mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
redlum napisał(a):
jak grasz na Burning Legions gdzie gra wiekszosc polakow to mozesz opylac


server tutaj nie ma nic do rzeczy.... pytanie bylo jak zarabiac kase majac level 60.. wiec IMHO najlepiej na tym levelu zarabiac kase handlujac itemami :)


kasa - jaka kasa?
g czy $,zł,euro?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:38 
Cytuj  
redlum napisał(a):
kasa - jaka kasa?
g czy $,zł,euro?


g (gold)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:42 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Huragan napisał(a):
redlum napisał(a):
jak grasz na Burning Legions gdzie gra wiekszosc polakow to mozesz opylac

server tutaj nie ma nic do rzeczy.... pytanie bylo jak zarabiac kase majac level 60.. wiec IMHO najlepiej na tym levelu zarabiac kase handlujac itemami :)

kasa - jaka kasa?
g czy $,zł,euro?
myśle że chodzi o to że polak sprzeda polakowi na allegro np i nie narazi się na bana (polskie strony nie powinny być monitorowane)
osobiście uważam coś takiego za żenade, ale jak komuś brakuje kasy (w realu) a ktos chce kupic (w realu) to czemu nie. mnie to nie przeszkadza.
ja wole sobie za 10 razem w instance to wydropowac zamiast kupić (w grze) w AH :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 10:43 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:43 
Cytuj  
Sir-Torpeda napisał(a):
redlum: Mi nigdy nie zdarzyło się zaliczyć kicka po przyznaniu się do narodowości - fakt, że gram raczej z niskolevelowcami (sam mam dopiero 21 lvl), ale w społeczności WoWa podoba mi się właśnie to, że my, jako naród, nie jesteśmy dyskryminowani...

Powiem więcej, często po napisaniu "I'm from Poland" zdarzają się pozytywne reakcje:) Już nie raz odpowiadano mi "cool" czy "nice".

Serw BL, alliance.


no wlasnie jestes na 21 lev - na tym levelu z random party da sie zrobic prawie wszystkie questy - nawet jak w DM ktos ci zabierze jakis przedmiocik to nie bedziesz taki zly

a sprobuj isc do SM - gdzie wkoncu wypada ci twoja tarcza po ktora chodziles x razy a jakis mag albo priest rolluje o 1 wiecej niz ty....

albo do innego instance gdzie po po paru godzinach meczenia sie jakis gosc nie umiejacy grac obruga wszystkich i powie ze to ich wina ze wszyscy zgineli o odchodzi z party...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:45 
Cytuj  
redlum napisał(a):
albo do innego instance gdzie po po paru godzinach meczenia sie jakis gosc nie umiejacy grac obruga wszystkich i powie ze to ich wina ze wszyscy zgineli o odchodzi z party...
ta, potem to powazne wyprawy. 30 min tam idziesz a potem naprawde grasz około 2-3 godzin i nie ma szans na uzupełnienie obrażonego gracza :evil:
masz random do tego serwer instanca pada i jeszcze graczy zrywa

w sumie I HATE BL :evil:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 10:46 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ludki z 60lvl z tego co wiem to najlepiej zarabiaja na itemach zdobytych w instancach i opylanych na allegro :)


Huragan napisał(a):
g (gold)


allegro i gold? to ci na allegro placa w gold-ach?

no tak przeciez gold to zloto wiec placa cie w zlotych...:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Huragan napisał(a):
ludki z 60lvl z tego co wiem to najlepiej zarabiaja na itemach zdobytych w instancach i opylanych na allegro :)


Huragan napisał(a):
g (gold)


allegro i gold? to ci na allegro placa w gold-ach?

no tak przeciez gold to zloto wiec placa cie w zlotych...:)


allegro to obiegowa nazwa na AH :) Allegro House :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a ja po za nielicznymi wypadkami wole trzymac sie jak najdalej polakow.
Dziwny ten narod, .


dziwny to ty jestes skoro po tym ze ktos cie raz zrobil w trabke oceniasz caly narod .

Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
myśle podobnie do ciebie


Podobnie na podstawie jednostek oceniasz cały naród ?. Pogratulować.

Wracając do tematu :

Po dobiciu do 60 lvl dopadła mnie taka mania itamz że naawet pofarmować kasy mi sie już nie chce.


podalem tylko przyklad i tak Deshroom nie chce sie wdawac w dyskusje na ten temat, bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania :] takze EOT na temat czy polacy sa fajni

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 11:50 
Cytuj  
podales przyklad wyjatkowo nie trafny by oceniac caly narod na jego podstawie.


_________________



*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
ogolnie to spotkalem sie wlasnie z roznymi reakcjami na "im from poland" nie tylko w WoW ale np w w3:tft czy cs. Ci co nie znaja za bardzo polakow itd mowia "nice" "cool" bo maja okazje pograc z kims z daleka, z kims nieznanym. Z drugiej strony Ci co poznali polakow odpowiadaja "lol" albo "noobland?" No niestety ....


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 13:07 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
Z drugiej strony Ci co poznali polakow odpowiadaja "lol" albo "noobland?" No niestety ....


heh, rownie dobrze moge napisac ze holendrzy i dunczycy to zebraki, bo jesli slysze w Ogrimarr jak ktos yelluje "give me some money" to na 100% wiadomo ze to jakis dunczyk idiota i smialo mozna na ignore wsadzic :)
Jeszcze nie spotkalem Polaka ktory by zebral o kase :>


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
TomBPL napisał(a):
Z drugiej strony Ci co poznali polakow odpowiadaja "lol" albo "noobland?" No niestety ....


heh, rownie dobrze moge napisac ze holendrzy i dunczycy to zebraki, bo jesli slysze w Ogrimarr jak ktos yelluje "give me some money" to na 100% wiadomo ze to jakis dunczyk idiota i smialo mozna na ignore wsadzic :)
Jeszcze nie spotkalem Polaka ktory by zebral o kase :>


ja tez nie i cale szczescie ;-)

a co do skandynawow to szwedzi z
The
Suckers
Alliance

to sa na KOS u kazdego kogo spotkamy w party (no powiedzmy prawie kazdego) co z nimi nie tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:20 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a co do skandynawow to szwedzi z
The
Suckers
Alliance

to sa na KOS u kazdego kogo spotkamy w party (no powiedzmy prawie kazdego) co z nimi nie tak?


TSA to oznacza The Swedish Alliance i sa gildia Hordy na serverze BL

Zaslyneli z tego ze leja alliancow nonstop jak leci bez wzgledu na level :) Allianci ich nienawidza... :)
Najwieksza zaleta TSA jest ich organizacja i zasady. Jesli jakis alliance zaatakuje kogos z TSA to w ciagu 5 minut zlatuja sie highlevel i rozpieprzaja wszystkich alliantow gankujac ich ile sie da :)
Grindowalem keidys sobie z jakims TSA w Badlands i zjawili sie allianci.. bylo ich wiecej i mieli wieksze levele niz my. Jak tylko zobaczyli kolesia z TSA natychmaist sie na nas rzucili i oczywiscie zabili :) W ciagu 2 minut przybiego z 10 innych TSA i wycieli allaintow w pien i przez 2 godziny ochraniali caly teren :)
Tak wiec bojcie sie allianci TSA :))) z nimi nie ma zartow.


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
TSA to oznacza The Swedish Alliance


wiem ale jakbys pogral po drugiej stronie to bys ten skrot tlumaczyl The Suckers Alliance :lol:

imho lanie w 5ciu ~60lv kogos na 40stym jest malo zabawne ;-) no ale kazdy wybierajac pvp to sie na to godzil, tak czy siak oni nie tylko sa na KOS kilku gildii ale na KOS kazdego kogo sie spotka (ostatnie 5 party w ktorych gralem i mijalismy kogos z TSA = rip dla niego, mimo ze olewalismy innych hordziakow.)

aha oni nie tylko atakuja alliance ale tez campuja przy zwlokach :/

a co do ich zasady to chyba ja olali bo jakos sie nie zlatywali ;-)


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 14:30 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
aha oni nie tylko atakuja alliance ale tez campuja przy zwlokach :/


Oczywiscie ze campuja :) I bardzo dobrze... zacznij z kims z TSA to bedziesz zniszczony :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 14:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
aha oni nie tylko atakuja alliance ale tez campuja przy zwlokach :/


Oczywiscie ze campuja :) I bardzo dobrze... zacznij z kims z TSA to bedziesz zniszczony :)


po stronie alliance taka gildia jest SEVEN, very nice sie z nimi gra :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:26 
Cytuj  
a sprobuj isc do SM - gdzie wkoncu wypada ci twoja tarcza po ktora chodziles x razy a jakis mag albo priest rolluje o 1 wiecej niz ty....

nie wiem jak jest na BL . ale na BB priest który by rollował na tarczę z miejsca dostaje kopa z team , dostaje przyklejke "gold farmer" , nabluzgają mu jeszcze i jego szanse na znalezienie teamu walnie się zmniejszają bo mu tamci zrobią taką antyreklame .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
a sprobuj isc do SM - gdzie wkoncu wypada ci twoja tarcza po ktora chodziles x razy a jakis mag albo priest rolluje o 1 wiecej niz ty....

nie wiem jak jest na BL . ale na BB priest który by rollował na tarczę z miejsca dostaje kopa z team , dostaje przyklejke "gold farmer" , nabluzgają mu jeszcze i jego szanse na znalezienie teamu walnie się zmniejszają bo mu tamci zrobią taką antyreklame .


to nie znacie systemu N/G ?
jesli chcesz ta tarcze piszesz N a dla priesta ona bedzie jedynie G.. wiec w czym problem ? Skoro kazdy da G to kazdy moze rolowac, nawet priest.


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:33 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
to nie znacie systemu N/G ?
jesli chcesz ta tarcze piszesz N a dla priesta ona bedzie jedynie G.. wiec w czym problem ? Skoro kazdy da G to kazdy moze rolowac, nawet priest.


ta niestety nie kazdy go respektuje :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 15:52 
Cytuj  
Huragan przeczytałes dokładnie? , napisałem to w odniesieniu postu redlum , gdzie jest warrior który chce tarczę , wszyscy pass , priest rolluje , system need / greed jest nam doskonale znany , 90% random party go stosuje w jakich byłem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.