mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:02 
Cytuj  
Niestety ale w przypadku dueli Blizza g* obchodzi czy uzyje potka czy tez nie. Dlatego to gracze decyduja o tym, ogol graczy nie uzywa w duelach potkow i to jest zasada na serwerach US, wiem ze grasz na EU gdzie nie ma jeszcze zadnych zasad :)

Przytocze ci maly przykladzik, moze wtedy zrozumiesz. Zasada jest ze mlodszy czlowiek ustepuje miejsca starszym ludziom, czy tez kobietom w ciazy w autobusie, oczywiscie mozesz tego nie robic ale wtedy zyskasz opinie chama w oczach innych ludzi. Proste?

Ps. nie wmawiaj mi rzeczy ktorych nie powiedzialem (vide "Uwazasz, ze nie jestem graczem? Uwazasz, ze masa osob majaca w dupie te zasady nie jest graczami?") k?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:07 
Cytuj  
Jeszcze raz, bo widze, ze nie rozumiesz: co mnie to obchodzi, ze jacys tam gracze nie uzywaja? Placa za moja gre, ze probuja decydowac, jak JA mam grac? Wybacz, ale mnie zobowiazuje regulamin Blizzarda, a nie jakies wymysly graczy. I gram jak mi Blizzard pozwala, a nie jak jacys gracze sobie wymysla.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:10 
Cytuj  
I dlatego bedziesz mial taka a nie inna opinie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:13 
Cytuj  
I sadzisz, ze obchodzi mnie opinia paru nieznanych mi kolesi w WoW (ktorzy cos tam sobie ubzdurali na temat tego jak ja mam grac w gre za ktora ja place), ktorzy w najmniejszym stopniu mnie nie interesuja?
Wybacz, ale z zasad free uo serwerkow wyroslem juz dawno temu.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:22 
Cytuj  
rotfl.

Idz juz lepiej grac na EU, nie bedzie juz tu tak wialo tepota umyslowa.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:23 
Cytuj  
HAHAHA

Bardzo smieszne rzeczy tu pisze jedna osoba, bardzo smieszne, glupie i zalosne. :)

de facto BARDZO SIE CIESZE ze jednak nie gram na EU bo widze ze jedna osoba z tego forum potrafi przebic 1000 BNKids.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:28 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
nie bedzie juz tu tak wialo tepota umyslowa.

Dziekuje, ze rozwiales moje watpliwosci co do ciebie. EOT.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:29 
Cytuj  
Co byście nie mówili, to zasad w duelach nie ma (pozostaje kwestia dobrego smaku :f) ani picie potów, ani drapanie się po tyłku nie jest zabronione, a że komuś żal kasy na poty, to już jego problem.
Jesli ktoś nie jest w stanie napisać przed duelem (mega wysiłek :o) na jakich zasadach chce go odbyć niech później nie płacze o "byle gówno".

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:38 
Cytuj  
Jak dla mnie to Xanth skutecznie trolluje :)


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 18:39 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):
Jak dla mnie to Xanth skutecznie trolluje :)

W ktorym miejscu? Czy juz wlasna opinia i wlasne poglady (zreszta nie tylko moje) sa uznawane tu za trolling?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:07 
Cytuj  
Taa granie na euro dobrze nie wplywa na umysl.
Rownie dobrze bedac na rajdzie moze rollowac na all blue ktore wypadna cloth, mail, plate majac w dupie zasady, one blue per raid.
Gdzie blizz napisal ze nie wolno? Grajac np. rogue mozesz rownie dobrze zajebywac skrzyneczki ktore ludzi daja ci do otwarcia bo gdzie blizz napisal ze nie wolno? i mnostwo innych tego typu rzeczy wiec x przestan juz jeczec bo niestety nie masz tutaj racji. I czepiasz sie niepotrzebnie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:09 
Cytuj  
Reagujesz tak jakby ktos zakazywal Tobie uzywac potow w duelach. Niektorzy gracze kieruja sie jakimis swoimi zasadami, jezeli innym one nie odpowiadaja to who cares i wzajemnie.

BTW przyzwyczajenie do no-pot duels sporo osob ma jeszcze z UO, nie z freeshardow ^^


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:12 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
I czepiasz sie niepotrzebnie.

Czepiam sie tylko tego, ze koles tu wciska, ze jakis tam ogol graczy sobie cos tam wymyslil. Co dla mnie jest bzdura, bo to ja ustalam z grupa, z ktora aktualnie gram, zasady aktualnej gry, a nie jakis wydumany ogol graczy, ktory (za przeproszeniem) gowno mnie obchodzi. I tyle. Tak ciezko pojac?

X.

PS. O free shardach wspomnialem w kontekscie narzucania przez paru kolesi innym kolesiom, jak maja grac.

PS2. Jesli uznam wraz z duel partnerem, ze bedziemy sie naparzac na wedki pijac potiony i czekajac az zejdzie z nich cooldown, to opinia "ogolu graczy" na ten temat moze mi skoczyc. Sadzilem, ze tak oczywistych spraw pisac jako argument nie musze.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 20:25 
Cytuj  
Geez ale macie problemy... co za kłopot spytać/ustalić to przed duelem. Przecież zanim zaakceptujesz duel /zaczniesz walkę masz jeszcze sporo czasu.

Nawiasem mówiąc dla mnie duel gdzie każdy nie używa wszystkiego, co ma w zanadrzu / wszystkich taktyk / umiejętności i itemów które ma jest nic nie wartym łechtaniem się wzajemnym, że to tak określę ^_-. Wiele osób myli duel z jakimiś honorowym tworem... duel jest w wowie (przynajmniej moim zdaniem) głównie po to żeby gracze tej samej frakcji mogli się sprawdzić w warunkach prawie identycznych jak by miały miejsce gdyby byli wrogami a nie w warunkach "sali treningowej".

Po co mi szlif umiejętności bojowych gdzie nie staram się wykorzystać każdej możliwości nadarzającej się?

To taka moja opinia... Choć jeżeli ktoś będzie chciał ze mną duel i podkreśli, że bez potow to proszę bardzo, nie widzę problemu. Tylko, na jakiej zasadzie przyjmujecie za "normę" swoje zasady? Jak nie ma powiedziane przed walką to potem proszę się nie pluć jak użyje pota....

Pozdrawiam

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 22:27 
Cytuj  
Widze,ze nie poruszono do konca jednej kwestii. W tym konkretnym przypadku (zreszta naogol tak jest) to gracz na wyzszym lvlu wyzwal na duel gracza o kilka lvli nizej. Dla mnie fakt ten sam w sobie jest jakby lekko lamerski. Oczywiscie nie musimy sie godzic na duel, gdy teoretycznie jestesmy slabsi. Tutaj akurat gracz na nizszym lvlu wygral...Dlatego nie widze powodu dlaczego nie mialoby sie uzyc przynajmniej raz pota gdy walczy sie z silniejszym przeciwnikiem. Jesli juz ustala sie jakies zasady na serwerze to dlaczego by nie ustalic, ze duel moze odbywac sie pomiedzy graczami na tym samym lvlu i bez zadnych potow, stonehealow etc...
Jak widzicie jest tu sporo kontrowersji i nie da sie tak odrazu wszystkiego usatlic. Przeciez mozna rules ustalic przed duelem i dogadac sie co mozna, a czego nie. To tylko zalezy od 2 konkretnych graczy, ktorzy chca sie pojedynkowac.
Ps. Yog po co odrazu sugerowac, ze gracze na EU sa jakoby gorsi od tych z US...???:)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 23:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Rownie dobrze bedac na rajdzie moze rollowac na all blue ktore wypadna cloth, mail, plate majac w dupie zasady, one blue per raid.
Co ma brak zasad w duelach do zasad na raidzie? :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 23:10 
Cytuj  
Ps. Yog po co odrazu sugerowac, ze gracze na EU sa jakoby gorsi od tych z US...???

tu nie ma co sugerowac :D

Co ma brak zasad w duelach do zasad na raidzie?
Czytaj ze zrozumieniem czasem. I to caly topic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 23:35 
Cytuj  
Tak sobie mysle jak wyglada obiad o Xantha... Pewnie je palcami i wciaga wode nosem a przy tym puszcza baki - bo gdzie napisali jak jest przyjete ? ja niczego nie podpisywalem ...

Hm... Jezeli przeciwnik uzyje pota to jest lama i pojedynek nie jest wyrownany ,bo skad mialem wiedziec ze mozna ?
Xanth... chodzi o przyjemnosc z grania i satysfakcje z wygranego duela - IMHO nikt nie bedzie mial satysfkacji jezeli wygra lamiac przyjete zasady , chyba ze jestes inny ...


Posty: 2
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 00:08 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie:
Z tego co wiem to po wygraniu/przegraniu duela nic sie nie dzieje? Znaczy nie mozna czegoś zabrać, nie dostaje sie EXP'a ani reputacji? Czy to prawda? Jeżeli tak to jaki cel mają w ogóle duele???
I jeszcze jedno: jak wygląda walka w battlegrounds i na neutralnych/wrogich terenach? Czy wtedy walka wygląda inaczej? Czy jak sie wygra i zabije przeciwnika to mozna go obrabować?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 00:38 
Cytuj  
Inteligentni wyciagna wnioski, tak jak sa pewne przyjete niepisane normy w spoleczenstwie, tak samo normuje sie spoleczenstwo w grze.
Oczywiscie mozna sie nie dostosowac i robic jak sie chce ale tak jak pisalem czesc osob wtedy bedzie uwazala takiego "outsidera" za lame/chama/wpisz co chcesz, a argumentowanie to glupim tekstem ze placisz to robisz co chcesz jest po prostu zalosne.
Cytuj:
Ps. Yog po co odrazu sugerowac, ze gracze na EU sa jakoby gorsi od tych z US...???

Widzisz Wedge.. na EU wydaje mi sie ze nie ma jeszcze skrystalizowanych do konca zasad panujacych wsrod spoleczenstwa graczy, do tego dochodzi jeszcze zerg 12letnich glupich dzieciakow na darmowym miesiacu co zreszta potwierdza kumpel tam grajacy.
Cytuj:
mozna rules ustalic przed duelem i dogadac sie co mozna, a czego nie.

Tak bylo na poczatku grania na serwerach US, serwery stoja juz ponad 2 miesiace, w tym czasie wlasnie ludzie przyjeli zasade no pots w duelu. Dlaczego? Bo tak sie gralo w 90% przypadkach i uznano to za norme, zeby pozniej nie ustalac regul duelu tracac czas tylko od razu przejsc do rzeczy.

Oczywiscie Xanth zaraz znowu napisze ze nie obchodzi go ogol graczy no bo czemu ma go obchodzic, on placi i ma reszte w dupie :lol:


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.