mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 17:08 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
ja mam inzynieria na 102/150 / gornictwo 80/150 / lowienie 80/150 a to all na 13 lvl :D dzis jak bede mial czas to bede mial all na 150 :D

acha...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 17:23 
Cytuj  
No to może lepiej pogadamy jak na levelu 40 będziesz miał wszystko 300...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 18:06 
Cytuj  
A ja ciekaw jestem jak to osiagnales nie umiejac wytapiac :o


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 19:41 
Cytuj  
hehe nauczylem sie podstawowego gornictwa i chodzilem i rabalem w te skaly jak glupi a ore czyli kamien albo jak kto woli to zwac do banku wkladalem i tak sie uzbieralo ok 150 albo ponad 150 kamieni do przetopieniia i w niedziele doslownie cala niedziele chodzilem i skilllowalem sobie profesje :D

ps. jak ktos jest dwarfem/gnomem z inzynieria/gornictwem/lowoieniem to znam kilka dobrych miejsc na skillowanie :D 8)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 09:22 
Cytuj  
ketrish napisał(a):

ps. jak ktos jest dwarfem/gnomem z inzynieria/gornictwem/lowoieniem to znam kilka dobrych miejsc na skillowanie :D 8)


tzn. jest tam tak nisko, że tylko kurduple tam wejdą?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 11:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ketrish napisał(a):

ps. jak ktos jest dwarfem/gnomem z inzynieria/gornictwem/lowoieniem to znam kilka dobrych miejsc na skillowanie :D 8)


tzn. jest tam tak nisko, że tylko kurduple tam wejdą?


Hahahahaha, pewnie tak, maly shit sie wszedzie sie znajdzie :D i wejdzie :lol:

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 18:49 
Cytuj  
nie poprostu jest kilka miejsc w ktore ludzie nie zagladaja np.: idziesz od ironforge na poludnie i skrecaszz na zachaod i dochodzi do takiego jeziora (kolo rozdwojenia bram wiodacych do a nie wiem gdzie wiem ze na N i na S) i ta mmasz w jeziorku od czasu do czasu a nawet czesto sie trafia skalka ore'a i pry okazji mzoesz poskilowac lowienie i nikt ci nie bedzie przeszkadzal - sam tam z 20 skillpointsow napykalem :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 19:04 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
nie poprostu jest kilka miejsc w ktore ludzie nie zagladaja np.: idziesz od ironforge na poludnie i skrecaszz na zachaod i dochodzi do takiego jeziora (kolo rozdwojenia bram wiodacych do a nie wiem gdzie wiem ze na N i na S) i ta mmasz w jeziorku od czasu do czasu a nawet czesto sie trafia skalka ore'a i pry okazji mzoesz poskilowac lowienie i nikt ci nie bedzie przeszkadzal - sam tam z 20 skillpointsow napykalem :D


naprawde przerazajace.


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 21:11 
Cytuj  
ta ale jak na 5-6 lvl to itemki z inzynierii sa przydatne a trza miec surowce ktre sa a trza ich tylko szukac :o :o :o :o

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:04 
Cytuj  
Cytuj:
ja mam inzynieria na 102/150 / gornictwo 80/150 / lowienie 80/150 a to all na 13 lvl dzis jak bede mial czas to bede mial all na 150


Będe brutalny ale nie masz się czym podniecać, bo na początku skill leci jak szalony, dopiero później jak musisz zbierać silver/iron to będziesz miał kata... Pomijając to, że engineering nabija się dużo szybciej i później jest problem bo żeby robić przedmioty, które mogą podwyższyć ci skill potrzebujesz np gold bar, którego nie możesz wydobywać, a kupowanie tego na AH to idiotyzm.

A tak w ogóle to witam wszystkich krasnal pally 33lvl nick Vorten serwer Deathwing gildia: EVO Clan Alliance.

Pytanko do osób grających palladynami - w które talenty inwestujecie? Ja daje all w holy i na razie nie narzekam, bo i tak większośc ludzi oczekuje ode mnie, że będe robił za tanka/healera a nie robił dmg.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:24 
Cytuj  
Problemy sie zaczynaja, kiedy potrzebujesz mithril, jak myslisz jaka kase "przeszmacasz" to az strach :-?

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 19:14 
Cytuj  
wiem wiem o co wam chodzi ze lieci jak woda - jusz po 125 jest troche ciezko bo trzeba robic itemki ktore sa czesciami inncyh i ktore woglen ie skiluja a musi ich byc masa np.: 50 zeby zrobic gora 10 itemkow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 20:27 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
A tak w ogóle to witam wszystkich krasnal pally 33lvl nick Vorten serwer Deathwing gildia: EVO Clan Alliance.

Pytanko do osób grających palladynami - w które talenty inwestujecie? Ja daje all w holy i na razie nie narzekam, bo i tak większośc ludzi oczekuje ode mnie, że będe robił za tanka/healera a nie robił dmg.


Jak możesz grac w Evo Clan Alliance? To nie jest Gildia tylko wielka porażka.
No chyba że chcesz być w gidlii w której jest najwięcej osób..

A co do talentów to w sumie jak kto woli ja ide w Retribution.

Sorry za Offtop, ale ten temat jest jednym wielkim offtopem :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 00:01 
Cytuj  
ja dałem kilka w holy (spiritual focus, improved holy light, revelation) i dalej jest protection : redoubt, improved blessing of protection, toughtness, shield specialization ) a dalej to sie zastanowię przetestuję techniki walki , poczyta pomyśli sie i wybiorę coś dla siebie .... ale nastawiony jestem na tanka, 1h + shield , max def i health, nie musze zabijać wystarczy że przeżyję :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 00:41 
Cytuj  
Jak już lecimy offtopa to masz racje, że EVO nastawione jest jak na razie na przyjmowanie jak największej liczby osób, ale z całej tej gromady można wyłonić te 20-30 osób, które komunikują się ze sobą mają względnie wysoki level i sądze, że nie będzie problemu z organizowaniem raidów kiedy wprowadzą system punktów honorowych (co nie znaczy, że teraz nie ma raidów). Czyli jak dla mnie AŻ tak wielka porażka to nie jest, choć przyznam, że wolałbym być w jakiejś przytulnej polskiej gildii ale nie wiem czy na Deathwing coś takiego istanieje, choć Polaków już troche spotkałem.

PS 34lvl :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 01:52 
Cytuj  
Vorten wystarczy, że lukniesz na dział rekrutacji gidlii, albo na liste graczy EU. Oczywiście lista z serwera Deathwing wymaga updejtu, teraz jest nas 30, i dogadujemy się naprawdę dobrze.
A o EVO mam takie zdanie jakie mam, gdyz też byłem w tej gildii - mianowicie jak miałem 10 lvl, idąc sobie drogą zostałem do niej zaproszony , z ciekawości przyjąłem zaproszenie tylko po to żeby przez parę dni mojego "bycia" w tej gildii niedostać żadnego o niej infa, zero organizacji poprostu chmara ludzi Kumpli do grania to ja i bez Gildii mogę znaleźć :]
A że ten Topic powinien byc o Palu to stwierdzam, że jest mocny, o talentach coś napiszę jak się zbiorę w sobie.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 06:52 
Cytuj  
Ehhh co do klanu to jeszcze jutro zobacze, bo jak zwykle w niedziele jest raid klanowy - jeżeli nic się nie poprawiło od poprzedniego razu i zignorowano moje uwagi o organizowaniu testów na IQ i czytanie ze zrozumieniem przed przyłączeniem danego osobnika do wypadu to chyba faktycznie poszukam innego klanu....

Swoją drogą to poprzednio byłem w The Fallen Angels, ale wymiękałem jak tylko ja i kumpel z którym gram (nick Undofen/człowiek/mag/37lvl) w opisie mieliśmy Poland a reszta Sweden :D Moge się pochwalić, że później już znałem pewne podstawy szwedzkiego i kiedy jacyś obcy ludzie mnie zagadywali w tym ich dziwnym języku to nawet wiedziałem czy mnie obrażają czy nie :P . I tak zwykle kończyło się na "NO! Im not from #%#^& Sweden!"

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 10:58 
Cytuj  
Dzień dobry... mam 15 lat i dostałem kilof w łapy... :o

P.S.
Gold można wydobywać.


Posty: 1
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:03 
Cytuj  
niewiem u kogo lub jak mozna sie nauczyc profesji inzyniera plx powiecie wazne :( :har: :evil: :roll:

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:41 
Cytuj  
W kazdej stolicy pogadaj tylko ze strażnikiem a on ci powie gdzie jest trener


_________________
"Only the strong survive"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.