mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:19 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
W Cosmosie mozesz sobie wylistowac statsy servera jak i rowniez gildii na nim grajacych.
jestem przeciwnikiem Cosmosa.
Są strony www ze statsami gildii.

pozdrawiam


_________________
psn


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:22 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
A skad wiesz? Niewiesz. Ja nienarzekam ze jest po angielsku, (bo niemam problemu z jezykiem) mowie tylko ze szkoda ze niama w naszym ojczystym jezyku i tyle.

nie z czasownikami pisze sie rozdzielnie. naucz sie najpierw polskiego, a potem pisz, ze chcesz polskojezyczne serwery w wow...
a moze ty anglik jestes skoro nie masz problemow z angielskim, tylko z polskim, co?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:22 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Sadzisz, ze po kilku miesiacach istnienia gry na rynku znajdzie sie dosc Polakow, zeby obsadzic choc pol serwera?

X.


No ja mam wrazenie iz na BL pol serwera to wlasnie polacy:)


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:22 
Cytuj  
Goatus[/quote]

Skoro nie masz problemów z angielskim to jaką ci to wogóle różnice robi?

Pozdrawiam[/quote]

Chodzi mi o to ze np lwia czesc niemców zna agielski ale ma MOZLIWOSC gry na niemieckojezycznym serverze. I tyle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:23 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Xanth napisał(a):
Sadzisz, ze po kilku miesiacach istnienia gry na rynku znajdzie sie dosc Polakow, zeby obsadzic choc pol serwera?

X.


No ja mam wrazenie iz na BL pol serwera to wlasnie polacy:)


polakow nie ma nawet 10% :) mylisz sie.. polacy na BL robia tylko najwieksza wioche, bo gadaja na ogolnym, yelluja itd.. po polsku zamiast po angielsku, i wzbudzaja tylko smiech i politowanie innych nacji :) Jak jednemu kolesiowi gadajacycmi na ogolnym w AH po polsku zwrocilem uwage ze powinien pisac po angielsku, to tylko odpisal..."nie podoba sie to wez mnie na ignore" :) co tez uczynilem, heh.... wioche polacy robia i tyle.


_________________




Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 14:31 przez Huragan, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:23 
Cytuj  
60% - Skandynawia
50% - Polacy

Nigdy z matmy nie bylem przedobry, ale cos mi tu smierdzi :)


_________________
Emenems

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:23 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):

Chodzi mi o to ze np lwia czesc niemców zna agielski ale ma MOZLIWOSC gry na niemieckojezycznym serverze. I tyle
mam kumpla z Tuzezji podpuszcze go żeby napisał tu że nie ma serwerów Tunezyjskich :P


_________________
psn


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
shinoda napisał(a):
Kimbul napisał(a):
A skad wiesz? Niewiesz. Ja nienarzekam ze jest po angielsku, (bo niemam problemu z jezykiem) mowie tylko ze szkoda ze niama w naszym ojczystym jezyku i tyle.

nie z czasownikami pisze sie rozdzielnie. naucz sie najpierw polskiego, a potem pisz, ze chcesz polskojezyczne serwery w wow...
a moze ty anglik jestes skoro nie masz problemow z angielskim, tylko z polskim, co?

Nie jestem anglikiem ani zadnym prof. Miodkiem. I przewaznie patrze na tresc danego posta a nie ma literóweczki :)
pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:29 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
No ja mam wrazenie iz na BL pol serwera to wlasnie polacy:)

Zobaczymy, jak ten stosunek bedzie wygladal po pol roku istnienia gry ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Vercin napisał(a):
Xanth napisał(a):
Sadzisz, ze po kilku miesiacach istnienia gry na rynku znajdzie sie dosc Polakow, zeby obsadzic choc pol serwera?

X.


No ja mam wrazenie iz na BL pol serwera to wlasnie polacy:)


polakow nie ma nawet 10% :) mylisz sie.. polacy na BL robia tylko najwieksza wioche, bo gadaja na ogolnym, yelluja itd.. po polsku zamiast po angielsku, i wzbudzaja tylko smiech i politowanie innych nacji :) Jak jednemu kolesiowi gadajacycmi na ogolnym w AH po polsku zwrocilem uwage ze powinien pisac po angielsku, to tylko odpisal..."nie podoba sie to wez mnie na ignore" :) co etz uczynilem, heh.... wioche polacy robia i tyle.

No napislem "mam wrazenie" a nie "na bl 50
% stanowia polacy" :)
http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=254
W czolowej 50 widze sporo polskich gildi po kilkadziesiat osob kazda a drugie tyle pewnie jest po roznych gildiach miedzynarodowych wiec tak czy owak jest nas na bl naprawde sporo.


Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:36 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
Nie jestem anglikiem ani zadnym prof. Miodkiem. I przewaznie patrze na tresc danego posta a nie ma literóweczki :)
pozdrawiam

to nie sa literoweczki :) robisz ten blad w kazdym poscie, procz ostatniego ;) moze sie czegos nauczyles ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:40 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=254
W czolowej 50 widze sporo polskich gildi po kilkadziesiat osob kazda a drugie tyle pewnie jest po roznych gildiach miedzynarodowych wiec tak czy owak jest nas na bl naprawde sporo.


ja tu widze 7-8 polskich gildii na 50 wylistowanych :), a wiec wcale nie tak duzo


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 15:21 
Cytuj  
Ale problem :roll:

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 17:12 
Cytuj  
shinoda napisał(a):
Kimbul napisał(a):
Nie jestem anglikiem ani zadnym prof. Miodkiem. I przewaznie patrze na tresc danego posta a nie ma literóweczki :)
pozdrawiam

to nie sa literoweczki :) robisz ten blad w kazdym poscie, procz ostatniego ;) moze sie czegos nauczyles ...


Teee polonista, może skończysz z tym off-topem, bo sam nie jesteś bez grzechu. Zawsze myślałem, że zdania w tym języku rozpoczyna się wielką literą.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 10:52 
Cytuj  
Gdyby były polskie servery to bym się od nich trzymał z daaaaleka...

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 12:50 
Cytuj  
PrzeZekij napisał(a):
co do tych 60% to niewiem czy tak jest, ale wiem ze co se znajde party do jakiegos questa to zawsze sie znajdzie 1-2 ze skandynawii :)


No, zazwyczaj pierwsze co slysze przy formowaniu random party to 'swe?' :) Ale to jest luz, wkurza mnie jak zaczynaja belkotac w tym swoim jezyku gdzie sie tylko da. Np /y pod AH po szwedzku, albo na generalu.

pozdrawiam


Posty: 18
Dołączył(a): 9.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 11:35 
Cytuj  
Hi Ho

Nawet jakby byly polskie serwery i tak spora czasc Polakow by na nich nie grala, to ta czesc ktora uwaza ze szary polski gracz to lol, zreszta popieram ta opinie.


Pozdrowienia


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 17:46 
Cytuj  
Akki napisał(a):
Hi Ho

Nawet jakby byly polskie serwery i tak spora czasc Polakow by na nich nie grala, to ta czesc ktora uwaza ze szary polski gracz to lol, zreszta popieram ta opinie.


Pozdrowienia


No tak bo gracz niemiecki czy francuski jest nieziemski?
Przykry jest brak patriotyzmu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 18:38 
Cytuj  
Akki napisał(a):
Hi Ho

Nawet jakby byly polskie serwery i tak spora czasc Polakow by na nich nie grala, to ta czesc ktora uwaza ze szary polski gracz to lol, zreszta popieram ta opinie.


Pozdrowienia


W mojej opini jestes szarym polskim graczem.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 09:31 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
PrzeZekij napisał(a):
...tesh nic niemam. Chociaz musze powiedziec, ze dzieki brakowi servoof polskich jestesmy zmuszeni do uzywania j. angielskiego a co za tym idzie szlifowania tego jezyka co mi sie bardzo podoba.

Dla niektorych przydalby sie polsko-ziąski server ;/


święte słowa..


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.