mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:51 
Cytuj  
redlum napisał(a):
poprostu kocham ludzi dla ktorych jak sie skoncza argumenty to mowia mam cie w d* albo cos innego - to poprostu swiadczy o ich poziomie


hint: nie chce mi się kłócić na forum (po to był FUT poster).

oczywiście, zbyt skomplikowana jest ta opcja :/


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 11:39 
Cytuj  
Ktos tu zapomnial o jednym prostym fakcie: Blizzard przewidywal sprzedaz poltora miliona kopii w przeciagu poltora roku, a nie w 3 miesiace. Poprostu nie byli przygotowani NA AZ TAKI popyt, czemu sie nie dziwie patrzac na pozostala czesc rynku gier mmo. Popatrzcie na paniczne poszukiwanie ludzi do pracy przez Blizzarda, szczegolnie adminow baz danych, moze wtedy zrozumiecie, ze WoW Blizzarda przerosl, i teraz chlopaki naprawde mocno sie sprzezaja, zeby wszystko powrocilo na prosta. Mozecie dac im troche czasu, zamiast bluzgac na nich?

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 11:59 
Cytuj  
generalnie to oni wogole szukaja ludzi ;P

ale chyba cos nie za bardzo placa skoro nie moga zebrac zalogi (dla nas to i tak bylaby ciekawe pensja pewnie :P), albo to efekt osadzenia siedziby firmy we francji :P (malo kto chce sie uzerac z francuzami, szczegolnie ze jest to chyba jedeny narod w europie, ktory twierdzi ze jemu angielski nie jest potrzebny ;P)

//edit
powiedzmy ze sie nie spodziewali tylu ludzi, aczkolwiek wiedzieli np ile osob bedzie sie dobijac do nich w dniu premiery (w przyblizeniu, wystarczylo zebrac zamowienia)
z powodu przeciazenia WYLACZYLI serverki w dniu premiery (tak, wg mnie to bylo celowe)
bo to jest bardzo prosta zaleznosc: duze obciazenie serverka od zakladania kont bedzie 1 gora 2 dni po premierze, po co wiec wydawac kupe kasy na jakies przewypasne servery, jak mozna to zalatwic kupujac troche tansze i "regulowac" zakladanie kont
z realmami juz jest inaczej i tutaj oszczedzac nie mogli, no i na szczescie nie oszczedzaja dostawiajac nowe maszynki :>

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 10:30 
Cytuj  
A istnieje jakas mozliwosc badz sposob aby sie dowiedziec jak im idzie teraz z tloczeniem/nagrywaniem/pakowaniem nowych egzemplarzy gry ? Z tworzeniem/rozbudowa serwerow ? itd. Czekam na nowa dostawe WoW i chcialbym miec jakis plan awaryjny, jesli mnie cdprojekt zawiedzie. Nie wiem moze zamowie gre gdzies wysylkowo z Azerbejdzanu :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 10:33 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A istnieje jakas mozliwosc badz sposob aby sie dowiedziec jak im idzie teraz z tloczeniem/nagrywaniem/pakowaniem nowych egzemplarzy gry ? Z tworzeniem/rozbudowa serwerow ? itd. Czekam na nowa dostawe WoW i chcialbym miec jakis plan awaryjny, jesli mnie cdprojekt zawiedzie. Nie wiem moze zamowie gre gdzies wysylkowo z Azerbejdzanu :har:
prosze cie uspokój sie. idz pograc w piłke :wink:
na to pytanie odpowiedz sobie sam nie potrzebujesz do tego forum. mam wrażenie że bedziesz nas zabawiał fajnymi pytaniami az do otrzymania gry 8)

sledz dwie strony www. cdprojekt i wow eu. thats all


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 10:34 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
A istnieje jakas mozliwosc badz sposob aby sie dowiedziec jak im idzie teraz z tloczeniem/nagrywaniem/pakowaniem nowych egzemplarzy gry ?

Pewnie tak samo, jak na US. Obiecywano restock na 19 grudnia i do dzis go nie bylo (bo zatrzymano sprzedaz) ;)
Generalnie, troszke sobie poczekasz, bo w restock 25 kwietnia to ja bym nie wierzyl (szczegolnie, ze w EU sprzedaz tez jest juz zatrzymana) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.