mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:17 
Cytuj  
hej,

mam troszke kłopotów z "temat"
wetlands osiągam z UC w 10 min. nie moge natomiast dotrzeć do Ironforge (interesuje mnie Instance z fajnym Rewardem). podobno są jakieś tunele.

o południa próbowałem ale zniechęciłem się bo w bootybay nie moge znaleść bat mastera do odblokowania.

interesuje mnie jak się sprawnie dostać (najlepiej z Hammerfall) do:
- Badlands
- Swamp of Sorrow
- Ironforge !!!

nie moge też znaleźć instance Uldaman - czy nie jest to przy Thunder Mill w Footlands ?

bede bardzo wdzięczny za pomoc

EDIT mam juz za sobą SFK RFK WC Atathi Desolace SM. z RFD musze poczekać :har:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:56 
Cytuj  
bat w booty bay jest obok bata dla alliance, wchodzisz na najwyższe piętro knajpy w kształcie statka, wychodzisz na "pokład" tego statku i skręcasz w lewo, za rogiem będzie bat hordy.

Z hammerfall do badlands - biegniesz za pierwszym razem, łatwa droga po przebiegasz przez noob krainy alliance więc można ich trochę postraszyc/pozabijac
Swamp of sorrow z booty bay na pólnoc biegniesz, przebiegasz przez noob zone (czerwona dla ciebie) alliance i skrecasz w prawo, potem jedna mała zona i jestes w swamp of sorrow

Ironforge - nie wiem

Uldaman jest w Badlands.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:02 
Cytuj  
wielkie dzieki.

byłem tam przy gryfach to z twoim opisem na 100 % znajde.
wiem że w badlands jest tez bat to go odblokuje z hammerfalla i skocze do tego instance - jakiś quest jest podobno do wzięcia w Ogrimmarze.

Musze jeszcze dowiedziec sie co z Ironforge bo obok jest instance z questem (sugerowany lvl 35) Rig Wars i reward to gacie niebieskie mail z 370 AR


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:06 
Cytuj  
Dokładnie na zachód od IF, na końcu mapy jest instance Gnomeregan. Długie jak cholera, nie znoszę go.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:14 
Cytuj  
Deshroom przecież do tego quest wchodzisz z booty bay... czy mi sie coś pokiełbasiło i nie chodzi ci o Gnomer Gone od chieef engineer scootyego .... ktoś mnie może poprawić???

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:17 
Cytuj  
Deshroom whispernij do mnie wieczorkiem to cie zaprowadze do bata (bo sam nie trafisz) i do tego bat ridera w Batlands :)
ja teraz questuje/craftuje w tych okolicach wiec to bedzie chwila moment :) po drodze paru alliancow ubijemy i bedzie wesolo :)

Co do Gnomerang, to instance jest cholernie dlugi i nudny... chyba ze masz klucz i rogue ktory ci otworzy drzwi zebys zaoszczedzil 2/3 drogi :)
W kazdym badz razie wybrac do gnomow jest sie i tak warto bo ladnymi osniezonymi okolicami sie chodzi :) Nie idz droga bo allianci poluja :)


_________________




Ostatnio edytowano 7 mar 2005, 13:22 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
Ta, dobrze prawisz, wejscie jest w Booty Bay (teleport od razu do Gnomereganu).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:21 
Cytuj  
ładnie byś się namachał kilometrów żeby pod iron forge się dostać... przecież to spacerkiem ze 2 h...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:23 
Cytuj  
sirek napisał(a):
ładnie byś się namachał kilometrów żeby pod iron forge się dostać... przecież to spacerkiem ze 2 h...


przesada, na piechte to jest 30-40 minut :)


_________________



**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:23 
Cytuj  
wcale nie tak daleko, z hammer fall jestes pod brama do dun morgh (tam jest if) w jakies 10-15 minut, potem sa schody bo trza przez starznikow przechodzic level cos kolo 50 chyba

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom whispernij do mnie wieczorkiem to cie zaprowadze do bata (bo sam nie trafisz) i do tego bat ridera w Batlands :)
ja teraz questuje/craftuje w tych okolicach wiec to bedzie chwila moment :) po drodze paru alliancow ubijemy i bedzie wesolo :)

Co do Gnomerang, to instance jest cholernie dlugi i nudny... chyba ze masz klucz i rogue ktory ci otworzy drzwi zebys zaoszczedzil 2/3 drogi :)
W kazdym badz razie wybrac do gnomow jest sie i tak warto bo ladnymi osniezonymi okolicami sie chodzi :) Nie idz droga bo allianci poluja :)
no stary. wielkie dzięki.
nie leją tam bardzo ale czuje się lekko zagubiony. odezwe się na 100 %. poprosze wycieczke.
1. bat w booty bay
2. bat w badlands
3. Gnomeregan - tylko wejscie :wink:

kiss 8)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bat w booty bay jest obok bata dla alliance, wchodzisz na najwyższe piętro knajpy w kształcie statka, wychodzisz na "pokład" tego statku i skręcasz w lewo, za rogiem będzie bat hordy.


hahaha nigdy bym nie przepuszczal ze w bb jest bat,
dzieki za info :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie leją tam bardzo ale czuje się lekko zagubiony. odezwe się na 100 %. poprosze wycieczke.
1. bat w booty bay
2. bat w badlands
3. Gnomeregan - tylko wejscie :wink:


ok, fajna wycieczka bedzie :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.