mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
tia, no to mnie zalatwiliscie , teraz znowu dostane 100 PMow z pytaniem jak to sie robi :(
wyciagnij więc wnioski na przyszłość :-)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
tia, no to mnie zalatwiliscie , teraz znowu dostane 100 PMow z pytaniem jak to sie robi :(
wyciagnij więc wnioski na przyszłość :-)


Ja zdania nie zmieniam, uwazam ze nalezy ostrzegac wszystkich przed mozliwoscia oszustwa. Gdybym chcial oszukiwac i to wykorzystywac to bym przeciez nikomu o tym nie powiedzial, a skoro wszyscy juz wiedza to nie bedzie potem zdziwienia ze ktos co chwila rolluje 100 i wlasnie poszlyby tickety do GMow i Blizz by to spaczowal. A tak to hulaj duszo :)
Myslenie ze SKASUJE POST i nikt sie wtedy o tym nie dowie jest na poziomie cenzury koscielnej z lat inkwizycji ... smieszne i tyle. Powiem wiecej, ci ktorzy chca cenzurowac informacje ostrzegajace sa jeszcze bardziej zalosni.

W moim poscie nie bylo podanej dokladnej komendy jak sie to robi, tylko sama idea jak dziala takie oszustwo. Lutus po jego przeczytaniu nie wiedzial jak to sie robi i sie mnie pytal o podanie szczegolow.
Uwazam ze podanie samego mechanizmu oszustwa w celu ostrzezenie innych graczy jest koniecznoscia by uniknac oszustw wlasnie.


_________________




Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 13:19 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
tia, no to mnie zalatwiliscie , teraz znowu dostane 100 PMow z pytaniem jak to sie robi :(
wyciagnij więc wnioski na przyszłość :-)


Ja zdania nie zmieniam, uwazam ze nalezy ostrzegac wszystkich przed mozliwoscia oszustwa. Gdybym chcial oszukiwac i to wykorzystywac to bym przeciez nikomu o tym nie powiedzial, a skoro wszyscy juz wiedza to nie bedzie potem zdziwienia ze ktos co chwila rolluje 100 i wlasnie poszlyby tickety do GMow i Blizz by to spaczowal. A tak to hulaj duszo :)
Myslenie ze SKASUJE POST i nikt sie wtedy o tym nie dowie jest na poziomie cenzury koscielnej z lat inkwizycji ... smieszne i tyle. Powiem wiecej, ci ktorzy chca cenzurowac informacje ostrzegajace sa jeszcze bardziej zalosni.
podpowiem ci - to samo co poprzednim razem.
pisz na forum oficjalnym albo do supportu, a przynajmniej i na mmorpg.pl i oficjalnym. pisząc tylko tu psujesz a nie pomagasz.
1. mnóstwo łebków zacznie kombinować i oszukiwać bardziej naiwnych (tych sprytnych i tak nie wykryjesz)
2. support nawet jak by mu sie zachciało to nie zareaguje na posta pisanego tu

ps. ostrzegac - tak. podawać jak sie to robi - nie

pozdro


_________________
psn


Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 13:21 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:20 
Cytuj  
powiem ci to samo co poprzednim razem, SUPPORT BLIZZA od dawna wie o tym.. i nie robi nic, albo przynajmniej na razie nic nie zrobil, a gracze WOW sa rollowani w bambuko i potem takie topici jak ten twoj, ze wylosowal ktos 4 x 100 i deshroom nie wie o co chodzi :) No to teraz jzu wiesz. Dziwne tylko ze chcesz ta informacje zostawic tylko dla siebie a nie ostrzec innych, czyzbys chciakl z tego sam korzystac ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
powiem co to samo co poprzednim razem, SUPPORT BLIZZA od dawna wie o tym.. i nie robi nic, albo przynajmniej na razie nic nie zrobil, a gracze WOW sa rollowanie w bambuko i potem takie topici jak ten twoj, ze wylosowal ktos 4 x 100 i deshroom nie wie o co chodzi :) No to teraz jzu wiesz. Dziwne tylko ze chcesz ta informacje zostawic tylko dla siebie a nie ostrzec innych, czyzbys chciakl z tego sam korzystac ?
dalej nie wiem, bo nie pisałem o random tylko o rolu i wyjasniłem ci twoja pomyłke 20 postów wcześniej :wink: , a ty przyznałeś że myślałes że chodzi o cos innego
mało tego. pytałem o wasze zdanie i chciałem ankiety.
tak są hacki na roll
nie nie ma hacków na roll

(hack to modyfikacja kilenta)

thats all


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tak są hacki na roll
nie nie ma hacków na roll

(hack to modyfikacja kilenta)

thats all


hackow na roll nie ma gdyz roll jest po stronie servera a nie klienta.
natomiast sa cheaty na /random wiec dobrze by bylo opracowac jakis inny system losowania kto otwiera chest.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
hackow na roll nie ma gdyz roll jest po stronie servera a nie klienta.
napisałem to w poscie pytającym.
wiem ze są po stronie serwera.

dziękuje za oddanie głosu - o ileż prościej

ps. dobra juz Was nie denerwuje. czas isc do domu grac :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
hackow na roll nie ma gdyz roll jest po stronie servera a nie klienta.
napisałem to w poscie pytającym.
wiem ze są po stronie serwera.

dziękuje za oddanie głosu - o ileż prościej

ps. dobra juz Was nie denerwuje. czas isc do domu grac :wink:


a nad czym tu glosowac ? przeciez twoje pytanie jest retoryczne i jest tylko jedna odpowiedz :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:04 
Cytuj  
nie jest to dla mnie takie oczywiste. pytam bo mam prawo i pytac i mieć wątpliwości.

wielu z was dzisiaj sie dowiedziało o możliwości cheata na random dlaczego wszyscy sa pewni braku hacka na roll - to jest retoryczne


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dlaczego wszyscy sa pewni braku hacka na roll - to jest retoryczne


dlatego ze on jest po stronie servera a sam napisales ze hacki sa po stronie klienta :) co wiec ty chcesz hackowac ????? servera nie mozesz, mozesz tylko klienta, a tutaj nie ma rolla :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
nie wiem jakie masz doświadczenie w grach online.
ja widziałem wiele gier online które były nie do złamania. niektóre z nich łamali ci sami ludzie którzy robili zabezpieczenia.
niektóre luki i hacki powstawały zanim powstało zabezpieczenie.

możliwości jest wiele.
wymyśliłem na poczekaniu jeden - serwer losuje na wywołanie klienta. wystarczy żeby klient pytał wiele razy i wyświetlał tylko bardzo wysoki wynik.

nie namawiaj mnie do jakis wymyśłów i nie pytaj jak to możliwe. wiele jest możliwe i nie ma rzeczy której sie nie da złamać.
wiem że w wielu wywołam wesołośc, ale mam wątpliwości i już


_________________
psn


Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 14:15 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
ja tam nie mam zamiaru "roll hakować" Będe grać uczciwe chyba że ktos z mojej drużyny będzie oszukiwac to wtedy :evil:


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:16 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
ja tam nie mam zamiaru "roll hakować" Będe grać uczciwe chyba że ktos z mojej drużyny będzie oszukiwac to wtedy :evil:
typowe.
z takim podejsciem prędzej czy póxniej dojdziesz do wniosku że cie oszukali i sam zaczniesz oszukiwac potem już tylko bedzie wyścig kto ma nowsza wersje :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie wiem jakie masz doświadczenie w grach online.
ja widziałem wiele gier online które były nie do złamania. niektóre z nich łamali ci sami ludzie którzy robili zabezpieczenia.
niektóre luki i hacki powstawały zanim powstało zabezpieczenie.

możliwości jest wiele.
wymyśliłem na poczekaniu jeden - serwer losuje na wywołanie klienta. wystarczy żeby klient pytał wiele razy i wyświetlał tylko bardzo wysoki wynik.

nie namawiaj mnie do jakis wymyśłów i nie pytaj jak to możliwe. wiele jest możliwe i nie ma rzeczy której sie nie da złamać.
wiem że w wielu wywołam wesołośc, ale mam wątpliwości i już


no ok, teoretycznie wszystko jest mozliwe :) wystarczy ze beda bugi w serverze Blizzarda dotyczace komendy roll i ktos je umiejetnie wykorzysta :)
Temat hackowania rolla czasami pojawia sie na "hackerskich forach" ale jak do tej pory nikt nie wymyslil sposobu by to oszukac.. tak wiec mozesz spac spokojnie :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:50 
Cytuj  
widzisz ja jestem spokojny, ale zanim powiem kolesiowi w gildii że kłamie. chciałem podyskutowac o tym z wami.

pozdrawiam


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 22:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
tak są hacki na roll
nie nie ma hacków na roll

(hack to modyfikacja kilenta)

thats all


hackow na roll nie ma gdyz roll jest po stronie servera a nie klienta.
natomiast sa cheaty na /random wiec dobrze by bylo opracowac jakis inny system losowania kto otwiera chest.
Wiesz jest taka gra nazywa się americasarmy i nie uwierzysz jej serwery które przypisywały punkty zostały zhakowane i tak każdy mógł zamiast 10pkt dostawać 35000 od tamtej pory nigdy nie powiem że zabezpieczenie od strony serwera jest bezpieczne, czytałem o takim hacku na roll, trzeba by fora cheaterskie obejrzeć dla pewności. Podobno takie przypadki należy zgłaszać do GM aby obejrzał logi, nie wiem wczoraj miałem gościa co wygrał wszystkie cenne przedmioty w armory, cathedral, dopiero jak zaczeliśmy się dopytywać, nagle opóściło go szczęście. Argument o zabezpieczeniu ze strony serwera jest słabiutki, dla hackera nic trudnego. Wiesz ta zhakowana gra to giera armi amerykańskiej więc chyba na zabezpieczeniach się chłopaki znają :wtf:

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 06:36 
Cytuj  
z ta roznica ze AA jest darmowe wiec wszyscy maja w dupie swoje konta... tutaj sprawa przedstawia sie inaczej - placisz wiec zastanowisz sie dwa razy zanim zaczniesz w jakikolwiek sposob czitowac bo grozi to banem konta.
Jak nie macie zaufania do przypadkowych ludzi w random party po cholere w nim gracie? Co innego jak w takim random sa ludzie z ktorymi juz nie raz graliscie i wydaja sie byc ok.

Generalnie po co tworzyc od razu teorie spiskowa? Ci co chca oszukiwac to beda i tak. Uczciwym pozostaje szukac ludzi godnych zaufania do random albo rzucic w kat WoW'a bo bedzie im sie zdawac, ze wszyscy czituja (bo przenosza doswiadczenia w tej sprawie z innych gier ;p).

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 07:40 
Cytuj  
piętno AA ...

swoją drogą ostatnio zaobserwowałem tragedie mojego rolowania... od 5 dni maximum jakie wyrzuciłem to 83 a i tak mnie ktoś przerzucił... normalnie krew mnie zalewa z reguły wyniki w okolicach 27.... normalnie zaczynam się zastanawiać czy ktoś z Blizzarda mnie nie lubie i nie odpalił
if(sireaek) rolls >=90 then show ('sireaek rolled "(random 1-20)')

:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 07:47 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
albo rzucic w kat WoW'a bo bedzie im sie zdawac, ze wszyscy czituja

Alez tak wlasnie jest i to od dawna. Zawsze ten lepszy, silniejszy, szybszy i majacy wiecej szczescia bedzie podejrzewany o cheaty przez tego slabszego. Od czasu pierwszych gier multiplayer istnieje to zjawisko i nie jest wazne, czy ktos rzeczywiscie cheatow uzywa, czy nie. W dowolnej grze online badz troche lepszy od innych, a momentalnie zostanie ci przyklejona naklejka "cheater".

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 08:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Alez tak wlasnie jest i to od dawna. Zawsze ten lepszy, silniejszy, szybszy i majacy wiecej szczescia bedzie podejrzewany o cheaty przez tego slabszego. Od czasu pierwszych gier multiplayer istnieje to zjawisko i nie jest wazne, czy ktos rzeczywiscie cheatow uzywa, czy nie. W dowolnej grze online badz troche lepszy od innych, a momentalnie zostanie ci przyklejona naklejka "cheater".


to takie typowe dla polskiej mentalnosci :) kto bogatszy to pewnie zlodziej :) heh


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.