mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 12:20 
Cytuj  
da sie wyżyc, wczoraj stuknął mi w SM 40 lvl, ale cathedral konczyłem waląc pięscia :wink: (zapłaciłem 98s za naprawe)

pokupowałem nowe skile (mam wszystkie łacznie z mountem wykupione), założyłem długo trzymane plate ubranka i zostało mi 25g

siedzie w brill i zastanawiam się jak szybko dozbierać 50g i pojechać konno.

doradzcie mi w którym instance najszybciej zarobie kase SM czy RFD i czy z 40 lvl woja (2900 ar) moge juz chodzic do Uldaman ?

pozdrawiam


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 13:16 
Cytuj  
Wiem, że może jakiś dziwny jestem, ale co to SM i RFD, domyślam się, że jakieś instancy.
Gram alliance (Palladyn lvl 38 - wcale taki uber to on nie jest :P), żeby niebyło i przeszedłem Deadmines , Gnomeregan i ostatnio Scarlet Monastery ( to pewnie te SM :P) .
Kase zarabiam (żeby niebyło offtopu) na alchemii, Swiftness potion zaczely w koncu chodzic po 70s-1g. Shadow oil spadł do 1g za sztuke, więc się przerzuce na współpracę z robieniem tych pancerzy dla złodzieja.
Mam ~25g.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 13:26 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Wiem, że może jakiś dziwny jestem, ale co to SM i RFD, domyślam się, że jakieś instancy..
SM zgadłeś.
RFD to instance w S barrens obok łatwiejszego RFK (Razorfen Down i Kraul - ale pewnie jakies przekręcenie jest)
SM i RFD daje moc użytecznych itemów które moge póścić w sklepie za ok 1.5 g i ok 6s z loot share za każdego moba moba + ok 150-250 exp za moba.
Średnia w teamie powinna być ok lvl 40

RFK, WC, SFK są jużw zasadzie szare, a do Uldaman chyba jestem za cienki (może ktoś mnie zabierze :wink: szukam teamu)

dletego RFD i SM jest tez Atanthi i fajny Keep ale troche tam jest uciążliwe PvP


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
do uldaman nie wiem zależy jakie tam sa mobki a za bardzo już nie pamiętam.
Generalnie mobek dla tanka może być co najwyżej żółty. Owszem z dobrym party się zabije i czerwonego, ale można zapomnieć o trzymaniu agro oraz trzeba będzie się przyzwyczaić do ~50% missów itp.
Healer może mieć niższy level, tank powienien mieć taki by moby nie były dla niego pomarańczowe a tym bardziej czerwone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
do uldaman nie wiem zależy jakie tam sa mobki a za bardzo już nie pamiętam.
Generalnie mobek dla tanka może być co najwyżej żółty. Owszem z dobrym party się zabije i czerwonego, ale można zapomnieć o trzymaniu agro oraz trzeba będzie się przyzwyczaić do ~50% missów itp.
Healer może mieć niższy level, tank powienien mieć taki by moby nie były dla niego pomarańczowe a tym bardziej czerwone.
zdecydowanie prawda.

co do gry warriora w teamie:
w teamie staram się głównie bronic tautem a nie zadawać obrażenia. szczeże zaskoczony byłem jak w SM wstąpiłem jako jeszcze 39 lvl z teamie 5 osób z samymi casterami (ok lvl 40-42) i masakrowaliśmy. okazało sie że jesli ja mobów trzymam na klacie to ogień magów masakruje rycerzyków. naprawde uwielbiam magów w teamie.

ps. rouge lubie mniej bo sapując przesuwają się do moba co zwykle powoduje że nie bardzo moge moba pullnąc (dla mnie pull to nie prowokowanie a wyciągnięcie z 10 metrów do tyłu tak żeby przy ucieczce albo pod wpływem fear nie miał sansy zawołac kumpli)


_________________
psn

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 06:24 
Cytuj  
Tak a ja sie tak sklada jestem najslabszy w teamie..., i gram jakos tak, ze biore jednego moba na siebie oraz chronie priesta... Reszta zajmujes ie innymi mobami. Jak gram w party gdzie jestem najmicniejszy, wtedy bije wszytskie moby na raz, a reszta pomaga.. ech... ogólnie nie zbliżajcie się do warriora... to dosyc agresywna postac..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 21:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ps. rouge lubie mniej bo sapując przesuwają się do moba co zwykle powoduje że nie bardzo moge moba pullnąc (dla mnie pull to nie prowokowanie a wyciągnięcie z 10 metrów do tyłu tak żeby przy ucieczce albo pod wpływem fear nie miał sansy zawołac kumpli)


Tutaj sie nie zgodze, dzieki sapowaniu druzyna walczy z 1 przeciwnikiem mniej i wystarczy przesuwac sie powoli do bezpiecznego miejsca, zeby nie bac sie zbyt dalekiej ucieczki spanikownych mobow. Zreszta na moby z koncowka HP trzyma sie gotowe czary spowalniajace i Instanc Cast


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 23:01 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zreszta na moby z koncowka HP trzyma sie gotowe czary spowalniajace i Instanc Cast

Jako warlock jestem fanem DOTów:)
Daleko nie ucieknie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:57 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ps. rouge lubie mniej bo sapując przesuwają się do moba co zwykle powoduje że nie bardzo moge moba pullnąc (dla mnie pull to nie prowokowanie a wyciągnięcie z 10 metrów do tyłu tak żeby przy ucieczce albo pod wpływem fear nie miał sansy zawołac kumpli)


Tutaj sie nie zgodze, dzieki sapowaniu druzyna walczy z 1 przeciwnikiem mniej i wystarczy przesuwac sie powoli do bezpiecznego miejsca, zeby nie bac sie zbyt dalekiej ucieczki spanikownych mobow. Zreszta na moby z koncowka HP trzyma sie gotowe czary spowalniajace i Instanc Cast
tak ale w momencie kiedy nikt tego moba nie spowalnia to jest masakra. ja nie mam hamstinga bo siedze w def stance. rouge nie może zrobić z tym nic.
i tak dochodzi do tragedii :wink:

masz racje że rouge może bardzo pomóc ale musi to byc inteligentny gracz, z rozwinietym skillem - czesto tak nie jest


_________________
psn

*

Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:09 
Cytuj  
dobra kasa jest na sknnowaniu T-Rexów w Ungore 300 skinning req

skórka z tego potwora to 10g na AH

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:35 
Cytuj  
dam zarobic, szukam stalego dostawcy Fish Scales (do oddychania pod woda), oferty z cena na PM lub whisper w grze do Huragan, server Burning Legion, horda :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:36 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
dam zarobic, szukam stalego dostawcy Fish Scales (do oddychania pod woda), oferty z cena na PM lub whisper w grze do Huragan, server Burning Legion, horda :)
u mnie bedzie gratis. tylko musze odkopać miksture do oddychania pod wodą :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:40 
Cytuj  
Huragan, na BB mam tego pół banku, a drugie pół fish oil ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
u mnie bedzie gratis. tylko musze odkopać miksture do oddychania pod wodą :wink:

Latwiej zdobyc "fish scale" do spella szamana, niz zlowic 4 "oily blackmounth" na jedna miksture do oddychania ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:43 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
u mnie bedzie gratis. tylko musze odkopać miksture do oddychania pod wodą :wink:

Latwiej zdobyc "fish scale" do spella szamana, niz zlowic 4 "oily blackmounth" na jedna miksture do oddychania ;)

X.
no tak, jeszcze nigdy jej nie zrobiłem a mam 225 skilla :wink:
musze poćwiczyc wędke


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:58 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Huragan, na BB mam tego pół banku, a drugie pół fish oil ;P


Fish Oil to chyba najlepszy wynalazek Blizza :) Wczoraj przez godzine chodzilem po wodzie przy miescie alliancow i nawracalem ich na Horde :) Alleluja ! :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.