mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 12:08 
Cytuj  
Po pierwsze to czy mi sie zdaje czy podforum "klasowe" WoW-a znikneło ?.

Ale przejdzmy do sedna : dolevelowalem swojego shammiego na lvl 49 i do tej pory gear int/sta swietnie sprawdzal sie ,bowiem wiekszosc czasu spedzalem w grupie i instancjach w ktorych to robilem za second healera. Od pewnego czasu stala grupka sie wykrusza i coraz wiecej musze solowac i grindowac by dogonic znajomych których ograneła mania grindu ;).

Przy int/sta solowanie jest dosyc żmudne a grind wrecz niemozliwy (przy dortych wiatrach jakies 16-18 k xp / h ). Co polecacie ? Slyszalem o tym ze swietnie sprawdza sie agil/sta w polaczeniu z flurry , windfurry i szybkim weponem. Ktos moze potwierdzic ? Czy lepiej zrobic str/sta a moze jednak int/sta dobrze sie sprawdza przy solowaniu tylko ja cos robie zle ? ;). Prosze o odpowiedz i przedstawienie swoich doswiadczen z solowania/grindowania shamanem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:36 
Cytuj  
hymm nie gram po stronie hordy i mam male pojecie o shamanie ( chocaz na pewno gral bym ta postacia o ile skusil bym sie na horde )
ale mysle ze pala ma podobny problem osobiscie troszke olalem pro builda na pale int/sta i postanowilem uderzyc w agi/sta. Wiazalo sie to z moim 2 tyg urlopem :P liczylem sie z tym, ze moze czesto bede musial grac solo. Na 49 lvl mam niecale 18% na cita co przy moim sprzecie ktory w polowie jest typowym agi/sta uwazam za niezly wynik i majac porownanie z moim wojem na 60lvl ( mialem 24% na crita - a moje 3/5 sprzetu byly pod agi ) wypada dobrze.
Narazie pala kurzy sie w boxie :) ale bez watpienia do niego wroce i mysle ze spokojnie bedzie mozna wyciagnac z 25% na crita tylko niestety niewielka ilosc many daje sie odczuc :( i podejzewam ze klasy jak lock i hunter ktore maja skille wysysajace mane bez problemu poradza sobie z takim paladynem w pvp


_________________
gole babki i czekoladki


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:
i podejzewam ze klasy jak lock i hunter ktore maja skille wysysajace mane bez problemu poradza sobie z takim paladynem w pvp


no to uwazaj w terenie bo moj mana burn juz na Ciebie czeka ^^

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 08:08 
Cytuj  
hymm narazie beton od tygodnia stoi w boxie i sie kurzy ( odpoczywa :)

teraz gram hunterem :P


_________________
gole babki i czekoladki

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 12:08 
Cytuj  
Ja aktualnie zbieram sprzety 'of falcon' agi/int, przy rozwinieciu drzewa elemental i rozwijaniu enchancement.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 12:56 
Cytuj  
huh wlasnie kcialem zalozyc podobny topic ;]
No shamani pisac, pisac!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 12:58 
Cytuj  
Raczej int/stam.Chociaz troche str/agil nie zaszkodzi , no i spirit do PvE tez nie jest zly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 13:09 
Cytuj  
Generalnie wszystkiego jak najwiecej :]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 15:52 
Cytuj  
ja sie glownie skupiam na int/stam i na razie nie narzekam :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 17:01 
Cytuj  
Przy int/stam bicie jednego moba zajmuje imo troche za duzo czasu walka u mnie wygalda tak.

- Pulluje fire shockiem (jeden z najbardziej efektywnych czarow jesli chodzi o stosunek mana/dmg )
- Uzywam lighting shield (tez bardzo ladny stosunek mana/dmg)
- stawiam grace of air totem i searing totem (11 dmg/s za mala ilosc many)
- Bije moba w meele
- Pulluje kolejnego

Mana jest ok, przy dobrym spirit musze pic co jakies 10 mobow, jednak sama walka z jednym zajmuje za duzo czasu , dostaje duzo dmg co powoduje ze co 2 moby musze uzywac bandazy.

Z kolei jesli podczas walki uzywam shockow nie starcza many i trzeba pic co 2, 3 mobka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.