mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:43 
Cytuj  
w koncu zalozyli temat w razie gdyby ktos nie zauwazyl ;P

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post71284

przy okazji zwalili mi cos z kontem, bo nie moge sie zalogowac na forum, a na www ladnie moge

jezu, to juz nawet nie jest zenada jak blizz daje dupy
to po prostu tragedia :(

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:02 
Cytuj  
jaka to żenada rodem post wyżej...

czy do Ciebie nie dotarło, że jest o wiele więcej graczy niż spodziewali się? myślisz, że czemu wstrzymali sprzedaż gier? czemu proszą ludzi o granie na innych realmach? czemu tworzą nowe?

jesteś kolejnym burakiem jak goście od petycji, którzy umieją tylko narzekać, nie czytając nic o co prosi/o czym informuje/co robi strona, na którą się narzeka..

p.s.
to się tyczy wszystkich krzykaczy, możecie mnie flamować, whatever, I don't care..


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:26 
Cytuj  
co ma ilosc graczy do awarii logowania ??

servery/server authentykujacy to jedno, a maszyny z gowniana gra, ktora sie krzaczy pod windowsami to drugie

tacy ludzie jak ty mnie rozwalaja, nawet nie jestes laskaw zauwazyc, ze nie chodzi tutaj bynamniej o przyjemnosc z gry tylko o samo dostarczanie uslugi

jezeli ciebie w zupelnosci zadowala jakosc uslugi za ktora zaplaciles na dzien dobry 200 zl + teraz po 50 zl/ miech, no to jestes bardzo ciekawym czlowiekiem i chcialbym ci cos sprzedac zepsutego a nastepnie wyslac do napisania petycji przez "burakow"

a dlaczego takie wpadki blizza to zenada??
bo:
1. mieli kilka bet
2. mieli usa przez prawie 3 miechy i widzieli co tam sie dzieje
3. przeprowadzali testy z platnosciami na prawdziwych kontach (to byl niezly lol)
4. ilosc graczy nie ma nic wspolnego z tym co sie dzieje z logowaniem, po prostu sypie im sie oprogramowanie i mozliwe ze wprowadza na dokladke bledy do baz danych (np zmienia ustawienie kart cc)
5. biorac tyle kasy ile wzieli, powinni zatrudnic takich fachowcow, zeby to dzialalo (nawet podplacajac pracownikow innych firm)

poza tym server/servery od loginow sa osobne, a servery ("realmy") gry sa na innych i sa na tyle mocne (te od logowania) ze prawdopodbnie nawet nie czuja za bardzo tego calego uwierzytelniania (co widac po samym procesie uwierzytelniania), ale niestety blizz ma problem ze swoim lub innym oprogramowaniem, ktore delikatnie sie posypalo i chlopaki nie moga sobie z tym poradzic, a nie ze sprzetem i jego wydolnoscia - i to wlasnie jest ta zenada, ktorej ty nawet nie zauwazasz

czy myslisz ze przedwczoraj bylo na tyle mniej graczy ze logowanie sobie dzialalo dobrze i nagle przez dzien lub 2 przybylo ich tyle ze iles tam % nie moze sie uwierzytelnic??

zreszta o czym ja mam z toba gadac jak ty nawet nie zajrzales do tematu, do ktorego dalem linka

ludkowie powklejajli tam logi i widac ewidentnie ze cos im sie sypie deczko protokol i nie moga znalezc co i jak

no ale po co zajrzec i cos przeanalizowac, lepiej powyzywac innych uwazajac sie za super goscia

OT:
myslisz ze jestes super pro jak nazwiesz kogos burakiem na forum ?? jak dla mnie jestes po prostu kretynem bez wychowania, ktory nie ma nic konstruktywnego do wniesienia do tematu i nie powinien sie w nim udzielac

//edit
a sadzac z ilosci postow mozna latwo i dosyc szybko wywnioskowac kto jest krzykaczem, ale to szczegol

ps. moje konto dziala i moge normalnie grac, a linka dalem dla ludzi ktorzy maja zaitnialy problem, a nie dla takich debili jak ty
no ale taki geniusz jak ty pewnie to wiedzial

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:21 
Cytuj  
Login Issues Ryann, 17/03/2005

We are aware that some players are facing problems when trying to log in. We are currently investigating the issues and will provide further information here shortly. Thank you for your understanding.

Dzis dali taki komentarz a od wczoraj jest błąd, ciekawe tylko kiedy naprawią :evil:


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:46 
Cytuj  
Zaki napisał(a):
Dzis dali taki komentarz a od wczoraj jest błąd, ciekawe tylko kiedy naprawią :evil:


ciekawe to jest to, czy przedluza mozlowosc gry o ten czas przez ktory nie moge sie zalogowac... - w koncu nie place za to zeby miec disconnecta podczas gdy zdecydowana wieksozsc graczy w tym czasie ma fun z gry.. . - ale pewnie sie ludze i niczego takiego nie bedzie...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 19:48 
Cytuj  
Nic nie przedluza, nie ludzcie sie :-?


8)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 20:08 
Cytuj  
Robus, powiedz mi, czy ty na prawdę wierzysz w to co piszesz? obyś trollował, inaczej jest mi ciebie żal.

sugerujesz, że serverów logowania jest tyle co realmów?
sugerujesz, że US = EU?
sugerujesz, że bety są odpowiednim miernikiem płatnej wersji?
sugerujesz, że "problemy z protokołem" pojawiły się nagle, mimo, że działało?
sugerujesz, że komputer i software na nim działa na poziomie constans?
sugerujesz, że żwirek już nie kręci z muchorkiem? :<

argument odnośnie ilości postów jest na poziomie 11-o latka, pomijam fakt, że ma się to do "krzykacza" mniej więcej jak "2 + 2 * 2 = 8" :/

pomijam fakt, że moja wypowiedź tyczyła się ogółu (vide odniesienie do tej śmiesznej petycji), i twoje wielkie oburzenie i zastosowanie wszystkiego co napisałem do swojej osoby jest conajmniej błędne.

tak, masz racje, że się sypie soft, ale powiedz mi, czy ktokolwiek na świecie jest w stanie w ciągu 48h napisać poprawke do czegoś, przetestować ją i zaimplementować bez utrudniania życia innym (zakładając, że jest to produkt który ma popularność taką, jaką ma WoW). jeśli uważasz, że jest to żenujące, zostań prezesem blizzarda, jestem przekonany, że poradzisz sobie lepiej ze swoją jakże daleko posuniętą wiedzą, doświadczeniem i pomysłowością..

p.s.
"pucuj się" - requested by ev0l bastard.

p.s.2
FUT -> poster.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 20:17 
Cytuj  
Jakbyscie czytali troche logi to byscie wiedzieli ze:
- sa osobne servery na autoryzowanie, logowanie itd a osobne na gre
- kazdy instance, kontynent ma swoj wlasny server
- błedy z autoryzowaniem spowodowane sa tym ze oprogramowanie siada, zgadzam sie z Robusem. I wytlumaczenie ze wczoraj bylo dobrze to jutro nei moze byc zle to juz wogole porazka, mam nadzieje ze to Ty trollujesz ;< Jesli nadal mi niewierzysz to podaj mi ip i sproboj jutro uruchomic kompa ^^ Ale wracajac do tematu: chodzi o reinstalke oprogramowania, poniewaz sypie sie po zapchaniu wszystkiego tyloma logami, to jest normalne, sam prowadzilem pewien czas server pewnego mmorpg MU i wiem jak to wyglada.


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 22:59 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
... Jesli nadal mi niewierzysz to podaj mi ip i sproboj jutro uruchomic kompa ^^...


FEAR TEH HAX0R!!~!!!


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 23:04 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):

FEAR TEH HAX0R!!~!!!


ostatnie ip p33zora 83.25.215.133 haxuj go :/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 23:10 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Jesli nadal mi niewierzysz to podaj mi ip i sproboj jutro uruchomic kompa

62.233.139.50 milej zabawy, lece kupic popcorn i cole.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 00:44 
Cytuj  
x uwazaj bo ci haxor netbusa wysle


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 08:19 
Cytuj  
omg... czy któryś z z krzykaczy ma pojęcie o bazach danych?? servery autoryzacyjne mają problemy z 2 powodów:

conajmniej 30 centrów kart kredytowych/chargowych do sprawdzenia autentyfikacji kart płatniczych

starty na pakietach w momencie łączenia się do serwera moga być przyczyną błędnej weryfikacji kont aktywnych (strata 1 bajta bądź 2 jest tragiczna a jaki internet mamy taki mamy niektórzy operatorzy mają kiepskie połączenia do siebie i straty nawet 20% to norma)

a pozatym żadna strona/program nie wytrzyma gdy nagle naraz próbuje się zalogować ok 100k osób...
@tombpl a z tym ip i hackowanie nie rozśmieszaj ludzi bo zajadów dostaną a bajki o twoim hackowaniu zostaw dla wnuczków bo tylko ośmieszasz siebie i nikt nie będzie cie traktował poważnie

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:20 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
Robus, powiedz mi, czy ty na prawdę wierzysz w to co piszesz? obyś trollował, inaczej jest mi ciebie żal.

sugerujesz, że serverów logowania jest tyle co realmów?
sugerujesz, że US = EU?
sugerujesz, że bety są odpowiednim miernikiem płatnej wersji?
sugerujesz, że "problemy z protokołem" pojawiły się nagle, mimo, że działało?
sugerujesz, że komputer i software na nim działa na poziomie constans?
sugerujesz, że żwirek już nie kręci z muchorkiem? :<

argument odnośnie ilości postów jest na poziomie 11-o latka, pomijam fakt, że ma się to do "krzykacza" mniej więcej jak "2 + 2 * 2 = 8" :/

pomijam fakt, że moja wypowiedź tyczyła się ogółu (vide odniesienie do tej śmiesznej petycji), i twoje wielkie oburzenie i zastosowanie wszystkiego co napisałem do swojej osoby jest conajmniej błędne.

tak, masz racje, że się sypie soft, ale powiedz mi, czy ktokolwiek na świecie jest w stanie w ciągu 48h napisać poprawke do czegoś, przetestować ją i zaimplementować bez utrudniania życia innym (zakładając, że jest to produkt który ma popularność taką, jaką ma WoW). jeśli uważasz, że jest to żenujące, zostań prezesem blizzarda, jestem przekonany, że poradzisz sobie lepiej ze swoją jakże daleko posuniętą wiedzą, doświadczeniem i pomysłowością..

p.s.
"pucuj się" - requested by ev0l bastard.

p.s.2
FUT -> poster.


chlopie, ty nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem

najwiecej z tego wytlumaczyl ci tom, chociaz wydaje mi sie ze wystarczajaco jasno napisalem jak ma sie sprawa z serverami, no ale specjalnie dla ciebie odpowiem na kazde z twoich sugerjesz:
1. serverow do logowania prawdopodbnie jest kilka (doslownie) i wykorzystuja one technologie NLB (na 1000%), ale z punktu widzenia clienta jest to jeden adres IP
po wpisaniu danych w smiesznym okienku server komunikuje sie z GLOWNA BAZA danych (ktora jest 1 dla wszystkich realmow EU) i sprawdza czy dane sa poprawne
po udanym logowaniu system wpuszcza gracza na domyslny realm (kazdy realm to osobny server, tak samo jak instancy i wogole prawdopodobnie kazdy badziew ktory wymaga dogrywania (okienko z paskiem postepu), moze byc jeszcze tez tak rozwiazane, ze kilka instancow siedzi sobie razem na jednej maszynie, pracuja tylko jako osobne procesy), a dzieki odpowiednim smieciom aplikacyjnym gracze moga sie komunikowac
tyle chyba wystarczy jesli chodzi o servery logowania i realmy??
2. blizzard w zyciu by nie robil edycji EU, gdyby nie chcial zadowolic klientow i zarobic wiecej kasy (ostatecznie wiele osob graloby sobie w US ze srednim pingiem 250, ale blizz wiedzial ze robiac edycje EU bedzie mial klientow, wiec zdecydowal sie to zrobic)
oprogramowanie na serverkach EU i US pewnie smiga dokladnie to samo, mozliwe jednak ze sa juz inne maszyny kupione (lub inaczej skonfigurowane) - lepsze, a biorac pod uwage, ze blizz to firma z US, pewnie leca na IBM ;P
oczywiscie servery dla EU i US sa osobne, taki byl cel edycji dla kazdego z regionow - EU, KR, US i teraz TAIWAN -> gra z niskim pingiem (zwanym w WoW latency ;P)
3. bety tak naprawde nie sa zadnym miernikiem i w tej chwili malo kto robi bete w celu mierzenia
beta przede wszystkim ma pokazac ludziom jak wyglada gra i zachecic ich do kupna
w dalszej kolejnosci sa testy wydajnosci oraz latanie bugow
3. problemy z protokolem pojawily sie nagle (czy wlasciwie problemy z softem, bo to na jedno wychodzi), sprzeciorek spokojnie sobie dzialal dalej bez problemow
gdyby pojawialy sie narastajaco lub systematycznie, to juz dawno by je wylapali i nie byloby tylu wkurzonych ludzi :P
4. oczywiste jest, ze komp z dowolnym OS i dowolnym softem nigdy nie bedzie dzialal const
ale sprzecior klasy serverowej potrafi dzialac kilka lat bezawaryjnie (a juz na pewno sprzecior klasy blade i/lub mocniejszy)
co do softu - duzo zalezy od kilku czynnikow (np OS), moje doswiadczenia windows vs linux wskazuja, ze to drugie jest wielokrotnie stabilniejsze i potrafi dzialac kilka ladnych miechow bez najmniejszych problemow (czego niestety nie moge powiedziec o windowsach)
wg mnie pomylka blizza jest robienie tej gry od strony serverowej na windach (tego, ze servery gry smigaja na windzie jestem pewien na 99.9% po obejrzeniu wymagan odnosnie postawienia wlasnego serva wow)
5. nie wiem czy zwirek dalej kreci z muchomorkiem, nie ogladam wieczorynek od dosyc dawna, jak mozesz to mnie oswiec ;)



co do oprogramowania:
chlopie, oni ta gre pisza kilka lat :P - to tak w razie gdybys sie urwal z choinki - i wlasnie przez to, ze wow mam duza popularnosc powinni dopilnowac, zeby wszystko smigalo jak nalezy przed odpaleniem tego syfu ;P
jasne, ze wpadki moga zdarzyc sie kazdemu, no ale bez przesady, wpadki blizza ostatnimi czasy sa delikatnie za czesto jak dla mnie

uwazam, ze jak na taka firme, ktora w 1 dzien odrabia naklady kilku lat, powinno byc ich stac na zatrudnienie najlepszych fachowcow w danych dziedzinach, nawet jesli zaistnialaby potrzeba podkupienia ich z innych firm - wszystko oczywiscie w celu odpowiedniego maintance'u calym tym badzieiwem, ktore tam maja ;)

poza tym link nie byl do zadnej smiesznej petycji, tylko do tematu zalozonego przez pracownika blizza, w ktorym mialy byc zbierane informacje na temat problemow z logowaniem - no ale to szczegol

nie chce mi sie wiecej pisac (i tak wyszlo wypracowanie), mam nadzieje ze tym razem troszke wiecej zrozumiesz

ps. prezesem nie chce byc bo i po co?? poza tym to nie w moim zawodzie
a prace mam chwilowo dobra tutaj i nie musze sie pchac do zabojadow na admina (pracuje jako admin ;P)

ps2. maja cholernie niskie te wymagania na adminow, ale to moze byc tylko moje wrazenie

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:38 
Cytuj  
sirek napisał(a):
omg... czy któryś z z krzykaczy ma pojęcie o bazach danych?? servery autoryzacyjne mają problemy z 2 powodów:

conajmniej 30 centrów kart kredytowych/chargowych do sprawdzenia autentyfikacji kart płatniczych

starty na pakietach w momencie łączenia się do serwera moga być przyczyną błędnej weryfikacji kont aktywnych (strata 1 bajta bądź 2 jest tragiczna a jaki internet mamy taki mamy niektórzy operatorzy mają kiepskie połączenia do siebie i straty nawet 20% to norma)

a pozatym żadna strona/program nie wytrzyma gdy nagle naraz próbuje się zalogować ok 100k osób...
@tombpl a z tym ip i hackowanie nie rozśmieszaj ludzi bo zajadów dostaną a bajki o twoim hackowaniu zostaw dla wnuczków bo tylko ośmieszasz siebie i nikt nie będzie cie traktował poważnie


dla systemow bazodanowych 100k zapytan na sek to nie jest za duzo szczerze mowiac
tak naprawde biorac pod uwage sumaryczna ilosc clientow blizza w EU watpie, zeby w kazdej sek 100k ludzi probowalo sie logowac
programy serverowe spokojnie dadza rade jesli tylko lacze da rade (a lacza to blizz ma na pewno wystarczajace ;P)
co do lossa, loss moze utrudniac komunikacje, ale z reguly protokoly uwierzytelniajace pisane sa z koniecznoscia potwierdzania otrzymania danych (robia to same, uzytkownik nie widzi oczywiscie zadnych dodatkowych okienek itp), wiec w tym wypadku jedynie proces logowania powinien sie wydluzyc poprzez wymuszone ponowne wysylanie pakietow (i z reguly tak to sie dzieje ;P)
moze sie jeszcze zdarzyc ze maszyna ma za slabe procki, wtedy bedzie objaw niesamowitego mulenia


Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 10:02 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
Robus, "FUT -> Poster"

Nie czytałem twoich wypocin, mam je w dupie. a dla ciebie i innych wieszających psy na tego złego, jakże wrednego i działającego celowo na szkode biednych, uczciwych, kulturalnych i wspaniałych graczy blizzarda, mały paste:

"Login Issues
Update - Ryann, 17/03/2005
We are aware that some players are facing problems when trying to log in. We are currently investigating the issues and will provide further information here shortly. Thank you for your understanding.

Update: We have fixed a bug in the authentication servers. All players should be able to connect to the game now. Thanks for your patience."


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:03 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
TomBPL napisał(a):
Jesli nadal mi niewierzysz to podaj mi ip i sproboj jutro uruchomic kompa

62.233.139.50 milej zabawy, lece kupic popcorn i cole.


On nie wie co pisze, wybacz mu ;)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:04 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
Robus, "FUT -> Poster"

Nie czytałem twoich wypocin, mam je w dupie. a dla ciebie i innych wieszających psy na tego złego, jakże wrednego i działającego celowo na szkode biednych, uczciwych, kulturalnych i wspaniałych graczy blizzarda, mały paste:

"Login Issues
Update - Ryann, 17/03/2005
We are aware that some players are facing problems when trying to log in. We are currently investigating the issues and will provide further information here shortly. Thank you for your understanding.

Update: We have fixed a bug in the authentication servers. All players should be able to connect to the game now. Thanks for your patience."


przeczytaj, moze sie czegos nauczysz i dowiesz czegos nowego
poza tym to niekulturalnie zadawac pytania i nie czytac odpowiedzi ;P

//edit
update widzialem juz wczesniej
oczywiste bylo ze to poprawia, nie w tym rzecz zeby poprawiali
rzecz w tym, zeby takie rzeczy sie nie dzialy

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:12 
Cytuj  
Robus napisał(a):
przeczytaj, moze sie czegos nauczysz i dowiesz czegos nowego
poza tym to niekulturalnie zadawac pytania i nie czytac odpowiedzi ;P


Zadane pytania były retoryczne.

Robus napisał(a):
update widzialem juz wczesniej
oczywiste bylo ze to poprawia, nie w tym rzecz zeby poprawiali
rzecz w tym, zeby takie rzeczy sie nie dzialy


Zakładam, że ty jesteś takim geniuszem, że napiszesz soft który się nie będzie wykładał.. ot ciekawe, bo nawet panom z NASA się zdażają wpadki a ponoć pracują tam jedne z najwybitniejszych mózgów tej planety :/ jak im się rozbiła satelita to pojechałeś do Houston ze sztandarem "NASA = n00bs"?


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:24 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
Robus, "FUT -> Poster"

Nie czytałem twoich wypocin, mam je w dupie. a dla ciebie i innych wieszających psy na tego złego, jakże wrednego i działającego celowo na szkode biednych, uczciwych, kulturalnych i wspaniałych graczy blizzarda, mały paste:

"Login Issues
Update - Ryann, 17/03/2005
We are aware that some players are facing problems when trying to log in. We are currently investigating the issues and will provide further information here shortly. Thank you for your understanding.

Update: We have fixed a bug in the authentication servers. All players should be able to connect to the game now. Thanks for your patience."




poprostu kocham ludzi dla ktorych jak sie skoncza argumenty to mowia mam cie w d* albo cos innego - to poprostu swiadczy o ich poziomie

wracajac do tematu:
ten problem dotyczy tylko wybrana czesc osob (moze nie wybrana - ale pewna grupe osob) - z wypowiedzi ludzi nie spotkalem sie z takim przypadkiem ze raz sie loguja a drugi raz maja disconnecta - wiec moim skromnym zdaniem to nie jest wina zbyt duzej ilosci logujacych sie

ja osobiscie nie moglem sie zalogowac przez ponad 24 h
dopisalem sie do tego Topicu co podal Robus
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post71284
i po ok 1h moglem juz spokojnie grac

jesli to nie byl zbieg okolicznosci to najprawdopodobniej wiedzą w czym tkwi blad i musza recznie poprawiac cos w bazach danych (jesli moje wnioski sa bledne prosze kogos o ich poprawienie)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.