mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 18:36 
Cytuj  
Witajcie jest to moj pierwszy post na tym forum.

Moze wyda wam sie glupi ten topic, a jednak sprobuje :D!

Wiec moj rekord to mob Elite o 3 lvl lepszy ode mnie
Natomiast normal mob to 7 lvl wiecej

Probowalem 8 ale walilem moba za 1 dmg :D

Druid lvl 38

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 18:57 
Cytuj  
2 lvl byla ona czy ty ? :)

Kim grasz

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 19:43 
Cytuj  
elite 38 albo 39 (nie pamietam dokladnie) w RFD, ja tez lvl 38 :)


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 19:58 
Cytuj  
Niestety w tej konkurencji na pewno przodują klasy mele ;]

Jako mag mam już potężne problemy z rozwaleniem elite mojego lvlu a co dopiero lekko czerwonego (resist resist resist itp... a jak dodatkowo frostnove zrezistuje to jestem trup zanim mu 1/10 hp zjadę ;p)

Pozdrawiam

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 20:13 
Cytuj  
TomBPL > HaHa a jednak shamani w PvE nie sa tak dobrzy jak mowia ;P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 20:32 
Cytuj  
Ja to ledwo bije elite mobka na swoim levelu. Raczej i ja i pet prawie out of hp po takiej walce.

40 lvl warlock.


_________________
Obrazek

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 20:42 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ja to ledwo bije elite mobka na swoim levelu. Raczej i ja i pet prawie out of hp po takiej walce.

40 lvl warlock.

Ty z impem walczysz?
obserwowalem kuzyna ktory grywa u mnie swoim warlockiem i w pvE idzie mu miodzio: wysyla grubasa (voidwalker) i tylko nukuje/dotuje, gdzie tu miejsce na jakies straty? chyba ze mowisz o elite...
OT: warlock swietnie sie sprawdza w grupie, a w Dire Maul north to must have party member

edit: jak sie nie umie czytac to najwyzszy czas isc spac :P nitte (oczywiscie mowa byla o elite)
edit2: oczywiscie pve a nie pvp (tak to jest jak sie pisze zamiast spac)


Ostatnio edytowano 2 kwi 2005, 09:10 przez kahR, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:09 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Niestety w tej konkurencji na pewno przodują klasy mele ;]

Jako mag mam już potężne problemy z rozwaleniem elite mojego lvlu a co dopiero lekko czerwonego (resist resist resist itp... a jak dodatkowo frostnove zrezistuje to jestem trup zanim mu 1/10 hp zjadę ;p)

Pozdrawiam

melee maja dodge miss :D
pewnie masz frost, magiem fire/arcane zdjalem nie jednego elite swojego levelu, a rekord to 3 lvl wyzszy o ile dobrze pamietam

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:10 
Cytuj  
void w pvp warlocka? voida jeno poswiecic mozna on do niczego sie nie nadaje ;]

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:26 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Goatus napisał(a):
Niestety w tej konkurencji na pewno przodują klasy mele ;]

Jako mag mam już potężne problemy z rozwaleniem elite mojego lvlu a co dopiero lekko czerwonego (resist resist resist itp... a jak dodatkowo frostnove zrezistuje to jestem trup zanim mu 1/10 hp zjadę ;p)

Pozdrawiam

melee maja dodge miss :D
pewnie masz frost, magiem fire/arcane zdjalem nie jednego elite swojego levelu, a rekord to 3 lvl wyzszy o ile dobrze pamietam


nope we frost prawie nic nie mam..

Ciekaw jestem jak ci się to udało.. Jeszcze nonelite to spoko pomarańczowy jeszcze ujdzie, po czerwonym pewnie 0 many będę miał i 30% zdrowia... Za to pomarańczowy elite? To chyba jakiś bardzo specyficzny musiał by (ślimaki a la marudon? ;p) a to z prostego faktu.. elite mobki maja zwykle kilka razy więcej hp i walą też kilka razy mocniej.. Czyli nawet optymistycznie zakładając, że mi wszystkie nuki wchodzą to jemu hp schodzi dużo wolniej niż mnie.. A co dopiero jak robi resisty... Sprawa, ofcoz ma się inaczej jak jest, chociaż jedna osoba, która tankuje takiego mobka.. Ale o takich przypadkach chyba nie rozmawiamy w tym topicu nie?

Nie mowie że kłamiesz ale podziel się chociaż na jakim lvlu byłeś i jakiego elite zkillowałeś


co do mele to fakt maja miss ale przy ich częstotliwości ataków średni dmg dalej jest znaczący a i giną też dużo wolniej, do tego mogą walczy dużo dłużej bo im się mana nie kończy..

Pozdrawiam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:30 
Cytuj  
kehu napisał(a):
void w pvp warlocka? voida jeno poswiecic mozna on do niczego sie nie nadaje ;]


Też mi się tak wydaje, w końcu nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się zajmował voidem a potem warlockiem.. Chyba najlepsza (najskuteczniejsza) jest sukubica przynajmniej w moim odczuciu tzn ze strony przeciwnika warlcoka.

Pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 21:36 
Cytuj  
Walcze glownie z panienka przy boku. W zasadzie dla bezpieczenstwa. Do pvp najlepsza. W zasadzie jesli nie zostane zgankowany w pierwszej rundzie to zazwyczaj zdaze przejac inicjatywe w walce dzieki seduce.

Probowalem z voidem bawic sie w grindowanie ale wydaje mi sie ze succub lepiej trzyma aggro. po prostu zadaje wiekszy dmg. I tak konczyc musze z mobkiem na sobie, al przy succubie dzieje sie to o wiele pozniej (zakladajac ze ona pullnie stworka Lash of pain). A void jest przereklamowany, gubi aggro jak dziurawy worek piasek.

Co do walki z casterami to podobno niezly jest Fel Hunter, ale jakos nie moge sie do niego przekonac z dwoch powodow:
1. W PvE nie zdarza sie walczyc z samymy casterami.
2. W PvP z magiem succub robi co chce - ogolnie pokonuje magow (nawet 3 levele wyzszego ostatnio mi sie udalo - resztka sil, ale udalo sie).


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 22:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A void jest przereklamowany, gubi aggro jak dziurawy worek piasek.


Jak masz zbudowany talent tree ? Moj void gubi aggro praktycznie tylko po serii krytykow z searing pain, max 2-3 ciosy na klate po tym przyjmuje moj main, potem aggro wraca na voida ?

kupowales odpowiednie skille dla voida ? torment etc ? jakies talenty w improved void etc ?

napisz jak taletny rozkladasz...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 22:36 
Cytuj  
ja uzywalem succa w pve ale stwierdzilem ze na solo imp + curse of exhaustion jest lepsze. po 1 w party imp przydatniejszy niz succ po 2 dmg succa = dmg impa (ja wloze +30% w improved imp i -1sek firebolt cast wtedy imp ma jakies 110dps na 60lvl) po 3 na CoEx mobek biega moj imp go klepie jak przechodzi aggro na impa to wtedy ja bije mobka i praktycznie do nikogo nie dobiega :P:P polecam sprobowac wlozyc 5 talentow w CoEx...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 22:44 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ja to ledwo bije elite mobka na swoim levelu


Ja mam podobnie, jak to shaman niestety :cry:

I podobnie mam przerąbane jak wezmą się za mnie 2-3 moby o 1 albo 2 lvl wyżej (non-elite).


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 22:50 
Cytuj  
kikas napisał(a):
TomBPL > HaHa a jednak shamani w PvE nie sa tak dobrzy jak mowia ;P


LuL, przeciez to wszystko zalezy od tego czy windfurry wejdzie (i ile razy) czy czasem mob nie zaggruje totemy itd itd. Zreszta ubic elite o 1 poziom wyzszy to dla mnie zaden dyshonor ;/


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 04:23 
Cytuj  
Moze to nie rekord ale ciekawostka...
Moj znajomy (worlock lvl 60) zabil sam Volchana..moze nic w tym dziwnego ale ten nie zabral nawet 1 hp mu :)

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 13:52 
Cytuj  
Moj rekord to bedac na bodajze 45 poz zabilem 2 elity lvl 46 (grajac holy priestem). Dlugo to zajelo i musialem uzyc potionka czy nawet dwoch, ale wygralem.

Muminus

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 15:25 
Cytuj  
elite nie rowny elite,ja spokojnie bez potka ( roguiem ) na 43lvlu zabilem elite od klucza do bramki searing gorge ( taki lizzard), a juz na przyklad teraz, na 60lvlu nie moge zabic 53 elite z dire maul ( maulera), za to orge mage potrafie spokojnie, ze strata pol zycia nie stosujac stunow... Tak wiec gadki typu rekord... hmm, trzeba by to sprawdzac na okreslonym mobie, inaczej sie nie da tego porownac:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 18:24 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
To chyba jakiś bardzo specyficzny musiał by (ślimaki a la marudon? ;p) a to z prostego faktu.. elite mobki maja zwykle kilka razy więcej hp i walą też kilka razy mocniej..

To byl elite raptor w SV i mial 3 lvl wiecej ode mnie, nie pamietam dokladnie jaki lvl, wiadomo kazdy elite jest inny niektore czaruja, niektore nie. Np quest Message in the bottle trzeba zabic king konga na wysepce, tez byl elite i tylko 1 lvl wyzszy ode mnie i jego juz nie moglem zabic, bral mnie na 4 hity:P. A jesli chodzi o mane to clearcasting + evocation + butelka many + jakikolwiek conjurowany gem (ja mam offhand ktory daje wiecej) i nie powinno byc problemow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.