mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:39 
Cytuj  
FiDo napisał(a):
Nie nadarmo widze czerwony napis nad typem jak zobacze elfa humana dwarfa czy to krotkie cos. Jakbym mial ich nie bic to by byl zolty :P Wszystko co na czerwono jest do bicia... chyba ze sie myle ?


nie prawda :) czerwony napis nie oznacza ze to trzeba lac tylko ze to MOZE cie zaatakowac.... ale nie musi wcale :) to jest duza roznica.

Wiesz jaka to przyjemnosc, np, siedziec w srodku bazy wroga i nikt cie nie atakuje :) tylko sobie tanczymy i wyjemy, heh.. akurat wczoraj tak mialem :)


_________________



**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 14:52 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Wiesz jaka to przyjemnosc, np, siedziec w srodku bazy wroga i nikt cie nie atakuje :) tylko sobie tanczymy i wyjemy, heh.. akurat wczoraj tak mialem :)


... a wokolo same lvl 1-12 :lol: :lol: :lol:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:05 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Wez no szeryf na sile nie wciskaj nas (mnie) w jakies swoje ramy. Grajac, poznajesz historie swiata wow co nie znaczy ze nie mozesz sobie kogos utluc - to jest wlasnie PVP. Nie mam zamiaru siedziec w kacie i cicho plakac bo moi koledzy orkowie (!) morduja elfy zmeczone po walce z demonem. To nie jest czarno-bialy swiat i kazdy decyduje jak i co chce robic. :o


"Wez no szeryf" naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nigdy nic takiego nie pisalem. Caly moj wywod byl skierowany do:

spidi napisał(a):
dokladnie tak to powinno wygladac, horda jest zla i ma zabijac wszystko co sie rusza :] nie wazne czy to 1 czy 60 lvl


ktory twierdzi ze Horda jest zla. Przymierze i Horda sa wrogami na serwerach PvP. Masz prawo atakowac kogo ci sie podoba. Nigdy ci tego nie zabranialem. Bede jednak wyrazal moje zdanie jak ktos pisze takie glupoty jak "Horda jest zla". Serwery PvP dopuszczaja wszystko. Nie znaczy to ze bede wszystko to robil, bo gankowanie nie sprawia mi przyjemnosci. Jak wam sprawia, to sie temu dziwie, ale nic do tego nie mam bo wam wolno to robic. Ale prosze nie piszcie tekstow w stylu "Gankuje bo jestem Horda a Horda jest i nie ma honoru". Mi chodzi tylko o to jedno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:06 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
Huragan napisał(a):
Wiesz jaka to przyjemnosc, np, siedziec w srodku bazy wroga i nikt cie nie atakuje :) tylko sobie tanczymy i wyjemy, heh.. akurat wczoraj tak mialem :)


... a wokolo same lvl 1-12 :lol: :lol: :lol:


otoz nie :) levele takie same albo i wyzsze..... rejon: Stranglethorn Vale jest to rejon dla leveli 30-45 .. w BootyBay nawet widzialem Orca 8lvl ktorego tez nikt nie atakowal, chociaz akurat jesli chodzi o BB to tam czesciej sa mlocki , tak jak i w naszym Ratchet..Ale na polnocy Straglethorn Vale to sielanka.. kazdy bije mobki, pomaga sobie , allianci pomagaja hordzie i odwrotnie , a potem wspolne tance przy ognisku :)


_________________



*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:07 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
ktory twierdzi ze Horda jest zla. Przymierze i Horda sa wrogami na serwerach PvP. Masz prawo atakowac kogo ci sie podoba. Nigdy ci tego nie zabranialem. Bede jednak wyrazal moje zdanie jak ktos pisze takie glupoty jak "Horda jest zla". Serwery PvP dopuszczaja wszystko. Nie znaczy to ze bede wszystko to robil, bo gankowanie nie sprawia mi przyjemnosci. Jak wam sprawia, to sie temu dziwie, ale nic do tego nie mam bo wam wolno to robic. Ale prosze nie piszcie tekstow w stylu "Gankuje bo jestem Horda a Horda jest i nie ma honoru". Mi chodzi tylko o to jedno.


Po pierwsze zauwaz smileya ktorego umiescil. Takie cos co ma ultawic odczytanie intencji w internecie.
Po drugie - zle interpretujesz slowo gankowanie :/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:35 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Po pierwsze zauwaz smileya ktorego umiescil. Takie cos co ma ultawic odczytanie intencji w internecie.
Po drugie - zle interpretujesz slowo gankowanie :/


W tym cytacie emota uznalem jako wyraz zadowolenia z tej sytuacji, a nie jako oznake ze koles zartuje. Jezeli zle odczytalem intencje to prezpraszam. A roznych znaczej terminu gankowanie slyszalem juz tyle, ze trudno sie w tym polapac. Moze byc griefing jak chcesz ;).

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 16:38 
Cytuj  
Okreslenie fanboy mnie nie obraza. Mozna mnie nazwac fanem Warcrafta. Jezeli przeczytalem wszystkie ksiazki (te niewydane w PL tez), poznalem historie wszystkich gier, czytam ksiazki "in-game" no to cos z fana chyba mam. Tylko, ze nie widze w tym nic zlego.


Posty: 2
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 00:09 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie:
Z tego co wiem to po wygraniu/przegraniu duela nic sie nie dzieje? Znaczy nie mozna czegoś zabrać, nie dostaje sie EXP'a ani reputacji? Czy to prawda? Jeżeli tak to jaki cel mają w ogóle duele???
I jeszcze jedno: jak wygląda walka w battlegrounds i na neutralnych/wrogich terenach? Czy wtedy walka wygląda inaczej? Czy jak sie wygra i zabije przeciwnika to mozna go obrabować?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 01:13 
Cytuj  
A ja mam "swieze" wspomnienia z wycieczki do terenow hordy.
Wprawdzie tereny byly na nizszy level niz reprezentowalem niemniej troche ludzi o wyzszych mozliwosciach spotkalem.
Sytuacje zdarzaly sie takie:
1. Atakowal mnie niczego nieswiadomy kilkulevelowiec - fear i biegne dalej lub poprostu biegne nie przejmujac sie niczym(wyprzedzam zazwyczaj).
2. Atakowal mnie kilka leveli wyzszy char - biegne jak najdalej zdaze i w koncu gine - res biegne dalej.
3. Spotykam goscia 50 lv, I greet him warmly. He waves.
4. Zdarzyl sie jeszcze druid dwa levele nizszy odemnie ale tez bieglem dalej i nie walczylem, bo zalezalo mi zeby jak najmniejsza iloscia resow dotrzec do quest NPCa :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 01:21 
Cytuj  
L.Viadro napisał(a):
A ja mam takie pytanie:
Z tego co wiem to po wygraniu/przegraniu duela nic sie nie dzieje? Znaczy nie mozna czegoś zabrać, nie dostaje sie EXP'a ani reputacji? Czy to prawda? Jeżeli tak to jaki cel mają w ogóle duele???


Duele zabawa - sprobowanie swoich umiejetnosci. PvP bo jak nie ty jego to on ciebie moze. Tez moze byc to zabawa.

Cytuj:
I jeszcze jedno: jak wygląda walka w battlegrounds i na neutralnych/wrogich terenach? Czy wtedy walka wygląda inaczej? Czy jak sie wygra i zabije przeciwnika to mozna go obrabować?


*uzywa maszyny czasu* *ding* *wraca*. Dobra bylem w przyszlosci, o 6 miesiecy. Battlegroundy sa super!! Gralem przez rok non-stop bo wiedzialem ze mozna po porstu wrocic w czasie hehe. A walka wyglada normalnie, my ich bijemy mieczami i czarami a oni nas. A przeciwnika nigdy nie bedzie mozna w WoWie z niczego obrabowac. To nie jest gra dla PKerow ;).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 01:24 
Cytuj  
Nie chodzi o to czy gra jest dla PKrow czy nie. Otwaty looting byl wprowadzony tylko w UO (do czasu...) bo tam przedmioty pochodzily glownie z craftu (i byly malo warte) a magiczny item z najwyzszej polki (Vanquishing) oznaczal troche wiecej w PvP. W grze ktora jest item-based to nie przejdzie. Tracisz itemek - tracisz czesc zdolnosci do gry i wiele, wiele czasu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 15:24 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
I w kolejnym patchu na prośbę graczy wprowadzono by nową broń:
"Gnomish chaingun - unlimited ammo (60 lvl required)".
:evil:


Do tego jeszcze w widoku fpp na ekranie bedzie widac nasze rece z bronia i celownik :wink:

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 21:30 
Cytuj  
Ja atakuje wszystko co moge, jesli jest duza roznica poziomow to wale frost shockiem i uciekam 8) , ogolnie to dobra jest akcja przez zaskoczenie, wczoraj mialem lvl 20 i zabilem 23 lvl human warrior, zdazylem wypic mane i zabilem 28 lvl elf hunter :) ostre noobki z nich byly, wypilem 1ego potiona - to tak przy okazji :]


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 00:01 
Cytuj  
no na BL jest roznie rozniscie, zalezy od dnia . Jeden wyjatek - TSA horde guild . Zawsze bije ( przynajmniej do wczoraj bila) mniejszych w wiekszych ilosciach, masowo, wszystko co sie rusza. W tej chwili kto widzi KOGOkolwiek z TSA , zabija bez pytania ( ja wczesniej przechodzilem spokojnie, bo sie pobawimy na 60lvlu). Rozumiem 2vs1 na podobnych lvlach, ale nie jak 4x50lvl atakuje jednego kolesia na 40lvlu. Przeciez to zalosc. Oby punkty honoru weszly jak najszybciej


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 08:53 
Cytuj  
Na BB jest taka gildia alliance, nie maja zycia, nie stety nazwy nie pamietam, ale ogolnie maja przeje****. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:03 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Na BB jest taka gildia alliance, nie maja zycia, nie stety nazwy nie pamietam, ale ogolnie maja przeje****. :]


jesli nawet nie pamietasz ich nazwy to jak spotkasz bedziesz jeszcze im pomagal :)


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:23 
Cytuj  
W tej chwili nie pamietam, nie moge sobie nazwy przypomniec, ale widzialem juz ich kilka razy, i to ja ich zabijalem :wink: *stealth rulzzz*

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 14:13 
Cytuj  
Ogolnie ja to trzymam reke na skillach ktore daja "stun" przeciwnikowi jak biegam sobie sam po krainach na BL :) ewentualnie frost shock , ot tak wrazie co :D


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 14:19 
Cytuj  
lutus napisał(a):
no na BL jest roznie rozniscie, zalezy od dnia . Jeden wyjatek - TSA horde guild . Zawsze bije ( przynajmniej do wczoraj bila) mniejszych w wiekszych ilosciach, masowo, wszystko co sie rusza. W tej chwili kto widzi KOGOkolwiek z TSA , zabija bez pytania ( ja wczesniej przechodzilem spokojnie, bo sie pobawimy na 60lvlu). Rozumiem 2vs1 na podobnych lvlach, ale nie jak 4x50lvl atakuje jednego kolesia na 40lvlu. Przeciez to zalosc. Oby punkty honoru weszly jak najszybciej


TSA jest zdecydowanie Kill on sight ;). Cale Alliance juz to wie. Jest narazie maly problem z tym ze oni sa 50+ a my 40+ ale to sie kiedys wyrowna. A co do punktow honoru. To nic nie poprawi. Nie bedzie czegos takiego jak dyshonor, wiec ganking nie bedzie jakos karany, tyle ze korzysci tez nie bedzie.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:38 
Cytuj  
"zabijac czy pozdrawiac?"

jedno i drugie - kolejnosc czynnosci wg uznania ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.