mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:13 
Cytuj  
Bodziu ale ty absolutnie nie szanujesz naszych poglądów, tylko próbujesz swoje ustanawiać jako prawdę absolutną. Bo czymże jest twoje zdanie:
A to czy sie to tobie podoba czy nie, nie zmienia rowniez faktu ze jest to zwykle lamerstwo. jak nie wciskanie komuś swoich teorii jako fakt ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:15 
Cytuj  
You've got me !

OK moze nie powinienem tak napisac, ale mozna tak przypuszczac prawda ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:18 
Cytuj  
Znów wersja bezosobowa. Nie pisz 'można tak przypuszczać' a 'mogę tak przypuszczać' wtedy nikt nie będzie ci miał za złe twoje przekonania, bo są tylko twoje. Nie pisz za innych.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:25 
Cytuj  
na razie to tylko ty Bodziu uwazasz za lamera osobe, ktora chce by ktos jej wylevelowal postac.
Znam co najmniej jedna osobe ze starych wyjadaczy mmorpg, ktora z braku czasu zleca komus innemu wylevelowanie postaci w WoW :) I zapewniam cie ze ta osoba nie jest lamerem, a w mmorpg grala juz jak ty jeszcze na ksiedza mowiles Zorro :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:37 
Cytuj  
rotfl Huragan wstrzymaj się swoimi atakami na inne osoby, bo Bodziu ma prawo do własnego zdania, jak również ma prawo do obrony własnego zdania, i możesz mi uwierzyć już dawno dawno temu wyrósł z bajek o Zorro.
I skończ z głupimi uśmieszkami na końcu zdań w których nieudolnie próbujesz obrazić inne osoby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:45 
Cytuj  
do _swojego_ zdania ma prawo, ale on sugeruje ze wszyscy tak powinni uwazac, wiec jest w bledzie.
Na razie to Bodzio obraza inne osoby wyzywajac od lamerow, czym wlasnie w.g. mnie potwierdza swoje wlasne lamerstwo :)
Usmieszki nie sa oznaka obrazania tylko oznaka wesolosci i smiechu :) PO prostu takie osoby jak Bodziu powoduja u mnie wesolosc :) Takie jak ty Mark rowniez :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:47 
Cytuj  
wylewelowanie postaci przez kogoś innego = ebayowiec czyli ktos taki kto kupił gotową postać na ebay-u. Są w każdym mmorpgu i w każdym mmorpgu ogół normalnych graczy uważa ebayowców za lamerów.
To standard a nie jednoosobowy przypadek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ogół normalnych graczy uważa ebayowców za lamerów.
To standard a nie jednoosobowy przypadek.


Masz jakies oficjalne dane na ten temat czy tylko sobie znowu teoretyzujesz ? :) Mow za siebie a nie za ogol... no chyba, ze tesknisz za komuna :)


_________________




Posty: 16
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:21 
Cytuj  
Huragan słabisz mnie :roll:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ogół normalnych graczy uważa ebayowców za lamerów.
To standard a nie jednoosobowy przypadek.


Masz jakies oficjalne dane na ten temat czy tylko sobie znowu teoretyzujesz ? :) Mow za siebie a nie za ogol... no chyba, ze tesknisz za komuna :)


Chyba nie twierdzisz że jest inaczej? O.o tzn że większość nic przeciwko temu nie ma?...

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:29 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Chyba nie twierdzisz że jest inaczej? O.o tzn że większość nic przeciwko temu nie ma?...


Owszem twierdze. Nie lubie uogolnien, a np. nazywanie wszystkich ebayowcow lamerami jest uogolnieniem. On moze miec takie zdanie, ale niech nie pisze, ze wszyscy tak uwazaja, gdyz nie ma do tego zadnych podstaw.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:43 
Cytuj  
nie slyszalem aby ktos nazywal ebjowcow pr0, a zato slyszalem jak wyzywali od lamerow.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:44 
Cytuj  
Tu to az sie roi od lamerow:
viewforum.php?f=30

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 13:03 
Cytuj  
Huragan - ales mnie rozbawil tym Zorro :D Ale powiedz mi czy ty umiesz czytac ?? A moze podeslac Ci jakis egzemplarz elementarza ???
Uogolnienie bylo raz i to slusznie zauwazyl Sweng za co jetem mu wdzieczny, natomiast cala sytuacja wyniosla sie z pierwszego mojego postu w tym threadzie, wiec rusz swoja dupe i przeczytaj go ze zrozumieniem a potem napisz co sam sadzisz a nie uprawiaj jakichs spekulacji, byc moze, ktore Cie w jakis sposob dowartosciowuja !

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 13:25 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
nie slyszalem aby ktos nazywal ebjowcow pr0, a zato slyszalem jak wyzywali od lamerow.


Aenima ty lamerze vide viewtopic.php?t=6779

naprawde rozbawiacie mnie do lez ta dyskusja, hehehe

Bodziu, owszem twoj post to nic innego jak twoje prywatne zdanie na temat ludzi ktorzy chca cos sprzedac/kupic.. takie osoby nazywasz lamerami. Pisz wiecej takich kwiatkow... a ja sobie wlasnie pije kawke i mam ubaw


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 13:34 
Cytuj  
hmm, przypominacie sobie jakiś tam flame, gdzie któryś z adwersarzy chcąc zażegnać spór zamiast napisać pokój to oszczał wszystkich ? :D
...a tak mi się przypomniało, może już dacie spokój... ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 14:17 
Cytuj  
Huragan jeżeli nie lubisz uogólnień to nie uogólniaj w ogóle, nie mów:
1. bardziej pociągają mnie kobiety, bo kto wie może kiedyś spotkasz faceta który cię jeszcze bardziej będzie pociągał
2. 13-latki to głupie szczyle - to też uogólnienie bo geniusze się zdarzają też wśród 13-latków
3. murzyni mają ciemną cerę - uogólnienie jak ch... bo rodzą się całkiem biali a od razu po narodzinach są murzynami, do tego przypadek MJ który ma bielszą cerę niż ja osobiście..
4. arabowie noszą turbany na głowie - uogólnienie bo ja widziałem araba bez turbanu

Pomyśl najpierw a potem się ośmieszaj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 14:23 
Cytuj  
dobra huragan pr0 plejrze idz kup konta z 60 lvl postacia i idz na raid zobaczymy jak beda cie nazywac heh.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 14:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Huragan jeżeli nie lubisz uogólnień to nie uogólniaj w ogóle, nie mów:
1. bardziej pociągają mnie kobiety, bo kto wie może kiedyś spotkasz faceta który cię jeszcze bardziej będzie pociągał


Czyli zakladasz/uogolniasz ze kazdy facet to gej ? Nie wiem skad masz takie doswiadczenia, ale ja sie znowu z toba nie zgodze :)

Cytuj:
2. 13-latki to głupie szczyle - to też uogólnienie bo geniusze się zdarzają też wśród 13-latków


nigdy nie mowie ze 13-latki sa glupie, co najwyzej ze szczyle, i to jest fakt a nie uogolnienie :)

Cytuj:
3. murzyni mają ciemną cerę - uogólnienie jak ch... bo rodzą się całkiem biali a od razu po narodzinach są murzynami, do tego przypadek MJ który ma bielszą cerę niż ja osobiście..


do jakiej sekty nazistow nalezysz ? :)

Cytuj:
Pomyśl najpierw a potem się ośmieszaj.


na razie ty sie osmieszasz... ktory to juz raz z rzedu ? :)

Aenima napisał(a):
dobra huragan pr0 plejrze idz kup konta z 60 lvl postacia i idz na raid zobaczymy jak beda cie nazywac heh.
'

Nigdy nie pisalem ze jestem jakims tam pr0 playerem. Jestem zwyklym playerem, szanuje innych graczy w grze, bez wzgledu na to jakiej sa narodowsci, koloru skory czy plci, oraz gdzie kupili swoja gre/konto itd.
Jesli mi sie z kims fajnie gra to z nim gram, jak nie to nie. Nie kieruje sie jakimis uprzedzeniami do nikogo (oprocz paladynow :) :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Czyli zakladasz/uogolniasz ze kazdy facet to gej ? Nie wiem skad masz takie doswiadczenia, ale ja sie znowu z toba nie zgodze :)

a skąd taki wniosek? rofl

Cytuj:
nigdy nie mowie ze 13-latki sa glupie, co najwyzej ze szczyle, i to jest fakt a nie uogolnienie :)

uogolniasz, nie masz na to zadnych dowodów

Cytuj:
do jakiej sekty nazistow nalezysz ? :)

a co to ma wspólnego z tematem? i skąd taki wniosek?

Cytuj:
na razie ty sie osmieszasz... ktory to juz raz z rzedu ? :)


zrób sondę to się przekonamy, kto tak naprawdę się ośmiesza :)

Cytuj:
... Nie kieruje sie jakimis uprzedzeniami do nikogo (oprocz paladynow :) :)

nie uogolniaj

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.