mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 17:22 
Cytuj  
Wie ktos jak ten pasek z umiejetnosciami (tam gdzie sie wklada umiejetnosci) mozna przeniec wyzej by byly one dwa? Widzialem to wczesniej a niestety linkow niepamietam!

Z gory dziekuje ze odpowiedz!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 17:29 
Cytuj  
Dograc jakiegos MODa.


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 17:43 
Cytuj  
A jak sie to robi? Naprawde niewiem!


Tez z gory dzieki za odpowiedz!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 18:35 
Cytuj  
Poszukaj linka do jakis ciekawych modow (takie jak Cie interesuja), najlepiej tutaj:
viewtopic.php?t=10318

A potem (z pamieci, bo nie mam katalogu z WoWem pod reka:) ) w katalogu z gra powinien byc podkatalog Interface (albo w tym stylu), ktory znowu powinien zawierac katalog AddOns (znowu z pamieci), jesli mod zawiera katalo AddOns to po prostu nadpisujesz nowy(z moda) na stary (pamietaj o backupie starej wersji na wszelki wypadek), jesli nie zawiera katalogu addons to wgrywasz katalog z modem do katalogu AddOns ktory miales od poczatku.

Przy wybieraniu postaci w lewym dolnym rogu powinien byc przycisk ktorym wybierasz dodatki.

Chyba wszystko. Jak sie myle to prosze o korekte.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 20:05 
Cytuj  
Katalogu "AddOns" na golym (bez modow) WoW'ie nie ma, wtedy go trzeba stworzyc recznie i dopiero wtedy wgrywac do niego mody.


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 12:34 
Cytuj  
Dzieki postaram sie z tym uporac.

A czy moge ten mod zmienic w trakcie gry czy trzeba go wgrac od poczatku postaci>?
Mam postac na 26 lvl huntera i juz niewyrabiam z przeskaiwaniem myszka miedzy slotami z umiejetnsciami (kilka aspektów, obsługa peta, oraz umiejetnosci do walki wrecz, czy strzlania trujaceg czy np spowolniajacego) :D


Ostatnio edytowano 21 lut 2005, 13:04 przez Kimbul, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 13:00 
Cytuj  
nie ma problemu z podgraniem tego w dowolnym momencie. Bo to tylko modyfikuje wyglad UI ( user interface) , nic nie zmienia co do postaci czy gry. Jeszcze lepiej - mozesz to dowolnie modyfikowac nie wychodzac z gry , jest na to komenda , bodajze /console reloadui .


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:03 
Cytuj  
chyba cos nie tak wlaczam cos sie sciagnelo wowa wszystkie mody nieaktualne i znikną napis AddOn :(


wy tez tak macie?

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:23 
Cytuj  
Ok po koleji
1. http://www.ctmod.net/downloads.ct -- zaznacz i sciagnij co ci sie podoba i co chcesz miec u siebie
2. Rozkapuj wszystko i wsadz do np. D:\Gry\World of Warcraft\Interface\AddOns (katalogu AddOns niema musisz go stworzyc)
3. Po wejsciu do gry przy wyborze postaci w prawym dolnym rogu powinna byc opcja Addons klikasz w nia i jesli wszystko jest Enabled to powinno byc ok
4. W grze ustawiasz sobie wszystkoe opcje jakie chcesz zalaczyc przy pomocy menu "CT" ktore znajduje sie po prawej stronie minimapy.
5. Przy wyjsciu nowych paczy do gry trzeba zminieniac wpisy w kazdym z katalogow moda w pliku z rozszezeniem *.toc na aktualnym patchu jest to liczba 4216 jesli wyjdzie nowy patch to po prostu spytaj sie na kanale a napewno ktos ci poda nowa liczbe
6. Mozliwe ze cos przeoczylem w razie czego pytaj

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
Teraz i ja mam pytanie odnosnie UI. Mianowicie chodzi mi o moda albo cos takiego co pokazuje czas do konca trwania aukcji?? Nerwica mnie bieze jak widze aukcjie na short daje bida i czekam, po jakims czasie jestem outbidowany lece do skrzyni po kase wracam na aukcjie a tu ZONK niema juz przedmiotu, na poczatku myslalem ze to jakis pech ale mialem juz tak nieraz. Wie ktos co to jest i moglby mi podac linka lub przeslac na maila oczywiscie jesli jest dozwolone :P niechce stracic konta przez cos takiego :D

[email protected]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:31 
Cytuj  
KhaYmaN napisał(a):
Teraz i ja mam pytanie odnosnie UI. Mianowicie chodzi mi o moda albo cos takiego co pokazuje czas do konca trwania aukcji?? Nerwica mnie bieze jak widze aukcjie na short daje bida i czekam, po jakims czasie jestem outbidowany lece do skrzyni po kase wracam na aukcjie a tu ZONK niema juz przedmiotu, na poczatku myslalem ze to jakis pech ale mialem juz tak nieraz. Wie ktos co to jest i moglby mi podac linka lub przeslac na maila oczywiscie jesli jest dozwolone :P niechce stracic konta przez cos takiego :D

[email protected]
myślałes o tym żeby nakleic sobie żólta karteczke z godziną zakończenia aukcji na monitorze ?
żaden addon nie jest zabroniony przez blizza.

ps.
rada - nie instalujcie zestawów modów. wybierzcie sobie to co potrzebujecie i potem updatujcie pojedyńczo macie wtedy kontrole nad tym co sie dzieje z modami i nie macie kłopotu z rozkonfigurowaniem moda przy updacie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
myślałes o tym żeby nakleic sobie żólta karteczke z godziną zakończenia aukcji na monitorze ?

Yy, a od kiedy widac godzine zakonczenia aukcji?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
myślałes o tym żeby nakleic sobie żólta karteczke z godziną zakończenia aukcji na monitorze ?

Yy, a od kiedy widac godzine zakonczenia aukcji?

X.
jak coś bidujesz to masz napisane dla short 2 godziny. patrzysz na zegarek i zapisujesz wskazówki +2.
możliwe że sie myle ale ja jestem noobem :wink:
czas zakończenia aukcji jest przybliżony ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jak coś bidujesz to masz napisane dla short 2 godziny.

A nie przypadkiem dla short zakres 30 min-2 godziny? ;)
Bo z tego co zauwazylem, to czas jest podawany w zakresach, od-do mniej-wiecej ;)

X.

Edit: Short to "mniej niz 30 minut", tak gwoli scislosci ;)
Medium to "od 30 minut do 2 godzin" ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:54 
Cytuj  
eh, żeby byś sprytnym to trzeba miec wysokie IQ ... :roll:
sorka :P


_________________
psn


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 08:55 
Cytuj  
zeby nie zakladac nowego watku to tutaj zadam pytanie
mam dosc sporo addonow i po ostatnim patchu wszystkie sa nieaktualne dalej z nich korzystam bo odznaczylem sprawdzanie wersji ale jakos nie moge ich zaktualizowac. uprzedazajac powiem ze we wszystkich plikach *.toc mam numer nowej wersji czyli 4222 (jesli dobrze pamietam) ale jakos wow nie chce ich rozpoznac jako aktualnych tylko wypisuje version missmatch. wie ktos jak sobie z tym poradzic bez sciagania od nowa wszystkich nowych wersji?

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 09:31 
Cytuj  
Zakladam, ze masz EU wersje a tam devsi sie nieco omylili :D

Wpisz do *.tocow numer 4216 (czyli prawidlowy nr) i bedzie ok albo posciagaj nowsze wersje modow, ktore w tocach maja prawidlowe nr.


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 12:05 
Cytuj  
A propos modów, dodających nowe action bars, a i tak pożytecznego QuestMiniona, to jakby "soon" :) staną się one niepotrzebne:

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 12:31 
Cytuj  
Holger napisał(a):
A propos modów, dodających nowe action bars, a i tak pożytecznego QuestMiniona, to jakby "soon" :) staną się one niepotrzebne:

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/
niebardzo bo już teraz widać że funkcjonalność dodatków jest daleko większa niż to co zaproponuje teraz blizz.
sprawdz co potrafi plan blizza z np.:
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=343

co do pasków też się nie zgodze. używam BibToolbars. ważne jest żeby pasek zmieniany przy zmianie stance nie był tym dolnym tylko górnym. w wielu addonach po dodaniu dodatkowego paska jets tak że najważniejsze przyciski nie są najbliższymi.

przykład mojego UI pozwoli zobaczyc na dczym polega róznica i ergonomia UI
www.deshroom.etak.pl/temp/wow.jpg


_________________
psn

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 14:09 
Cytuj  
Masz racę, Deshroom. Też mam wątpliwości na temat funkcjonalności tych blizzowych ulepszeń - ale lepiej, że będą, niż nie. NIe wszyscy, jak widać, od razu korzystają z modów i tym te ulepszenia się przydadzą. Mam nadzieję, że będą "wyłączalne" i każdy, kto starannie ustawił sobie mody, będzie mógł zostać przy swoim.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.