mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:24 
Cytuj  
"troche" z ten topic zszedl z tematu ale co tam... :>

co do tematu serwer pvp jest od tego zeby kazdy mogl kazdego bic jak komus nie odpowiada niech sie przeniesie i nie ma czegos takiego jak zlo i dobro w WoW ten temat byl juz chyba tysiace razy walkowany na tym forum

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:33 
Cytuj  
Co wy z tym ST, wczoraj bylem tam w grupie 57 war, 54 rogue, 54 druid, 54 sham i ja (55 sham), zero wipeow, zdeka sie zanudzilem, bo czytajac jakie to instance trudne bylem nastawiony conajmniej na 1 wipe'a a tu prosto bylo i latwo :)
Generalnie shammie robily za dd + buffy, czasem musialem sciagac pojedyncze aggro z druida earthshockiem (nawiasem mowiac zajebisty koles, leczyl swietnie a aggrowal pojedyncze jednostki bardzo rzadko). Znowu w Maru bedac na princes runie musialem tankowac 1 giganta do czasu az grupka uporala sie z drugim i tez nie bylo problemow 8)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:38 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Co wy z tym ST
nic wyjątkowego. popostu tam byłem najdalej to wydaje mi sie najtrudniejszy (juz wszystko wydropowalem z ST). maru jest proste i nudne. ST jest fajne po wpadasz an większe grupy mobów.
z tymi pullami to wszystko zależy po ile moby sa linkowane :har:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:44 
Cytuj  
W ST sa spore grupy, na dole po 2-3 elite + stado smoczkow w ilosci powyzej 5 zawsze leci.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Co wy z tym ST


Yog-Sothoth napisał(a):
W ST sa spore grupy, na dole po 2-3 elite + stado smoczkow w ilosci powyzej 5 zawsze leci.
To ty pytałes dlaczego mówimy o ST :wink:
Rozumiem że teraz odpowiadasz - statsiarz :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:51 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):
co do tematu serwer pvp jest od tego zeby kazdy mogl kazdego bic jak komus nie odpowiada niech sie przeniesie i nie ma czegos takiego jak zlo i dobro w WoW ten temat byl juz chyba tysiace razy walkowany na tym forum


no moze i byl ale ty znowu nie zrozumiales topicu :) tutaj chodzi o historie Warcrafta jako takiego a nie o servery PvP :)


_________________



**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:22 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jak bardzo sojusz jest agresywny przekonałem się dzisiaj.

Poszedłem sobie z kumplem (ja 30 mag, on 26 rogue) do Darkshore. Napotkaliśmy parę elfów i zaczęła się wymiana emotów, ot takie śmiechy, dance, trainy. Nagle jeden ziom na 11lvl dostał ataku padaczki i zaczął nas atakować, niezważał na to że resistuje większość jego speli i bił dalej. No to go "z owczyłem" i zacząłem się śmiać. Na to dwóch jego qmpli, widocznie maksymalnie urażonych także zaczęła atakować...
No to co ja mogłem zrobić.... walnąłem fnove, blast wave i miałem ich z głowy :)



Deshroom napisał(a):
ok ok.
ostatnio moze tez zmieniłem zdanie do PvP.
stoje przed ZF i widze Rouga. myśle sobie dowale mu. .... macha do mnie .... myśle sobie a niech se chłopak pogra .....
przyszło jego dwóch kumpli i mi dowalili ...


walcze z mobem przylazł hunter i dobił mnie dwoma strzałami ... kampiłem go pół dnia czekając na teamy do ZF ... ten jego dinozaur był przesmieszny. Fear na dinozaura i hamsting na huntera ... 10 sek koniec.
aha oczywiscie szarżowałem jego plecy jak walczył z mobami. buahhhaaa


nie bede już miał litości .... zmieniłem zdanie :]



z tego co czytam wynika ze niektorym chodzi o to ze na serwerach pvp ich bjią/atakuja/cokolwiek innego wiec im odpowiadam bo rozmow na temat w tym topicu nie ma :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:27 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):
z tego co czytam wynika ze niektorym chodzi o to ze na serwerach pvp ich bjią/atakuja/cokolwiek innego wiec im odpowiadam bo rozmow na temat w tym topicu nie ma :D


a to przepraszam w takim razie :)
u mnie takie stwierdzenia ze "od dzisiaj bede bez litosci dla przeciwnej frakcji" wzbudzaja politowanie :) ludzie mysleli ze sobie beda spokojnie expowac , grindowac, tluc mobki i nikt bez powodu ich nie zaatakuje... wymyslaja jakies regulaminy honoru i tym podobne bzdury.. a wiekszosc graczy i tak ma to gdzies i wali kazdego "czerwonego" jaki sie nawinie :) Ja tam od poczatku walcze z kazdym "czerwonym" i nie mam litosci (ze szczegolnym uwzglednieniem polskich gildii :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):
z tego co czytam wynika ze niektorym chodzi o to ze na serwerach pvp ich bjią/atakuja/cokolwiek innego wiec im odpowiadam bo rozmow na temat w tym topicu nie ma :D
Huragan zapytał co sadzimy o podanym cytacie.
Ja go interpretuje jako zaprzeczenie twierdzenia że gracze przymierza grają w przymierzu bo są dobrzy i honorowi, a horda jest zła, śmierdząca i łajdacka.

mam prawo odpowiedziec co sądze w sposób dowolny !

Huragan napisał(a):
nie mam litosci (ze szczegolnym uwzglednieniem polskich gildii :)
strasznie mnie zastanawia czemu polskie gildie nie są w jakiś sposób solidarne po obu stronach. Nie moge pojąc dlaczego polak najbardziej się cieszy jak ubije w wowie polaka.
nie lepiej tłuc np wszystkich francuzów czy szwedów ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 14:32 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:31 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ja go interpretuje jako zaprzeczenie twierdzenia że gracze przymierza grają w przymierzu bo są dobrzy i honorowi, a horda jest zła, śmierdząca i łajdacka.


no bo niektorzy tak mysla, ze Horda to ten zly a Przymierze to ten dobry.. jednak wglebiajac sie w historie Warcrafta mozna wysnuc zupelnie inne wnioski :) Nie zawsze ten ktory jest ladny jest dobry ... wrecz odwrotnie...przyklad dzwonnik z Notre Damme :)

Deshroom napisał(a):
strasznie mnie zastanawia czemu polskie gildie nie są w jakiś sposób solidarne po obu stronach. Nie moge pojąc dlaczego polak najbardziej się cieszy jak ubije w wowie polaka.
nie lepiej tłuc np wszystkich francuzów czy szwedów ?


co za radocha ubic jakiegos Swena ?? lepiej jak sie ubije Ziutka :) to jest wlasnie patriotyzm :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:38 
Cytuj  
@Huragan
ale odpowiedz na serio. dlaczego radoche masz większą (generalnie polacy tłuka polaków dla radochy) ?
nie krytykuje tego. poprostu nie czaje dlaczego to cieszy bardziej.

osobiście mam zamiar tłuc każdego a im bardziej niesprawiedliwie tym fajniej, ale czy Polak czy nie to mi róznicy nie sprawia :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Huragan
ale odpowiedz na serio. dlaczego radoche masz większą (generalnie polacy tłuka polaków dla radochy) ?
nie krytykuje tego. poprostu nie czaje dlaczego to cieszy bardziej.

osobiście mam zamiar tłuc każdego a im bardziej niesprawiedliwie tym fajniej, ale czy Polak czy nie to mi róznicy nie sprawia :har:


dlatego ze Polacy sa dla mnie mniej anonimowi niz francuzi czy szwedzi. Znam polskie gildie, wiem jakie osoby tam graja i dlatego lubie z nimi walczyc. Jest to duzo mniej anonimowa walka.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 14:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
@Huragan
ale odpowiedz na serio. dlaczego radoche masz większą (generalnie polacy tłuka polaków dla radochy) ?
nie krytykuje tego. poprostu nie czaje dlaczego to cieszy bardziej.

osobiście mam zamiar tłuc każdego a im bardziej niesprawiedliwie tym fajniej, ale czy Polak czy nie to mi róznicy nie sprawia :har:


dlatego ze Polacy sa dla mnie mniej anonimowi niz francuzi czy szwedzi. Znam polskie gildie, wiem jakie osoby tam graja i dlatego lubie z nimi walczyc. Jest to duzo mniej anonimowa walka.
no dobra, przekonałeś mnie. ide do domu poszukam nocników 8)


_________________
psn

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 15:05 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
no bo niektorzy tak mysla, ze Horda to ten zly a Przymierze to ten dobry.. jednak wglebiajac sie w historie Warcrafta mozna wysnuc zupelnie inne wnioski :) Nie zawsze ten ktory jest ladny jest dobry ... wrecz odwrotnie...przyklad dzwonnik z Notre Damme :)


Co ci z miesiac temu sam mowilem, ale ty i tak twierdziles ze jestes ten zly bo jestes Horda ;).

Cytuj:
dlatego ze Polacy sa dla mnie mniej anonimowi niz francuzi czy szwedzi. Znam polskie gildie, wiem jakie osoby tam graja i dlatego lubie z nimi walczyc. Jest to duzo mniej anonimowa walka.


Troche sensu to ma ale mi akurat nie robi to roznicy. Tylko Capitalsow z Polskich gildii lubie atakowac ;). TSA, Nihilum, Ziemniaki bardziej zalaza mi za skore. A tak BTW ten spryciaz UD Priest ktory stoi cale dnie w BRM i zrzuca Alliance do lawy to Polak?

Deshroom napisał(a):
no dobra, przekonałeś mnie. ide do domu poszukam nocników 8)


Czekam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 15:22 
Cytuj  
1> Co do tematu - to sie nazywalo kalokagatia, czyli piekne = madre = dobre...
Dlatego wlasnie rasy z klami/rogami/wystajacym szkieletem sa brane za zle ;]

2> Co do shamana jako 2nd tanka - zdecydowanie tak, nawet jesli maja mozliwosci jakiegos leczenia, to sie zwyczajnie na tym nie znaja [mowie o ogole]

3> Co do polakow na BL - po 60 lvl zobaczycie ze warto sie laczyc w silniejsze grupy...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:09 
Cytuj  
Tak zeby pozostac przy temacie :

Taureni i Orki maja wiele wspolnego.... Obie te rasy cechuje ciagla walka o przetrwanie i brak wlasnej ojczyzny. Orki sa caly czas napietnowane przez ludzi, natomiast Taureni przez centaury. Thrall (btw - kiedys jako dziecko porwany przez ludzi, wychowany i wyszkolony przez nich w celu bardziej skutecznej asymilacji hordy, pozniej im uciekl) i Carine, nie musieli sie dlugo zastanawiac nad tym ze polaczenie sil to jedyna szansa na przetrwanie, skoro obie rasy tyle laczy ...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:15 
Cytuj  
Cytuj:
ale odpowiedz na serio. dlaczego radoche masz większą (generalnie polacy tłuka polaków dla radochy) ?
nie krytykuje tego. poprostu nie czaje dlaczego to cieszy bardziej.



Pomysl co zrobisz jak zobaczysz kolesia z nikiem: "Cipek", "Rozpierdalacz", "Ziomek" itd itp. Mass Murderer on bez wzgledy na lvl. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:16 
Cytuj  
Zaraz zaraz, o ile ja dobrze pamietam, to na lata przed Plonacym Legionem to wlasnie orki pod wodza Orgrima Doomhammera zdziesiatkowaly ludzi i krasnoludow, i dopiero jak dotarly na ziemie elfow, armii przymierza udalo sie je zatrzymac. Zreszta, to bylo w czasach, kiedy Thraal byl jeszcze dzieckiem, wychowywanym przez ludzi.

X.

PS. Thraal nie zostal porwany, tylko byl znaleziony jako noworodek w lesie przez Blackmoora. To on zreszta niemowlaka nazwal Thraal.

PS2. To bylo na dlugo przed "prologiem", nawiazujac do pierwszego postu w tym watku. Nie zmienia to jednak faktu, ze to wlasnie orki zaczely wojne.

PS3. Acha, taureni sprzymierzyli sie z orkami, by ochronic sie przed Plonacym Legionem, a nie przeciw Przymierzu.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:42 
Cytuj  
Ja tu właśnie mam przy sobie instrukcje od Warcraft 2 :Tides of Darkness i jest tu czarno na białym napisane, że głownym zajęciem orów było mordowanie i grabienie, jak niebyło przeciwnika to prowadzili wojny między sobą (klanami).
Jak wpadli do świata ludzi przez portal i zaczęli wielką wojnę to niedziwne, że ludzie którzy stracili rodziny, domy tępili orków do końca (np. Proudmore nigdy niewierzył w przemiane orków).
Pozatym jak raz orkowie zostali pokonani to darowano im życie a można było ich wybić no i Horda zaatakowała potem drugi raz jeszcze mocniej, pokazując, że nie można im ufać.
Więc nie wiem kot tu jest złym, ale napewno nie sojusz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:48 
Cytuj  
Zreszta, jesli kogos interesuja historie wszystkich ras, to slicznie jest to opisane w manualu do Warcrafta 3. Tu link (wersja PL):
http://www.xanth.eu.org/rozne/Warcraft% ... Manual.pdf

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.