mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 19:16 
Cytuj  
Dzisiaj zapuscilem sie 1szy raz w zyciu na ten przezolkly dobrem kontynent alliance'ow ^^ widzialem grupke (4 moze 5) alliance biegnacych po sciezce, ostatni byl 24 lvl human mage (Ci co biegli przed nim mieli 30+). To ja go hyc frost shokiem, stunem, flame totemem, frost shockiem i go nie bylo :P potem zamienilem sie w wilka i czym predzej pobieglem w glab zarosli zeby mnie nie znalazli ^^ I TAK SIE PSUJE SZYKI GUPIM ALLIANCE'OM !! :evil: :evil: :evil:


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:03 
Cytuj  
Swoja drogą uważam, że Blizz mógł wymyśleć lepszy pomysł dlaczego alliance z hordą znów zeszło na wojenną ścieżkę... Chyba, że ja coś ominąłem.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:36 
Cytuj  
Omineles bo akcja w WoW to troche pozniej po FT z W3 :/


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 11:28 
Cytuj  
Sadze ze kazdemu ryba dlaczego alliance wlaczy z horda ;l

mnie interesuja bardziej przyziemne rzeczy...

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 14:17 
Cytuj  
ITAMZ !


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 14:39 
Cytuj  
l3v3lZ !!!

:lol:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 08:57 
Cytuj  
A ja myslalem ze wczoraj qrwicy dostane...Robie sobie questa wale moobka a tu od tylu podlatuje NE rogue i mnie zabija...i tak chyba ze 3 razy mi sie wczoraj trafilo. Qrna troszke kultury mogli by miec inni gracze. Rozumiem walczymy itp ale nie w taki sposob:) . To chyba jakies zakompleksione dzieciaki tylko tak robia. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 09:18 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
A ja myslalem ze wczoraj qrwicy dostane...Robie sobie questa wale moobka a tu od tylu podlatuje NE rogue i mnie zabija...i tak chyba ze 3 razy mi sie wczoraj trafilo. Qrna troszke kultury mogli by miec inni gracze. Rozumiem walczymy itp ale nie w taki sposob:) . To chyba jakies zakompleksione dzieciaki tylko tak robia. :(


hahahaha.. witamy na serverze PvP :)


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
A ja myslalem ze wczoraj qrwicy dostane...Robie sobie questa wale moobka a tu od tylu podlatuje NE rogue i mnie zabija...i tak chyba ze 3 razy mi sie wczoraj trafilo. Qrna troszke kultury mogli by miec inni gracze. Rozumiem walczymy itp ale nie w taki sposob:) . To chyba jakies zakompleksione dzieciaki tylko tak robia. :(


witamy w realnym swiecie ;P

dobre rada: jak sie bijesz w contested i wiesz ze zawsze tam pelno enemies, to w trakcie walki krec sobie kamerka, zeby nie zaliczyc zonka ;P

ja tak robie non stop w stonetalon (hordy tam zawsze wiecej niz aliance)

przy okazji swoich questow staram sie tez poprzeszkadzac tym zlym i niedobrym ;P, a ze dobry cs lub ambush nie jest zly przekonalo sie juz wielu ;P

najbardziej mnie smiesza sytuacje (jak np ostatnio), jak we 2 z kumplem zablokowalismy na godzine wyjscie od co. venture, ale w koncu chlopakow z hordy zebralo sie 9 i nas sklepali ;P

ps. mage + rogue = rzez :D

//edit
ps2. trzeba przyznac ze do stonetalon czesto chodza jakies nobki ;P, ktore w sumie niewiele sa w stanie zrobic jak zostana zaatakowani
ale musze przyznac ze czasami jest zabawnie :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:32 
Cytuj  
ta kupa tam zabawnych noobkow z alliance którzy jak tylko zobaczą czerwony kolor to robią obrót o 180 stopni i piją speed potionek. Po czym wracają i patrzą... kwiatek ;)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 10:37 
Cytuj  
Najbardziej to mnie wkurzaja takie grupki po 5 ktore chodza godzinami tylko po to by robic rzez, np takie combo jak 2x rogue, priest, mage i jakis ostry tank ktorzy blokuja respawny quest mobow itd ;/ wtedy szybko /g potrzebuje pomocy tu a tu :) ale zanim sie zlozy akcje to potrafia niezle wkurzyc :(


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:30 
Cytuj  
trafiilem na takich pare dni temu w stolenton, cmentarz, cmentarz, /g i kampujemy ciala :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 14:59 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
trafiilem na takich pare dni temu w stolenton, cmentarz, cmentarz, /g i kampujemy ciala :D
dlatego zacząłem ten temat. nie rozumiem jaka przyjemnośc z kampienia na graczy, ani exp ani loot.
bo jezeli satysfakcja to znaczy że cechy złośliwe są wysoko rozwiniete :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Zakhan napisał(a):
trafiilem na takich pare dni temu w stolenton, cmentarz, cmentarz, /g i kampujemy ciala :D
dlatego zacząłem ten temat. nie rozumiem jaka przyjemnośc z kampienia na graczy, ani exp ani loot.
bo jezeli satysfakcja to znaczy że cechy złośliwe są wysoko rozwiniete :wink:


niektorzy tak maja :) dla nich liczy sie w tej grze jedynie to ze moga zabic kogos innego :) nic wiecej :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Zakhan napisał(a):
trafiilem na takich pare dni temu w stolenton, cmentarz, cmentarz, /g i kampujemy ciala :D
dlatego zacząłem ten temat. nie rozumiem jaka przyjemnośc z kampienia na graczy, ani exp ani loot.
bo jezeli satysfakcja to znaczy że cechy złośliwe są wysoko rozwiniete :wink:


niektorzy tak maja :) dla nich liczy sie w tej grze jedynie to ze moga zabic kogos innego :) nic wiecej :)
pewnie odreagowywują bo w szkole sciągaja im majtki i codziennie przegrywaja solówe :wink:


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 16:37 
Cytuj  
Wczorajsza sytuacja, moja

siedze kolo Wielkiej Windy, wcinam sobie rozne pyszne rzeczy. Patrze na grupke alliance ok 5-6 na mountach, ja lvl 24 oni '??'. Nagle jeden z nich odlaczyl sie od grupy podbigl do mnie i 2 ciosami zabil, zrobil gromkie /lol i poszedl.

Ja rozumiem ze to serwer PvP, dlatego pierwszego NE z nizszym lvl w Ashen zabilem z zimna krwią. Zemsta byla slodka aczkolwiem wiem ze nie powinienen.

sykko

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 09:19 
Cytuj  
sykko napisał(a):
Wczorajsza sytuacja, moja

siedze kolo Wielkiej Windy, wcinam sobie rozne pyszne rzeczy. Patrze na grupke alliance ok 5-6 na mountach, ja lvl 24 oni '??'. Nagle jeden z nich odlaczyl sie od grupy podbigl do mnie i 2 ciosami zabil, zrobil gromkie /lol i poszedl.

Ja rozumiem ze to serwer PvP, dlatego pierwszego NE z nizszym lvl w Ashen zabilem z zimna krwią. Zemsta byla slodka aczkolwiem wiem ze nie powinienen.

sykko
niby nie powinien, ale jak ja bym zaczął opowiadać jak się zachowywałem mając dziesięć lat .... :roll:

przy windzie jest luz bo RFK i RFD blisko i troche się boją tam zapuszczać (ciągle masa mocniejszych stoi) ale w foothils dalej sam się nie ruszam :wink:


_________________
psn


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 13:31 
Cytuj  
Ja powiem tak no poczatku jak widziałem kogos z aliance (niewzne ze 5-10 lvl wiecej) bylem w amoku i chocbym mial oddac tylko jeden strzał z mojej wiatrówki to to robiłem :) by zgianac jak pies. Potem bedec na lvl wyzszych wpadałem w jeszcze wiekszy amok i scigałem kazdego aliance do smierci (mojej lub jego)> dochodziło do tego ze scigajac kolesia ginołem po drodzo od mobów:D Teraz bedac na 35 (dla jednych malo dla innych duzo) Nauczyłem sie odpuszczac bo chyba nigdy bym questów niepokoczl.
No Boty Boy widziałem taka akcje stoje przy trolku ktory lowi sobie rybki na pomoscie podchodzi jakis palek (tepa pała :)) i ciach go. Trol nic stalowe nerwy a ja oczywiscie walcze, zank łowcy psiak itd. Kles spada do wody bo jescze straznik go gani. Ja kolesia z pomostu z dwururki:) Non stop. Chwilka j jakis lotrzyk kose w plecy i dead. Kawalek z cmentarza rez i juz przy nie stoi palek( ten ze zankiem Lowcy) iciach i po mnie. Pozniej niemialem tam zycia musialem sie ewakuowac. W drodze na polnoc spotkalem kolo 10 aliance wiekszosc wyzsi lvl 9i (po 2-3) i zaden mnie niezatalowal, co najwyzje jakis mag zamraz mnie lub zmienia w owce ale niedaje sie sprowokwac, wchodze w grope elfow koncze questa i odchodze. I jest gicio. Czasem sie tloke z mobkiem (polowa zycia) a aliance kilka lvl wyzej raz mnie pała ogłuszył, nawet sie niodwrocilem i nieodwołałem psiaka, a kolo odchodzi...
Ale jak widze hode w potrzebie(atakowana) to niema litosci, tak samo jak gdy widze aliance na terenach hordy tez niema litosci!!
i jeszcze jedno Aliance wygrywaj tylko wtedy gdy jest ich wiecej!!
inaczej niema bata!

Ps Gram na Skullcrusher pvp
i sory za literowki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 23:50 
Cytuj  
W tej chwili z punktu widzenia alliance jest killng frenzy. Caly czas horda walczy z alliance czy to w booty czy badlands. Bylo troche spokoju ale teraz wojna na calego. Szkoda tylko ze glownym zajeciem hordy jest zabijanie ludzi walczacyh z mobami i majacych 30% HP lub zabijanie ludzi kilka leveli nizej. Oczywiscie nie wszyscy tak robia ale wiekszosc. Widac wiekszosc kids poszla na ta strone ale to mozna bylo przewidziec. Zastanawiam sie czy nie postepowac tak samo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 00:00 
Cytuj  
Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia - ja mam dokladnie takie same wrazenia grajac po stronie hordy.. latajace 4x i 5x zabijace 2x lvle.. a najlepsze sa grupy 40+lvl ally zabijace pojedynczych 2x Oo ( dzis taka widzialem 4osobowa )

Ps. Najdziwniejsze jest to, ze to sie nie nudzi takim osobom... moga cie 100x zabic, nawet jak siedzisz i nic nie robisz, dalej beda latac wokol czekajac na kolejna "ofiare".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.