mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:33 
Cytuj  
Muminus napisał(a):
Najwieksza zmiana to moim zdaniem wprowadzenie limitu 10 graczy do instancji. Tyle, ze jak widze, Blizzard nie wzial pod uwage faktu, ze bralo sie do riad grupy 15 osob dlatego, ze srednio 5 z nich bylo disconected (autentyczny przypadek z mojej wyprawy do LBRS). Obecnie bedzie tak, ze 1 d/c (zwlaszcza tanka czy healera) = wipe

Muminus


No właśnie to mnie też martwi :-?

Ale nadzieja w tym że jak się te limity nie sprawdzą i gracze będą biadolić to może Blizz je zniesie w next patchu ...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Bo poprostu ktos sie probuje w sztuczny sposob dowartosciowywac :>


Oj a wystarczylo poweidziec ze nie wiesz.


Gralem 58lvl magiem podczas closed przez dosc dlugi czas, teraz mam 50lvl alliance rogue wiec wiem o czym mowie. kthxdie

A ten 58 level to sam zrobiles czy dostales gotowa postac :?

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 17:22 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Np szwedzi maja The Swedish Alliance. Wedlug ciebie mam sie wstydzic za nazwe gildii ludzi z mojego kraju? Dla mnie to sie moga nazywac "Idioci spod budki z piwem" o ile beda mili i honorowi. BTW wy macie "ekipe". Twoje rozumowanie jest dla mnie zupelnie nie zrozumiale. Czy wy sie wstydzicie swojego pochodzenia?

Polish Aliance jeszcze ujdzie na upartego, ale Sons of Poland, aż mnie telepie jak coś takiego widze, żeby oni jeszcze Polskę godnie reprezentowali, ale ..., a zresztą nie będę komentował, czekam tylko na to o czym mówi reassor.
Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wstyd mi natomiast, że z Polski pochodzą niektóre kretony, a jak się z tym jeszcze afiszują to już w ogóle ręce opadają.
PS. ekipa to Chorwaci

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 17:33 
Cytuj  
Enowe napisał(a):
Polish Aliance jeszcze ujdzie na upartego, ale Sons of Poland, aż mnie telepie jak coś takiego widze, żeby oni jeszcze Polskę godnie reprezentowali, ale ..., a zresztą nie będę komentował, czekam tylko na to o czym mówi reassor.
Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wstyd mi natomiast, że z Polski pochodzą niektóre kretony, a jak się z tym jeszcze afiszują to już w ogóle ręce opadają.
PS. ekipa to Chorwaci


Tez na to czekam. Ja nie mowie ze te nazwy sa jakies super wymyslne i ze mi sie podobaja. Nie widze za to powodu dla ktorego mam sie ich wstydzic. Az to ze ekipa to Chorwaci - nie wiedzialem. Po nazwie zakladalem ze Polacy, widocznie nie ;). Trudno sie porozumiec jak gra sie Przymierze.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 19:17 
Cytuj  
Horda na BL ma też Swedish Horde ;] imo za mocno przewrażliwieni jestescie. za wszelka cene dbacie zeby Polska nie miala zlego wizerunku - zrozuimiałe i sam też o to dbam, ale czy np. jeslibyscie spotkali gdzies po drodze goscia z gildii Sons of France, to pomyslelibyscie "co za debil z Francji, pewnie wszyscy Francuzi są tacy, nigdy nie zagram z Francuzem" itp? Ja bym na to nie zwrocil uwagi i poszedl dalej...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 19:25 
Cytuj  
Hehe dokladnie. To ze jest gildia Sons of Poland nie wplynie wogole na nasza reputacje. Nikt na to nie zwraca uwagi oprocz was. Zachowania takie jak rolowanie niepotrzebnych przedmiotow czy ganking moga nam wyrobic zla reputacje.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 19:27 
Cytuj  
Wydaje mi się że tu nie chodzi o opakowanie (Sons of Poland), tylko zawartość (np Dupczykowski z ww. gildi)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 19:50 
Cytuj  
Libero napisał(a):
(np Dupczykowski z ww. gildi)

To bylo imie peta, jakbys nie zauwazyl.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 09:45 
Cytuj  
dlatego właśnie planuje założyc brdzo kameralną gildie z przyjaciółmi (pewnie z 10 osób)
nie chce łaczyc się wspólnym tagiem z ludzmi których nie znam i nie wiem jaką opinnie wyrabiała gilldi a tym samym mnie skoro do niej należe.
nie chce też żeby obcy mi człowiek decydował kogo mam słuchać w zielonym potoku słów.

jeśli kogoś lubie moge z nim grać i bez wspólnego taga.

szacunek i pozdrowienia


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 09:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dlatego właśnie planuje założyc brdzo kameralną gildie z przyjaciółmi (pewnie z 10 osób)
nie chce łaczyc się wspólnym tagiem z ludzmi których nie znam i nie wiem jaką opinnie wyrabiała gilldi a tym samym mnie skoro do niej należe.
nie chce też żeby obcy mi człowiek decydował kogo mam słuchać w zielonym potoku słów.

jeśli kogoś lubie moge z nim grać i bez wspólnego taga.


slusznie.. ja tez odszedlem z poprzedniej gildii gdyz zaczelo sie przyjmowanie ludzi jak leci, na ilosc a nie na jakosc, i na dodatek 16latkow :( Na dodatek mowienie co wolno pisac na forum a czego nie wolno.. no sorry.. ale nie bede marionetka w czyichs rekach :)

Wole grac solo albo w jakiejs kameralnej gildii osob starszych :)
Teraz mam najfajnieszych ludzi na friend liscie i to mi wystarcza by sie umawiac na wspolne wypady :)


_________________



*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 12:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Wole grac solo albo w jakiejs kameralnej gildii osob starszych :)
Jak dożyje 40stki chętnie założę z tobą gildie Złota Jesień dla dojżałych elo ziomóf :s

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 12:08 
Cytuj  
Enowe napisał(a):
Jak dożyje 40stki chętnie założę z tobą gildie Złota Jesień dla dojżałych elo ziomóf :s


Albo gildię "Ryczące 40-tki" 8)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 12:10 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Albo gildię "Ryczące 40-tki" 8)

wstęp jedynie female tauren ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 12:11 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Albo gildię "Ryczące 40-tki" 8)


hehe, trzeba by taurenkami grac i wtedy by pasowalo nawet :) /Moooooooooo


_________________



*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 10:03 
Cytuj  
do mnie często alliance walą /moo w jakichś contested wiochach :P


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 10:06 
Cytuj  
ja juz mam "Drinkers"
prędko nie powstanie bo kandydatów jest tylko sześciu (ze mna) i nie szukam na siłe

tylko znajomi i osoby zaufane. żadnej przypadkowości - prawdopodobnie nie bedzie też żadnych reguł w gildii.

poprostu kumple i wsio.


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 11:44 
Cytuj  
jest fajna - przynajmniej z nazwy - gildia - HOMEBREWERS ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 12:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja juz mam "Drinkers"
prędko nie powstanie bo kandydatów jest tylko sześciu (ze mna) i nie szukam na siłe.


a tabard ze wzorem flaszki albo kielonka :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 12:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ja juz mam "Drinkers"
prędko nie powstanie bo kandydatów jest tylko sześciu (ze mna) i nie szukam na siłe.


a tabard ze wzorem flaszki albo kielonka :)
zrobimy ale 10g moge wydać dopiero jak bede jeździł konno :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 12:55 
Cytuj  
to musimy czesciej do SM wpadac, ja tam wczoraj 10g zarobilem plus sporo XP przy oakzji :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.