mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 13:03 
Cytuj  
jakoś Neostrady zależy od lokacji klienta, a dokładniej od nitki między nim a centralą.. zatem nie można oceniać całokształtu neostrady na przykładzie siebie samego ;-) pomijam fakt offtopic. :>


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 15:21 
Cytuj  
recurring napisał(a):
tez mam spore problemy z billingiem, zamrozilo mi kaze z net-karty z mutlibanku dwukrotnie, czekalem prawie tydzien, w koncu sie wscieklem i dalem 'cancel subscription'. WTS CE WOW :)


coraz bardziej sklaniam sie w strone w ktora poszedl kolega

co prawda moje konto dziala, ale nie moge pisac na forum
nie mam tez invalid details ani activ zadnego nowego czasu gry, a kasa zamrozona (na 14 dni!!!!)
mojemu kumplowi skasowali/wylaczyli konto
drugi kompel dzien w dzien musi wklepywac dane karty, zeby wejsc do gry
3 inne konta uzywajac tej asmej karty dzialaja sobie dalej i wszystko jest ok
blizz zlewa totalnie ludzi na forum i dzisiaj nawet nie dal odpowiedzi ani razu co z zablokowanymi kontami

poczekam jeszcze z dzien lub dwa (ewentualnie do konca tygodnia), jesli sytuacja nie ulegnie zmianie (czyli zlew totalny) to mam na sprzedaz WoW z rogue na lvl 37 (NE) - cena do uzgodnienia - nie mam za duzo czasu na granie, a juz na pewno nie mam za duzo czasu na uzeranie sie z debilami z blizza, bo inaczej tego i ich nazwac nie mozna

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 15:24 
Cytuj  
recurring napisał(a):
Deshroom napisał(a):
recurring napisał(a):
tez mam spore problemy z billingiem, zamrozilo mi kaze z net-karty z mutlibanku dwukrotnie, czekalem prawie tydzien, w koncu sie wscieklem i dalem 'cancel subscription'. WTS CE WOW :)
Brawo.
z podpisu wnioskuje że powiniennes reklamować TPSE. jesteś chyba jedyna osoba jaka znam i tak pochlebnie wypowiada się o neo + :wink:


musze przyznac ze jezeli mi sie switch nie grzeje(zmienialem juz 3 razy) i nie rozlacza co 3 minuty to ciezko mi polecic lepsze lacze do grania. ping sie utrzymuje na poziomie 60-100ms, zarowno w miastach jak i w terenie. przy duzych bitwach(rajdy) ping skacze do 40 0. 400ms to NAPRAWDE niewiele przy liczbie osob 40+
w grze Americas Army (którą canie ponad wszystkie inne gry) ping powyżej 150ms jest niedopuszczalny. używam Chello :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 19:53 
Cytuj  
U mnie wszytko ok, jednemu koledzie niepobrało kasy z konta bo źle podał numer i mu z frezowali konto. dałem mu dane swojej karty i wszytko poszło jak należy. Z mojej karty korzystają 4 osoby. Oólnie nie jest źle, w sumie tylko neiwielka część ludzi ma jakies większe problemy z kontem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.