mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:32 
Cytuj  
niestety cooldown dotyczy philospher stone. Posiadanie dwoch czy wiecej kamieni filozoficznych niczego nie zmienia.
rozne sa natomiast cooldowny po roznych transmute
na aracanita 48h na esencjach 24h.
Nie bardzo mi sie oplaca robic arcanity na moim serwerze.
Jest duza konkurencja w ah. Arcane crystals i thorium bary jako herbalista musze kupowac. crystals sa bardzo drogie.
czysty zarobek na jednym arcanite bar to 5-6g raz na dwa dni. o ile bar zejdzie.
Esencje daja lepszy dochod. Ja akurat zarabiam na transmute living w earth. Living jest kupa w ah nie musze nawet tego farmowac - kupuje od 30s do 1 czasem 1.5g za sztuke natomiast earth sprzedaje za 9-10g za sztuke. to daje ca 16-19 g na 2 dni. zawsze schodzi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:35 
Cytuj  
Ja na razie nie wymaxowałem alchemii ale widzę już pewne zależności :

- Opłaca się robić wszystkie mikstury potrzebne dla innych profesji lub questów na nich można naprawdę dużo zarobić,
-Trzeba znać miejsca gdzie u NPców można kupić odpowiednie recepty można też powalczyć o nie na AH ale z tym juz jest gorzej

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:42 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
-Trzeba znać miejsca gdzie u NPców można kupić odpowiednie recepty można też powalczyć o nie na AH ale z tym juz jest gorzej
no właśnie, mam alchemy na 160 gdzie poza AH moge kupic recepty i jakie ? jedyną nauczoną ze zwoju mam Elixir Ogr'e Strenght :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.