mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:23 
Cytuj  
sproboj surroundowac w PvP klawiatura, GL


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
sorka ale poddaje się. .. jak ty mówisz o szamanie second tank ...


Owszem, Shaman moze byc secod healerem lub second tankiem.. nie wiedziales ? :) Musisz wiec jeszcze sporo sie nauczyc :)
chłopie, jak second tank może zaznaczać to co najbiżej i bić po koleji ?
czy wiesz jaka jest idea bycia tankiem ?

BTW priest też moze byc tankiem.. kwestia jak lolowe jest to party :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
sorka ale poddaje się. .. jak ty mówisz o szamanie second tank ...


Owszem, Shaman moze byc secod healerem lub second tankiem.. nie wiedziales ? :) Musisz wiec jeszcze sporo sie nauczyc :)
chłopie, jak second tank może zaznaczać to co najbiżej i bić po koleji ?
czy wiesz jaka jest idea bycia tankiem ?


nie zrozumielismy sie, najpierw podbiegam do moba i potem TAB, wtedy mi od razu go zaznacza.. nie musze tracic czasu na szukanie go myszka po ekranie. Jest to duzo szybsze rozwiazanie, przynajmniej dla mnie.
Zadaniem tanka zawsze mi sie wydawalo ze jest aggrowanie mobow. Gdy jest ich za duzo to wchodzi second tank i odciaga od maina czesc z nich biorac na siebie. Czyzbym sie mylil ?


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:29 
Cytuj  
Shaman bardzo dobrze odciaga agro i bez problemu zamiast tanka wystarczy 2 shamanow :-? wiec deshroom daj na looz, btw tab jest szybszy, wygodniejszy, a myszka mozna sie dzieki temu szybko obracac i dupa taurena juz wcale nic nie zaslania wyobraz sobie :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:33 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jest to duzo szybsze rozwiazanie, przynajmniej dla mnie.
Zadaniem tanka zawsze mi sie wydawalo ze jest aggrowanie mobow. Gdy jest ich za duzo to wchodzi second tank i odciaga od maina czesc z nich biorac na siebie. Czyzbym sie mylil ?

1. nie moge dyskutować z Tobą co jest dla ciebie szybsze bo nie wiem jak szybko ruszasz strzałeczką po ekranie. Dla mnie mysz to podstawa.

2. tak mylisz się. main tank zwykle tankuje najsilniejszego moba. second tank albo jest nastawiony na DMG (ale powinien mieć płyte jak np ja 4500 armor) albo
jeśli mobów jest dużo to main tank ni epotrzebuje second tanka. on potrzebuje healera. jak healer dostanie agro jest potrzebny ktoś kto je z niego z dejmie i to zrobi second tank.
mam super sprzet jak na lvl wiec robie za maina ale moje skille sa nastawione na PvP czyli dmg a nie protection. czyli ostatecznie nadawałbym sie na second tanka jak ulał.


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:39 
Cytuj  
Deshroom co ty pieprzysz ?
Już ci kiedyś tłumaczyłem co się dzieje jak ci jeden mob spierdoli i zagruje na priesta (przy shadow to prawie nagminne ;)). Po to jest second tanker, żeby ściagnąć aggro, które nie może/nie potrafi/nie chce utrzymać main tanker.
I po cholere shamanowi do tego przestawienie się na dd ? 1h i tarcza i spokojnie ściąga aggro.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 12:41 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
1. nie moge dyskutować z Tobą co jest dla ciebie szybsze bo nie wiem jak szybko ruszasz strzałeczką po ekranie. Dla mnie mysz to podstawa.


a dla mnie mysz to przeszkadzajka i opozniaczka :)

Cytuj:
2. tak mylisz się. main tank zwykle tankuje najsilniejszego moba. second tank albo jest nastawiony na DMG (ale powinien mieć płyte jak np ja 4500 armor)


nie doceniasz Szamanow widze :) ja mam armor 3500 na 47 lvl i spokojnie moge byc second tankiem a nawet sporo wytrzymam jako main tank, bo w miedzyczasie sam sie bede leczyl.

Cytuj:
jeśli mobów jest dużo to main tank ni epotrzebuje second tanka. on potrzebuje healera. jak healer dostanie agro jest potrzebny ktoś kto je z niego z dejmie i to zrobi second tank.


A widzisz, a szaman moze sam sie healnac i dalej tankowac :) bez laski zadnego healera :)


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
A widzisz, a szaman moze sam sie healnac i dalej tankowac bez laski zadnego healera


Dzieki czemu znow sam zwiekszy sobie agro i jeszcze zmniejszy szanse zerwania sie moba na priesta

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:43 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Deshroom co ty pieprzysz ?
Już ci kiedyś tłumaczyłem co się dzieje jak ci jeden mob spierdoli i zagruje na priesta (przy shadow to prawie nagminne ;)). Po to jest second tanker, żeby ściagnąć aggro, które nie może/nie potrafi/nie chce utrzymać main tanker..
przecież dokładnie to napisałem .
second tank nie sciaga mobów z main tanka (jak sugerował Huragan) tylko z pozostałych w party.
ja nigdy nie mam na sobie za dużo mobów bo one wolą gryźć casterów.

wczytaj sie prosze


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:46 
Cytuj  
Deshroom ja głównie się czepiam tej twojej wypowiedzi:
jeśli mobów jest dużo to main tank ni epotrzebuje second tanka. on potrzebuje healera
i dalej twierdzę, że przy dużej ilości mobów to się zesrasz a nie zdążysz pozdejmować sam aggro z healera czy z healerów


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:48 
Cytuj  
SwenG co Ty mowisz, raz na 30 min sie uda 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:48 
Cytuj  
Jak bardzo sojusz jest agresywny przekonałem się dzisiaj.

Poszedłem sobie z kumplem (ja 30 mag, on 26 rogue) do Darkshore. Napotkaliśmy parę elfów i zaczęła się wymiana emotów, ot takie śmiechy, dance, trainy. Nagle jeden ziom na 11lvl dostał ataku padaczki i zaczął nas atakować, niezważał na to że resistuje większość jego speli i bił dalej. No to go "z owczyłem" i zacząłem się śmiać. Na to dwóch jego qmpli, widocznie maksymalnie urażonych także zaczęła atakować...
No to co ja mogłem zrobić.... walnąłem fnove, blast wave i miałem ich z głowy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:48 
Cytuj  
co do roli second tanka do sciagania ewentualnych aggro z healerow to sie zgadzam i rowniez to wykonuje. Ale jak moby nie aggruja na healera to mam stac i sie patrzyc ? Pomagam wiec main tankowi by walka trwala krocej :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:48 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Deshroom ja głównie się czepiam tej twojej wypowiedzi:
jeśli mobów jest dużo to main tank ni epotrzebuje second tanka. on potrzebuje healera
i dalej twierdzę, że przy dużej ilości mobów to się zesrasz a nie zdążysz pozdejmować sam aggro z healera czy z healerów
co jest tobą lol.
przecież to właśnie jest napisane.
main tank nie potrzebuje seconda zeby ściągał z niego moby tylko potrzebuje seconda żeby nie leciec do tyłu z mobami na sobie żeby ściągnąc jakiegoś buraka z priesta.
Huragan napisał(a):
Zadaniem tanka zawsze mi sie wydawalo ze jest aggrowanie mobow. Gdy jest ich za duzo to wchodzi second tank i odciaga od maina czesc z nich biorac na siebie. Czyzbym sie mylil ?


powtarzam wczytaj się !!!

@Huragan
masz racje ale zobaczysz co się dzieje w takim sunken. myśle że Szaman może być kim chce ale to jest tak jak chyba Mark mówił ze im dalej tym bardziej wszystko wylazi - (chodzi mi o wypowiedz że warrior protection tankuje znacznie lepiej przy 60 niż nastawiony na dmg)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 12:59 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 12:57 
Cytuj  
shaman jest i dobry jako second tank i jako second healer. Ja raczej gram role second tanka, chociaz w roli main tanka tez by bylo dobrze ale wole poczekac do tego 40 lvl az bede mogl zalozyc Mail itemy.


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:02 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
shaman jest i dobry jako second tank i jako second healer. Ja raczej gram role second tanka, chociaz w roli main tanka tez by bylo dobrze ale wole poczekac do tego 40 lvl az bede mogl zalozyc Mail itemy.
dokładnie. ja mam płyte od 40 lvl, ale wierz mi że na początku bedziesz miał syfowy green sprzet.
mi zajęło 12 lvl zeby zebrać niebieską płyte.

armor ci wzrosnie ale spadna statystyki :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale wierz mi że na początku bedziesz miał syfowy green sprzet. mi zajęło 12 lvl zeby zebrać niebieską płyte.


Bardzo czesto green itemy sa lepsze niz niebieskie :) Nie sugeruj sie zbytnio kolorem tylko przydatnoscia dla siebie. Wiele fioletowych itemow to syf nie warty swojej ceny.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ale wierz mi że na początku bedziesz miał syfowy green sprzet. mi zajęło 12 lvl zeby zebrać niebieską płyte.


Bardzo czesto green itemy sa lepsze niz niebieskie :) Nie sugeruj sie zbytnio kolorem tylko przydatnoscia dla siebie. Wiele fioletowych itemow to syf nie warty swojej ceny.
masz racje dlatego patrz również na lvl itemu.
to co mi dropuje sunken czy maradon na moim lvl to jest "cuda"


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:20 
Cytuj  
widze, ze dorwala cie mania ITAMZ :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
widze, ze dorwala cie mania ITAMZ :)
masz racje ale tylko dla tego że dla warriora sprzęt jest super ważny.
wyraźnie to widać różnice - bardziej niz w innych klasach. Może daltego że warrir liczy tylko za ile wali i ile wytrzyma :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.