EU będzie ład i porządek :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:48 
Cytuj  
A ja mam dwa newbie pytania.

1. Co to znaczy że ktoś "rolluje"
2. Co znaczy "BoE"

:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 19:00 
Cytuj  
Dana napisał(a):
1. Co to znaczy że ktoś "rolluje"

Losuje. Albo poprzez "kostke" w czasie lootowania, albo poprzez /random.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 19:14 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja mam dwa newbie pytania.

1. Co to znaczy że ktoś "rolluje"
2. Co znaczy "BoE"

:]


2) zapewne Bind on equip tzn itemek się do ciebie przywiązuje (soulbond) kiedy go wyposarzysz.

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 20:43 
Cytuj  
Rozmwialem z ta osoba i twierdzi iz losowal na koncu a wczesniej wszyscy lacznie z Toba(ty tez rogue) dali roll... I przeklenstwa to szly z waszej strony wlasnie. Pewnie sam tu zaraz wpadnie napisac swoja wersje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 21:16 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Rozmwialem z ta osoba i twierdzi iz losowal na koncu a wczesniej wszyscy lacznie z Toba(ty tez rogue) dali roll... I przeklenstwa to szly z waszej strony wlasnie. Pewnie sam tu zaraz wpadnie napisac swoja wersje.

Lubie robic screeny w takich sytuacjach...

Greed przy lootowaniu zdaza sie zawsze, irytuje mnie za to inna rzecz... ale to juz skrajnosc, na low lvl zdarza sie robic w party questy na zbieranie jakis jajek, kwiatkow czy innych kamykow... W kazdym razie po uzyciu obiektu znika on... Juz 3 razy trafili mi sie ludzie, pullujacy moby na party, byle szybciej i bezpieczniej dorwac dany obiekt... po kilku upomnieniach [i zaliczeniu questa] potrafili stwierdzic, ze nie potrafimy wspoldzialac, rzucali jekis fucki i wychodzili...

No i loot w czasie walki... mimo, ze zawsze powtarzam, ze okienko z rollem wyskakuje mi na HealBarach strasznie komplikujac mi zycie jakos nie dociera, ze wczesniejsze zlootowanie moba nie podniesie jakosci itemow jakie z niego dostaniemy [chyba, ze ktos boi sie naglego d/c ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 4
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 22:09 
Cytuj  
Ja osobiscie powiem ,ze juz dawno nie slyszalem aby ktos mial tak soczysta wymowe. Naprawde takich obelg to nawet wrogowi w twarz bym nie rzucil. Zastanawia mnie jedno skoro tak mnie upominali ze sie losuje tylko dla swojej kalsy to czemu na koncu przy Arugalu losowali wszyscy. Po calym zajciu zostalem odrazu usuniety z druzyny i spalwiony kolejna porcja przeklenstw.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 22:25 
Cytuj  
Pare głupich pikseli, a ile nienawiści :O


Posty: 1
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 07:23 
Cytuj  
Eonwe :-DDDD Samo sedno.


_________________
Hael, Undead Warlock, Sententia Capitalis@Burning Legion.
Anger, Fear, Agression... That's kewl!!

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:09 
Cytuj  
Moim skromnym zdaniem sprawa jest bardzo prosta. W Random Party (czasem tez w Random Gildiach ;) ) rolowac powinien kazdy. Uzasadnienie:
1. Kasa jest potrzebna kazdemu.
2. Jesli przedmiot nie przyda sie nam to przyda sie jako prezent dla kumpla, lub kogos z gildii.
3. Regula w ktorej kazdy rolluje tylko itemy dla swojej klasy uczynilaby z klas typu priest/ mag etc. zebrakow, a palladyni/warriorzy stali by w b. uprzywilejowanej sytuacji (rolowali by praktycznie wszystko).

PS. Warto zawsze sprawdzic jakie sa zasady lotowania w danym random party do ktorego wchodzimy.

Co innego w dobrym, zgranym party gdzie kazdy wie czego potrzebuje jego kompan i ma sie do siebie zaufanie.


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:27 
Cytuj  
Dadzi czyli uważasz, że na taką axe z Heroda (drop rate 8%, bind of pickup) powinni rollować wszyscy chociaż przyda się ona tylko warriorowi i dla niego jest warta 50g, natomiast dla innych tyle co vendor da czyli jakieś 1g?

rofl - i taki warrior potem wyroluje najlepszy neck dla castera z princess (drop rate 8%) i sprzeda go vendorowi za 2g?
Niezłe klimaty tam macie...

nie lepiej przyjąć system który się sprawdza na US?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:43 
Cytuj  
Mark chyba nieuwaznie przeczytales mojego posta chociaz staralem sie podkreslic najwazniejsza rzecz.
Pisze tutaj po pierwsze o Random Party. A do instancow gdzie dropy sa lepsze raczej nie chodzi sie z Random Party,a po drugie przyklad akurat z BOP jest specyficzny i oczywiste jest ze dla kogos normalnego pasujesz ten przedmiot jak nie jest potrzebny. Ale napisz mi teraz szczerze ile bedzie twoim zdaniem w random party takich uczciwych osob ktore zpasuja?.
:har:

PS. Pomysl jest jak najbardziej fajny, tylko w konfrontacji z twarda rzeczywistoscia boje sie ze moze nie wypalic. Jak zobacze ze chociaz co 5 random party bedzie tej zasady korzystac to jak najbardziej bede ja propagowac.


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:56 
Cytuj  
na US działa i 80% raidów w jakich biorę udział to random raidy.
Bo polaków w gildii jest raptem ~80, na 60lvl jakieś 12 osób, raid na UBRS to minimum 15 osób (jest ciężko i wipe to standard przy takiej ilości) najlepiej 20 osób (w tym conajmniej 3 warriorów i conajmniej 3 priestów).

Do Molten Core to 30+ osób.
Onyxia 40 osób.

Macie tak zgraną polską gildię by w przyszłości robić raidy? Nie sądzę.. Albo się dogadacie z randomami już teraz i przyjmiecie system który działa i się sprawdza na US, albo będzie płakać za 2miesiące. Bo random party czy random raidy nikogo nie ominą. A już widzę priestów rollujących na plate valora i warriorów na devote clothy...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
(...)A już widzę priestów rollujących na plate valora i warriorów na devote clothy...


Niestety tez mam takie przeczucia ale puki co pozostaje poczekac na polepszenie sytuacji. Narazie widze tylko wyscig szczurow, w ktorym wiekszosc mysli tylko o tym byle grosz skubnac.


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:03 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Rozmwialem z ta osoba i twierdzi iz losowal na koncu a wczesniej wszyscy lacznie z Toba(ty tez rogue) dali roll... I przeklenstwa to szly z waszej strony wlasnie. Pewnie sam tu zaraz wpadnie napisac swoja wersje.


taaa rollowali wszyscy nawet ja :)
tylko ze on rollowal pierwszy i trafil 94... :)
wiec nie bylo sensu nie rollowac jak all casterzy nie przekroczyli granicy 30 :)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:05 
Cytuj  
Ja zrobie w ten sposob: jezeli sam formuje party to z gory okreslam jakie sa zasady lootingu - jak ktos je zlamie od razu wylatuje. Jezeli to party bierze mnie do grupy przedstawiam im swoje zasady lootingu. Odpowiada im to zostaje, nie to szukam innego party.. Jak ktos zacznie oszukiwac to robie tele i niech sie lecza sami :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:08 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Czekamy na jego wersje, prawdopodobnie zostanie wyrzucony z klanu.
Z jednej strony dzieki za info .
Z drugiej strony
Cytuj:
super polski klan jak sie przekonalem)


Zakmnij sie synku. Tak ,tez popsuje opinie . Jestem taki niegrzeczny :(.


omg rofl ;]
czy widzisz zebym slowo super walnal w cudzyslowach? :)
nie.. widze zle zrozumieles z kontekstu ;)
naprawde jest fajny klan, gralem z wieloma graczami z niego i milo wspominam ;) a wybryk jednego goscia nie moze wyplynac przeciez na ogolny zarys gildii nie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:16 
Cytuj  
może


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 16
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:05 
Cytuj  
jak najbardziej.... moze

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:14 
Cytuj  
Przepraszam bardzo, dysponujecie jakimikolwiek dowodami?
Macie screeny jasno dokumentujace całe zajscie? Jezeli nie to skonczmy
temat SFK.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.